U19

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 Aleks Deinekin 0 0 0 0
2 SK Noorus Aleksander Prõttšikov D 0 0 0 0
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 Alex Guske D 0 0 0 0
4 EMÜ SK Alex Sults D 0 0 0 0
5 Sparta Team Automaailm Amon Re Niineorg D2 0 0 0 0
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 Andreas Õun 0 0 0 0
7 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov D 0 0 0 0
8 SK Noorus Artjom Demitšev 0 0 0 0
9 SK Noorus Artjom Kostyanoy 0 0 0 0
10 SK Noorus Artjom Kuzminov 0 0 0 0
11 SK Noorus Artjom Nikitin 0 0 0 0
12 SK Noorus Artur Homjakov 0 0 0 0
13 EMÜ SK Artur Okružko 0 0 0 0
14 EMÜ SK Christopher Krutõh D 0 0 0 0
15 EMÜ SK Dan Ronald Lokk 0 0 0 0
16 Jäneda SK Daniil Ruzevitš D 0 0 0 0
17 SK Noorus Daniil Tenitski 0 0 0 0
18 EMÜ SK Danver Pruuli 0 0 0 0
19 Jäneda SK Erik Fasputins 0 0 0 0
20 Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 Ermo Narits D 0 0 0 0
21 SK Noorus Georg Vorobjov 0 0 0 0
22 Sparta Team Automaailm German Balasov D2 0 0 0 0
23 Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 Heino Avi 0 0 0 0
24 SK Noorus Igor Tegelmann 0 0 0 0
25 SK Noorus Ilja Volodin 0 0 0 0
26 Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 Jaanus Tomson 0 0 0 0
27 EMÜ SK Jakob Poom 0 0 0 0
28 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin D 0 0 0 0
29 SK Noorus Jegor Kulikov 0 0 0 0
30 SK Noorus Jerofei Fomenko 0 0 0 0
31 Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 Karl Kalm D 0 0 0 0
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 Karl Kastan 0 0 0 0
33 EMÜ SK Karl Läänelaid 0 0 0 0
34 Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 Karlis Kirsimägi 0 0 0 0
35 Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 Karlos Viin 0 0 0 0
36 Jäneda SK Kerdo Vainer 0 0 0 0
37 Sparta Team Automaailm Kermo Uue D 0 0 0 0
38 Jäneda SK Kert Arviste 0 0 0 0
39 Sparta Team Automaailm Kevin Poom D2 0 0 0 0
40 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha D2 0 0 0 0
41 Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 Kristo Voitk D 0 0 0 0
42 Jäneda SK Lauri Ries D 0 0 0 0
43 Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 Lauri-Robert Indus 0 0 0 0
44 EMÜ SK Maksim Shitskiy 0 0 0 0
45 EMÜ SK Marcos Timmusk 0 0 0 0
46 Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 Margus Rosin 0 0 0 0
47 EMÜ SK Mark Solovjov 0 0 0 0
48 EMÜ SK Mark Ussar 0 0 0 0
49 Jäneda SK Martin Lehmus 0 0 0 0
50 Jäneda SK Martin Mõtlik 0 0 0 0
51 Sparta Team Automaailm Mattias Kauk D 0 0 0 0
52 SK Noorus Maximus Vorobjov 0 0 0 0
53 Jäneda SK Nikita Zapevalo 0 0 0 0
54 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson D2 0 0 0 0
55 Sparta Team Automaailm Paul Theodor Oja 0 0 0 0
56 Sparta Team Automaailm Pavel Berezinski 0 0 0 0
57 Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 Rasmus Randoja 0 0 0 0
58 Sparta Team Automaailm Rauno Miller 0 0 0 0
59 Sparta Team Automaailm Rene Kärner D2 0 0 0 0
60 Jäneda SK Rene Põldmaa 0 0 0 0
61 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg D2 0 0 0 0
62 Sparta Team Automaailm Robin Eklöf D2 0 0 0 0
63 EMÜ SK Robin Sepma 0 0 0 0
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 Rome Andro Moora 0 0 0 0
65 Jäneda SK Ronald Smorodin 0 0 0 0
66 EMÜ SK Sander Mägi D 0 0 0 0
67 EMÜ SK Sander Reemets D 0 0 0 0
68 Jäneda SK Sergei Kunder 0 0 0 0
69 Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 Sten Metsar D 0 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm Sten Ritson (al.20.11.17) 0 0 0 0
71 Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 Sten Siida 0 0 0 0
72 EMÜ SK Sten-Martin Mägi 0 0 0 0
73 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 0 0 0 0
74 Sparta Team Automaailm Targo Trepp 0 0 0 0
75 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf D2 0 0 0 0
76 EMÜ SK Timo Kaasik 0 0 0 0
77 Sparta Team Automaailm Vladimir Kratško D2 0 0 0 0
78 Jäneda SK Vladislav Fjodorov 0 0 0 0

U19

SpartaOlivia 99NoorusJänedaEMÜSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm5 - 215 - 05 - 225-491
Jõgeva SK Tähe / Olivia 992 - 53 - 26 - 16 - 217-1092
SK Noorus0 - 152 - 36 - 35 - 013-2163
Jäneda SK1 - 63 - 65 - 09-1234
EMÜ SK2 - 52 - 60 - 50 - 54-2105

U19

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm33000025 - 49
Jõgeva SK Tähe / Olivia 9943010017 - 109
SK Noorus42020013 - 216
Jäneda SK3102009 - 123
EMÜ SK4004004 - 210

U19

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Paul Theodor Oja 3 7 5 12
2 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 3 4 8 12
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 Lauri-Robert Indus 4 4 2 6
4 Sparta Team Automaailm Sten Ritson (al.20.11.17) 3 4 1 5
5 SK Noorus Igor Tegelmann 3 2 3 5
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 Aleks Deinekin 4 4 1 5
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 Heino Avi 4 3 2 5
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 Alex Guske D 4 2 3 5
9 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin D 2 2 2 4
10 Jäneda SK Daniil Ruzevitš D 3 3 1 4
11 SK Noorus Aleksander Prõttšikov D 3 2 2 4
12 Sparta Team Automaailm Kermo Uue D 2 3 0 3
13 SK Noorus Jegor Kulikov 2 2 1 3
14 Sparta Team Automaailm Amon Re Niineorg D2 3 1 2 3
15 Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 Rasmus Randoja 4 1 2 3
16 Sparta Team Automaailm Vladimir Kratško D2 1 2 0 2
17 Jäneda SK Martin Lehmus 1 0 2 2
18 EMÜ SK Sander Mägi D 2 1 1 2
19 EMÜ SK Sten-Martin Mägi 2 1 1 2
20 Sparta Team Automaailm Pavel Berezinski 3 1 1 2
21 EMÜ SK Alex Sults D 2 1 0 1
22 Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 Andreas Õun 2 1 0 1
23 Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 Margus Rosin 2 1 0 1
24 Jäneda SK Ronald Smorodin 2 1 0 1
25 EMÜ SK Sander Reemets D 2 1 0 1
26 SK Noorus Artjom Kuzminov 2 0 1 1
27 EMÜ SK Christopher Krutõh D 2 0 1 1
28 SK Noorus Artjom Demitšev 3 1 0 1
29 SK Noorus Georg Vorobjov 3 1 0 1
30 Sparta Team Automaailm Targo Trepp 3 1 0 1
31 SK Noorus Daniil Tenitski 3 0 1 1
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 Rome Andro Moora 4 1 0 1
33 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov D 0 0 0 0
34 SK Noorus Artjom Kostyanoy 0 0 0 0
35 EMÜ SK Artur Okružko 0 0 0 0
36 EMÜ SK Dan Ronald Lokk 0 0 0 0
37 EMÜ SK Danver Pruuli 0 0 0 0
38 Jäneda SK Erik Fasputins 0 0 0 0
39 Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 Ermo Narits D 0 0 0 0
40 Sparta Team Automaailm German Balasov D2 0 0 0 0
41 Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 Jaanus Tomson 0 0 0 0
42 EMÜ SK Jakob Poom 0 0 0 0
43 EMÜ SK Karl Läänelaid 0 0 0 0
44 Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 Karlos Viin 0 0 0 0
45 Jäneda SK Kert Arviste 0 0 0 0
46 Jäneda SK Lauri Ries D 0 0 0 0
47 EMÜ SK Maksim Shitskiy 0 0 0 0
48 EMÜ SK Mark Solovjov 0 0 0 0
49 EMÜ SK Mark Ussar 0 0 0 0
50 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson D2 0 0 0 0
51 Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 Sten Siida 0 0 0 0
52 Sparta Team Automaailm Kevin Poom D2 1 0 0 0
53 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha D2 1 0 0 0
54 Sparta Team Automaailm Mattias Kauk D 1 0 0 0
55 Jäneda SK Nikita Zapevalo 1 0 0 0
56 Sparta Team Automaailm Rauno Miller 1 0 0 0
57 Sparta Team Automaailm Rene Kärner D2 1 0 0 0
58 Sparta Team Automaailm Robin Eklöf D2 1 0 0 0
59 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf D2 1 0 0 0
60 SK Noorus Artur Homjakov 2 0 0 0
61 Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 Karlis Kirsimägi 2 0 0 0
62 Jäneda SK Kerdo Vainer 2 0 0 0
63 Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 Kristo Voitk D 2 0 0 0
64 EMÜ SK Marcos Timmusk 2 0 0 0
65 EMÜ SK Robin Sepma 2 0 0 0
66 EMÜ SK Timo Kaasik 2 0 0 0
67 SK Noorus Artjom Nikitin 3 0 0 0
68 SK Noorus Ilja Volodin 3 0 0 0
69 SK Noorus Jerofei Fomenko 3 0 0 0
70 Jäneda SK Martin Mõtlik 3 0 0 0
71 SK Noorus Maximus Vorobjov 3 0 0 0
72 Jäneda SK Rene Põldmaa 3 0 0 0
73 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg D2 3 0 0 0
74 Jäneda SK Sergei Kunder 3 0 0 0
75 Jäneda SK Vladislav Fjodorov 3 0 0 0
76 Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 Karl Kalm D 4 0 0 0
77 Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 Karl Kastan 4 0 0 0
78 Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 Sten Metsar D 4 0 0 0

U19

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmReydan RamonNiineorg D2135302686,7
2. Jõgeva SK Tähe / Olivia 99KarlKalm D180635384,1
3. EMÜ SKChristopherKrutõh D90594881,4
4. SK NoorusMaximusVorobjov135805973,8
5. Jäneda SKVladislavFjodorov90433172,1
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |