Uudised » Varia » Tehnikagümnaasium võitis mõlemas vanuseklassis

Tallinna Tehnikagümnaasiumi  noormehed  võitsid Kristiine Spordihallis toimunud turniiril Tallinna koolinoorte meistritiitli saalihokis nii gümnaasiumi kui põhikooli osas.

Vanemate noormeeste kuldses meeskonnas mängisid Gerdo Unga, Renek-Ken Külvi, Karl Riis, Kert Kriiva, Martin Kork, Tanel Rentik, Henrik Sepp ja Kevin Tõkke.

Teise koha võitsid Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi  noormehed Sergei Popov,  Anton Netšajev,  Nikita Gutsalo,  Nikita Tulin, Maksim Djurjagin,  Aleksandr Tšelõšev, Erik Mikone ja  Daniil Poddubnõi.

Kolmas koht kuulus Tallinna Prantsuse Lütseumi meeskonnale, kus mängisid Madis Suuroja, Sander Reila,  Anti Karumaa, Mait Uusmäe, Karl-Johannes Kalma, Samuel Kanarbik, Karl-Martin Õispuu, Kaarel Pogga, Randin Rande, Martin Uiboaid ja Oliver Püvi.

Neljandaks tuli Tallinna Lilleküla Gümnaasium. Järgnesid  Nõmme Gümnaasium, Tallinna Saksa Gümnaasium, Tõnismäe Reaalkool ja Linnamäe Vene Lütseum.

Gümnaasiumi osas osales kokku 20 meeskonda.

Põhikoolide arvestuses olid Tallinna Tehnikagümnaasiumi meeskonnas võidukad  Karl Lumi, Arthur Dominic Must, Ott Väli, Sander Lillestik, Sander Melles, Tauri Tamm, Kregor Hermet, Henrik Sepp ja Janek Hanson. Poisse juhendas kehalise kasvatuse õpetaja Rein Ikkonen.

Teise koha võitsid Tallinna Lasnamäe Gümnaasiumi poisid, koosseisus Aleks Morozov,  Mark Salassin,  Ilja Lastovko,  Aleksei Tarassov  ja Aleksandr Sizõi. Juhendas kehalise kasvatuse õpetaja Sergei Novikov.

Kolmanda koha võitsid Tallinna 53. Keskkooli saalihokipoisid Aleksander Prõttsikov, Igor Tegelmann, Erofei Fomenko, Artjom Demitsev, Egor Kulikov ja Nikita Zadov.

Neljandaks tuli Tallinna Inglise Kolledź.  Finaalturniiril järgnesid  Õismäe Vene Lütseum, Mustamäe Reaalgümnaasium, Tõnismäe Reaalkool ja Kesklinna Vene Gümnaasium.

Nooremate poiste rühmas osales kokku 17 meeskonda.