U15

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Ääsmäe Aaron Hakkaja 0 0 0 0
2 EMÜ SK Aate Karhumaa 0 0 0 0
3 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk D2 0 0 0 0
4 EMÜ SK Aksel Kaasik 0 0 0 0
5 EMÜ SK Aleksandr Glimbaum 0 0 0 0
6 EMÜ SK Aleksandr Popenov 0 0 0 0
7 Sparta Team Fatpipe Ander Sikk 0 0 0 0
8 SHK Tornaado Andero Lepp 0 0 0 0
9 Sparta Team Fatpipe Andreas Kärner 0 0 0 0
10 EMÜ SK Andreas Pehka 0 0 0 0
11 EMÜ SK Andrei Solovjov 0 0 0 0
12 SHK Tornaado Anre Uleksin 0 0 0 0
13 Sparta Team Fatpipe Artjom Kuznetsov 0 0 0 0
14 Tamsalu EBE Artjom Sulimanov 0 0 0 0
15 EMÜ SK Artur Magomedkerimov 0 0 0 0
16 SK Noorus Daniil Sennikov 0 0 0 0
17 Ääsmäe Danil Slizunov 0 0 0 0
18 EMÜ SK Danver Pruuli 0 0 0 0
19 SK Noorus Darian Rõzkov 0 0 0 0
20 Ääsmäe Devin Meltsas 0 0 0 0
21 SHK Tornaado Eduard Vilgats 0 0 0 0
22 Sparta Team Fatpipe Elliot Olsson 0 0 0 0
23 Sparta Team Fatpipe Eric Kergandberg 0 0 0 0
24 SK Noorus Erik Vassiljev 0 0 0 0
25 EMÜ SK Gregor Jüriado 0 0 0 0
26 Tamsalu EBE Gregor Kaljurand 0 0 0 0
27 SHK Tornaado Hendrik Peru 0 0 0 0
28 Viskoosa SK Henri Lilp 0 0 0 0
29 Sparta Team Automaailm Henri Tapani Iiskonmäki 0 0 0 0
30 Sparta Team Automaailm Henry Välling 0 0 0 0
31 Sparta Team Automaailm Henry-Haidor Hõrak 0 0 0 0
32 Sparta Team Fatpipe Hermann Liivik 0 0 0 0
33 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Holger Nõmm 0 0 0 0
34 Ääsmäe Jaan Rebane 0 0 0 0
35 EMÜ SK Janar Kaup 0 0 0 0
36 Viskoosa SK Janori Remmelg 0 0 0 0
37 Sparta Team Automaailm Jens Hubert Parras 0 0 0 0
38 SHK Tornaado Joel Järv 0 0 0 0
39 Viskoosa SK Johannes Niinemäe 0 0 0 0
40 Sparta Team Fatpipe Johannes Tammeorg 0 0 0 0
41 Ääsmäe Joonatan Jürimaa 0 0 0 0
42 Sparta Team Fatpipe Jordan Matheo Niineorg 0 0 0 0
43 Sparta Team Automaailm Kahro Tuule 0 0 0 0
44 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 0 0 0 0
45 Viskoosa SK Karl Artur Valk 0 0 0 0
46 Viskoosa SK Karl Cristo Trepp 0 0 0 0
47 EMÜ SK Karl Läänelaid 0 0 0 0
48 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Karl Mark Tammsaar 0 0 0 0
49 Sparta Team Fatpipe Karl Markus Albu 0 0 0 0
50 EMÜ SK Karl Marten Loks 0 0 0 0
51 Viskoosa SK Karl Oskar Kaarli 0 0 0 0
52 SHK Tornaado Karl Romet Ainso 0 0 0 0
53 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Karl-Eerik Kukk 0 0 0 0
54 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Karlis Kirsimägi 0 0 0 0
55 Viskoosa SK Karmo Silm 0 0 0 0
56 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Kaur Kevin Kalda 0 0 0 0
57 Tamsalu EBE Kerdo Vainer 0 0 0 0
58 Viskoosa SK Kermo Kala 0 0 0 0
59 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Kevin Ots 0 0 0 0
60 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha D2 0 0 0 0
61 Ääsmäe Klaus Laurik 0 0 0 0
62 SK Noorus Konrad Kudeviita 0 0 0 0
63 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 0 0 0 0
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Kristofer Frank 0 0 0 0
65 SHK Tornaado Leonardo-Paul Männiste 0 0 0 0
66 EMÜ SK Maksim Shkitskiy 0 0 0 0
67 EMÜ SK Maksim Turovski 0 0 0 0
68 SK Noorus Maksim Vedernikov 0 0 0 0
69 EMÜ SK Marcos Timmusk 0 0 0 0
70 SHK Tornaado Marcus Uleksin 0 0 0 0
71 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Margus Rosin 0 0 0 0
72 EMÜ SK Mark Ussar 0 0 0 0
73 Tamsalu EBE Markus Selter 0 0 0 0
74 SHK Tornaado Marten Kuiv 0 0 0 0
75 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Marten Teppan 0 0 0 0
76 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Martin Annuk 0 0 0 0
77 SK Noorus Martin Pähkelman 0 0 0 0
78 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 0 0 0 0
79 SHK Tornaado Mathias Meelandi 0 0 0 0
80 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Mattias Lust 0 0 0 0
81 Ääsmäe Mattias Tagarand 0 0 0 0
82 SK Noorus Maximus Vorobjov 0 0 0 0
83 Sparta Team Automaailm Merily Saluste 0 0 0 0
84 Ääsmäe Mikk Vahter 0 0 0 0
85 SHK Tornaado Märten Nisu 0 0 0 0
86 SK Noorus Nikita Borodajev 0 0 0 0
87 Sparta Team Fatpipe Niklas Sildre 0 0 0 0
88 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Oliver Heljand 0 0 0 0
89 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson D2 0 0 0 0
90 Tamsalu EBE Oskar Vikk 0 0 0 0
91 Sparta Team Fatpipe Ott Karl Kopel 0 0 0 0
92 Tamsalu EBE Patrick Antero Rehtinen 0 0 0 0
93 Sparta Team Fatpipe Paul Vahi 0 0 0 0
94 Sparta Team Fatpipe Pyry Heiskanen 0 0 0 0
95 Tamsalu EBE Ragmar Saukas 0 0 0 0
96 Tamsalu EBE Rainer Kaasik 0 0 0 0
97 EMÜ SK Rait Roland Rodi 0 0 0 0
98 EMÜ SK Ralf Mahlakas 0 0 0 0
99 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Ralf-Gregor Laansalu 0 0 0 0
100 Sparta Team Automaailm Randel Erik Evestus 0 0 0 0
101 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Rasmus Randoja 0 0 0 0
102 Sparta Team Fatpipe Rasmus Rannula 0 0 0 0
103 Ääsmäe Rasmus Sume 0 0 0 0
104 Tamsalu EBE Rasmus Võhma 0 0 0 0
105 SHK Tornaado Raul Kiudorv 0 0 0 0
106 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Rauno Pärtel 0 0 0 0
107 Tamsalu EBE Reio Põldmaa 0 0 0 0
108 Ääsmäe Rene Filippov 0 0 0 0
109 Tamsalu EBE Richard Liiv 0 0 0 0
110 SK Noorus Rico-Marder Velja 0 0 0 0
111 Sparta Team Automaailm Riggo Saggor 0 0 0 0
112 EMÜ SK Robin Aus 0 0 0 0
113 Sparta Team Fatpipe Robin Savi 0 0 0 0
114 EMÜ SK Robin Sepma 0 0 0 0
115 Sparta Team Fatpipe Roland Luht 0 0 0 0
116 Ääsmäe Roland Ralf Sammal 0 0 0 0
117 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Rome Andro Moora 0 0 0 0
118 Tamsalu EBE Romel Seemann 0 0 0 0
119 Tamsalu EBE Romer Kungla 0 0 0 0
120 Sparta Team Automaailm Saskia Ormak D 0 0 0 0
121 Sparta Team Fatpipe Savva Azarov 0 0 0 0
122 SK Noorus Semjon Solomanin 0 0 0 0
123 Tamsalu EBE Sergei Int 0 0 0 0
124 SK Noorus Sergei Tšugunov 0 0 0 0
125 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Sten Siida 0 0 0 0
126 Ääsmäe Sten-Erik Krull 0 0 0 0
127 Ääsmäe Steven Mihkelson 0 0 0 0
128 Ääsmäe Steven Mäenurm 0 0 0 0
129 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf D2 0 0 0 0
130 Tamsalu EBE Tivo Allmäe 0 0 0 0
131 Ääsmäe Urmet Neem 0 0 0 0

U15

Olivia 03SpartaFatpipeEMÜNoorusTamsaluViskoosaÄäsmäeTornaadoSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0313 - 312 - 225-561
Sparta Team Automaailm7 - 19 - 316-462
Sparta Team Fatpipe4 - 14 - 28-363
EMÜ SK1 - 413 - 314-734
SK Noorus2 - 49 - 411-835
Tamsalu EBE4 - 99 - 613-1536
Viskoosa SK3 - 136 - 99-2207
Ääsmäe1 - 73 - 134-2008
SHK Tornaado2 - 123 - 95-2109

U15

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0322000025 - 56
Sparta Team Automaailm22000016 - 46
Sparta Team Fatpipe2200008 - 36
EMÜ SK21010014 - 73
SK Noorus21010011 - 83
Tamsalu EBE21010013 - 153
Viskoosa SK2002009 - 220
Ääsmäe2002004 - 200
SHK Tornaado2002005 - 210

U15

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Margus Rosin 2 7 4 11
2 Tamsalu EBE Oskar Vikk 2 7 4 11
3 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk D2 2 7 3 10
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Rome Andro Moora 2 5 3 8
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Karl-Eerik Kukk 2 4 4 8
6 SK Noorus Semjon Solomanin 2 6 1 7
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Rasmus Randoja 2 4 3 7
8 SK Noorus Rico-Marder Velja 2 3 4 7
9 EMÜ SK Marcos Timmusk 2 5 1 6
10 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf D2 2 2 4 6
11 Tamsalu EBE Gregor Kaljurand 2 2 3 5
12 EMÜ SK Karl Läänelaid 2 2 3 5
13 EMÜ SK Robin Sepma 2 1 4 5
14 Sparta Team Fatpipe Johannes Tammeorg 2 4 0 4
15 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 2 3 1 4
16 Viskoosa SK Janori Remmelg 2 2 2 4
17 Sparta Team Fatpipe Hermann Liivik 2 1 3 4
18 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Karl Mark Tammsaar 2 1 3 4
19 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha D2 2 1 3 4
20 SHK Tornaado Hendrik Peru 2 3 0 3
21 SHK Tornaado Andero Lepp 2 2 1 3
22 Viskoosa SK Karmo Silm 2 2 1 3
23 Ääsmäe Mikk Vahter 2 2 1 3
24 Sparta Team Fatpipe Pyry Heiskanen 2 2 1 3
25 Ääsmäe Klaus Laurik 2 0 3 3
26 EMÜ SK Aleksandr Popenov 2 2 0 2
27 EMÜ SK Danver Pruuli 2 2 0 2
28 Sparta Team Automaailm Henri Tapani Iiskonmäki 2 2 0 2
29 EMÜ SK Mark Ussar 2 2 0 2
30 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 2 2 0 2
31 SK Noorus Erik Vassiljev 2 1 1 2
32 Sparta Team Automaailm Henry-Haidor Hõrak 2 1 1 2
33 Viskoosa SK Karl Artur Valk 2 1 1 2
34 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Kristofer Frank 2 1 1 2
35 Tamsalu EBE Richard Liiv 2 1 1 2
36 Tamsalu EBE Romel Seemann 2 1 1 2
37 EMÜ SK Andrei Solovjov 2 0 2 2
38 SHK Tornaado Mathias Meelandi 2 0 2 2
39 Sparta Team Automaailm Riggo Saggor 2 0 2 2
40 Sparta Team Fatpipe Ander Sikk 2 1 0 1
41 Sparta Team Automaailm Jens Hubert Parras 2 1 0 1
42 Viskoosa SK Johannes Niinemäe 2 1 0 1
43 SK Noorus Nikita Borodajev 2 1 0 1
44 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Oliver Heljand 2 1 0 1
45 Tamsalu EBE Rainer Kaasik 2 1 0 1
46 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Rauno Pärtel 2 1 0 1
47 Tamsalu EBE Reio Põldmaa 2 1 0 1
48 Ääsmäe Sten-Erik Krull 2 1 0 1
49 Ääsmäe Urmet Neem 2 1 0 1
50 EMÜ SK Aleksandr Glimbaum 2 0 1 1
51 Sparta Team Fatpipe Artjom Kuznetsov 2 0 1 1
52 EMÜ SK Maksim Shkitskiy 2 0 1 1
53 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Sten Siida 2 0 1 1
54 EMÜ SK Aate Karhumaa 0 0 0 0
55 EMÜ SK Aksel Kaasik 0 0 0 0
56 EMÜ SK Andreas Pehka 0 0 0 0
57 SK Noorus Darian Rõzkov 0 0 0 0
58 Sparta Team Fatpipe Elliot Olsson 0 0 0 0
59 Sparta Team Fatpipe Eric Kergandberg 0 0 0 0
60 EMÜ SK Gregor Jüriado 0 0 0 0
61 EMÜ SK Janar Kaup 0 0 0 0
62 Ääsmäe Joonatan Jürimaa 0 0 0 0
63 Sparta Team Fatpipe Karl Markus Albu 0 0 0 0
64 SHK Tornaado Karl Romet Ainso 0 0 0 0
65 SHK Tornaado Leonardo-Paul Männiste 0 0 0 0
66 EMÜ SK Maksim Turovski 0 0 0 0
67 SHK Tornaado Marcus Uleksin 0 0 0 0
68 Tamsalu EBE Markus Selter 0 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson D2 0 0 0 0
70 Tamsalu EBE Ragmar Saukas 0 0 0 0
71 EMÜ SK Rait Roland Rodi 0 0 0 0
72 Sparta Team Automaailm Randel Erik Evestus 0 0 0 0
73 EMÜ SK Robin Aus 0 0 0 0
74 Sparta Team Fatpipe Roland Luht 0 0 0 0
75 Ääsmäe Roland Ralf Sammal 0 0 0 0
76 Tamsalu EBE Romer Kungla 0 0 0 0
77 Tamsalu EBE Tivo Allmäe 0 0 0 0
78 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Holger Nõmm 1 0 0 0
79 Ääsmäe Aaron Hakkaja 2 0 0 0
80 Sparta Team Fatpipe Andreas Kärner 2 0 0 0
81 SHK Tornaado Anre Uleksin 2 0 0 0
82 Tamsalu EBE Artjom Sulimanov 2 0 0 0
83 EMÜ SK Artur Magomedkerimov 2 0 0 0
84 SK Noorus Daniil Sennikov 2 0 0 0
85 Ääsmäe Danil Slizunov 2 0 0 0
86 Ääsmäe Devin Meltsas 2 0 0 0
87 SHK Tornaado Eduard Vilgats 2 0 0 0
88 Viskoosa SK Henri Lilp 2 0 0 0
89 Sparta Team Automaailm Henry Välling 2 0 0 0
90 Ääsmäe Jaan Rebane 2 0 0 0
91 SHK Tornaado Joel Järv 2 0 0 0
92 Sparta Team Fatpipe Jordan Matheo Niineorg 2 0 0 0
93 Sparta Team Automaailm Kahro Tuule 2 0 0 0
94 Viskoosa SK Karl Cristo Trepp 2 0 0 0
95 EMÜ SK Karl Marten Loks 2 0 0 0
96 Viskoosa SK Karl Oskar Kaarli 2 0 0 0
97 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Karlis Kirsimägi 2 0 0 0
98 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Kaur Kevin Kalda 2 0 0 0
99 Tamsalu EBE Kerdo Vainer 2 0 0 0
100 Viskoosa SK Kermo Kala 2 0 0 0
101 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Kevin Ots 2 0 0 0
102 SK Noorus Konrad Kudeviita 2 0 0 0
103 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 2 0 0 0
104 SK Noorus Maksim Vedernikov 2 0 0 0
105 SHK Tornaado Marten Kuiv 2 0 0 0
106 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Marten Teppan 2 0 0 0
107 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Martin Annuk 2 0 0 0
108 SK Noorus Martin Pähkelman 2 0 0 0
109 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Mattias Lust 2 0 0 0
110 Ääsmäe Mattias Tagarand 2 0 0 0
111 SK Noorus Maximus Vorobjov 2 0 0 0
112 Sparta Team Automaailm Merily Saluste 2 0 0 0
113 SHK Tornaado Märten Nisu 2 0 0 0
114 Sparta Team Fatpipe Niklas Sildre 2 0 0 0
115 Sparta Team Fatpipe Ott Karl Kopel 2 0 0 0
116 Tamsalu EBE Patrick Antero Rehtinen 2 0 0 0
117 Sparta Team Fatpipe Paul Vahi 2 0 0 0
118 EMÜ SK Ralf Mahlakas 2 0 0 0
119 Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 Ralf-Gregor Laansalu 2 0 0 0
120 Sparta Team Fatpipe Rasmus Rannula 2 0 0 0
121 Ääsmäe Rasmus Sume 2 0 0 0
122 Tamsalu EBE Rasmus Võhma 2 0 0 0
123 SHK Tornaado Raul Kiudorv 2 0 0 0
124 Ääsmäe Rene Filippov 2 0 0 0
125 Sparta Team Fatpipe Robin Savi 2 0 0 0
126 Sparta Team Automaailm Saskia Ormak D 2 0 0 0
127 Sparta Team Fatpipe Savva Azarov 2 0 0 0
128 Tamsalu EBE Sergei Int 2 0 0 0
129 SK Noorus Sergei Tšugunov 2 0 0 0
130 Ääsmäe Steven Mihkelson 2 0 0 0
131 Ääsmäe Steven Mäenurm 2 0 0 0

U15

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe / Olivia 03MattiasLust1866100,0
2. Sparta Team FatpipeJordan MatheoNiineorg80383592,1
3. Sparta Team AutomaailmSaskiaOrmak D80423890,5
4. SK NoorusMaximusVorobjov80504284,0
5. EMÜ SKRalfMahlakas80413482,9
6. Jõgeva SK Tähe / Olivia 03MartenTeppan62262180,8
7. Tamsalu EBEKerdoVainer80634876,2
8. SHK TornaadoAnreUleksin80684769,1
9. ÄäsmäeMattiasTagarand80624267,7
10. Viskoosa SKKarl CristoTrepp80533158,5
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |