Hooaeg 2019 / 2020

U16

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Kuusalu Aleksander Seeder 0 0 0 0
2 EMÜ SK Aleksandr Popenov 0 0 0 0
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Alex Kaarepere 0 0 0 0
4 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 0 0 0 0
5 EMÜ SK Andreas Pehka 0 0 0 0
6 Kuusalu Andreas Puusepp 0 0 0 0
7 EMÜ SK Andrei Solovjov 0 0 0 0
8 Tabasalu Harku Valla Huvikool Andrian Utsar 0 0 0 0
9 Tabasalu Harku Valla Huvikool Anri Ilves 0 0 0 0
10 Tabasalu Harku Valla Huvikool Anri-Marten Utsar 0 0 0 0
11 Sparta Team Automaailm Anton Fjodorov 0 0 0 0
12 Tabasalu Harku Valla Huvikool Aron Kaljurand 0 0 0 0
13 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 0 0 0 0
14 EMÜ SK Artur Kütt 0 0 0 0
15 Tabasalu Harku Valla Huvikool Axel Kukk 0 0 0 0
16 Tabasalu Harku Valla Huvikool Daniil Petrov 0 0 0 0
17 Sparta Team Automaailm Elliot Olsson 0 0 0 0
18 Tabasalu Harku Valla Huvikool Erik Vassiljev 0 0 0 0
19 Tabasalu Harku Valla Huvikool Eron Edesi 0 0 0 0
20 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Gregor Rande 0 0 0 0
21 Tabasalu Harku Valla Huvikool Hans Mathias Arusaar 0 0 0 0
22 Kuusalu Hendrik Hermandi 0 0 0 0
23 EMÜ SK Henri Haljaste 0 0 0 0
24 Tabasalu Harku Valla Huvikool Henro Kuusemägi 0 0 0 0
25 Sparta Team Automaailm Henry Haidor Hõrak 0 0 0 0
26 Sparta Team Automaailm Henry Välling 0 0 0 0
27 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 0 0 0 0
28 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Holger Nõmm 0 0 0 0
29 Kuusalu Ian Järve 0 0 0 0
30 Tabasalu Harku Valla Huvikool Jaagup Ranne 0 0 0 0
31 EMÜ SK Jakob Puu 0 0 0 0
32 Tabasalu Harku Valla Huvikool Johan Kõllo 0 0 0 0
33 Sparta Team Automaailm Johannes Tammeorg 0 0 0 0
34 Kuusalu Joonas Arro 0 0 0 0
35 Sparta Team Automaailm Jordan Matheo Niineorg 0 0 0 0
36 Kuusalu Josua Barz 0 0 0 0
37 Tabasalu Harku Valla Huvikool Jürgen Tiits 0 0 0 0
38 Kuusalu Kaarel Priilinn 0 0 0 0
39 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Karl Mark Tammsaar 0 0 0 0
40 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Karl-Eerik Kukk 0 0 0 0
41 EMÜ SK Karoliina Salu 0 0 0 0
42 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kaspar Jaan Heljand 0 0 0 0
43 Sparta Team Automaailm Kaspar Küüt 0 0 0 0
44 Kuusalu Kaspar Rüngenen 0 0 0 0
45 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kaur Kevin Kalda 0 0 0 0
46 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kevin Ots 0 0 0 0
47 EMÜ SK Klaara Käämer 0 0 0 0
48 Tabasalu Harku Valla Huvikool Klaus Ilmjärv 0 0 0 0
49 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 0 0 0 0
50 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kristofer Frank 0 0 0 0
51 Kuusalu Kuldar Paalberg 0 0 0 0
52 EMÜ SK Liisa Kaasik 0 0 0 0
53 EMÜ SK Maksim Shitskiy 0 0 0 0
54 EMÜ SK Marcos Timmusk 0 0 0 0
55 EMÜ SK Marcus Pehka 0 0 0 0
56 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Marek Rosin 0 0 0 0
57 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Margus Rosin 0 0 0 0
58 Kuusalu Mark Weber 0 0 0 0
59 Kuusalu Markkus Maidla 0 0 0 0
60 Kuusalu Marten Mänd 0 0 0 0
61 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Marten Teppan 0 0 0 0
62 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 0 0 0 0
63 EMÜ SK Märten Lamp 0 0 0 0
64 Kuusalu Märten Trei 0 0 0 0
65 Kuusalu Norman Talvoja 0 0 0 0
66 Tabasalu Harku Valla Huvikool Olari Rüütelmaa 0 0 0 0
67 Tabasalu Harku Valla Huvikool Oliver Annama 0 0 0 0
68 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Oliver Heljand 0 0 0 0
69 EMÜ SK Orm Kaarel Kübarsepp 0 0 0 0
70 Tabasalu Harku Valla Huvikool Oskar Ojamäe 0 0 0 0
71 Sparta Team Automaailm Oskar Vikk 0 0 0 0
72 EMÜ SK Ott Tera 0 0 0 0
73 EMÜ SK Rasmus Kivari 0 0 0 0
74 Kuusalu Rasmus Liiv 0 0 0 0
75 Kuusalu Rasmus Meigas 0 0 0 0
76 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Rasmus Randoja 0 0 0 0
77 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 0 0 0 0
78 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Rauno Pärtel 0 0 0 0
79 Kuusalu Reelika Liiv 0 0 0 0
80 Tabasalu Harku Valla Huvikool Rico Praks 0 0 0 0
81 EMÜ SK Riivo Raud 0 0 0 0
82 EMÜ SK Robin Küün 0 0 0 0
83 Sparta Team Automaailm Robin Savi 0 0 0 0
84 EMÜ SK Robin Sepma 0 0 0 0
85 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Rome Andro Moora 0 0 0 0
86 Tabasalu Harku Valla Huvikool Ron Ülo Hakman 0 0 0 0
87 EMÜ SK Roos Aliis Kelder 0 0 0 0
88 EMÜ SK Siim Soopere 0 0 0 0
89 Tabasalu Harku Valla Huvikool Sten Toming 0 0 0 0
90 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 0 0 0 0
91 EMÜ SK Thor Deimos Vaasa 0 0 0 0
92 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf 0 0 0 0
93 Tabasalu Harku Valla Huvikool Tristen Tammemäe 0 0 0 0

U16

Olivia 04SpartaEMÜTabasaluKuusaluSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe / Olivia 045 - 2
5 - 4
8 - 316 - 0
16 - 0
32 - 0
19 - 2
101-11211
Sparta Team Automaailm2 - 5
4 - 5
4 - 2
12 - 2
15 - 1
14 - 3
19 - 0
16 - 2
86-20182
EMÜ SK3 - 82 - 4
2 - 12
8 - 6
9 - 3
11 - 6
8 - 1
43-40123
Tabasalu Harku Valla Huvikool0 - 16
0 - 16
1 - 15
3 - 14
6 - 8
3 - 9
6 - 3
11 - 5
30-8664
Kuusalu0 - 32
2 - 19
0 - 19
2 - 16
6 - 11
1 - 8
3 - 6
5 - 11
19-12205

U16

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe / Olivia 04770000101 - 1121
Sparta Team Automaailm86020086 - 2018
EMÜ SK74030043 - 4012
Tabasalu Harku Valla Huvikool82060030 - 866
Kuusalu80080019 - 1220

U16

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Rasmus Randoja 7 20 15 35
2 Sparta Team Automaailm Oskar Vikk 8 21 12 33
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Rome Andro Moora 7 22 10 32
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Karl-Eerik Kukk 7 14 17 31
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Margus Rosin 7 15 13 28
6 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 8 9 18 27
7 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 8 11 14 25
8 EMÜ SK Marcos Timmusk 7 12 9 21
9 Sparta Team Automaailm Henry Haidor Hõrak 8 18 2 20
10 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Karl Mark Tammsaar 7 10 7 17
11 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 8 10 6 16
12 EMÜ SK Andrei Solovjov 5 9 6 15
13 EMÜ SK Maksim Shitskiy 7 5 10 15
14 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Rauno Pärtel 7 3 7 10
15 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Gregor Rande 6 6 3 9
16 Tabasalu Harku Valla Huvikool Oskar Ojamäe 7 8 1 9
17 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kristofer Frank 7 6 3 9
18 Tabasalu Harku Valla Huvikool Erik Vassiljev 6 7 1 8
19 Kuusalu Ian Järve 8 6 2 8
20 Tabasalu Harku Valla Huvikool Daniil Petrov 4 5 2 7
21 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 4 4 3 7
22 EMÜ SK Rasmus Kivari 7 6 1 7
23 EMÜ SK Roos Aliis Kelder 4 5 1 6
24 EMÜ SK Robin Sepma 5 2 4 6
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Oliver Heljand 7 2 4 6
26 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kevin Ots 7 0 6 6
27 Tabasalu Harku Valla Huvikool Aron Kaljurand 8 3 3 6
28 Sparta Team Automaailm Henry Välling 8 3 3 6
29 Sparta Team Automaailm Robin Savi 8 3 3 6
30 Sparta Team Automaailm Anton Fjodorov 2 3 2 5
31 Sparta Team Automaailm Elliot Olsson 6 2 3 5
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Marek Rosin 6 1 4 5
33 Tabasalu Harku Valla Huvikool Rico Praks 4 2 2 4
34 Kuusalu Reelika Liiv 6 3 1 4
35 Tabasalu Harku Valla Huvikool Oliver Annama 8 2 2 4
36 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 8 1 3 4
37 Kuusalu Kuldar Paalberg 8 2 1 3
38 Kuusalu Marten Mänd 8 2 1 3
39 Kuusalu Andreas Puusepp 8 1 2 3
40 Sparta Team Automaailm Johannes Tammeorg 2 1 1 2
41 EMÜ SK Andreas Pehka 5 2 0 2
42 Kuusalu Hendrik Hermandi 6 2 0 2
43 Kuusalu Joonas Arro 6 1 1 2
44 EMÜ SK Thor Deimos Vaasa 6 1 1 2
45 Tabasalu Harku Valla Huvikool Eron Edesi 7 0 2 2
46 Tabasalu Harku Valla Huvikool Olari Rüütelmaa 8 2 0 2
47 Kuusalu Kaarel Priilinn 8 1 1 2
48 Tabasalu Harku Valla Huvikool Anri-Marten Utsar 1 0 1 1
49 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Alex Kaarepere 2 1 0 1
50 Tabasalu Harku Valla Huvikool Johan Kõllo 2 1 0 1
51 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kaur Kevin Kalda 3 1 0 1
52 Tabasalu Harku Valla Huvikool Jaagup Ranne 3 0 1 1
53 EMÜ SK Jakob Puu 3 0 1 1
54 Kuusalu Aleksander Seeder 4 0 1 1
55 EMÜ SK Karoliina Salu 4 0 1 1
56 EMÜ SK Ott Tera 5 1 0 1
57 EMÜ SK Aleksandr Popenov 5 0 1 1
58 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kaspar Jaan Heljand 7 0 1 1
59 Tabasalu Harku Valla Huvikool Sten Toming 7 0 1 1
60 Tabasalu Harku Valla Huvikool Anri Ilves 8 0 1 1
61 Tabasalu Harku Valla Huvikool Henro Kuusemägi 8 0 1 1
62 EMÜ SK Artur Kütt 0 0 0 0
63 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 0 0 0 0
64 EMÜ SK Klaara Käämer 0 0 0 0
65 EMÜ SK Orm Kaarel Kübarsepp 0 0 0 0
66 EMÜ SK Riivo Raud 0 0 0 0
67 EMÜ SK Robin Küün 0 0 0 0
68 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 0 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf 0 0 0 0
70 Tabasalu Harku Valla Huvikool Andrian Utsar 1 0 0 0
71 Tabasalu Harku Valla Huvikool Axel Kukk 1 0 0 0
72 Tabasalu Harku Valla Huvikool Hans Mathias Arusaar 1 0 0 0
73 Kuusalu Mark Weber 1 0 0 0
74 Tabasalu Harku Valla Huvikool Ron Ülo Hakman 1 0 0 0
75 Tabasalu Harku Valla Huvikool Tristen Tammemäe 1 0 0 0
76 EMÜ SK Liisa Kaasik 2 0 0 0
77 Kuusalu Märten Trei 2 0 0 0
78 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Holger Nõmm 3 0 0 0
79 Tabasalu Harku Valla Huvikool Jürgen Tiits 3 0 0 0
80 EMÜ SK Märten Lamp 3 0 0 0
81 EMÜ SK Henri Haljaste 5 0 0 0
82 Tabasalu Harku Valla Huvikool Klaus Ilmjärv 5 0 0 0
83 EMÜ SK Marcus Pehka 5 0 0 0
84 Kuusalu Markkus Maidla 5 0 0 0
85 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Marten Teppan 5 0 0 0
86 Kuusalu Norman Talvoja 5 0 0 0
87 Kuusalu Rasmus Liiv 5 0 0 0
88 EMÜ SK Siim Soopere 5 0 0 0
89 Sparta Team Automaailm Jordan Matheo Niineorg 6 0 0 0
90 Kuusalu Josua Barz 6 0 0 0
91 Kuusalu Kaspar Rüngenen 6 0 0 0
92 Sparta Team Automaailm Kaspar Küüt 8 0 0 0
93 Kuusalu Rasmus Meigas 8 0 0 0

U16

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe / Olivia 04Kaspar JaanHeljand176332987,9
2. Jõgeva SK Tähe / Olivia 04MartenTeppan160524586,5
3. Sparta Team AutomaailmKasparKüüt224615183,6
4. Sparta Team AutomaailmJordan MatheoNiineorg144483981,3
5. EMÜ SKMarcusPehka2051169481,0
6. EMÜ SKSiimSoopere131604371,7
7. Tabasalu Harku Valla HuvikoolAnriIlves38427318768,5
8. KuusaluJosuaBarz28821213362,7
9. KuusaluRasmusLiiv961076459,8
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |