U9

EMÜ SK   
 HC Vipers Black  
HC Vipers Black6-5  
Sparta Team Automaailm HC Vipers Black 
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 086-3 
Jõgeva SK Tähe / Olivia 088-7  
EMÜ SK    
 EMÜ SK   
Sparta Team Automaailm8-5   
HC Vipers Black  
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08  
EMÜ SK  
Sparta Team Automaailm  
  
  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kert Kristjan Kukk 2 7 3 10
2 Sparta Team Automaailm Simon Sildre 2 8 1 9
3 HC Vipers Black Aleksander Kudeviita 2 4 3 7
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Marek Rosin 2 4 3 7
5 EMÜ SK Roman Turovski 2 4 3 7
6 HC Vipers Black Artemi Ertti 2 5 1 6
7 EMÜ SK Matvei Kalamees 2 4 2 6
8 EMÜ SK Uku Malki 2 4 1 5
9 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 2 3 1 4
10 HC Vipers Black Jegor Smõkov 2 3 0 3
11 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 2 1 2 3
12 EMÜ SK Sander Timmusk 2 1 0 1
13 HC Vipers Black Andrei Borodin 2 0 1 1
14 EMÜ SK Ekke Malki 2 0 1 1
15 HC Vipers Black Jaroslav Novikov 2 0 1 1
16 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Rasmus Moora 2 0 1 1
17 Ääsmäe Aakon Hakkaja 0 0 0 0
18 Ääsmäe Ander Õisnurm 0 0 0 0
19 Sparta Team Automaailm Andres Rossar 0 0 0 0
20 EMÜ SK Arlin-Christer Širokov 0 0 0 0
21 Valga SHK Armand Hansson 0 0 0 0
22 HC Vipers Red Arseni Suhharnikov 0 0 0 0
23 Jäneda SK Artur Hallik 0 0 0 0
24 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Christian Sopp 0 0 0 0
25 Jäneda SK David Nistra (Duubel) 0 0 0 0
26 Jäneda SK Edgar Nistra 0 0 0 0
27 Sparta Team Automaailm Emil Kilpia 0 0 0 0
28 Jäneda SK Erik Piirsalu 0 0 0 0
29 Jäneda SK Feliks Uiboaed 0 0 0 0
30 Valga SHK Fred Allik 0 0 0 0
31 Jäneda SK Gustav Salm 0 0 0 0
32 Kuusalu Hendrik Madisson 0 0 0 0
33 Sparta Team Automaailm Hendrik Konso 0 0 0 0
34 Valga SHK Henri Asur 0 0 0 0
35 Ääsmäe Hugo Illisson 0 0 0 0
36 Ääsmäe Juhan Reimal 0 0 0 0
37 EMÜ SK Karl-Eric Ott 0 0 0 0
38 Jäneda SK Keimo Kari 0 0 0 0
39 Ääsmäe Kerdo Vetema 0 0 0 0
40 Valga SHK Kevin Peterson 0 0 0 0
41 HC Vipers Red Kirill Pronin 0 0 0 0
42 Kuusalu Kristelle Ratnik 0 0 0 0
43 Ääsmäe Kristofer Valtin 0 0 0 0
44 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 0 0 0 0
45 EMÜ SK Lukas Tõnisson 0 0 0 0
46 HC Vipers Red Maksim Vassiljev 0 0 0 0
47 Valga SHK Markus Liik 0 0 0 0
48 HC Vipers Red Martin Mehide 0 0 0 0
49 Sparta Team Automaailm Martin Nugis 0 0 0 0
50 Kuusalu Mattias Mänd 0 0 0 0
51 Valga SHK Mattias Pärnaku 0 0 0 0
52 Jäneda SK Mehis Ries 0 0 0 0
53 Valga SHK Mikk Mihkelsoo 0 0 0 0
54 Jäneda SK Mirdo Ellermaa 0 0 0 0
55 Kuusalu Norman Nikkarinen 0 0 0 0
56 Valga SHK Ranek Väin 0 0 0 0
57 EMÜ SK Remi Väärt 0 0 0 0
58 Valga SHK Riko Kikkatalo 0 0 0 0
59 EMÜ SK Robert Ljutov 0 0 0 0
60 Kuusalu Robin Patrik Närska 0 0 0 0
61 Ääsmäe Romet Aleksander Jürimäe 0 0 0 0
62 EMÜ SK Rumi Kallas-Bieniecki 0 0 0 0
63 Kuusalu Sebastian Palu 0 0 0 0
64 EMÜ SK Taago Timak 0 0 0 0
65 HC Vipers Red Timofei Bereznoi 0 0 0 0
66 HC Vipers Red Timur Alihodzin 0 0 0 0
67 Jäneda SK Vahur Ries 0 0 0 0
68 Sparta Team Automaailm Viljo Verneri Tekoniemi 0 0 0 0
69 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Daniil Lavruškin 2 0 0 0
70 EMÜ SK Daniil Svätski 2 0 0 0
71 EMÜ SK Felix Solovjov 2 0 0 0
72 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Gregor Saar 2 0 0 0
73 Sparta Team Automaailm Kaspar Gregor Niineorg 2 0 0 0
74 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kristofer Kiis 2 0 0 0
75 Sparta Team Automaailm Marcus Videvik 2 0 0 0
76 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Markus-Lion Räitsak 2 0 0 0
77 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Oliver Raudsepp 2 0 0 0
78 EMÜ SK Ott Tera 2 0 0 0
79 HC Vipers Black Pavel Blitshtein 2 0 0 0
80 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Remi Asman 2 0 0 0
81 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Silver Raudsepp 2 0 0 0

U9

SuhePunkteKoht

U9 - põhjagrupp

SpartaVipers BlackVipers RedÄäsmäeSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm5 - 4
6 - 11
9 - 7
6 - 5
11 - 4
13 - 3
50-34151
HC Vipers Black4 - 5
11 - 6
1 - 6
5 - 2
7 - 2
10 - 1
38-22122
HC Vipers Red7 - 9
5 - 6
6 - 1
2 - 5
12 - 1
15 - 0
47-2293
Ääsmäe4 - 11
3 - 13
2 - 7
1 - 10
1 - 12
0 - 15
11-6804

U9 - lõunagrupp

EMÜSK Tähe 08KuusaluJänedaValgaSuhePunkteKoht
EMÜ SK9 - 7
10 - 4
7 - 6
5 - 3
19 - 0
9 - 6
16 - 1
16 - 2
91-29241
Jõgeva SK Tähe / Olivia 087 - 9
4 - 10
5 - 4
11 - 5
9 - 1
12 - 3
14 - 1
17 - 2
79-35182
Kuusalu6 - 7
3 - 5
4 - 5
5 - 11
9 - 2
5 - 3
11 - 5
16 - 1
59-39123
Jäneda SK0 - 19
6 - 9
1 - 9
3 - 12
2 - 9
3 - 5
8 - 1
13 - 4
36-6864
Valga SHK1 - 16
2 - 16
1 - 14
2 - 17
5 - 11
1 - 16
1 - 8
4 - 13
17-11105

U9

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte

U9 - põhjagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm65010050 - 3415
HC Vipers Black64020038 - 2212
HC Vipers Red63030047 - 229
Ääsmäe60060011 - 680

U9 - lõunagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
EMÜ SK88000091 - 2924
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0886020079 - 3518
Kuusalu84040059 - 3912
Jäneda SK82060036 - 686
Valga SHK80080017 - 1110

U9

U9 - põhjagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Simon Sildre 6 27 7 34
2 Sparta Team Automaailm Viljo Verneri Tekoniemi 6 16 6 22
3 HC Vipers Red Timofei Bereznoi 6 13 7 20
4 HC Vipers Black Aleksander Kudeviita 6 14 3 17
5 HC Vipers Red Arseni Suhharnikov 6 11 3 14
6 HC Vipers Black Artemi Ertti 6 6 7 13
7 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 6 4 8 12
8 HC Vipers Red Timur Alihodzin 6 7 2 9
9 HC Vipers Black Jegor Smõkov 6 8 0 8
10 HC Vipers Red Maksim Vassiljev 6 8 0 8
11 Ääsmäe Juhan Reimal 6 7 0 7
12 HC Vipers Black Andrei Borodin 6 4 3 7
13 HC Vipers Red Martin Mehide 6 2 5 7
14 HC Vipers Black Pavel Blitshtein 6 4 0 4
15 Ääsmäe Aakon Hakkaja 6 2 2 4
16 HC Vipers Black Jaroslav Novikov 6 1 3 4
17 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 2 2 1 3
18 HC Vipers Red Kirill Pronin 5 3 0 3
19 Ääsmäe Hugo Illisson 5 1 0 1
20 Ääsmäe Kristofer Valtin 5 0 1 1
21 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 6 1 0 1
22 Ääsmäe Romet Aleksander Jürimäe 6 1 0 1
23 Sparta Team Automaailm Marcus Videvik 0 0 0 0
24 Sparta Team Automaailm Andres Rossar 2 0 0 0
25 Sparta Team Automaailm Emil Kilpia 2 0 0 0
26 Sparta Team Automaailm Hendrik Konso 5 0 0 0
27 Sparta Team Automaailm Martin Nugis 5 0 0 0
28 Ääsmäe Ander Õisnurm 6 0 0 0
29 Sparta Team Automaailm Kaspar Gregor Niineorg 6 0 0 0
30 Ääsmäe Kerdo Vetema 6 0 0 0

U9 - lõunagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Marek Rosin 8 44 11 55
2 EMÜ SK Uku Malki 8 27 9 36
3 EMÜ SK Roman Turovski 6 22 9 31
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kert Kristjan Kukk 8 21 5 26
5 Kuusalu Mattias Mänd 8 21 5 26
6 Kuusalu Sebastian Palu 8 21 5 26
7 Kuusalu Hendrik Madisson 8 15 7 22
8 EMÜ SK Matvei Kalamees 4 12 7 19
9 EMÜ SK Ott Tera 6 6 10 16
10 Jäneda SK Gustav Salm 4 11 4 15
11 Jäneda SK Keimo Kari 2 12 2 14
12 Jäneda SK Mehis Ries 8 6 8 14
13 EMÜ SK Ekke Malki 6 6 5 11
14 EMÜ SK Felix Solovjov 6 9 0 9
15 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Rasmus Moora 8 2 7 9
16 Valga SHK Kevin Peterson 8 8 0 8
17 Jäneda SK Mirdo Ellermaa 8 6 0 6
18 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Remi Asman 8 6 0 6
19 EMÜ SK Daniil Svätski 8 4 2 6
20 Valga SHK Mattias Pärnaku 8 5 0 5
21 Valga SHK Henri Asur 6 2 2 4
22 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Silver Raudsepp 6 2 2 4
23 Kuusalu Robin Patrik Närska 8 1 3 4
24 EMÜ SK Rumi Kallas-Bieniecki 2 1 2 3
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kristofer Kiis 6 2 1 3
26 EMÜ SK Lukas Tõnisson 2 0 2 2
27 EMÜ SK Sander Timmusk 4 2 0 2
28 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Gregor Saar 6 2 0 2
29 Valga SHK Armand Hansson 8 1 1 2
30 Kuusalu Norman Nikkarinen 8 1 1 2
31 Valga SHK Riko Kikkatalo 4 1 0 1
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Daniil Lavruškin 6 0 1 1
33 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Oliver Raudsepp 6 0 1 1
34 EMÜ SK Arlin-Christer Širokov 0 0 0 0
35 EMÜ SK Karl-Eric Ott 0 0 0 0
36 Kuusalu Kristelle Ratnik 0 0 0 0
37 Valga SHK Markus Liik 0 0 0 0
38 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Markus-Lion Räitsak 0 0 0 0
39 Valga SHK Mikk Mihkelsoo 0 0 0 0
40 EMÜ SK Remi Väärt 0 0 0 0
41 EMÜ SK Robert Ljutov 0 0 0 0
42 EMÜ SK Taago Timak 0 0 0 0
43 Jäneda SK David Nistra (Duubel) 1 0 0 0
44 Jäneda SK Artur Hallik 2 0 0 0
45 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Christian Sopp 2 0 0 0
46 Valga SHK Ranek Väin 2 0 0 0
47 Jäneda SK Edgar Nistra 4 0 0 0
48 Valga SHK Fred Allik 4 0 0 0
49 Jäneda SK Erik Piirsalu 8 0 0 0
50 Jäneda SK Feliks Uiboaed 8 0 0 0
51 Jäneda SK Vahur Ries 8 0 0 0

U9

U9 - põhjagrupp

U9 - lõunagrupp

U9 A - karikavõistlused

EMÜSpartaJänedaSuhePunkteKoht
EMÜ SK6 - 6
11 - 5
16 - 333-1471
Sparta Team Automaailm6 - 6
5 - 11
12 - 323-2042
Jäneda SK3 - 163 - 126-2803

U9 B - karikavõistlused

SK Tähe 08KuusaluValgaSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0811 - 9
7 - 4
12 - 330-1691
Kuusalu9 - 11
4 - 7
15 - 228-2032
Valga SHK3 - 122 - 155-2703

 

Jõgeva SK Tähe / Olivia 08   
 Sparta Team Automaailm  
Sparta Team Automaailm11-10  
EMÜ SK EMÜ SK 
 EMÜ SK11-5 
Kuusalu20-2  
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08    
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08   
Kuusalu7-4   
Jäneda SK    
 Jäneda SK   
Valga SHK8-2   
EMÜ SK  
Sparta Team Automaailm  
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08  
Kuusalu  
Jäneda SK  
Valga SHK  
  
  

U9

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Marek Rosin 4 23 3 26
2 EMÜ SK Roman Turovski 4 18 3 21
3 Sparta Team Automaailm Viljo Tekoniemi 4 11 9 20
4 EMÜ SK Matvei Kalamees 4 14 5 19
5 Sparta Team Automaailm Simon Sildre 4 16 2 18
6 Kuusalu Mattias Mänd 4 17 0 17
7 EMÜ SK Uku Malki 4 10 7 17
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kert Kristjan Kukk 4 9 8 17
9 Kuusalu Hendrik Madisson 4 10 4 14
10 Jäneda SK Gustav Salm 3 12 0 12
11 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 4 5 4 9
12 EMÜ SK Sander Timmusk 4 6 2 8
13 Jäneda SK Mehis Ries 3 2 4 6
14 Kuusalu Norman Nikkarinen 4 3 3 6
15 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Rasmus Moora 4 2 3 5
16 Kuusalu Robin Patrik Närska 4 0 5 5
17 Valga SHK Henri Asur 3 4 0 4
18 EMÜ SK Ott Tera 4 2 2 4
19 EMÜ SK Felix Solovjov 4 2 1 3
20 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 4 1 2 3
21 Valga SHK Mattias Pärnaku 3 2 0 2
22 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Daniil Lavruškin 4 2 0 2
23 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Remi Asman 4 1 1 2
24 Valga SHK Kevin Peterson 3 1 0 1
25 EMÜ SK Ekke Malki 4 1 0 1
26 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Oliver Raudsepp 4 1 0 1
27 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Silver Raudsepp 4 1 0 1
28 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Gregor Saar 4 0 1 1
29 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kristofer Kiis 4 0 1 1
30 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Christian Sopp 0 0 0 0
31 Jäneda SK David Nistra 0 0 0 0
32 Jäneda SK Edgar Nistra 0 0 0 0
33 Sparta Team Automaailm Hendrik Konso 0 0 0 0
34 EMÜ SK Karl-Eric Ott 0 0 0 0
35 Kuusalu Kristelle Ratnik 0 0 0 0
36 Sparta Team Automaailm Martin Nugis 0 0 0 0
37 EMÜ SK Remi Väärt 0 0 0 0
38 EMÜ SK Rumi Kallas-Bieniecki 0 0 0 0
39 Kuusalu Sebastian Palu 0 0 0 0
40 EMÜ SK Taago Timak 0 0 0 0
41 Valga SHK Armand Hansson 3 0 0 0
42 Jäneda SK Erik Piirsalu 3 0 0 0
43 Jäneda SK Feliks Uiboaed 3 0 0 0
44 Valga SHK Fred Allik 3 0 0 0
45 Valga SHK Markus Liik 3 0 0 0
46 Valga SHK Mikk Mihkelsoo 3 0 0 0
47 Jäneda SK Mirdo Ellermaa 3 0 0 0
48 Valga SHK Ranek Väin 3 0 0 0
49 Valga SHK Riko Kikkatalo 3 0 0 0
50 Jäneda SK Vahur Ries 3 0 0 0
51 Sparta Team Automaailm Kaspar Gregor Niineorg 4 0 0 0
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |