Meistriliiga

Sparta Team Automaailm   
 Sparta Team Automaailm  
Eesti Maaülikooli SK12-311-77-4  
TalTech  
  
Jõgeva SK Tähe / Olivia8-6  
    
    
Eesti Maaülikooli SK   
1. koht  
2. koht  
3. koht  
4. koht  
5. kohtEesti juunioride koondis  
  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Egert Unga 3 9 2 11
2 Eesti Maaülikooli SK Artur Okružko D 3 7 2 9
3 Sparta Team Automaailm Kermo Uue 3 3 6 9
4 TalTech Markus Kaivanto 1 1 4 5
5 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 3 4 1 5
6 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 3 1 4 5
7 Sparta Team Automaailm Sander Savi 3 1 4 5
8 TalTech Tanel Kasenurm 1 3 1 4
9 Jõgeva SK Tähe / Olivia Iiro Liede 1 2 1 3
10 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Guss 1 2 1 3
11 Sparta Team Automaailm Rasmus Talviste 3 3 0 3
12 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 3 2 1 3
13 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 3 1 2 3
14 Eesti Maaülikooli SK Mikko Saarivuori 3 1 2 3
15 TalTech Oskar Salm 1 2 0 2
16 TalTech Mats Tamme 1 1 1 2
17 Jõgeva SK Tähe / Olivia Peteris Freimanis 1 1 1 2
18 Eesti Maaülikooli SK Simon Georg Mahla 1 0 2 2
19 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 3 1 1 2
20 Eesti Maaülikooli SK Tõnis Vainomäe 3 1 1 2
21 Sparta Team Automaailm Ermo Jõgi 3 0 2 2
22 TalTech Kirka Kulmala 1 1 0 1
23 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Lehiste 1 1 0 1
24 TalTech Ken Pähn 1 0 1 1
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristjan Puu 1 0 1 1
26 TalTech Madis Leisner 1 0 1 1
27 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sven Uue 1 0 1 1
28 Sparta Team Automaailm Sten Ritson 2 1 0 1
29 Sparta Team Automaailm Rein Kruusat 2 0 1 1
30 Eesti Maaülikooli SK Daniel Matsukevitš 3 1 0 1
31 Eesti Maaülikooli SK Juhani Võik 3 1 0 1
32 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 3 1 0 1
33 Eesti Maaülikooli SK Roland Raja 3 1 0 1
34 Eesti Maaülikooli SK Sander Mägi D 3 1 0 1
35 Sparta Team Automaailm Morten Talviste 3 0 1 1
36 Eesti Maaülikooli SK Sten Kõiv 3 0 1 1
37 Eesti Maaülikooli SK Taavi Lepik 3 0 1 1
38 Eesti juunioride koondis Adrian Sikk D2 0 0 0 0
39 TalTech Aleksander Prõttšikov D 0 0 0 0
40 Sparta Team Automaailm Aleksandr Zutsenja 0 0 0 0
41 Eesti Maaülikooli SK Alex Sults D 0 0 0 0
42 TalTech Anre Vooremaa 0 0 0 0
43 Eesti Maaülikooli SK Antti Nuikka 0 0 0 0
44 TalTech Carol Viiding 0 0 0 0
45 Eesti Maaülikooli SK Christopher Krutõh D 0 0 0 0
46 TalTech Erki Vään 0 0 0 0
47 Eesti juunioride koondis German Balasov D2 0 0 0 0
48 TalTech Igor Tegelmann D 0 0 0 0
49 Eesti juunioride koondis Ilja Volodin 0 0 0 0
50 Eesti Maaülikooli SK Jan Henrik Pärnik 0 0 0 0
51 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 0 0 0 0
52 TalTech Kaarel Rebase 0 0 0 0
53 Eesti juunioride koondis Karl Marten Loks 0 0 0 0
54 Eesti juunioride koondis Karlis Kirsimägi D2 0 0 0 0
55 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Virkus 0 0 0 0
56 Eesti juunioride koondis Kerdo Vainer 0 0 0 0
57 Eesti juunioride koondis Kevin Vaha D2 0 0 0 0
58 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk D 0 0 0 0
59 Eesti juunioride koondis Kristo Voitk D 0 0 0 0
60 Eesti juunioride koondis Margus Rosin 0 0 0 0
61 Eesti Maaülikooli SK Martin Czyž (kuni 10.12.2018) 0 0 0 0
62 Jõgeva SK Tähe / Olivia Matti Lipponen 0 0 0 0
63 Eesti juunioride koondis Maximus Vorobjov 0 0 0 0
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia Meigo Soolepp 0 0 0 0
65 Eesti juunioride koondis Märten Lamp 0 0 0 0
66 Eesti Maaülikooli SK Niks Kazenko D 0 0 0 0
67 Eesti juunioride koondis Oliver Peter Olsson D2 0 0 0 0
68 Sparta Team Automaailm Paul Piik 0 0 0 0
69 TalTech Priit Vendik 0 0 0 0
70 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raul Kivi 0 0 0 0
71 Eesti juunioride koondis Reio Põldmaa 0 0 0 0
72 Eesti juunioride koondis Rene Kärner D2 0 0 0 0
73 Eesti juunioride koondis Reydan Ramon Niineorg D2 0 0 0 0
74 Eesti juunioride koondis Riggo Saggor 0 0 0 0
75 Eesti juunioride koondis Robin Eklöf D2 0 0 0 0
76 Eesti juunioride koondis Rome Andro Moora 0 0 0 0
77 Eesti Maaülikooli SK Sami Lempinen 0 0 0 0
78 Eesti Maaülikooli SK Sander Reemets D 0 0 0 0
79 Eesti juunioride koondis Sten Siida D2 0 0 0 0
80 Eesti Maaülikooli SK Sten-Martin Mägi D 0 0 0 0
81 Eesti Maaülikooli SK Talis Mölder 0 0 0 0
82 Jõgeva SK Tähe / Olivia Tanel Kiisküla 0 0 0 0
83 Eesti juunioride koondis Targo Trepp 0 0 0 0
84 Eesti juunioride koondis Tim Eklöf D2 0 0 0 0
85 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 1 0 0 0
86 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske D 1 0 0 0
87 TalTech Andre Sammelselg 1 0 0 0
88 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 1 0 0 0
89 TalTech Daniil Ruzevitš D 1 0 0 0
90 Jõgeva SK Tähe / Olivia Erki Teder 1 0 0 0
91 Jõgeva SK Tähe / Olivia Fred Haga 1 0 0 0
92 TalTech Fredy Maalt 1 0 0 0
93 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 1 0 0 0
94 TalTech Ivo Lepik 1 0 0 0
95 Jõgeva SK Tähe / Olivia Joel Ekroos 1 0 0 0
96 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 1 0 0 0
97 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kastan 1 0 0 0
98 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 1 0 0 0
99 TalTech Lari Nikmo 1 0 0 0
100 TalTech Lauri Ries 1 0 0 0
101 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 1 0 0 0
102 TalTech Oliver Nummi 1 0 0 0
103 TalTech Paul Theodor Oja 1 0 0 0
104 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 1 0 0 0
105 Eesti Maaülikooli SK Reigo Kruusement 1 0 0 0
106 Jõgeva SK Tähe / Olivia Siim Selgis 1 0 0 0
107 TalTech Siim Stokkeby 1 0 0 0
108 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar D 1 0 0 0
109 Eesti juunioride koondis Sten Metsar D 1 0 0 0
110 TalTech Tiit Tammeveski 1 0 0 0
111 Jõgeva SK Tähe / Olivia Timo Kotkas 1 0 0 0
112 Sparta Team Automaailm Tõnis Vähi 1 0 0 0
113 Eesti Maaülikooli SK Jakob Poom 2 0 0 0
114 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 2 0 0 0
115 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 3 0 0 0
116 Eesti Maaülikooli SK Jaan Tähiste 3 0 0 0
117 Eesti Maaülikooli SK Karl-Erik Kruusmaa 3 0 0 0
118 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Jõgar 3 0 0 0
119 Eesti Maaülikooli SK Maanus Puskar 3 0 0 0
120 Eesti Maaülikooli SK Paul-Kristian Padrik 3 0 0 0
121 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 3 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmRemoMerimaa105494387,8
2. Sparta Team AutomaailmKristenKurval60221986,4
3. TalTechSiimStokkeby60302480,0
4. Eesti Maaülikooli SKTaaviLepik1801239375,6
5. Jõgeva SK Tähe / OliviaRainerKalde60322475,0
6. Sparta Team AutomaailmTõnisVähi1511654,6

Meistriliiga

Meistriliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm13110110108 - 4834
TalTech1391300130 - 6329
Jõgeva SK Tähe / Olivia134090077 - 11212
Eesti Maaülikooli SK1330100061 - 1159
Eesti juunioride koondis40040010 - 480

Meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 TalTech Tanel Kasenurm 7 17 18 35
2 TalTech Ken Pähn 12 20 13 33
3 TalTech Oskar Salm 13 11 19 30
4 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 12 20 8 28
5 Sparta Team Automaailm Sander Savi 13 6 20 26
6 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 12 18 7 25
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia Peteris Freimanis 11 11 13 24
8 TalTech Mats Tamme 12 16 8 24
9 TalTech Carol Viiding 11 7 15 22
10 Sparta Team Automaailm Kristo Lehiste 13 14 8 22
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristjan Puu 13 12 8 20
12 Sparta Team Automaailm Kermo Uue 12 9 8 17
13 Eesti Maaülikooli SK Daniel Matsukevitš 9 9 7 16
14 TalTech Kirka Kulmala 10 9 7 16
15 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 10 5 11 16
16 Eesti Maaülikooli SK Mikko Saarivuori 11 9 7 16
17 TalTech Markus Kaivanto 12 9 7 16
18 Eesti Maaülikooli SK Artur Okružko D 8 7 8 15
19 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 12 8 6 14
20 TalTech Madis Leisner 13 7 7 14
21 Jõgeva SK Tähe / Olivia Joel Ekroos 7 5 7 12
22 Eesti Maaülikooli SK Simon Georg Mahla 9 5 7 12
23 Sparta Team Automaailm Egert Unga 13 8 4 12
24 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 13 8 4 12
25 Eesti Maaülikooli SK Sten Kõiv 13 1 11 12
26 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 13 5 6 11
27 Jõgeva SK Tähe / Olivia Iiro Liede 4 5 5 10
28 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 7 4 6 10
29 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sven Uue 8 6 4 10
30 Eesti Maaülikooli SK Juhani Võik 12 8 2 10
31 Eesti Maaülikooli SK Roland Raja 13 7 3 10
32 Sparta Team Automaailm Morten Talviste 13 6 3 9
33 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 10 4 4 8
34 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Guss 13 7 1 8
35 TalTech Anre Vooremaa 7 5 2 7
36 TalTech Fredy Maalt 8 2 5 7
37 TalTech Oliver Nummi 6 5 1 6
38 Sparta Team Automaailm Rasmus Talviste 8 2 4 6
39 TalTech Daniil Ruzevitš D 11 5 1 6
40 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 12 4 2 6
41 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske D 13 5 1 6
42 Eesti Maaülikooli SK Tõnis Vainomäe 9 4 1 5
43 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 13 3 2 5
44 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 13 1 4 5
45 Eesti juunioride koondis German Balasov D2 4 2 2 4
46 TalTech Paul Theodor Oja 6 1 3 4
47 TalTech Tiit Tammeveski 13 3 1 4
48 Eesti juunioride koondis Kristo Voitk D 14 2 2 4
49 Eesti juunioride koondis Adrian Sikk D2 4 3 0 3
50 Eesti Maaülikooli SK Talis Mölder 4 0 3 3
51 Eesti Maaülikooli SK Jaan Tähiste 7 2 1 3
52 TalTech Kaarel Rebase 7 2 1 3
53 TalTech Aleksander Prõttšikov D 9 3 0 3
54 Eesti Maaülikooli SK Jakob Poom 9 2 1 3
55 Eesti Maaülikooli SK Sander Mägi D 9 2 1 3
56 Sparta Team Automaailm Ermo Jõgi 10 3 0 3
57 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Jõgar 11 1 2 3
58 Sparta Team Automaailm Sten Ritson 11 1 2 3
59 Eesti juunioride koondis Rome Andro Moora 1 1 1 2
60 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Virkus 3 2 0 2
61 Eesti juunioride koondis Oliver Peter Olsson D2 4 1 1 2
62 Eesti juunioride koondis Targo Trepp 4 1 1 2
63 Eesti juunioride koondis Kevin Vaha D2 4 0 2 2
64 TalTech Lauri Ries 10 1 1 2
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kastan 10 0 2 2
66 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar D 16 0 2 2
67 Eesti Maaülikooli SK Sten-Martin Mägi D 1 1 0 1
68 TalTech Igor Tegelmann D 2 1 0 1
69 TalTech Lari Nikmo 2 1 0 1
70 TalTech Priit Vendik 2 0 1 1
71 Eesti juunioride koondis Tim Eklöf D2 3 0 1 1
72 Eesti Maaülikooli SK Martin Czyž (kuni 10.12.2018) 5 1 0 1
73 Sparta Team Automaailm Aleksandr Zutsenja 6 0 1 1
74 TalTech Andre Sammelselg 7 1 0 1
75 Jõgeva SK Tähe / Olivia Meigo Soolepp 7 1 0 1
76 Jõgeva SK Tähe / Olivia Siim Selgis 11 0 1 1
77 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 12 1 0 1
78 Jõgeva SK Tähe / Olivia Erki Teder 12 0 1 1
79 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 0 0 0 0
80 Eesti juunioride koondis Kerdo Vainer 0 0 0 0
81 Jõgeva SK Tähe / Olivia Matti Lipponen 0 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Paul Piik 0 0 0 0
83 Eesti juunioride koondis Reio Põldmaa 0 0 0 0
84 Eesti Maaülikooli SK Antti Nuikka 1 0 0 0
85 Eesti Maaülikooli SK Christopher Krutõh D 1 0 0 0
86 Eesti juunioride koondis Margus Rosin 1 0 0 0
87 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raul Kivi 1 0 0 0
88 Eesti Maaülikooli SK Sami Lempinen 1 0 0 0
89 Eesti Maaülikooli SK Alex Sults D 2 0 0 0
90 Eesti juunioride koondis Ilja Volodin 2 0 0 0
91 Eesti Maaülikooli SK Karl-Erik Kruusmaa 2 0 0 0
92 Eesti juunioride koondis Märten Lamp 2 0 0 0
93 Eesti Maaülikooli SK Niks Kazenko D 2 0 0 0
94 Sparta Team Automaailm Rein Kruusat 2 0 0 0
95 Jõgeva SK Tähe / Olivia Tanel Kiisküla 2 0 0 0
96 Eesti Maaülikooli SK Jan Henrik Pärnik 3 0 0 0
97 Eesti juunioride koondis Karl Marten Loks 3 0 0 0
98 Eesti juunioride koondis Rene Kärner D2 3 0 0 0
99 Eesti juunioride koondis Riggo Saggor 3 0 0 0
100 Eesti juunioride koondis Sten Siida D2 3 0 0 0
101 Jõgeva SK Tähe / Olivia Fred Haga 4 0 0 0
102 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 4 0 0 0
103 Eesti juunioride koondis Karlis Kirsimägi D2 4 0 0 0
104 Eesti juunioride koondis Maximus Vorobjov 4 0 0 0
105 Eesti Maaülikooli SK Reigo Kruusement 4 0 0 0
106 Eesti juunioride koondis Reydan Ramon Niineorg D2 4 0 0 0
107 Eesti juunioride koondis Robin Eklöf D2 4 0 0 0
108 Eesti Maaülikooli SK Sander Reemets D 4 0 0 0
109 Sparta Team Automaailm Tõnis Vähi 4 0 0 0
110 TalTech Erki Vään 5 0 0 0
111 TalTech Siim Stokkeby 6 0 0 0
112 Eesti Maaülikooli SK Paul-Kristian Padrik 8 0 0 0
113 Eesti Maaülikooli SK Maanus Puskar 10 0 0 0
114 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 11 0 0 0
115 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 12 0 0 0
116 TalTech Ivo Lepik 13 0 0 0
117 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 13 0 0 0
118 Eesti Maaülikooli SK Taavi Lepik 13 0 0 0
119 Jõgeva SK Tähe / Olivia Timo Kotkas 13 0 0 0
120 Eesti juunioride koondis Sten Metsar D 16 0 0 0

Meistriliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmTõnisVähi2022100,0
2. Sparta Team AutomaailmKristenKurval2311008989,0
3. TalTechSiimStokkeby220816985,2
4. TalTechErkiVään180806783,8
5. Sparta Team AutomaailmRemoMerimaa46922618983,6
6. Eesti Maaülikooli SKKarl-ErikKruusmaa60413482,9
7. Jõgeva SK Tähe / OliviaRainerKalde50133426679,6
8. Eesti juunioride koondisReydan RamonNiineorg D222018915079,4
9. TalTechIvoLepik32017613878,4
10. Eesti Maaülikooli SKReigoKruusement80292275,9
11. Eesti Maaülikooli SKTaaviLepik62036126874,2
12. Jõgeva SK Tähe / OliviaKarlKalm27917012674,1
13. Eesti Maaülikooli SKNiksKazenko D20161062,5
14. Eesti juunioride koondisMaximusVorobjov2016743,8
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |