U11 - põhjagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Aaron Kelle 0 0 0 0
2 HC Vipers/Novikov team 09 Aleksandr Kudeviita 0 0 0 0
3 HC Vipers/Novikov team 09 Aleksandr Sementsov 0 0 0 0
4 HC Vipers/Novikov team 09 Aleksei Dobrjakov 0 0 0 0
5 HC Vipers/Novikov team 09 Allan Ahven 0 0 0 0
6 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Anatoli Babii 0 0 0 0
7 Sparta Team Automaailm Ander-Hubert Lauri 0 0 0 0
8 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Andro Lilleoja 0 0 0 0
9 EMÜ SK Arlin-Christer Širokov 0 0 0 0
10 Valga SHK Armand Hansson 0 0 0 0
11 HC Vipers/Novikov team 09 Artemi Ertti 0 0 0 0
12 SK Noorus Artjom Daineko 0 0 0 0
13 SK Noorus Artjom Timofejev 0 0 0 0
14 EMÜ SK Christofer Nerman 0 0 0 0
15 EMÜ SK Daniel Nemvalts 0 0 0 0
16 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Daniil Lavruškin 0 0 0 0
17 EMÜ SK Daniil Svätski 0 0 0 0
18 Valga SHK David Švaiko 0 0 0 0
19 SK Noorus Dmitri Golovatš 0 0 0 0
20 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 0 0 0 0
21 SK Noorus Edvin Grizas 0 0 0 0
22 HC Vipers/Novikov team 09 Egor Shmykov 0 0 0 0
23 EMÜ SK Ekke Malki 0 0 0 0
24 Sparta Team Automaailm Emil Kilpia 0 0 0 0
25 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Erik Piirsalu 0 0 0 0
26 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Feliks Uiboaed 0 0 0 0
27 EMÜ SK Felix Solovjov 0 0 0 0
28 HC Vipers/Novikov team 09 Filipp Freiman 0 0 0 0
29 Sparta Team Automaailm Gustav Salm 0 0 0 0
30 Valga SHK Henri Asur 0 0 0 0
31 EMÜ SK Henri Kutsar 0 0 0 0
32 Sparta Team Automaailm Holger Ojaste 0 0 0 0
33 HC Vipers/Novikov team 09 Jaroslav Novikov 0 0 0 0
34 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kalmer Sooniste 0 0 0 0
35 Valga SHK Karl Mattias Järv 0 0 0 0
36 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 0 0 0 0
37 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Karl-Alex Kütt 0 0 0 0
38 Sparta Team Automaailm Kaspar Gregor Niineorg 0 0 0 0
39 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kaur Valdok 0 0 0 0
40 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Keimo Kari 0 0 0 0
41 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 0 0 0 0
42 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kert Kristjan Kukk 0 0 0 0
43 Valga SHK Kevin Peterson 0 0 0 0
44 HC Vipers/Novikov team 09 Kirill Kuzovkov 0 0 0 0
45 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kristofer Kiis 0 0 0 0
46 Valga SHK Kristofer Visnap 0 0 0 0
47 HC Vipers/Novikov team 09 Lautaro-Hedberto Jofre 0 0 0 0
48 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 0 0 0 0
49 HC Vipers/Novikov team 09 Maksim Smirnov 0 0 0 0
50 SK Noorus Maksim Vlassov 0 0 0 0
51 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Marek Rosin 0 0 0 0
52 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Markus Aleksander Teppan 0 0 0 0
53 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Markus-Lion Räitsak 0 0 0 0
54 EMÜ SK Marten Läll 0 0 0 0
55 Valga SHK Mattias Peterson 0 0 0 0
56 Valga SHK Mattias Pärnaku 0 0 0 0
57 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
58 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Mehis Ries 0 0 0 0
59 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Mikk Allika 0 0 0 0
60 SK Noorus Nikita Haritoškin 0 0 0 0
61 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Oleg Vasjov 0 0 0 0
62 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Oliver Raudsepp 0 0 0 0
63 EMÜ SK Oskar Jakobson 0 0 0 0
64 EMÜ SK Ott Tera 0 0 0 0
65 HC Vipers/Novikov team 09 Pavel Blitshtein 0 0 0 0
66 Sparta Team Automaailm Rasmus Hendrik Heiskanen 0 0 0 0
67 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 0 0 0 0
68 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Rasmus Moora 0 0 0 0
69 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Remi Asman 0 0 0 0
70 Valga SHK Riko Kikkatalo 0 0 0 0
71 Sparta Team Automaailm Riko Ojaste 0 0 0 0
72 EMÜ SK Robert Ljutov 0 0 0 0
73 SK Noorus Robert Põld 0 0 0 0
74 HC Vipers/Novikov team 09 Robert Tamme 0 0 0 0
75 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Robin Jänes 0 0 0 0
76 EMÜ SK Romel Pihelgas 0 0 0 0
77 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sander Nagornõi 0 0 0 0
78 EMÜ SK Sander Timmusk 0 0 0 0
79 HC Vipers/Novikov team 09 Saveli Kovaltsuk 0 0 0 0
80 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sebastian Nagornõi 0 0 0 0
81 SK Noorus Serafim Suhhorukov 0 0 0 0
82 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Silver Raudsepp 0 0 0 0
83 Valga SHK Simo Kenk 0 0 0 0
84 Sparta Team Automaailm Simon Sildre 0 0 0 0
85 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sten Martin Jürjenberg 0 0 0 0
86 EMÜ SK Sten-Tõnis Feldmann 0 0 0 0
87 EMÜ SK Teigo Toomsalu 0 0 0 0
88 HC Vipers/Novikov team 09 Timur Alihodzin 0 0 0 0
89 EMÜ SK Uku Malki 0 0 0 0
90 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Vahur Ries 0 0 0 0
91 SK Noorus Vsevolod Kulik 0 0 0 0

U11 - põhjagrupp

HC VipersSpartaNoorusSuhePunkteKoht
HC Vipers/Novikov team 0912 - 513 - 125-661
Sparta Team Automaailm5 - 1211 - 416-1632
SK Noorus1 - 134 - 115-2403

U11 - lõunagrupp

Olivia 08EMÜJäneda SKValgaSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0811 - 513 - 124-661
EMÜ SK9 - 411 - 120-562
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK5 - 114 - 99-2003
Valga SHK1 - 131 - 112-2404

U11 - põhjagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
HC Vipers/Novikov team 0922000025 - 66
Sparta Team Automaailm21010016 - 163
SK Noorus2002005 - 240

U11 - lõunagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0822000024 - 66
EMÜ SK22000020 - 56
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK2002009 - 200
Valga SHK2002002 - 240

U11 - põhjagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 HC Vipers/Novikov team 09 Egor Shmykov 2 9 0 9
2 HC Vipers/Novikov team 09 Artemi Ertti 2 6 2 8
3 Sparta Team Automaailm Simon Sildre 2 6 2 8
4 HC Vipers/Novikov team 09 Aleksandr Kudeviita 2 4 4 8
5 Sparta Team Automaailm Ander-Hubert Lauri 2 3 3 6
6 HC Vipers/Novikov team 09 Aleksei Dobrjakov 2 2 2 4
7 Sparta Team Automaailm Emil Kilpia 2 2 2 4
8 HC Vipers/Novikov team 09 Filipp Freiman 2 1 3 4
9 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 2 3 0 3
10 SK Noorus Nikita Haritoškin 2 2 1 3
11 SK Noorus Artjom Timofejev 2 2 0 2
12 HC Vipers/Novikov team 09 Aleksandr Sementsov 2 1 1 2
13 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 2 1 1 2
14 Sparta Team Automaailm Gustav Salm 2 0 2 2
15 Sparta Team Automaailm Aaron Kelle 2 1 0 1
16 HC Vipers/Novikov team 09 Saveli Kovaltsuk 2 1 0 1
17 Sparta Team Automaailm Kaspar Gregor Niineorg 2 0 1 1
18 SK Noorus Serafim Suhhorukov 2 0 1 1
19 HC Vipers/Novikov team 09 Jaroslav Novikov 0 0 0 0
20 HC Vipers/Novikov team 09 Lautaro-Hedberto Jofre 0 0 0 0
21 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 0 0 0 0
22 HC Vipers/Novikov team 09 Pavel Blitshtein 0 0 0 0
23 HC Vipers/Novikov team 09 Timur Alihodzin 0 0 0 0
24 HC Vipers/Novikov team 09 Allan Ahven 2 0 0 0
25 SK Noorus Artjom Daineko 2 0 0 0
26 SK Noorus Dmitri Golovatš 2 0 0 0
27 SK Noorus Edvin Grizas 2 0 0 0
28 Sparta Team Automaailm Holger Ojaste 2 0 0 0
29 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 2 0 0 0
30 HC Vipers/Novikov team 09 Kirill Kuzovkov 2 0 0 0
31 HC Vipers/Novikov team 09 Maksim Smirnov 2 0 0 0
32 SK Noorus Maksim Vlassov 2 0 0 0
33 Sparta Team Automaailm Rasmus Hendrik Heiskanen 2 0 0 0
34 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 2 0 0 0
35 Sparta Team Automaailm Riko Ojaste 2 0 0 0
36 SK Noorus Robert Põld 2 0 0 0
37 HC Vipers/Novikov team 09 Robert Tamme 2 0 0 0
38 SK Noorus Vsevolod Kulik 2 0 0 0

U11 - lõunagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Uku Malki 2 9 4 13
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kert Kristjan Kukk 2 8 2 10
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Markus-Lion Räitsak 2 7 3 10
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Marek Rosin 2 6 4 10
5 EMÜ SK Ekke Malki 2 3 4 7
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Rasmus Moora 2 2 4 6
7 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Keimo Kari 2 4 0 4
8 EMÜ SK Daniel Nemvalts 2 2 2 4
9 EMÜ SK Ott Tera 2 2 2 4
10 EMÜ SK Sander Timmusk 2 2 2 4
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Daniil Lavruškin 2 1 2 3
12 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kalmer Sooniste 2 2 0 2
13 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sander Nagornõi 2 1 1 2
14 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sebastian Nagornõi 2 1 1 2
15 Valga SHK Simo Kenk 2 1 1 2
16 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sten Martin Jürjenberg 2 0 2 2
17 EMÜ SK Felix Solovjov 2 1 0 1
18 EMÜ SK Henri Kutsar 2 1 0 1
19 Valga SHK Mattias Pärnaku 2 1 0 1
20 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kristofer Kiis 2 0 1 1
21 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Vahur Ries 2 0 1 1
22 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Anatoli Babii 0 0 0 0
23 EMÜ SK Christofer Nerman 0 0 0 0
24 EMÜ SK Daniil Svätski 0 0 0 0
25 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Feliks Uiboaed 0 0 0 0
26 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Karl-Alex Kütt 0 0 0 0
27 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
28 EMÜ SK Oskar Jakobson 0 0 0 0
29 EMÜ SK Robert Ljutov 0 0 0 0
30 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Robin Jänes 0 0 0 0
31 EMÜ SK Sten-Tõnis Feldmann 0 0 0 0
32 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Andro Lilleoja 2 0 0 0
33 EMÜ SK Arlin-Christer Širokov 2 0 0 0
34 Valga SHK Armand Hansson 2 0 0 0
35 Valga SHK David Švaiko 2 0 0 0
36 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Erik Piirsalu 2 0 0 0
37 Valga SHK Henri Asur 2 0 0 0
38 Valga SHK Karl Mattias Järv 2 0 0 0
39 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kaur Valdok 2 0 0 0
40 Valga SHK Kevin Peterson 2 0 0 0
41 Valga SHK Kristofer Visnap 2 0 0 0
42 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Markus Aleksander Teppan 2 0 0 0
43 EMÜ SK Marten Läll 2 0 0 0
44 Valga SHK Mattias Peterson 2 0 0 0
45 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Mehis Ries 2 0 0 0
46 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Mikk Allika 2 0 0 0
47 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Oleg Vasjov 2 0 0 0
48 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Oliver Raudsepp 2 0 0 0
49 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Remi Asman 2 0 0 0
50 Valga SHK Riko Kikkatalo 2 0 0 0
51 EMÜ SK Romel Pihelgas 2 0 0 0
52 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Silver Raudsepp 2 0 0 0
53 EMÜ SK Teigo Toomsalu 2 0 0 0

U11 - põhjagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. HC Vipers/Novikov team 09AllanAhven51272177,8
2. Sparta Team AutomaailmKaspar GregorNiineorg30402870,0
3. SK NoorusDmitriGolovatš21583967,2

U11 - lõunagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. EMÜ SKTeigoToomsalu60191473,7
2. Tapa valla Spordikool/Jäneda SKMehisRies60674770,2
3. Jõgeva SK Tähe / Olivia 08MikkAllika60191368,4
4. Valga SHKKevinPeterson60532954,7
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |