Meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleks Deinekin 0 0 0 0
2 TTÜ SK Aleksander Andrejev 0 0 0 0
3 Eesti Maaülikooli SK Aleksandr Avtushenko 0 0 0 0
4 Eesti Maaülikooli SK Aleksandr Petrov 0 0 0 0
5 Sparta Team Automaailm Aleksandr Zutsenja 0 0 0 0
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Kark 0 0 0 0
7 SK LINK / Saku Alex Kuusk 0 0 0 0
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 0 0 0 0
9 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 0 0 0 0
10 SK LINK / Saku Andres Aava 0 0 0 0
11 SK LINK / Saku Andres Rene Kurmiste 0 0 0 0
12 TTÜ SK Anre Vooremaa 0 0 0 0
13 TTÜ SK Anton Savolainen 0 0 0 0
14 SK LINK / Saku Ats Tamme 0 0 0 0
15 SK LINK / Saku Carol Viiding 0 0 0 0
16 Eesti Maaülikooli SK Daniel Matsukevitš 0 0 0 0
17 TTÜ SK Daniil Ruzevitš 0 0 0 0
18 Sparta Team Automaailm Egert Unga 0 0 0 0
19 Jõgeva SK Tähe / Olivia Erik Vadi 0 0 0 0
20 TTÜ SK Erki Vään 0 0 0 0
21 Sparta Team Automaailm Ermo Jõgi 0 0 0 0
22 SK LINK / Saku Fredy Maalt 0 0 0 0
23 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 0 0 0 0
24 SK LINK / Saku Gert Kevin Kurmiste 0 0 0 0
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia Hans Kristjan Nurmik 0 0 0 0
26 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 0 0 0 0
27 TTÜ SK Ivo Lepik 0 0 0 0
28 Eesti Maaülikooli SK Jaan Tähiste 0 0 0 0
29 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 0 0 0 0
30 Eesti Maaülikooli SK Jakob Poom 0 0 0 0
31 Eesti Maaülikooli SK Jan Henrik Pärnik 0 0 0 0
32 SK LINK / Saku Janek Nõu 0 0 0 0
33 Eesti Maaülikooli SK Janis Tolmanis 0 0 0 0
34 TTÜ SK Joakim Paajanen 0 0 0 0
35 SK LINK / Saku Joni Toivola 0 0 0 0
36 Jõgeva SK Tähe / Olivia Joosep Moor 0 0 0 0
37 TTÜ SK Joosep Perandi 0 0 0 0
38 Eesti Maaülikooli SK Juhani Võik 0 0 0 0
39 TTÜ SK Juho Pakarinen 0 0 0 0
40 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kaido Ingver 0 0 0 0
41 Eesti Maaülikooli SK Karl-Erik Kruusmaa 0 0 0 0
42 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Jõgar 0 0 0 0
43 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Virkus 0 0 0 0
44 Sparta Team Automaailm Kermo Uue 0 0 0 0
45 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kevin Tamm 0 0 0 0
46 TTÜ SK Kristjan Puu 0 0 0 0
47 SK LINK / Saku Kristo Lehiste 0 0 0 0
48 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk 0 0 0 0
49 SK LINK / Saku Kuldar Mark 0 0 0 0
50 SK LINK / Saku Lars Hillar 0 0 0 0
51 TTÜ SK Lauri Ries 0 0 0 0
52 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 0 0 0 0
53 TTÜ SK Lukas Kozanak 0 0 0 0
54 TTÜ SK Madis Leisner 0 0 0 0
55 Eesti Maaülikooli SK Maksims Terehovs 0 0 0 0
56 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Guss 0 0 0 0
57 TTÜ SK Markus Kaivanto 0 0 0 0
58 TTÜ SK Markus Tepp 0 0 0 0
59 TTÜ SK Martin Kupec 0 0 0 0
60 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mathias Einamann 0 0 0 0
61 SK LINK / Saku Mats Tamme (kuni 05.12.16) 0 0 0 0
62 Sparta Team Automaailm Mattias Kauk 0 0 0 0
63 Eesti Maaülikooli SK Mihkel Must 0 0 0 0
64 SK LINK / Saku Mikael Toivonen 0 0 0 0
65 Eesti Maaülikooli SK Mikko Saarivuori 0 0 0 0
66 Sparta Team Automaailm Morten Talviste 0 0 0 0
67 TTÜ SK Oliver Nummi 0 0 0 0
68 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 0 0 0 0
69 TTÜ SK Oskar Salm 0 0 0 0
70 SK LINK / Saku Pasi Välimäki 0 0 0 0
71 Eesti Maaülikooli SK Paul-Kristjan Padrik 0 0 0 0
72 Eesti Maaülikooli SK Pavel Semenov 0 0 0 0
73 TTÜ SK Priit Vendik 0 0 0 0
74 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raido Moor 0 0 0 0
75 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 0 0 0 0
76 SK LINK / Saku Rainer Komi 0 0 0 0
77 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raul Kivi 0 0 0 0
78 SK LINK / Saku Reigo Adamson 0 0 0 0
79 Sparta Team Automaailm Rein Kruusat 0 0 0 0
80 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 0 0 0 0
81 SK LINK / Saku Riivo Marks 0 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 0 0 0 0
83 Eesti Maaülikooli SK Roman Druzhininskiy 0 0 0 0
84 Sparta Team Automaailm Ronnie Kongo 0 0 0 0
85 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sander Lehtme 0 0 0 0
86 Sparta Team Automaailm Sander Savi 0 0 0 0
87 SK LINK / Saku Sander Stokkeby 0 0 0 0
88 Jõgeva SK Tähe / Olivia Siim Selgis 0 0 0 0
89 SK LINK / Saku Siim Stokkeby 0 0 0 0
90 SK LINK / Saku Siim Veersalu 0 0 0 0
91 Eesti Maaülikooli SK Simon Georg Mahla 0 0 0 0
92 Eesti Maaülikooli SK Sten Kõiv 0 0 0 0
93 Sparta Team Automaailm Sten Ritson 0 0 0 0
94 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 0 0 0 0
95 Eesti Maaülikooli SK Sven Uue 0 0 0 0
96 Eesti Maaülikooli SK Taavi Lepik 0 0 0 0
97 Eesti Maaülikooli SK Talis Mölder 0 0 0 0
98 Sparta Team Automaailm Tarvo Kivisilla 0 0 0 0
99 SK LINK / Saku Teet Soasepp 0 0 0 0
100 TTÜ SK Tiit Tammeveski 0 0 0 0
101 Jõgeva SK Tähe / Olivia Toomas Peterson 0 0 0 0
102 TTÜ SK Tormi Voog 0 0 0 0
103 TTÜ SK Tuomas Siru 0 0 0 0
104 Eesti Maaülikooli SK Tõnis Vainomäe 0 0 0 0
105 Sparta Team Automaailm Tõnis Vähi 0 0 0 0

Meistriliiga

Meistriliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm16101230109 - 8535
SK LINK / Saku16102400145 - 10534
Eesti Maaülikooli SK1670720111 - 11223
TTÜ SK1641101098 - 12315
Jõgeva SK Tähe / Olivia1632110066 - 10413

Meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Eesti Maaülikooli SK Pavel Semenov 16 21 24 45
2 SK LINK / Saku Kristjan Puu 18 24 18 42
3 SK LINK / Saku Kristo Lehiste 15 18 15 33
4 SK LINK / Saku Mikael Toivonen 8 8 23 31
5 SK LINK / Saku Fredy Maalt 16 12 17 29
6 TTÜ SK Anton Savolainen 14 19 8 27
7 TTÜ SK Markus Kaivanto 14 15 12 27
8 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 16 15 12 27
9 Eesti Maaülikooli SK Sven Uue 13 18 8 26
10 Sparta Team Automaailm Kermo Uue 15 14 12 26
11 Sparta Team Automaailm Sander Savi 15 14 12 26
12 SK LINK / Saku Pasi Välimäki 7 20 3 23
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 16 16 7 23
14 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mathias Einamann 16 13 10 23
15 TTÜ SK Oskar Salm 16 8 15 23
16 Eesti Maaülikooli SK Roman Druzhininskiy 10 12 9 21
17 Eesti Maaülikooli SK Aleksandr Avtushenko 15 9 12 21
18 SK LINK / Saku Carol Viiding 13 6 14 20
19 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raul Kivi 14 12 8 20
20 SK LINK / Saku Siim Veersalu 13 13 4 17
21 Sparta Team Automaailm Aleksandr Zutsenja 16 7 9 16
22 SK LINK / Saku Mats Tamme (kuni 05.12.16) 5 7 8 15
23 SK LINK / Saku Ats Tamme 13 12 3 15
24 TTÜ SK Oliver Nummi 14 6 9 15
25 Sparta Team Automaailm Sten Ritson 15 10 5 15
26 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Kark 8 10 4 14
27 Eesti Maaülikooli SK Daniel Matsukevitš 13 9 5 14
28 Sparta Team Automaailm Egert Unga 16 9 5 14
29 TTÜ SK Joosep Perandi 16 8 6 14
30 Eesti Maaülikooli SK Mikko Saarivuori 9 12 1 13
31 Sparta Team Automaailm Tarvo Kivisilla 15 6 7 13
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Guss 16 7 6 13
33 SK LINK / Saku Alex Kuusk 16 8 4 12
34 Eesti Maaülikooli SK Sten Kõiv 16 5 7 12
35 Eesti Maaülikooli SK Simon Georg Mahla 8 7 4 11
36 TTÜ SK Juho Pakarinen 11 8 2 10
37 SK LINK / Saku Andres Rene Kurmiste 16 9 1 10
38 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 12 7 2 9
39 SK LINK / Saku Teet Soasepp 14 7 2 9
40 Eesti Maaülikooli SK Maksims Terehovs 12 2 6 8
41 SK LINK / Saku Reigo Adamson 14 4 4 8
42 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 15 6 2 8
43 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Virkus 13 4 3 7
44 Eesti Maaülikooli SK Tõnis Vainomäe 16 2 5 7
45 TTÜ SK Madis Leisner 6 4 2 6
46 SK LINK / Saku Rainer Komi 11 3 3 6
47 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 14 5 1 6
48 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 16 0 6 6
49 Sparta Team Automaailm Rein Kruusat 9 2 3 5
50 TTÜ SK Anre Vooremaa 10 2 3 5
51 Eesti Maaülikooli SK Aleksandr Petrov 15 3 2 5
52 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 15 2 3 5
53 SK LINK / Saku Gert Kevin Kurmiste 16 3 2 5
54 Sparta Team Automaailm Ermo Jõgi 9 1 3 4
55 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kaido Ingver 10 1 3 4
56 TTÜ SK Tuomas Siru 10 0 4 4
57 TTÜ SK Lauri Ries 12 2 2 4
58 TTÜ SK Tiit Tammeveski 13 2 2 4
59 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raido Moor 14 2 2 4
60 Sparta Team Automaailm Morten Talviste 14 1 3 4
61 TTÜ SK Aleksander Andrejev 16 2 2 4
62 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 16 2 2 4
63 Jõgeva SK Tähe / Olivia Siim Selgis 16 2 2 4
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sander Lehtme 16 1 3 4
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 16 0 4 4
66 SK LINK / Saku Joni Toivola 3 2 1 3
67 SK LINK / Saku Sander Stokkeby 6 1 2 3
68 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Jõgar 12 1 2 3
69 TTÜ SK Priit Vendik 14 2 1 3
70 Jõgeva SK Tähe / Olivia Toomas Peterson 3 2 0 2
71 TTÜ SK Markus Tepp 8 1 1 2
72 SK LINK / Saku Riivo Marks 12 2 0 2
73 Eesti Maaülikooli SK Jan Henrik Pärnik 3 0 1 1
74 TTÜ SK Martin Kupec 5 1 0 1
75 SK LINK / Saku Andres Aava 9 1 0 1
76 TTÜ SK Daniil Ruzevitš 9 1 0 1
77 Sparta Team Automaailm Mattias Kauk 10 1 0 1
78 TTÜ SK Erki Vään 13 0 1 1
79 Eesti Maaülikooli SK Mihkel Must 14 0 1 1
80 Eesti Maaülikooli SK Juhani Võik 16 1 0 1
81 Jõgeva SK Tähe / Olivia Hans Kristjan Nurmik 16 0 1 1
82 TTÜ SK Joakim Paajanen 1 0 0 0
83 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kevin Tamm 1 0 0 0
84 Sparta Team Automaailm Ronnie Kongo 2 0 0 0
85 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleks Deinekin 3 0 0 0
86 Eesti Maaülikooli SK Jaan Tähiste 3 0 0 0
87 SK LINK / Saku Janek Nõu 3 0 0 0
88 Jõgeva SK Tähe / Olivia Joosep Moor 3 0 0 0
89 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk 3 0 0 0
90 TTÜ SK Lukas Kozanak 4 0 0 0
91 Eesti Maaülikooli SK Jakob Poom 6 0 0 0
92 TTÜ SK Tormi Voog 6 0 0 0
93 Jõgeva SK Tähe / Olivia Erik Vadi 7 0 0 0
94 Eesti Maaülikooli SK Karl-Erik Kruusmaa 7 0 0 0
95 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 8 0 0 0
96 Eesti Maaülikooli SK Talis Mölder 9 0 0 0
97 Sparta Team Automaailm Tõnis Vähi 10 0 0 0
98 Eesti Maaülikooli SK Janis Tolmanis 11 0 0 0
99 Eesti Maaülikooli SK Paul-Kristjan Padrik 11 0 0 0
100 SK LINK / Saku Siim Stokkeby 13 0 0 0
101 SK LINK / Saku Kuldar Mark 14 0 0 0
102 SK LINK / Saku Lars Hillar 15 0 0 0
103 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 15 0 0 0
104 TTÜ SK Ivo Lepik 16 0 0 0
105 Eesti Maaülikooli SK Taavi Lepik 16 0 0 0

Meistriliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmRemoMerimaa69039933784,5
2. Jõgeva SK Tähe / OliviaRainerKalde97058147782,1
3. Sparta Team AutomaailmTõnisVähi23012410181,5
4. Eesti Maaülikooli SKTaaviLepik83748839580,9
5. TTÜ SKErkiVään60534027380,3
6. SK LINK / SakuSiimStokkeby23313210478,8
7. SK LINK / SakuLarsHillar37217113478,4
8. SK LINK / SakuKuldarMark36116412576,2
9. TTÜ SKIvoLepik36523517976,2
10. Eesti Maaülikooli SKKarl-ErikKruusmaa68523873,1
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |