Meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 0 0 0 0
2 TTÜ SK Aleksander Prõttšikov D 0 0 0 0
3 Eesti Maaülikooli SK Aleksandr Avtushenko 0 0 0 0
4 Eesti Maaülikooli SK Aleksandr Petrov 0 0 0 0
5 Sparta Team Automaailm Aleksandr Zutsenja 0 0 0 0
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske D 0 0 0 0
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Kark 0 0 0 0
8 Eesti Maaülikooli SK Alex Sults D 0 0 0 0
9 SK LINK / Saku Alo Mäesalu 0 0 0 0
10 TTÜ SK Andre Sammelselg 0 0 0 0
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 0 0 0 0
12 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov D 0 0 0 0
13 TTÜ SK Anre Vooremaa 0 0 0 0
14 TTÜ SK Anton Savolainen 0 0 0 0
15 Eesti Maaülikooli SK Artur Okružko 0 0 0 0
16 SK LINK / Saku Ats Tamme 0 0 0 0
17 SK LINK / Saku Carol Viiding 0 0 0 0
18 Eesti Maaülikooli SK Christopher Krutõh D 0 0 0 0
19 Eesti Maaülikooli SK Daniel Matsukevitš 0 0 0 0
20 TTÜ SK Daniil Ruzevitš D 0 0 0 0
21 Eesti Maaülikooli SK Egert Roio 0 0 0 0
22 Sparta Team Automaailm Egert Unga 0 0 0 0
23 Jõgeva SK Tähe / Olivia Erik Vadi 0 0 0 0
24 TTÜ SK Erki Vään 0 0 0 0
25 Sparta Team Automaailm Ermo Jõgi 0 0 0 0
26 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ermo Narits D 0 0 0 0
27 TTÜ SK Florian Hellmund 0 0 0 0
28 Jõgeva SK Tähe / Olivia Fred Haga 0 0 0 0
29 SK LINK / Saku Fredy Maalt 0 0 0 0
30 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 0 0 0 0
31 Jõgeva SK Tähe / Olivia Hans Kristjan Nurmik 0 0 0 0
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 0 0 0 0
33 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ilmar Niitov 0 0 0 0
34 TTÜ SK Ivo Lepik 0 0 0 0
35 Eesti Maaülikooli SK Jaak Kaljula 0 0 0 0
36 Eesti Maaülikooli SK Jaan Tähiste 0 0 0 0
37 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 0 0 0 0
38 Eesti Maaülikooli SK Jakob Poom 0 0 0 0
39 Eesti Maaülikooli SK Janis Tolmanis 0 0 0 0
40 Eesti Maaülikooli SK Janno Kaur 0 0 0 0
41 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin D 0 0 0 0
42 TTÜ SK Joosep Perandi 0 0 0 0
43 TTÜ SK Juho Pakarinen 0 0 0 0
44 TTÜ SK Kaarel Rebase 0 0 0 0
45 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm D 0 0 0 0
46 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kastan 0 0 0 0
47 Eesti Maaülikooli SK Karl-Erik Kruusmaa 0 0 0 0
48 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Jõgar 0 0 0 0
49 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 0 0 0 0
50 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Virkus 0 0 0 0
51 Sparta Team Automaailm Kermo Uue D 0 0 0 0
52 TTÜ SK Kirka Kulmala 0 0 0 0
53 Eesti Maaülikooli SK Kristjan Anderson 0 0 0 0
54 SK LINK / Saku Kristjan Puu 0 0 0 0
55 SK LINK / Saku Kristo Lehiste 0 0 0 0
56 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk D 0 0 0 0
57 SK LINK / Saku Kuldar Mark 0 0 0 0
58 TTÜ SK Lari Nikmo 0 0 0 0
59 SK LINK / Saku Lars Hillar 0 0 0 0
60 TTÜ SK Lauri Ries D 0 0 0 0
61 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 0 0 0 0
62 Eesti Maaülikooli SK Maanus Puskar 0 0 0 0
63 SK LINK / Saku Madis Leisner 0 0 0 0
64 Eesti Maaülikooli SK Maksims Terehovs 0 0 0 0
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Guss 0 0 0 0
66 TTÜ SK Markus Kaivanto 0 0 0 0
67 TTÜ SK Markus Tepp 0 0 0 0
68 SK LINK / Saku Mats Tamme 0 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm Mattias Kauk D 0 0 0 0
70 Jõgeva SK Tähe / Olivia Meigo Soolepp 0 0 0 0
71 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 0 0 0 0
72 Eesti Maaülikooli SK Mikko Saarivuori 0 0 0 0
73 Eesti Maaülikooli SK Morten Talviste 0 0 0 0
74 TTÜ SK Oliver Nummi 0 0 0 0
75 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 0 0 0 0
76 TTÜ SK Oskar Salm 0 0 0 0
77 SK LINK / Saku Pasi Välimäki 0 0 0 0
78 Sparta Team Automaailm Paul Piik 0 0 0 0
79 Eesti Maaülikooli SK Paul-Kristian Padrik 0 0 0 0
80 Eesti Maaülikooli SK Pavel Semenov 0 0 0 0
81 TTÜ SK Priit Vendik 0 0 0 0
82 Eesti Maaülikooli SK Rainer Kalde 0 0 0 0
83 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 0 0 0 0
84 Sparta Team Automaailm Rasmus Talviste 0 0 0 0
85 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raul Kivi 0 0 0 0
86 SK LINK / Saku Reijo Külvi 0 0 0 0
87 Sparta Team Automaailm Rein Kruusat 0 0 0 0
88 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 0 0 0 0
89 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 0 0 0 0
90 Eesti Maaülikooli SK Roland Raja 0 0 0 0
91 Eesti Maaülikooli SK Roman Druzhininskiy 0 0 0 0
92 SK LINK / Saku Sander Lehtme 0 0 0 0
93 Eesti Maaülikooli SK Sander Mägi D 0 0 0 0
94 Eesti Maaülikooli SK Sander Reemets D 0 0 0 0
95 Sparta Team Automaailm Sander Savi 0 0 0 0
96 SK LINK / Saku Sander Stokkeby 0 0 0 0
97 Jõgeva SK Tähe / Olivia Siim Selgis 0 0 0 0
98 SK LINK / Saku Siim Stokkeby 0 0 0 0
99 SK LINK / Saku Siim Veersalu 0 0 0 0
100 Eesti Maaülikooli SK Simon Georg Mahla 0 0 0 0
101 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar D 0 0 0 0
102 SK LINK / Saku Sten Ritson NC 0 0 0 0
103 Eesti Maaülikooli SK Sten-Martin Mägi 0 0 0 0
104 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 0 0 0 0
105 Eesti Maaülikooli SK Sven Uue 0 0 0 0
106 Jõgeva SK Tähe / Olivia Tanel Soidla 0 0 0 0
107 Jõgeva SK Tähe / Olivia Targo Treial 0 0 0 0
108 SK LINK / Saku Tarvo Kivisilla 0 0 0 0
109 TTÜ SK Tiit Tammeveski 0 0 0 0
110 Jõgeva SK Tähe / Olivia Timo Kotkas 0 0 0 0
111 Jõgeva SK Tähe / Olivia Toomas Peterson 0 0 0 0
112 TTÜ SK Tormi Voog 0 0 0 0
113 TTÜ SK Tuomas Siru kuni 22.09.17 0 0 0 0
114 Eesti Maaülikooli SK Tõnis Metsson 0 0 0 0
115 Sparta Team Automaailm Tõnis Vähi 0 0 0 0
116 TTÜ SK Ville Piili 0 0 0 0

Meistriliiga

SpartaTTÜ SKSK LINKEMÜJSK TäheSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm9 - 3
4 - 8
5 - 3
4 - 7
6 - 4
8 - 214 - 4
11 - 2
61-33181
TTÜ SK3 - 9
8 - 4
3 - 5
5 - 2
6 - 7
8 - 4
11 - 2
44-33132
SK LINK / Saku7 - 4
4 - 6
9 - 3
11 - 2
31-1593
Eesti Maaülikooli SK2 - 82 - 5
7 - 6
8 - 219-2154
Jõgeva SK Tähe / Olivia4 - 14
2 - 11
4 - 8
2 - 11
3 - 9
2 - 11
2 - 819-7205

Meistriliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm86020061 - 3318
TTÜ SK74021044 - 3313
SK LINK / Saku43010031 - 159
Eesti Maaülikooli SK41120019 - 215
Jõgeva SK Tähe / Olivia70070019 - 720

Meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Sander Savi 8 11 7 18
2 TTÜ SK Oskar Salm 6 7 8 15
3 Sparta Team Automaailm Egert Unga 8 6 8 14
4 Sparta Team Automaailm Kermo Uue D 7 10 3 13
5 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 8 6 7 13
6 Eesti Maaülikooli SK Pavel Semenov 3 5 6 11
7 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 8 5 6 11
8 TTÜ SK Markus Kaivanto 5 6 4 10
9 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 5 6 3 9
10 SK LINK / Saku Kristo Lehiste 4 4 4 8
11 SK LINK / Saku Mats Tamme 4 4 4 8
12 TTÜ SK Kirka Kulmala 5 3 5 8
13 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 7 4 4 8
14 SK LINK / Saku Fredy Maalt 4 5 2 7
15 Sparta Team Automaailm Aleksandr Zutsenja 7 4 3 7
16 SK LINK / Saku Sander Stokkeby 4 2 4 6
17 TTÜ SK Anton Savolainen 6 5 1 6
18 Eesti Maaülikooli SK Sven Uue 1 3 2 5
19 Eesti Maaülikooli SK Simon Georg Mahla 3 3 2 5
20 SK LINK / Saku Tarvo Kivisilla 4 3 2 5
21 SK LINK / Saku Ats Tamme 4 2 3 5
22 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ilmar Niitov 4 2 3 5
23 SK LINK / Saku Madis Leisner 4 2 3 5
24 TTÜ SK Oliver Nummi 4 2 3 5
25 TTÜ SK Ville Piili 4 0 5 5
26 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Guss 6 3 2 5
27 Sparta Team Automaailm Rasmus Talviste 8 1 4 5
28 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 4 4 0 4
29 TTÜ SK Anre Vooremaa 4 2 2 4
30 TTÜ SK Tiit Tammeveski 6 2 2 4
31 TTÜ SK Joosep Perandi 7 4 0 4
32 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 8 3 1 4
33 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov D 8 1 3 4
34 Eesti Maaülikooli SK Mikko Saarivuori 4 3 0 3
35 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin D 4 2 1 3
36 TTÜ SK Kaarel Rebase 4 2 1 3
37 TTÜ SK Daniil Ruzevitš D 4 1 2 3
38 TTÜ SK Florian Hellmund 5 2 1 3
39 TTÜ SK Markus Tepp 6 3 0 3
40 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 6 0 3 3
41 Jõgeva SK Tähe / Olivia Fred Haga 7 2 1 3
42 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk D 7 2 1 3
43 TTÜ SK Aleksander Prõttšikov D 7 1 2 3
44 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 7 1 2 3
45 SK LINK / Saku Pasi Välimäki 2 2 0 2
46 SK LINK / Saku Kristjan Puu 2 0 2 2
47 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 3 1 1 2
48 SK LINK / Saku Siim Veersalu 3 1 1 2
49 SK LINK / Saku Sander Lehtme 4 2 0 2
50 Eesti Maaülikooli SK Artur Okružko 4 1 1 2
51 SK LINK / Saku Reijo Külvi 4 1 1 2
52 TTÜ SK Lauri Ries D 5 2 0 2
53 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske D 7 1 1 2
54 Sparta Team Automaailm Paul Piik 1 1 0 1
55 Eesti Maaülikooli SK Aleksandr Avtushenko 2 1 0 1
56 SK LINK / Saku Carol Viiding 3 1 0 1
57 Eesti Maaülikooli SK Janno Kaur 3 1 0 1
58 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Virkus 3 1 0 1
59 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Jõgar 3 0 1 1
60 Eesti Maaülikooli SK Paul-Kristian Padrik 3 0 1 1
61 Eesti Maaülikooli SK Sander Mägi D 3 0 1 1
62 SK LINK / Saku Alo Mäesalu 4 1 0 1
63 Jõgeva SK Tähe / Olivia Erik Vadi 4 0 1 1
64 Eesti Maaülikooli SK Jaak Kaljula 4 0 1 1
65 TTÜ SK Andre Sammelselg 5 1 0 1
66 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kastan 5 1 0 1
67 TTÜ SK Priit Vendik 5 0 1 1
68 Jõgeva SK Tähe / Olivia Timo Kotkas 6 1 0 1
69 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar D 7 1 0 1
70 Eesti Maaülikooli SK Christopher Krutõh D 0 0 0 0
71 Sparta Team Automaailm Ermo Jõgi 0 0 0 0
72 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ermo Narits D 0 0 0 0
73 Jõgeva SK Tähe / Olivia Hans Kristjan Nurmik 0 0 0 0
74 Eesti Maaülikooli SK Maanus Puskar 0 0 0 0
75 Eesti Maaülikooli SK Maksims Terehovs 0 0 0 0
76 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raul Kivi 0 0 0 0
77 Eesti Maaülikooli SK Roman Druzhininskiy 0 0 0 0
78 Eesti Maaülikooli SK Sander Reemets D 0 0 0 0
79 Jõgeva SK Tähe / Olivia Tanel Soidla 0 0 0 0
80 Jõgeva SK Tähe / Olivia Toomas Peterson 0 0 0 0
81 TTÜ SK Tormi Voog 0 0 0 0
82 TTÜ SK Tuomas Siru kuni 22.09.17 0 0 0 0
83 Eesti Maaülikooli SK Aleksandr Petrov 1 0 0 0
84 Eesti Maaülikooli SK Alex Sults D 1 0 0 0
85 Eesti Maaülikooli SK Daniel Matsukevitš 1 0 0 0
86 Eesti Maaülikooli SK Egert Roio 1 0 0 0
87 Eesti Maaülikooli SK Janis Tolmanis 1 0 0 0
88 TTÜ SK Lari Nikmo 1 0 0 0
89 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 1 0 0 0
90 Eesti Maaülikooli SK Rainer Kalde 1 0 0 0
91 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 1 0 0 0
92 Jõgeva SK Tähe / Olivia Targo Treial 1 0 0 0
93 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Kark 2 0 0 0
94 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 2 0 0 0
95 TTÜ SK Juho Pakarinen 2 0 0 0
96 Sparta Team Automaailm Rein Kruusat 2 0 0 0
97 Eesti Maaülikooli SK Roland Raja 2 0 0 0
98 SK LINK / Saku Siim Stokkeby 2 0 0 0
99 Eesti Maaülikooli SK Jaan Tähiste 3 0 0 0
100 Eesti Maaülikooli SK Kristjan Anderson 3 0 0 0
101 SK LINK / Saku Lars Hillar 3 0 0 0
102 Sparta Team Automaailm Mattias Kauk D 3 0 0 0
103 SK LINK / Saku Sten Ritson NC 3 0 0 0
104 Eesti Maaülikooli SK Sten-Martin Mägi 3 0 0 0
105 TTÜ SK Erki Vään 4 0 0 0
106 Eesti Maaülikooli SK Jakob Poom 4 0 0 0
107 Eesti Maaülikooli SK Karl-Erik Kruusmaa 4 0 0 0
108 SK LINK / Saku Kuldar Mark 4 0 0 0
109 Eesti Maaülikooli SK Morten Talviste 4 0 0 0
110 Eesti Maaülikooli SK Tõnis Metsson 4 0 0 0
111 Jõgeva SK Tähe / Olivia Meigo Soolepp 5 0 0 0
112 Jõgeva SK Tähe / Olivia Siim Selgis 6 0 0 0
113 TTÜ SK Ivo Lepik 7 0 0 0
114 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm D 7 0 0 0
115 Sparta Team Automaailm Tõnis Vähi 7 0 0 0
116 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 8 0 0 0

Meistriliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. TTÜ SKErkiVään180817390,1
2. Sparta Team AutomaailmTõnisVähi176595288,1
3. SK LINK / SakuLarsHillar90595288,1
4. SK LINK / SakuKuldarMark150675988,1
5. Jõgeva SK Tähe / OliviaRainerKalde60514384,3
6. Sparta Team AutomaailmRemoMerimaa30113511383,7
7. TTÜ SKIvoLepik24513711382,5
8. Eesti Maaülikooli SKKarl-ErikKruusmaa96564682,1
9. Eesti Maaülikooli SKTõnisMetsson147453577,8
10. Jõgeva SK Tähe / OliviaKarlKalm D36022816471,9
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |