U17

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk D2 0 0 0 0
2 EMÜ SK Aksel Kaasik 0 0 0 0
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Aleks Deinekin 0 0 0 0
4 SK Noorus Aleksander Prõttšikov D 0 0 0 0
5 EMÜ SK Aleksandr Glimbaum 0 0 0 0
6 EMÜ SK Aleksandr Popenov 0 0 0 0
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Alex Guske D 0 0 0 0
8 EMÜ SK Andrei Solovjov 0 0 0 0
9 Jäneda SK Annabel Voitka 0 0 0 0
10 SK Noorus Artjom Demitšev 0 0 0 0
11 EMÜ SK Artur Magomedkerimov 0 0 0 0
12 EMÜ SK Artur Okružko 0 0 0 0
13 EMÜ SK Christopher Krutõh D 0 0 0 0
14 EMÜ SK Dan Ronald Lokk 0 0 0 0
15 Jäneda SK Daniil Ruzevitš D 0 0 0 0
16 SK Noorus Daniil Tenitski 0 0 0 0
17 SK Noorus Danila Gorbunov 0 0 0 0
18 EMÜ SK Danver Pruuli 0 0 0 0
19 Jäneda SK Denis Šenšarov 0 0 0 0
20 Jäneda SK Erik Fasputins 0 0 0 0
21 SK Noorus Erik Vassiljev 0 0 0 0
22 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Ermo Narits D 0 0 0 0
23 EMÜ SK Gabriel Aleks Kask 0 0 0 0
24 SK Noorus Georg Vorobjov 0 0 0 0
25 Sparta Team Automaailm German Balasov D2 0 0 0 0
26 Jäneda SK Gregor Kaljurand 0 0 0 0
27 SK Noorus Ilja Volodin 0 0 0 0
28 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Jaanus Tomson 0 0 0 0
29 EMÜ SK Janar Kaup 0 0 0 0
30 SK Noorus Jegor Kulikov 0 0 0 0
31 Sparta Team Automaailm Johannes Tammeorg 0 0 0 0
32 Sparta Team Automaailm Kahro Tuule 0 0 0 0
33 EMÜ SK Karl Läänelaid 0 0 0 0
34 EMÜ SK Karl Marten Loks 0 0 0 0
35 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Karl-Eerik Kukk 0 0 0 0
36 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Karlis Kirsimägi 0 0 0 0
37 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Karlos Viin 0 0 0 0
38 Jäneda SK Kerdo Vainer 0 0 0 0
39 Sparta Team Automaailm Kevin Poom D2 0 0 0 0
40 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha D2 0 0 0 0
41 SK Noorus Konrad Kudeviita 0 0 0 0
42 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Kristo Voitk D 0 0 0 0
43 Jäneda SK Maksim Sarõtšev 0 0 0 0
44 EMÜ SK Maksim Shkitskiy 0 0 0 0
45 EMÜ SK Maksim Turovski 0 0 0 0
46 EMÜ SK Marcos Timmusk 0 0 0 0
47 Jäneda SK Marek Sigursk 0 0 0 0
48 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Margus Rosin 0 0 0 0
49 EMÜ SK Mark Solovjov 0 0 0 0
50 EMÜ SK Mark Ussar 0 0 0 0
51 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Marten Teppan 0 0 0 0
52 Jäneda SK Martin Kovaljov 0 0 0 0
53 Jäneda SK Martin Lehmus 0 0 0 0
54 Jäneda SK Martin Mõtlik 0 0 0 0
55 SK Noorus Maximus Vorobjov 0 0 0 0
56 SK Noorus Nikita Borodajev 0 0 0 0
57 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Oliver Heljand 0 0 0 0
58 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson D2 0 0 0 0
59 Jäneda SK Oskar Vikk 0 0 0 0
60 Sparta Team Automaailm Ragnar Kranberg 0 0 0 0
61 EMÜ SK Rait Roland Rodi 0 0 0 0
62 EMÜ SK Ralf Mahlakas 0 0 0 0
63 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Rasmus Randoja 0 0 0 0
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Rasmus Truuts 0 0 0 0
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Rauno Pärtel 0 0 0 0
66 Jäneda SK Reio Põldmaa 0 0 0 0
67 Sparta Team Automaailm Rene Kärner D2 0 0 0 0
68 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg D2 0 0 0 0
69 Jäneda SK Richard Liiv 0 0 0 0
70 SK Noorus Rico-Marder Velja 0 0 0 0
71 Sparta Team Automaailm Riggo Saggor 0 0 0 0
72 EMÜ SK Robin Aus 0 0 0 0
73 Sparta Team Automaailm Robin Eklöf D2 0 0 0 0
74 EMÜ SK Robin Sepma 0 0 0 0
75 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Rome Andro Moora 0 0 0 0
76 Jäneda SK Romel Seemann 0 0 0 0
77 EMÜ SK Roomet Tann 0 0 0 0
78 EMÜ SK Sander Mägi D 0 0 0 0
79 Sparta Team Automaailm Saskia Ormak D 0 0 0 0
80 SK Noorus Semjon Solomanin 0 0 0 0
81 Jäneda SK Sergei Int 0 0 0 0
82 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Sten Metsar D 0 0 0 0
83 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Sten Siida 0 0 0 0
84 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 0 0 0 0
85 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf D2 0 0 0 0
86 SK Noorus Vladislav Fjodorov 0 0 0 0

U17

EMÜNoorusSpartaJänedaOlivia 01SuhePunkteKoht
EMÜ SK8 - 511 - 519-1061
SK Noorus6 - 46 - 312-762
Sparta Team Automaailm5 - 85 - 410-1233
Jäneda SK4 - 64 - 58-1104
Jõgeva SK Tähe / Olivia 015 - 113 - 68-1705

U17

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
EMÜ SK22000019 - 106
SK Noorus22000012 - 76
Sparta Team Automaailm21010010 - 123
Jäneda SK2002008 - 110
Jõgeva SK Tähe / Olivia 012002008 - 170

U17

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Artur Okružko 2 6 5 11
2 SK Noorus Aleksander Prõttšikov D 2 4 4 8
3 Jäneda SK Daniil Ruzevitš D 2 4 3 7
4 SK Noorus Georg Vorobjov 2 5 0 5
5 EMÜ SK Sander Mägi D 2 5 0 5
6 EMÜ SK Dan Ronald Lokk 2 4 1 5
7 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 2 3 2 5
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Alex Guske D 2 1 3 4
9 SK Noorus Artjom Demitšev 2 2 1 3
10 Jäneda SK Erik Fasputins 2 2 1 3
11 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha D2 2 2 1 3
12 Jäneda SK Marek Sigursk 2 2 1 3
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Rasmus Randoja 2 2 1 3
14 SK Noorus Jegor Kulikov 2 1 2 3
15 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Aleks Deinekin 2 2 0 2
16 EMÜ SK Marcos Timmusk 2 2 0 2
17 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson D2 2 2 0 2
18 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Rome Andro Moora 2 2 0 2
19 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk D2 2 1 1 2
20 Sparta Team Automaailm German Balasov D2 2 1 1 2
21 Sparta Team Automaailm Kevin Poom D2 2 1 1 2
22 EMÜ SK Maksim Shkitskiy 2 1 1 2
23 Jäneda SK Martin Lehmus 2 0 2 2
24 SK Noorus Maximus Vorobjov 2 0 1 1
25 Sparta Team Automaailm Rene Kärner D2 2 0 1 1
26 EMÜ SK Aksel Kaasik 0 0 0 0
27 EMÜ SK Aleksandr Glimbaum 0 0 0 0
28 EMÜ SK Aleksandr Popenov 0 0 0 0
29 EMÜ SK Artur Magomedkerimov 0 0 0 0
30 SK Noorus Danila Gorbunov 0 0 0 0
31 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Ermo Narits D 0 0 0 0
32 EMÜ SK Gabriel Aleks Kask 0 0 0 0
33 SK Noorus Ilja Volodin 0 0 0 0
34 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Jaanus Tomson 0 0 0 0
35 EMÜ SK Janar Kaup 0 0 0 0
36 Sparta Team Automaailm Johannes Tammeorg 0 0 0 0
37 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Karlos Viin 0 0 0 0
38 SK Noorus Konrad Kudeviita 0 0 0 0
39 EMÜ SK Maksim Turovski 0 0 0 0
40 EMÜ SK Mark Solovjov 0 0 0 0
41 EMÜ SK Mark Ussar 0 0 0 0
42 Jäneda SK Martin Mõtlik 0 0 0 0
43 SK Noorus Nikita Borodajev 0 0 0 0
44 Jäneda SK Oskar Vikk 0 0 0 0
45 EMÜ SK Rait Roland Rodi 0 0 0 0
46 EMÜ SK Ralf Mahlakas 0 0 0 0
47 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Rasmus Truuts 0 0 0 0
48 SK Noorus Rico-Marder Velja 0 0 0 0
49 EMÜ SK Robin Aus 0 0 0 0
50 Jäneda SK Romel Seemann 0 0 0 0
51 SK Noorus Semjon Solomanin 0 0 0 0
52 Jäneda SK Sergei Int 0 0 0 0
53 EMÜ SK Andrei Solovjov 2 0 0 0
54 Jäneda SK Annabel Voitka 2 0 0 0
55 EMÜ SK Christopher Krutõh D 2 0 0 0
56 SK Noorus Daniil Tenitski 2 0 0 0
57 EMÜ SK Danver Pruuli 2 0 0 0
58 Jäneda SK Denis Šenšarov 2 0 0 0
59 SK Noorus Erik Vassiljev 2 0 0 0
60 Jäneda SK Gregor Kaljurand 2 0 0 0
61 Sparta Team Automaailm Kahro Tuule 2 0 0 0
62 EMÜ SK Karl Läänelaid 2 0 0 0
63 EMÜ SK Karl Marten Loks 2 0 0 0
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Karl-Eerik Kukk 2 0 0 0
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Karlis Kirsimägi 2 0 0 0
66 Jäneda SK Kerdo Vainer 2 0 0 0
67 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Kristo Voitk D 2 0 0 0
68 Jäneda SK Maksim Sarõtšev 2 0 0 0
69 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Margus Rosin 2 0 0 0
70 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Marten Teppan 2 0 0 0
71 Jäneda SK Martin Kovaljov 2 0 0 0
72 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Oliver Heljand 2 0 0 0
73 Sparta Team Automaailm Ragnar Kranberg 2 0 0 0
74 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Rauno Pärtel 2 0 0 0
75 Jäneda SK Reio Põldmaa 2 0 0 0
76 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg D2 2 0 0 0
77 Jäneda SK Richard Liiv 2 0 0 0
78 Sparta Team Automaailm Riggo Saggor 2 0 0 0
79 Sparta Team Automaailm Robin Eklöf D2 2 0 0 0
80 EMÜ SK Robin Sepma 2 0 0 0
81 EMÜ SK Roomet Tann 2 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Saskia Ormak D 2 0 0 0
83 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Sten Metsar D 2 0 0 0
84 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Sten Siida 2 0 0 0
85 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf D2 2 0 0 0
86 SK Noorus Vladislav Fjodorov 2 0 0 0

U17

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. EMÜ SKChristopherKrutõh D90625283,9
2. SK NoorusVladislavFjodorov90433683,7
3. Sparta Team AutomaailmSaskiaOrmak D44201680,0
4. Jäneda SKMartinKovaljov90514078,4
5. Jõgeva SK Tähe / Olivia 01MartenTeppan90664974,2
6. Sparta Team AutomaailmReydan RamonNiineorg D246231669,6
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |