Teine liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Automaailm Team Fatpipe Adrian Sikk D2 0 0 0 0
2 Automaailm Team Fatpipe Amon Re Niineorg D2 0 0 0 0
3 Tartu Tornaado Andero Lepp 0 0 0 0
4 Tartu Tornaado Anre Uleksin 0 0 0 0
5 Tartu Tornaado Anti Kustassoo 0 0 0 0
6 Jödö Anton Lignell 0 0 0 0
7 Jödö Ari Mikael Orkomies 0 0 0 0
8 Vana hea puur Avo Ombler 0 0 0 0
9 Viljandi Metall Chris Lepp 0 0 0 0
10 Viljandi Metall Edvin Ast 0 0 0 0
11 Tartu Tornaado Egert Sarapuu 0 0 0 0
12 Viljandi Metall Elias Melin 0 0 0 0
13 Automaailm Team Fatpipe German Balasov D2 0 0 0 0
14 Viljandi Metall Hannes Ilves 0 0 0 0
15 Jödö Heimar Kalpus 0 0 0 0
16 Vana hea puur Henrik Koorits 0 0 0 0
17 Automaailm Team Fatpipe Henry-Haidor Hõrak 0 0 0 0
18 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Holger Nõmm 0 0 0 0
19 Viljandi Metall Ivar Kangus 0 0 0 0
20 Viljandi Metall Janar Järmut 0 0 0 0
21 Viljandi Metall Janek Ilves 0 0 0 0
22 Jödö Joel Lindholm 0 0 0 0
23 Automaailm Team Fatpipe Johannes Tammeorg 0 0 0 0
24 Automaailm Team Fatpipe Jordan Matheo Niineorg D2 0 0 0 0
25 Viljandi Metall Juhani Lumera 0 0 0 0
26 Jödö Juri Južakov 0 0 0 0
27 Viljandi Metall Jörgen Järsk (Duubel) 0 0 0 0
28 Tartu Tornaado Kaarel Õim 0 0 0 0
29 Viljandi Metall Kaido Karu 0 0 0 0
30 Vana hea puur Kalle Kotselainen 0 0 0 0
31 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Karl Mark Tammsaar D2 0 0 0 0
32 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Karl-Eerik Kukk 0 0 0 0
33 Vana hea puur Karli Säärits 0 0 0 0
34 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Karlis Kirsimägi D2 0 0 0 0
35 Tartu Tornaado Kaspar Sakjas 0 0 0 0
36 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kaur Kevin Kalda 0 0 0 0
37 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kevin Ots 0 0 0 0
38 Automaailm Team Fatpipe Kevin Poom D2 0 0 0 0
39 Automaailm Team Fatpipe Kevin Vaha D2 0 0 0 0
40 Viljandi Metall Kevo September 0 0 0 0
41 Jödö Kimmo Lillipuu 0 0 0 0
42 Jödö Klaas Schippers 0 0 0 0
43 Jödö Klas Stefan Holmbom 0 0 0 0
44 Automaailm Team Fatpipe Kristian Tikerpäe 0 0 0 0
45 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kristofer Frank 0 0 0 0
46 Jödö Kuldar Mark 0 0 0 0
47 Vana hea puur Lauri Kadajane 0 0 0 0
48 Vana hea puur Lauri Saidla 0 0 0 0
49 Vana hea puur Madis-Karli Koppel 0 0 0 0
50 Vana hea puur Margus Kangro 0 0 0 0
51 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Margus Rosin 0 0 0 0
52 Jödö Marko Raid 0 0 0 0
53 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Marten Teppan 0 0 0 0
54 Vana hea puur Martin Karindi 0 0 0 0
55 Vana hea puur Martin Kivirand 0 0 0 0
56 Automaailm Team Fatpipe Martin Tikerpäe 0 0 0 0
57 Jödö Martti Klesment 0 0 0 0
58 Tartu Tornaado Mathias Meelandi 0 0 0 0
59 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Mattias Lust 0 0 0 0
60 Vana hea puur Meelis Ombler 0 0 0 0
61 Tartu Tornaado Meelis Uleksin 0 0 0 0
62 Viljandi Metall Mihkel Must 0 0 0 0
63 Vana hea puur Mikk Espenberg 0 0 0 0
64 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Oliver Heljand 0 0 0 0
65 Automaailm Team Fatpipe Oliver Peter Olsson D2 0 0 0 0
66 Viljandi Metall Ott Ahonen 0 0 0 0
67 Automaailm Team Fatpipe Pavel Berezinski 0 0 0 0
68 Tartu Tornaado Pavel Timerhanov 0 0 0 0
69 Vana hea puur Priit Salumaa 0 0 0 0
70 Vana hea puur Pärt Erikson 0 0 0 0
71 Viljandi Metall Rait Urbel 0 0 0 0
72 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Ralf-Gregor Laansalu 0 0 0 0
73 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Rasmus Randoja 0 0 0 0
74 Automaailm Team Fatpipe Rasmus Rannula 0 0 0 0
75 Jödö Raul Hanson 0 0 0 0
76 Tartu Tornaado Raul Kiudorv 0 0 0 0
77 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Rauno Pärtel 0 0 0 0
78 Jödö Rauno Rüütelmaa 0 0 0 0
79 Automaailm Team Fatpipe Rene Kärner D2 0 0 0 0
80 Automaailm Team Fatpipe Reydan Ramon Niineorg D2 0 0 0 0
81 Automaailm Team Fatpipe Riggo Saggor 0 0 0 0
82 Viljandi Metall Risto Tölp 0 0 0 0
83 Automaailm Team Fatpipe Robin Eklöf D2 0 0 0 0
84 Jödö Roman Rozbroj 0 0 0 0
85 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Rome Andro Moora 0 0 0 0
86 Viljandi Metall Sander Lepp 0 0 0 0
87 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Sten Siida D2 0 0 0 0
88 Jödö Sven Paulson 0 0 0 0
89 Vana hea puur Tarvo Altmäe 0 0 0 0
90 Jödö Teemo Roger 0 0 0 0
91 Vana hea puur Teet Saar 0 0 0 0
92 Automaailm Team Fatpipe Tim Eklöf D2 0 0 0 0
93 Tartu Tornaado Timmo Zimmermann 0 0 0 0
94 Jödö Tomas Pavelka 0 0 0 0
95 Jödö Valentin Itsenko 0 0 0 0
96 Automaailm Team Fatpipe Vladimir Kratško D2 0 0 0 0

Teine liiga

FatpipeVHPViljandiOlivia 04TornaadoJödöSuhePunkteKoht
Automaailm Team Fatpipe8 - 27 - 4
1 - 6
5 - 26 - 14 - 231-17151
Vana hea puur2 - 85 - 43 - 25 - 28 - 3
10 - 3
33-22152
Viljandi Metall4 - 7
6 - 1
4 - 58 - 322-1663
Jõgeva SK Tähe/Olivia 042 - 52 - 33 - 83 - 4
6 - 4
4 - 420-2844
Tartu Tornaado1 - 62 - 54 - 3
4 - 6
11-2035
Jödö2 - 43 - 8
3 - 10
4 - 412-2616

Teine liiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Automaailm Team Fatpipe65010031 - 1715
Vana hea puur65010033 - 2215
Viljandi Metall42020022 - 166
Jõgeva SK Tähe/Olivia 0461040120 - 284
Tartu Tornaado41030011 - 203
Jödö40030112 - 261

Teine liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Vana hea puur Kalle Kotselainen 6 12 5 17
2 Vana hea puur Henrik Koorits 6 9 6 15
3 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Margus Rosin 6 4 7 11
4 Automaailm Team Fatpipe Kevin Poom D2 4 3 5 8
5 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Karl-Eerik Kukk 6 4 4 8
6 Viljandi Metall Chris Lepp 2 2 5 7
7 Viljandi Metall Janek Ilves 4 5 2 7
8 Viljandi Metall Janar Järmut 4 3 4 7
9 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Rome Andro Moora 6 6 1 7
10 Automaailm Team Fatpipe German Balasov D2 6 4 3 7
11 Vana hea puur Teet Saar 6 4 3 7
12 Automaailm Team Fatpipe Amon Re Niineorg D2 6 5 1 6
13 Automaailm Team Fatpipe Pavel Berezinski 6 4 2 6
14 Vana hea puur Meelis Ombler 6 2 4 6
15 Viljandi Metall Ott Ahonen 2 2 3 5
16 Tartu Tornaado Anti Kustassoo 3 1 4 5
17 Tartu Tornaado Kaspar Sakjas 4 3 2 5
18 Automaailm Team Fatpipe Kevin Vaha D2 6 4 1 5
19 Automaailm Team Fatpipe Adrian Sikk D2 6 3 2 5
20 Viljandi Metall Juhani Lumera 2 4 0 4
21 Jödö Heimar Kalpus 2 3 1 4
22 Automaailm Team Fatpipe Tim Eklöf D2 2 3 1 4
23 Automaailm Team Fatpipe Vladimir Kratško D2 4 3 1 4
24 Jödö Kimmo Lillipuu 4 1 3 4
25 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Rasmus Randoja 6 3 1 4
26 Vana hea puur Karli Säärits 6 1 3 4
27 Viljandi Metall Edvin Ast 2 3 0 3
28 Tartu Tornaado Timmo Zimmermann 4 3 0 3
29 Viljandi Metall Elias Melin 4 1 2 3
30 Vana hea puur Martin Kivirand 4 1 2 3
31 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Karl Mark Tammsaar D2 5 1 2 3
32 Automaailm Team Fatpipe Martin Tikerpäe 6 0 3 3
33 Viljandi Metall Sander Lepp 1 1 1 2
34 Jödö Raul Hanson 2 0 2 2
35 Automaailm Team Fatpipe Robin Eklöf D2 2 0 2 2
36 Viljandi Metall Hannes Ilves 3 1 1 2
37 Jödö Joel Lindholm 4 2 0 2
38 Jödö Marko Raid 4 2 0 2
39 Automaailm Team Fatpipe Riggo Saggor 4 1 1 2
40 Vana hea puur Madis-Karli Koppel 4 0 2 2
41 Jödö Sven Paulson 4 0 2 2
42 Vana hea puur Martin Karindi 6 2 0 2
43 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Oliver Heljand 6 1 1 2
44 Automaailm Team Fatpipe Johannes Tammeorg 2 1 0 1
45 Vana hea puur Lauri Kadajane 2 1 0 1
46 Jödö Martti Klesment 2 1 0 1
47 Jödö Roman Rozbroj 2 1 0 1
48 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Sten Siida D2 2 1 0 1
49 Automaailm Team Fatpipe Oliver Peter Olsson D2 2 0 1 1
50 Tartu Tornaado Andero Lepp 3 1 0 1
51 Jödö Juri Južakov 4 1 0 1
52 Tartu Tornaado Mathias Meelandi 4 1 0 1
53 Tartu Tornaado Meelis Uleksin 4 1 0 1
54 Tartu Tornaado Pavel Timerhanov 4 1 0 1
55 Tartu Tornaado Egert Sarapuu 4 0 1 1
56 Automaailm Team Fatpipe Rene Kärner D2 6 0 1 1
57 Jödö Anton Lignell 0 0 0 0
58 Jödö Ari Mikael Orkomies 0 0 0 0
59 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Holger Nõmm 0 0 0 0
60 Vana hea puur Margus Kangro 0 0 0 0
61 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Mattias Lust 0 0 0 0
62 Vana hea puur Priit Salumaa 0 0 0 0
63 Vana hea puur Pärt Erikson 0 0 0 0
64 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Ralf-Gregor Laansalu 0 0 0 0
65 Viljandi Metall Kaido Karu 1 0 0 0
66 Jödö Tomas Pavelka 1 0 0 0
67 Automaailm Team Fatpipe Henry-Haidor Hõrak 2 0 0 0
68 Viljandi Metall Jörgen Järsk (Duubel) 2 0 0 0
69 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Karlis Kirsimägi D2 2 0 0 0
70 Viljandi Metall Kevo September 2 0 0 0
71 Jödö Klaas Schippers 2 0 0 0
72 Jödö Kuldar Mark 2 0 0 0
73 Viljandi Metall Mihkel Must 2 0 0 0
74 Viljandi Metall Rait Urbel 2 0 0 0
75 Jödö Rauno Rüütelmaa 2 0 0 0
76 Jödö Teemo Roger 2 0 0 0
77 Jödö Valentin Itsenko 2 0 0 0
78 Tartu Tornaado Anre Uleksin 4 0 0 0
79 Vana hea puur Avo Ombler 4 0 0 0
80 Viljandi Metall Ivar Kangus 4 0 0 0
81 Automaailm Team Fatpipe Jordan Matheo Niineorg D2 4 0 0 0
82 Tartu Tornaado Kaarel Õim 4 0 0 0
83 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kaur Kevin Kalda 4 0 0 0
84 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kevin Ots 4 0 0 0
85 Jödö Klas Stefan Holmbom 4 0 0 0
86 Vana hea puur Lauri Saidla 4 0 0 0
87 Automaailm Team Fatpipe Rasmus Rannula 4 0 0 0
88 Tartu Tornaado Raul Kiudorv 4 0 0 0
89 Viljandi Metall Risto Tölp 4 0 0 0
90 Vana hea puur Tarvo Altmäe 4 0 0 0
91 Automaailm Team Fatpipe Kristian Tikerpäe 6 0 0 0
92 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kristofer Frank 6 0 0 0
93 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Marten Teppan 6 0 0 0
94 Vana hea puur Mikk Espenberg 6 0 0 0
95 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Rauno Pärtel 6 0 0 0
96 Automaailm Team Fatpipe Reydan Ramon Niineorg D2 6 0 0 0

Teine liiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe/Olivia 04MartenTeppan2109494100,0
2. Automaailm Team FatpipeReydan RamonNiineorg D21938686100,0
3. Viljandi MetallRistoTölp1356060100,0
4. JödöKlas StefanHolmbom1207070100,0
5. Vana hea puurAvoOmbler1052828100,0
6. Vana hea puurTarvoAltmäe903030100,0
7. Tartu TornaadoAnreUleksin603333100,0
8. Tartu TornaadoPavelTimerhanov452323100,0
9. Automaailm Team FatpipeJordan MatheoNiineorg D2211100,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |