U9

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Ääsmäe Aakon Hakkaja 0 0 0 0
2 HC Vipers Aleksander Kudeviita 0 0 0 0
3 Ääsmäe Ander Õisnurm 0 0 0 0
4 Sparta Team Automaailm Ander-Hubert Lauri 0 0 0 0
5 HC Vipers Andrei Borodin 0 0 0 0
6 Valga SHK Armand Hansson 0 0 0 0
7 HC Vipers Artemi Ertti 0 0 0 0
8 SK Noorus Artjom Daineko 0 0 0 0
9 Jäneda SK Artur Hallik 0 0 0 0
10 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Daniil Lavruškin 0 0 0 0
11 SK Noorus Dmitri Golovatš 0 0 0 0
12 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 0 0 0 0
13 Sparta Team Automaailm Emil Kilpia 0 0 0 0
14 Jäneda SK Feliks Uiboaed 0 0 0 0
15 HC Vipers Filipp Freiman 0 0 0 0
16 Valga SHK Fred Allik 0 0 0 0
17 Valga SHK Henri Asur 0 0 0 0
18 Ääsmäe Hugo Ilisson 0 0 0 0
19 HC Vipers Jaroslav Novikov 0 0 0 0
20 HC Vipers Jegor Smõkov 0 0 0 0
21 Ääsmäe Juhan Reimal 0 0 0 0
22 Jäneda SK Kalmer Sooniste 0 0 0 0
23 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 0 0 0 0
24 Jäneda SK Karl-Alex Kütt 0 0 0 0
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Karlos Tammsaar 0 0 0 0
26 Sparta Team Automaailm Kaspar Gregor Niineorg 0 0 0 0
27 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 0 0 0 0
28 Ääsmäe Kerdo Vetema 0 0 0 0
29 Valga SHK Kevin Peterson 0 0 0 0
30 Ääsmäe Kristofer Valtin 0 0 0 0
31 Valga SHK Kristofer Visnap 0 0 0 0
32 Valga SHK Laura Tiivel 0 0 0 0
33 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 0 0 0 0
34 SK Noorus Maksim Vlassov 0 0 0 0
35 Jäneda SK Maribell Raudsepp 0 0 0 0
36 Valga SHK Markus Liik 0 0 0 0
37 Valga SHK Mattias Pärnaku 0 0 0 0
38 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Mikk Allika 0 0 0 0
39 Jäneda SK Mikk Kuusemets 0 0 0 0
40 SK Noorus Nikita Haritoškin 0 0 0 0
41 HC Vipers Pavel Blitshtein 0 0 0 0
42 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 0 0 0 0
43 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Rasmus Moora 0 0 0 0
44 SK Noorus Robert Põld 0 0 0 0
45 Ääsmäe Romet Aleksander Jürimäe 0 0 0 0
46 Jäneda SK Sander Nagornõi 0 0 0 0
47 Valga SHK Simo Kenk 0 0 0 0
48 HC Vipers Timofei Bereznoi 0 0 0 0
49 Jäneda SK Vahur Ries 0 0 0 0
50 Sparta Team Automaailm Viljo Verneri Tekoniemi 0 0 0 0
51 SK Noorus Vsevolod Kulik 0 0 0 0

U9

U9

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
HC Vipers990000154 - 3427
Sparta Team Automaailm96030076 - 7318
SK Noorus95040080 - 8015
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0984040058 - 6512
Ääsmäe93060044 - 719
Valga SHK81060132 - 674
Jäneda SK81060119 - 734

U9

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SK Noorus Nikita Haritoškin 9 64 6 70
2 HC Vipers Artemi Ertti 9 36 26 62
3 HC Vipers Aleksander Kudeviita 9 32 22 54
4 HC Vipers Jegor Smõkov 9 36 10 46
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Rasmus Moora 8 22 20 42
6 HC Vipers Jaroslav Novikov 8 24 14 38
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Daniil Lavruškin 8 31 5 36
8 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 9 30 6 36
9 HC Vipers Pavel Blitshtein 9 13 21 34
10 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 9 16 17 33
11 HC Vipers Filipp Freiman 9 12 15 27
12 Ääsmäe Romet Aleksander Jürimäe 9 21 3 24
13 SK Noorus Maksim Vlassov 9 12 9 21
14 Valga SHK Simo Kenk 8 15 4 19
15 Sparta Team Automaailm Viljo Verneri Tekoniemi 6 17 1 18
16 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 7 8 7 15
17 Jäneda SK Kalmer Sooniste 8 14 1 15
18 Valga SHK Mattias Pärnaku 8 10 5 15
19 SK Noorus Dmitri Golovatš 8 2 11 13
20 Ääsmäe Juhan Reimal 9 12 0 12
21 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Mikk Allika 8 5 5 10
22 Ääsmäe Ander Õisnurm 9 3 5 8
23 Jäneda SK Mikk Kuusemets 8 2 5 7
24 Ääsmäe Aakon Hakkaja 9 3 4 7
25 SK Noorus Artjom Daineko 9 1 6 7
26 SK Noorus Robert Põld 7 1 4 5
27 Ääsmäe Kristofer Valtin 9 3 2 5
28 Valga SHK Kevin Peterson 8 3 1 4
29 Sparta Team Automaailm Ander-Hubert Lauri 5 0 3 3
30 Sparta Team Automaailm Emil Kilpia 5 0 3 3
31 Valga SHK Henri Asur 6 2 1 3
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Karlos Tammsaar 8 0 3 3
33 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 9 2 1 3
34 Ääsmäe Kerdo Vetema 9 2 1 3
35 Jäneda SK Sander Nagornõi 6 2 0 2
36 Valga SHK Kristofer Visnap 8 1 1 2
37 Jäneda SK Vahur Ries 8 0 2 2
38 Jäneda SK Artur Hallik 2 1 0 1
39 Valga SHK Laura Tiivel 4 0 1 1
40 Ääsmäe Hugo Ilisson 7 0 1 1
41 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 9 1 0 1
42 Sparta Team Automaailm Kaspar Gregor Niineorg 9 0 1 1
43 Jäneda SK Feliks Uiboaed 0 0 0 0
44 HC Vipers Andrei Borodin 1 0 0 0
45 HC Vipers Timofei Bereznoi 1 0 0 0
46 Jäneda SK Karl-Alex Kütt 2 0 0 0
47 Jäneda SK Maribell Raudsepp 2 0 0 0
48 Valga SHK Markus Liik 2 0 0 0
49 SK Noorus Vsevolod Kulik 3 0 0 0
50 Valga SHK Armand Hansson 8 0 0 0
51 Valga SHK Fred Allik 8 0 0 0

U9

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |