U17 - põhjagrupp

    
 EMÜ SK  
   
Jäneda SK EMÜ SK 
 Jäneda SK13-1 
Paide-Järva6-5  
Jõgeva SK Tähe 97  Jõgeva SK Tähe 97
 Jõgeva SK Tähe 97 9-2
SK Saku Fortuna  
  Jõgeva SK Tähe 97 
 Sparta Team Automaailm5-2 
   
 Jäneda SK   
  Sparta Team Automaailm  
 Sparta Team Automaailm6-3  
 Paide-Järva   
  Paide-Järva  
 SK Saku Fortuna5-0  
Jõgeva SK Tähe 97  
EMÜ SK  
Sparta Team Automaailm  
Jäneda SK  
Paide-Järva  
Tamsalu EBE  
SK Saku Fortuna  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Rando Ernits 2 6 5 11
2 EMÜ SK Simon Georg Mahla 2 4 5 9
3 Jõgeva SK Tähe 97 Tarvo Kivisilla 3 4 2 6
4 EMÜ SK Bertram Sargla 2 3 2 5
5 Jäneda SK Kermo Uue 3 3 2 5
6 EMÜ SK Brait-Kevin Raudsepp 2 2 2 4
7 Jäneda SK Joosep Perandi 3 4 0 4
8 Jõgeva SK Tähe 97 Mathias Einamann 3 4 0 4
9 Jõgeva SK Tähe 97 Andreas Õun 3 2 2 4
10 Jõgeva SK Tähe 97 Heino Avi 3 2 2 4
11 Jäneda SK Mikk Mäekivi 3 2 2 4
12 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 2 1 2 3
13 Jõgeva SK Tähe 97 Asso Kõuts 3 1 2 3
14 Sparta Team Automaailm Ermo Jõgi 2 2 0 2
15 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 2 1 1 2
16 Paide-Järva Lauri Reinpõld 2 1 1 2
17 Paide-Järva Remo Such 2 1 1 2
18 Jäneda SK Johannes Jürisson 3 1 1 2
19 Jõgeva SK Tähe 97 Meigo Soolepp 3 1 1 2
20 Jäneda SK Rando Timusk 3 0 2 2
21 Sparta Team Automaailm Andre Sammelselg 2 1 0 1
22 Paide-Järva Marion Luuk 2 1 0 1
23 Sparta Team Automaailm Morten Talviste 2 1 0 1
24 Paide-Järva Reio Kalda 2 1 0 1
25 Paide-Järva Robin Tarius 2 1 0 1
26 Sparta Team Automaailm Sten Ritson 2 1 0 1
27 Paide-Järva Aldo Lengert 2 0 1 1
28 Sparta Team Automaailm Egert Unga 2 0 1 1
29 Sparta Team Automaailm Mattias Kauk 2 0 1 1
30 Jäneda SK Antti Olesk 3 0 1 1
31 Jõgeva SK Tähe 97 Karl Kastan 3 0 1 1
32 Tamsalu EBE Aleks Tammela 0 0 0 0
33 SK Saku Fortuna Alvar Tarvis 0 0 0 0
34 Sparta Team Automaailm Anton Netšajev 0 0 0 0
35 EMÜ SK Dan Ronald Lokk 0 0 0 0
36 EMÜ SK Dima Kuznetsov 0 0 0 0
37 Sparta Team Automaailm Dmitri Burdin 0 0 0 0
38 SK Saku Fortuna Egert Kristopher Hunt 0 0 0 0
39 Tamsalu EBE Elnor Halilov 0 0 0 0
40 Jõgeva SK Tähe 97 Erki Ant 0 0 0 0
41 SK Saku Fortuna Fränk Baranov 0 0 0 0
42 Sparta Team Automaailm Giancarlo Delfino 0 0 0 0
43 Jäneda SK Gregor Pent 0 0 0 0
44 Tamsalu EBE Henri Karja 0 0 0 0
45 Jõgeva SK Tähe 97 Ivari Kalme 0 0 0 0
46 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 0 0 0 0
47 SK Saku Fortuna Karl Ahke Mengel 0 0 0 0
48 SK Saku Fortuna Karl Liiv 0 0 0 0
49 Sparta Team Automaailm Kenet Hiiuväin 0 0 0 0
50 EMÜ SK Keneth-Henar Klement 0 0 0 0
51 EMÜ SK Kermo Toots 0 0 0 0
52 Tamsalu EBE Kert Arviste 0 0 0 0
53 EMÜ SK Kevin Jõgi 0 0 0 0
54 SK Saku Fortuna Kevin Kuurits 0 0 0 0
55 Tamsalu EBE Mairo Mälk 0 0 0 0
56 Jõgeva SK Tähe 97 Marcus Saksing 0 0 0 0
57 Jäneda SK Mark Aleksejev 0 0 0 0
58 EMÜ SK Mark Tihhomirov 0 0 0 0
59 SK Saku Fortuna Marten Jürgens 0 0 0 0
60 Jõgeva SK Tähe 97 Nikita-Aleksander Heinonen 0 0 0 0
61 SK Saku Fortuna Rasmus Nurmetalu 0 0 0 0
62 Sparta Team Automaailm Rasmus Ollemaa 0 0 0 0
63 Tamsalu EBE Rauno Pruli 0 0 0 0
64 Tamsalu EBE Rauno Roosipuu 0 0 0 0
65 Tamsalu EBE Remo Kupits 0 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe 97 Rene Lokk 0 0 0 0
67 Jõgeva SK Tähe 97 Rene-Hendrik Sirkas 0 0 0 0
68 SK Saku Fortuna Renet Papor 0 0 0 0
69 Tamsalu EBE Ricco-Karol Klemmer 0 0 0 0
70 Tamsalu EBE Sergei Kunder 0 0 0 0
71 Tamsalu EBE Simm Paap 0 0 0 0
72 EMÜ SK Simmo Silm 0 0 0 0
73 Tamsalu EBE Sten Kalev 0 0 0 0
74 SK Saku Fortuna Steven Martin Suits 0 0 0 0
75 Tamsalu EBE Steven Põldve 0 0 0 0
76 SK Saku Fortuna Steven Raadik 0 0 0 0
77 SK Saku Fortuna Tauri Laidinen 0 0 0 0
78 Jõgeva SK Tähe 97 Tauri Voolaid 0 0 0 0
79 Tamsalu EBE Vadim Aleknavitjus 0 0 0 0
80 Tamsalu EBE Vladimir Kratško 0 0 0 0
81 Sparta Team Automaailm Andre Linde 1 0 0 0
82 Paide-Järva Kristo Mikk 1 0 0 0
83 Jõgeva SK Tähe 97 Markus Allingu 1 0 0 0
84 Paide-Järva Raigo Lokotar 1 0 0 0
85 Paide-Järva Robin Mölder 1 0 0 0
86 Paide-Järva Sander Press 1 0 0 0
87 Sparta Team Automaailm Aarto Pihlapuu 2 0 0 0
88 Paide-Järva Arno Kiik 2 0 0 0
89 EMÜ SK Jakob Poom 2 0 0 0
90 Sparta Team Automaailm Johann Veispak 2 0 0 0
91 EMÜ SK Karl-Erik Kruusmaa 2 0 0 0
92 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 2 0 0 0
93 EMÜ SK Maarten Nöps 2 0 0 0
94 EMÜ SK Martin Vool 2 0 0 0
95 Paide-Järva Max Kurg 2 0 0 0
96 Paide-Järva Ott Sulbi 2 0 0 0
97 Paide-Järva Ragnar Põldpüü 2 0 0 0
98 Paide-Järva Reigert Meerbach 2 0 0 0
99 Sparta Team Automaailm Renek-Ken Külvi 2 0 0 0
100 EMÜ SK Robin Vahi 2 0 0 0
101 EMÜ SK Sander Reemets 2 0 0 0
102 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 2 0 0 0
103 Jõgeva SK Tähe 97 Andre Laurimäe 3 0 0 0
104 Jäneda SK Einar Lest 3 0 0 0
105 Jõgeva SK Tähe 97 Ermo Narits 3 0 0 0
106 Jõgeva SK Tähe 97 Felix Ranne 3 0 0 0
107 Jäneda SK Johannes Vooglaid 3 0 0 0
108 Jõgeva SK Tähe 97 Karl Kalm 3 0 0 0
109 Jõgeva SK Tähe 97 Kevin Tamm 3 0 0 0
110 Jõgeva SK Tähe 97 Kristo Voitk 3 0 0 0
111 Jäneda SK Lauri Ries 3 0 0 0
112 Jõgeva SK Tähe 97 Lauri-Robert Indus 3 0 0 0
113 Jäneda SK Marek Palmsalu 3 0 0 0
114 Jäneda SK Rasmus Kont 3 0 0 0
115 Jäneda SK Stefen Sumla 3 0 0 0
116 Jõgeva SK Tähe 97 Steven Vend 3 0 0 0
117 Jõgeva SK Tähe 97 Tanel Kiisküla 3 0 0 0
118 Jäneda SK Tarvo Väljas 3 0 0 0
119 Jõgeva SK Tähe 97 Timo Kotkas 3 0 0 0

U17 - põhjagrupp

SpartaJänedaSakuSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm4 - 1
4 - 3
10 - 2
15 - 0
26 - 1
21 - 2
80-9181
Jäneda SK1 - 4
3 - 4
2 - 10
27 - 0
21 - 3
5 - 0
59-2192
SK Saku Fortuna0 - 15
1 - 26
2 - 21
0 - 27
3 - 21
0 - 5
6-11503

U17 - lõunagrupp

EMÜTähe 97Paide-JärvaTamsaluSuhePunkteKoht
EMÜ SK5 - 2
3 - 4
6 - 3
10 - 4
14 - 3
13 - 2
51-18151
Jõgeva SK Tähe 972 - 5
4 - 3
8 - 3
6 - 3
4 - 1
10 - 1
34-16152
Paide-Järva3 - 6
4 - 10
3 - 8
3 - 6
6 - 5
3 - 2
22-3763
Tamsalu EBE3 - 14
2 - 13
1 - 4
1 - 10
5 - 6
2 - 3
14-5004

U17 - põhjagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm66000080 - 918
Jäneda SK63030059 - 219
SK Saku Fortuna6006006 - 1150

U17 - lõunagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
EMÜ SK65010051 - 1815
Jõgeva SK Tähe 9765010034 - 1615
Paide-Järva62040022 - 376
Tamsalu EBE60060014 - 500

U17 - põhjagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Egert Unga 6 16 12 28
2 Sparta Team Automaailm Sten Ritson 6 17 7 24
3 Jäneda SK Kermo Uue 5 11 7 18
4 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 6 13 5 18
5 Sparta Team Automaailm Ermo Jõgi 6 9 8 17
6 Jäneda SK Johannes Jürisson 5 11 4 15
7 Jäneda SK Joosep Perandi 5 6 7 13
8 Sparta Team Automaailm Morten Talviste 6 9 4 13
9 Sparta Team Automaailm Andre Sammelselg 6 4 5 9
10 Jäneda SK Lauri Ries 5 6 2 8
11 Jäneda SK Rando Timusk 5 3 5 8
12 Jäneda SK Mikk Mäekivi 3 4 3 7
13 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 4 1 5 6
14 SK Saku Fortuna Alvar Tarvis 5 3 2 5
15 SK Saku Fortuna Karl Liiv 5 3 2 5
16 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 6 2 3 5
17 Sparta Team Automaailm Renek-Ken Külvi 6 2 3 5
18 Jäneda SK Marek Palmsalu 3 3 1 4
19 Sparta Team Automaailm Johann Veispak 6 2 2 4
20 Jäneda SK Gregor Pent 2 2 1 3
21 Jäneda SK Antti Olesk 5 3 0 3
22 Jäneda SK Johannes Vooglaid 5 2 1 3
23 Sparta Team Automaailm Mattias Kauk 5 1 1 2
24 Jäneda SK Rasmus Kont 5 1 1 2
25 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 5 0 2 2
26 Sparta Team Automaailm Giancarlo Delfino 6 1 1 2
27 Jäneda SK Tarvo Väljas 3 1 0 1
28 Jäneda SK Stefen Sumla 4 0 1 1
29 Sparta Team Automaailm Andre Linde 0 0 0 0
30 Sparta Team Automaailm Anton Netšajev 0 0 0 0
31 Sparta Team Automaailm Dmitri Burdin 0 0 0 0
32 SK Saku Fortuna Marten Jürgens 0 0 0 0
33 Sparta Team Automaailm Rasmus Ollemaa 0 0 0 0
34 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 0 0 0 0
35 SK Saku Fortuna Steven Raadik 0 0 0 0
36 Jäneda SK Mark Aleksejev 1 0 0 0
37 SK Saku Fortuna Egert Kristopher Hunt 2 0 0 0
38 SK Saku Fortuna Steven Martin Suits 3 0 0 0
39 Sparta Team Automaailm Aarto Pihlapuu 4 0 0 0
40 Sparta Team Automaailm Kenet Hiiuväin 4 0 0 0
41 SK Saku Fortuna Renet Papor 4 0 0 0
42 Jäneda SK Einar Lest 5 0 0 0
43 SK Saku Fortuna Fränk Baranov 5 0 0 0
44 SK Saku Fortuna Karl Ahke Mengel 5 0 0 0
45 SK Saku Fortuna Kevin Kuurits 5 0 0 0
46 SK Saku Fortuna Rasmus Nurmetalu 5 0 0 0
47 SK Saku Fortuna Tauri Laidinen 5 0 0 0

U17 - lõunagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Rando Ernits 6 17 10 27
2 EMÜ SK Simon Georg Mahla 6 15 10 25
3 Jõgeva SK Tähe 97 Tarvo Kivisilla 4 9 4 13
4 Jõgeva SK Tähe 97 Mathias Einamann 6 8 5 13
5 EMÜ SK Jakob Poom 6 5 8 13
6 Paide-Järva Lauri Reinpõld 6 7 2 9
7 EMÜ SK Kermo Toots 6 6 3 9
8 Jõgeva SK Tähe 97 Heino Avi 6 4 4 8
9 EMÜ SK Brait-Kevin Raudsepp 5 2 4 6
10 Paide-Järva Remo Such 6 6 0 6
11 EMÜ SK Bertram Sargla 6 4 2 6
12 Tamsalu EBE Vadim Aleknavitjus 6 4 2 6
13 Jõgeva SK Tähe 97 Andreas Õun 2 4 1 5
14 Paide-Järva Robin Mölder 6 3 2 5
15 Jõgeva SK Tähe 97 Lauri-Robert Indus 6 2 3 5
16 Paide-Järva Robin Tarius 6 0 5 5
17 Paide-Järva Raigo Lokotar 4 0 4 4
18 Paide-Järva Max Kurg 6 3 1 4
19 Tamsalu EBE Remo Kupits 6 3 1 4
20 Jõgeva SK Tähe 97 Tauri Voolaid 6 3 0 3
21 Jõgeva SK Tähe 97 Timo Kotkas 6 2 1 3
22 Jõgeva SK Tähe 97 Asso Kõuts 6 1 2 3
23 Paide-Järva Marion Luuk 6 1 2 3
24 Paide-Järva Aldo Lengert 2 1 1 2
25 Jõgeva SK Tähe 97 Nikita-Aleksander Heinonen 2 0 2 2
26 Tamsalu EBE Aleks Tammela 6 2 0 2
27 Tamsalu EBE Kert Arviste 6 2 0 2
28 Jõgeva SK Tähe 97 Felix Ranne 6 1 1 2
29 EMÜ SK Maarten Nöps 6 0 2 2
30 EMÜ SK Simmo Silm 2 1 0 1
31 EMÜ SK Keneth-Henar Klement 4 0 1 1
32 EMÜ SK Robin Vahi 4 0 1 1
33 Jõgeva SK Tähe 97 Steven Vend 4 0 1 1
34 Paide-Järva Kristo Mikk 5 1 0 1
35 Tamsalu EBE Henri Karja 6 1 0 1
36 EMÜ SK Martin Vool 6 1 0 1
37 Tamsalu EBE Steven Põldve 6 1 0 1
38 Jõgeva SK Tähe 97 Karl Kastan 6 0 1 1
39 Tamsalu EBE Ricco-Karol Klemmer 6 0 1 1
40 Tamsalu EBE Vladimir Kratško 6 0 1 1
41 EMÜ SK Dan Ronald Lokk 0 0 0 0
42 EMÜ SK Dima Kuznetsov 0 0 0 0
43 Jõgeva SK Tähe 97 Erki Ant 0 0 0 0
44 EMÜ SK Kevin Jõgi 0 0 0 0
45 Jõgeva SK Tähe 97 Kristo Voitk 0 0 0 0
46 Jõgeva SK Tähe 97 Marcus Saksing 0 0 0 0
47 EMÜ SK Mark Tihhomirov 0 0 0 0
48 Jõgeva SK Tähe 97 Markus Allingu 0 0 0 0
49 Jõgeva SK Tähe 97 Meigo Soolepp 0 0 0 0
50 Paide-Järva Reio Kalda 0 0 0 0
51 Jõgeva SK Tähe 97 Rene Lokk 0 0 0 0
52 Jõgeva SK Tähe 97 Rene-Hendrik Sirkas 0 0 0 0
53 Paide-Järva Sander Press 0 0 0 0
54 Jõgeva SK Tähe 97 Karl Kalm 1 0 0 0
55 Jõgeva SK Tähe 97 Ermo Narits 2 0 0 0
56 Paide-Järva Ott Sulbi 2 0 0 0
57 Paide-Järva Reigert Meerbach 2 0 0 0
58 EMÜ SK Sander Reemets 2 0 0 0
59 Tamsalu EBE Sten Kalev 2 0 0 0
60 Jõgeva SK Tähe 97 Ivari Kalme 3 0 0 0
61 Tamsalu EBE Sergei Kunder 3 0 0 0
62 Jõgeva SK Tähe 97 Andre Laurimäe 4 0 0 0
63 Paide-Järva Arno Kiik 4 0 0 0
64 Tamsalu EBE Mairo Mälk 4 0 0 0
65 Paide-Järva Ragnar Põldpüü 4 0 0 0
66 Tamsalu EBE Rauno Pruli 4 0 0 0
67 Jõgeva SK Tähe 97 Tanel Kiisküla 4 0 0 0
68 Tamsalu EBE Elnor Halilov 6 0 0 0
69 EMÜ SK Karl-Erik Kruusmaa 6 0 0 0
70 Jõgeva SK Tähe 97 Kevin Tamm 6 0 0 0
71 Tamsalu EBE Rauno Roosipuu 6 0 0 0
72 Tamsalu EBE Simm Paap 6 0 0 0

U17 - põhjagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmKristenKurval240837691,6
2. Jäneda SKEinarLest25512210182,8
3. Sparta Team AutomaailmMortenTalviste457571,4
4. SK Saku FortunaRenetPapor901106357,3
5. SK Saku FortunaFränkBaranov1501407755,0

U17 - lõunagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe 97KevinTamm22511610388,8
2. EMÜ SKKarl-ErikKruusmaa27012911186,1
3. Jõgeva SK Tähe 97KarlKalm45171482,4
4. Paide-JärvaOttSulbi90443681,8
5. Tamsalu EBEElnorHalilov27015710768,2
6. Paide-JärvaArnoKiik90402665,0
7. Paide-JärvaRagnarPõldpüü90372259,5

 

Jõgeva SK Tähe 97   
 Jõgeva SK Tähe 97  
Jäneda SK7-3  
EMÜ SK Sparta Team Automaailm 
 Sparta Team Automaailm11-1 
Sparta Team Automaailm7-1  
Jäneda SK    
 EMÜ SK   
EMÜ SK   
Sparta Team Automaailm  
Jõgeva SK Tähe 97  
EMÜ SK  
Jäneda SK  

U17.

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Ermo Jõgi 2 4 2 6
2 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 2 5 0 5
3 Sparta Team Automaailm Sten Ritson 2 1 4 5
4 Jõgeva SK Tähe 97 Tarvo Kivisilla 2 3 1 4
5 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 2 2 2 4
6 Sparta Team Automaailm Egert Unga 2 2 2 4
7 EMÜ SK Simmo Silm 2 2 2 4
8 EMÜ SK Bertram Sargla 2 3 0 3
9 Jõgeva SK Tähe 97 Andreas Õun 2 2 1 3
10 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 2 1 2 3
11 EMÜ SK Brait-Kevin Raudsepp 2 0 3 3
12 Sparta Team Automaailm Morten Talviste 2 2 0 2
13 Jäneda SK Rando Timusk 2 2 0 2
14 Jõgeva SK Tähe 97 Meigo Soolepp 2 1 1 2
15 EMÜ SK Rando Ernits 2 1 1 2
16 Jõgeva SK Tähe 97 Mathias Einamann 2 0 2 2
17 Jäneda SK Joosep Perandi 2 1 0 1
18 Jõgeva SK Tähe 97 Karl Kastan 2 1 0 1
19 Jäneda SK Mikk Mäekivi 2 1 0 1
20 EMÜ SK Robin Vahi 2 1 0 1
21 Jõgeva SK Tähe 97 Timo Kotkas 2 1 0 1
22 Jäneda SK Johannes Jürisson 2 0 1 1
23 Jäneda SK Johannes Vooglaid 2 0 1 1
24 Jäneda SK Rasmus Kont 2 0 1 1
25 Sparta Team Automaailm Aarto Pihlapuu 0 0 0 0
26 Jõgeva SK Tähe 97 Andre Laurimäe 0 0 0 0
27 Sparta Team Automaailm Andre Linde 0 0 0 0
28 Sparta Team Automaailm Andre Sammelselg 0 0 0 0
29 Sparta Team Automaailm Anton Netšajev 0 0 0 0
30 EMÜ SK Dima Kuznetsov 0 0 0 0
31 Sparta Team Automaailm Dmitri Burdin 0 0 0 0
32 Jõgeva SK Tähe 97 Erki Ant 0 0 0 0
33 Sparta Team Automaailm Giancarlo Delfino 0 0 0 0
34 Jäneda SK Gregor Pent 0 0 0 0
35 Jõgeva SK Tähe 97 Ivari Kalme 0 0 0 0
36 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 0 0 0 0
37 Sparta Team Automaailm Johann Veispak 0 0 0 0
38 Sparta Team Automaailm Kenet Hiiuväin 0 0 0 0
39 EMÜ SK Keneth-Henar Klement 0 0 0 0
40 EMÜ SK Kermo Toots 0 0 0 0
41 EMÜ SK Kevin Jõgi 0 0 0 0
42 EMÜ SK Maarten Nöps 0 0 0 0
43 Jõgeva SK Tähe 97 Marcus Saksing 0 0 0 0
44 Jäneda SK Marek Palmsalu 0 0 0 0
45 Jäneda SK Mark Aleksejev 0 0 0 0
46 Jõgeva SK Tähe 97 Nikita-Aleksander Heinonen 0 0 0 0
47 Sparta Team Automaailm Rasmus Ollemaa 0 0 0 0
48 Jõgeva SK Tähe 97 Rene Lokk 0 0 0 0
49 Jõgeva SK Tähe 97 Rene-Hendrik Sirkas 0 0 0 0
50 EMÜ SK Sander Reemets 0 0 0 0
51 EMÜ SK Simon Georg Mahla 0 0 0 0
52 Jäneda SK Stefen Sumla 0 0 0 0
53 EMÜ SK Mark Tihhomirov 1 0 0 0
54 Jäneda SK Antti Olesk 2 0 0 0
55 Jõgeva SK Tähe 97 Asso Kõuts 2 0 0 0
56 EMÜ SK Dan Ronald Lokk 2 0 0 0
57 Jäneda SK Einar Lest 2 0 0 0
58 Jõgeva SK Tähe 97 Ermo Narits 2 0 0 0
59 Jõgeva SK Tähe 97 Felix Ranne 2 0 0 0
60 Jõgeva SK Tähe 97 Heino Avi 2 0 0 0
61 EMÜ SK Jakob Poom 2 0 0 0
62 Jõgeva SK Tähe 97 Karl Kalm 2 0 0 0
63 EMÜ SK Karl Martin Mäe 2 0 0 0
64 EMÜ SK Karl-Erik Kruusmaa 2 0 0 0
65 Jäneda SK Kermo Uue 2 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe 97 Kevin Tamm 2 0 0 0
67 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 2 0 0 0
68 Jõgeva SK Tähe 97 Kristo Voitk 2 0 0 0
69 Jäneda SK Lauri Ries 2 0 0 0
70 Jõgeva SK Tähe 97 Lauri-Robert Indus 2 0 0 0
71 EMÜ SK Maikel Mägi 2 0 0 0
72 Jõgeva SK Tähe 97 Markus Allingu 2 0 0 0
73 EMÜ SK Martin Vool 2 0 0 0
74 Sparta Team Automaailm Mattias Kauk 2 0 0 0
75 Sparta Team Automaailm Renek-Ken Külvi 2 0 0 0
76 EMÜ SK Sander Mägi 2 0 0 0
77 Jõgeva SK Tähe 97 Steven Vend 2 0 0 0
78 Jõgeva SK Tähe 97 Tanel Kiisküla 2 0 0 0
79 Jäneda SK Tarvo Väljas 2 0 0 0
80 Jõgeva SK Tähe 97 Tauri Voolaid 2 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmKristenKurval90323093,8
2. EMÜ SKKarl-ErikKruusmaa90423481,0
3. Jäneda SKEinarLest90473472,3
4. Jõgeva SK Tähe 97KarlKalm49241666,7
5. Jõgeva SK Tähe 97KevinTamm41181266,7
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |