U14

Kehtna/Rapla SHKV   
   
Sparta  
EMÜ SK  
  
Oru Põhikool  
    
    
   
1. koht  
2. koht  
3. koht  
4. koht  
  
  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Amanda Ahola 0 0 0 0
2 Oru Põhikool Anastassia Korn 0 0 0 0
3 EMÜ SK Anete von Oss 0 0 0 0
4 Kehtna/Rapla SHKV Angelika Jors 0 0 0 0
5 Kehtna/Rapla SHKV Anni Kangrumäe 0 0 0 0
6 EMÜ SK Ann-Ly Leht 0 0 0 0
7 Kehtna/Rapla SHKV Benita Jürisson 0 0 0 0
8 Sparta Berit Paal 0 0 0 0
9 Oru Põhikool Birgit Vellepere 0 0 0 0
10 Kehtna/Rapla SHKV Britta Peterson 0 0 0 0
11 Kehtna/Rapla SHKV Dagne Oidsalu 0 0 0 0
12 Sparta Eevi Tiihonen 0 0 0 0
13 Kehtna/Rapla SHKV Eliis Nurmsoo 0 0 0 0
14 Kehtna/Rapla SHKV Elis Reti Graumann 0 0 0 0
15 EMÜ SK Elo Nael 0 0 0 0
16 Sparta Emili Meriroos 0 0 0 0
17 EMÜ SK Emily Lisette von Oss 0 0 0 0
18 Sparta Emma-Sofia Revonta 0 0 0 0
19 Oru Põhikool Eva Lota Aava 0 0 0 0
20 Sparta Eva Lotta Paavel 0 0 0 0
21 Kehtna/Rapla SHKV Gerda Sääsk 0 0 0 0
22 Sparta Gita-Sirelin Tuisk 0 0 0 0
23 EMÜ SK Hanna Pihu 0 0 0 0
24 Kehtna/Rapla SHKV Hanna-Liisa Õispuu 0 0 0 0
25 Sparta Hanna-Loore Tammisto 0 0 0 0
26 Kehtna/Rapla SHKV Heleri Pajuväli 0 0 0 0
27 Oru Põhikool Helery Rachel Mahla 0 0 0 0
28 Sparta Ida Ek 0 0 0 0
29 Sparta Isabella Teder 0 0 0 0
30 Sparta Jasmiina Teder 0 0 0 0
31 Oru Põhikool Kaili Pari 0 0 0 0
32 Oru Põhikool Karina Jürgens 0 0 0 0
33 Sparta Karoliina Laurits 0 0 0 0
34 EMÜ SK Katriin Rodi 0 0 0 0
35 Oru Põhikool Keily Ethel Tuttelberg 0 0 0 0
36 Kehtna/Rapla SHKV Kerli Mõisnik 0 0 0 0
37 Sparta Kertu Kaska 0 0 0 0
38 Sparta Kertu Pollisinski 0 0 0 0
39 Oru Põhikool Laura Maria Atonen 0 0 0 0
40 Oru Põhikool Liisa Ismerin 0 0 0 0
41 EMÜ SK Liisa Kaasik 0 0 0 0
42 Oru Põhikool Liisa Lusti 0 0 0 0
43 EMÜ SK Lisete Mägi 0 0 0 0
44 Kehtna/Rapla SHKV Lizelle Karjane 0 0 0 0
45 Sparta Margarita Zahharova 0 0 0 0
46 EMÜ SK Marii Banhard 0 0 0 0
47 EMÜ SK Marii Vodi 0 0 0 0
48 Kehtna/Rapla SHKV Marit Toomla 0 0 0 0
49 Oru Põhikool Merlin Allas 0 0 0 0
50 Oru Põhikool Mirabel Anett Nässi 0 0 0 0
51 Sparta Rebeka Vaisma 0 0 0 0
52 EMÜ SK Roos Aliis Kelder 0 0 0 0
53 Kehtna/Rapla SHKV Siret Leinasaar 0 0 0 0
54 Oru Põhikool Stefi Ormak 0 0 0 0
55 Kehtna/Rapla SHKV Sulvior Bärengrub 0 0 0 0
56 Oru Põhikool Säsil Kasemaa 0 0 0 0
57 Sparta Teele Hurt 0 0 0 0
58 EMÜ SK Triinu-Liis Kuriks 0 0 0 0
59 Sparta Vanessa Scarlet Press 0 0 0 0
60 Oru Põhikool Veronica Paju 0 0 0 0

U14

Kehtna/RaplaEMÜOru PõhikoolSpartaSuhePunkteKoht
Kehtna/Rapla SHKV6 - 2
6 - 7
7 - 5
17 - 5
10 - 6
11 - 1
8 - 2
12 - 0
10 - 0
87-28241
EMÜ SK2 - 6
7 - 6
5 - 7
14 - 2
13 - 1
8 - 3
13 - 1
13 - 1
12 - 0
87-27212
Oru Põhikool5 - 17
6 - 10
1 - 11
2 - 14
1 - 13
3 - 8
9 - 5
7 - 4
13 - 2
47-8493
Sparta2 - 8
0 - 12
0 - 10
1 - 13
1 - 13
0 - 12
5 - 9
4 - 7
2 - 13
15-9704

U14

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Kehtna/Rapla SHKV98010087 - 2824
EMÜ SK97020087 - 2721
Oru Põhikool93060047 - 849
Sparta90090015 - 970

U14

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Kehtna/Rapla SHKV Hanna-Liisa Õispuu 9 35 12 47
2 EMÜ SK Roos Aliis Kelder 7 31 6 37
3 Kehtna/Rapla SHKV Angelika Jors 9 19 10 29
4 EMÜ SK Liisa Kaasik 7 17 10 27
5 Kehtna/Rapla SHKV Marit Toomla 9 12 12 24
6 EMÜ SK Lisete Mägi 7 12 11 23
7 Oru Põhikool Mirabel Anett Nässi 7 11 7 18
8 Oru Põhikool Merlin Allas 9 12 5 17
9 EMÜ SK Hanna Pihu 9 9 8 17
10 EMÜ SK Katriin Rodi 6 11 4 15
11 Oru Põhikool Anastassia Korn 9 11 4 15
12 Kehtna/Rapla SHKV Lizelle Karjane 8 8 6 14
13 Oru Põhikool Karina Jürgens 9 7 7 14
14 EMÜ SK Anete von Oss 6 5 1 6
15 Sparta Kertu Pollisinski 9 4 2 6
16 Oru Põhikool Säsil Kasemaa 7 4 1 5
17 Kehtna/Rapla SHKV Gerda Sääsk 9 5 0 5
18 Kehtna/Rapla SHKV Elis Reti Graumann 9 1 4 5
19 Sparta Eevi Tiihonen 6 4 0 4
20 Kehtna/Rapla SHKV Heleri Pajuväli 7 2 1 3
21 Kehtna/Rapla SHKV Britta Peterson 9 1 2 3
22 Kehtna/Rapla SHKV Dagne Oidsalu 9 0 3 3
23 Oru Põhikool Veronica Paju 9 0 3 3
24 EMÜ SK Ann-Ly Leht 4 0 2 2
25 Oru Põhikool Kaili Pari 5 1 1 2
26 Sparta Eva Lotta Paavel 6 1 1 2
27 Sparta Gita-Sirelin Tuisk 9 2 0 2
28 Sparta Karoliina Laurits 9 0 2 2
29 Kehtna/Rapla SHKV Sulvior Bärengrub 2 1 0 1
30 Sparta Hanna-Loore Tammisto 3 0 1 1
31 Kehtna/Rapla SHKV Benita Jürisson 7 1 0 1
32 Kehtna/Rapla SHKV Eliis Nurmsoo 7 1 0 1
33 Sparta Teele Hurt 7 1 0 1
34 EMÜ SK Triinu-Liis Kuriks 7 1 0 1
35 Sparta Berit Paal 7 0 1 1
36 Oru Põhikool Liisa Ismerin 7 0 1 1
37 Kehtna/Rapla SHKV Anni Kangrumäe 9 1 0 1
38 Oru Põhikool Birgit Vellepere 9 1 0 1
39 Sparta Emili Meriroos 9 1 0 1
40 Sparta Margarita Zahharova 9 1 0 1
41 Oru Põhikool Eva Lota Aava 9 0 1 1
42 Kehtna/Rapla SHKV Siret Leinasaar 9 0 1 1
43 EMÜ SK Emily Lisette von Oss 0 0 0 0
44 Sparta Rebeka Vaisma 3 0 0 0
45 Sparta Vanessa Scarlet Press 4 0 0 0
46 Oru Põhikool Laura Maria Atonen 5 0 0 0
47 Sparta Amanda Ahola 7 0 0 0
48 EMÜ SK Elo Nael 7 0 0 0
49 Sparta Ida Ek 7 0 0 0
50 Sparta Isabella Teder 7 0 0 0
51 Sparta Jasmiina Teder 7 0 0 0
52 Oru Põhikool Stefi Ormak 7 0 0 0
53 Sparta Emma-Sofia Revonta 9 0 0 0
54 Oru Põhikool Helery Rachel Mahla 9 0 0 0
55 Oru Põhikool Keily Ethel Tuttelberg 9 0 0 0
56 Kehtna/Rapla SHKV Kerli Mõisnik 9 0 0 0
57 Sparta Kertu Kaska 9 0 0 0
58 Oru Põhikool Liisa Lusti 9 0 0 0
59 EMÜ SK Marii Banhard 9 0 0 0
60 EMÜ SK Marii Vodi 9 0 0 0

U14

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Kehtna/Rapla SHKVSiretLeinasaar34613110378,6
2. EMÜ SKMariiVodi222604066,7
3. SpartaKertuKaska22517011165,3
4. SpartaBeritPaal88915358,2
5. EMÜ SKHannaPihu6516956,3
6. Oru PõhikoolHelery RachelMahla159784355,1
7. Oru PõhikoolStefiOrmak146985455,1
8. Oru PõhikoolKarinaJürgens1510550,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |