AUS
SPORT
Otsi mängijat
Uudised
Liigad
Ajakavad
Koondis
Liit
Materjalid
Galerii
Lingid
EST-LAT M
Meeste MV
Saalihokiliiga
EST-LAT N
Naiste MV
U18
U16
U16T
U14
U14T
U12
U12T
U10
U9
Raplamaa MV
EELMISED HOOAJAD
Liigad
»
KM
EST-LAT M
Sparta Team Automaailm
Lielvārde/FatPipe
Lielvārde/FatPipe
10-5
Rubene
Rubene
Rubene
9-5
Lekrings
4-3
Sparta Team Automaailm
Lekrings
Lekrings
6-5 LA
1. koht
Rubene
2. koht
Lielvārde/FatPipe
3. koht
Lekrings
4. koht
Sparta Team Automaailm
5. koht
FBK Valmiera
6. koht
Jõgeva SK Tähe / Olivia
EST-LAT N
Rubene
Rubene
Sparta
12-2
NND
Rubene
NND
5-4
FK Ķekava
9-1
Sparta
Sparta
FK Ķekava
11-5
1. koht
Rubene
2. koht
NND
3. koht
Sparta
4. koht
FK Ķekava
5. koht
Eesti Maaülikool
6. koht
Lekrings
Meeste meistrivõistlused
Jõgeva SK Tähe / Olivia
Sparta Team Automaailm
7-4
,
8-7
,
10-7
1. koht
2. koht
Naiste meistrivõistlused
Eesti Maaülikool
Sparta
6-3
,
4-2
,
6-5
1. koht
Eesti Maaülikool
2. koht
Sparta
Raplamaa
Pärnu Bullet / Silverehitus
Märjamaa Valla SK
Pärnu Bullet / Silverehitus
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
8-3
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
Montonissa
Pärnu Bullet / Silverehitus
Rapla Kepiklubi
6-4
Rapla Kepiklubi
Bändidos
Bändidos
13-11
Rapla Kepiklubi
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
21-8
1. koht
Pärnu Bullet / Silverehitus
2. koht
Bändidos
3. koht
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK
4. koht
Rapla Kepiklubi
5. koht
Montonissa
6. koht
Märjamaa Valla SK
7. koht
Järvakandi Pistleek
Saalihokiliiga kohamängud
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Eesti Maaülikool
Jõgeva SK Tähe/Olivia II
Eesti Maaülikool
11-4
Sinimäe
8-4
Sparta Team Automaailm II
Sparta Team Automaailm II
Spordipalavik
13-4
Sparta Team Automaailm II
Start Ehitus/Tartu vald
8-6
Start Ehitus/Tartu vald
Start Ehitus/Tartu vald
Eesti Maaülikool
10-7
1. koht
2. koht
3. koht
Start Ehitus/Tartu vald
4. koht
Eesti Maaülikool
5. koht
Sinimäe
6. koht
Spordipalavik
7. koht
SK Voore
8. koht
Valga Välk
U10 kohamängud
SNSK must
SNSK must
EMÜ SK
8-4
Jõgeva SK Tähe/Olivia 14
SNSK must
Jõgeva SK Tähe/Olivia 14
13-1
Kehtna SK
7-2
Kehtna SK
Kehtna SK
EMÜ SK
6-2
1. koht
SNSK must
2. koht
Jõgeva SK Tähe/Olivia 14
3. koht
Kehtna SK
4. koht
EMÜ SK
5. koht
Arenculle
6. koht
SK KETS
7. koht
SNSK roheline
U12 kohamängud
SNSK 12
SNSK 12
Sparta Team Automaailm
7-6
SNSK 13
SNSK 12
SNSK 13
9-5
EMÜ SK
6-4
EMÜ SK
Sparta Team Automaailm
Sparta Team Automaailm
4-2
1. koht
SNSK 12
2. koht
SNSK 13
3. koht
Sparta Team Automaailm
4. koht
EMÜ SK
5. koht
SHK Merikas
6. koht
Kehtna SK
7. koht
Viskoosa SK
8. koht
Jõgeva SK Tähe / Olivia 12
9. koht
SK KETS
U14 kohamängud
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Sparta Team Automaailm
9-2
EMÜ SK
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
EMÜ SK
5-4 LA
Kehtna SK
6-1
Kehtna SK
Sparta Team Automaailm
Sparta Team Automaailm
2-0
1. koht
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
2. koht
EMÜ SK
3. koht
Sparta Team Automaailm
4. koht
Kehtna SK
5. koht
Kuusalu/Arenculle
6. koht
Oru Põhikool
7. koht
SHK Merikas
8. koht
SNSK
U14T kohamängud
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
Kuusalu
6-3
Kehtna SK
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
EMÜ SK
9-5
EMÜ SK
5-3
Kuusalu
Kuusalu
Kehtna SK
3-2
1. koht
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
2. koht
EMÜ SK
3. koht
Kuusalu
4. koht
Kehtna SK
5. koht
Rapla SHK
6. koht
Oru Põhikool
U16 kohamängud
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08
Sparta Team Automaailm / Kehtna SK
EMÜ SK
SNSK
1. koht
2. koht
3. koht
4. koht
U16T kohamängud
EMÜ SK
EMÜ SK
Sparta
11-2
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
EMÜ SK
Kehtna/Rapla SHKV
6-1
Kehtna/Rapla SHKV
2-1
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
Sparta
6-5
1. koht
EMÜ SK
2. koht
Kehtna/Rapla SHKV
3. koht
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ
4. koht
Sparta
5. koht
Arenculle/Kuusalu
U9 kohamängud
SNSK must
SNSK must
Jõgeva SK Tähe/Olivia 15
27-4
Kehtna SK
SNSK must
EMÜ SK
9-1
EMÜ SK
9-1
Kehtna SK
Jõgeva SK Tähe/Olivia 15
Jõgeva SK Tähe/Olivia 15
7-6
1. koht
SNSK must
2. koht
EMÜ SK
3. koht
Jõgeva SK Tähe/Olivia 15
4. koht
Kehtna SK
5. koht
Sparta/HC Panter
6. koht
SNSK roheline
7. koht
SHK Merikas
8. koht
Arenculle
9. koht
SK KETS
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
Vaata koostööpartnereid
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post
info@saalihoki.ee
| Tel: +372 502 6962 |