U17

   
   
  
  
  
  
    
    
   
  
  
  
  
  
  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk 0 0 0 0
2 EMÜ SK Aksel Kaasik 0 0 0 0
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Aleks Deinekin 0 0 0 0
4 SK Noorus Aleksander Prõttšikov 0 0 0 0
5 SK Noorus Aleksandr Kirsipuu 0 0 0 0
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Alex Guske 0 0 0 0
7 EMÜ SK Alex Sults 0 0 0 0
8 Sparta Team Automaailm Amon Re Niineorg 0 0 0 0
9 Valga SHK Andriana Pikulova 0 0 0 0
10 Valga SHK Annabel Voitka 0 0 0 0
11 Valga SHK Arseni Krasilnikov 0 0 0 0
12 SK Noorus Artjom Demitšev 0 0 0 0
13 Sparta Team Automaailm Artjom Donskoi 0 0 0 0
14 SK Noorus Artjom Kuzminov 0 0 0 0
15 SK Noorus Artjom Nikitin 0 0 0 0
16 SK Noorus Artur Homjakov 0 0 0 0
17 EMÜ SK Artur Okružko 0 0 0 0
18 EMÜ SK Asso Kõuts 0 0 0 0
19 Valga SHK Ats Niitov 0 0 0 0
20 EMÜ SK Christopher Krutõh 0 0 0 0
21 EMÜ SK Dan Ronald Lokk 0 0 0 0
22 Jäneda SK Daniil Ruzevitš 0 0 0 0
23 SK Noorus Daniil Tenitski 0 0 0 0
24 SK Noorus Danila Gorbunov 0 0 0 0
25 SK Noorus Danila Gusev 0 0 0 0
26 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 David Volkov 0 0 0 0
27 Valga SHK Denis Ženžarov 0 0 0 0
28 Valga SHK Denis Volkov 0 0 0 0
29 Jäneda SK Erik Fasputins 0 0 0 0
30 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Ermo Narits 0 0 0 0
31 EMÜ SK Gabriel Aleks Kask 0 0 0 0
32 SK Noorus Georg Vorobjov 0 0 0 0
33 Sparta Team Automaailm German Balasov 0 0 0 0
34 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Heino Avi 0 0 0 0
35 SK Noorus Igor Tegelmann 0 0 0 0
36 SK Noorus Ilja Volodin 0 0 0 0
37 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Jaanus Tomson 0 0 0 0
38 EMÜ SK Janar Kaup 0 0 0 0
39 SK Noorus Jegor Kulikov 0 0 0 0
40 SK Noorus Jerofei Fomenko 0 0 0 0
41 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Joonas Oja 0 0 0 0
42 EMÜ SK Julia Melltorn 0 0 0 0
43 Valga SHK Kadi-Heike Kuus 0 0 0 0
44 EMÜ SK Karl Läänelaid 0 0 0 0
45 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Karl Mark Tammsaar 0 0 0 0
46 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Karl-Eerik Kukk 0 0 0 0
47 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Karlis Kirsimägi 0 0 0 0
48 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Karlos Viin 0 0 0 0
49 Jäneda SK Kaur Kristof Ots 0 0 0 0
50 Valga SHK Kenert Pruli 0 0 0 0
51 Valga SHK Kenno Hõppõ 0 0 0 0
52 Jäneda SK Kermo Uue 0 0 0 0
53 Jäneda SK Kert Arviste 0 0 0 0
54 Sparta Team Automaailm Kevin Poom 0 0 0 0
55 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha 0 0 0 0
56 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Kristo Voitk 0 0 0 0
57 Valga SHK Laura-Maria Kiiser 0 0 0 0
58 EMÜ SK Maikel Mägi 0 0 0 0
59 SK Noorus Maksim Kobus 0 0 0 0
60 Valga SHK Maksim Sarõtšev 0 0 0 0
61 EMÜ SK Maksim Turovski 0 0 0 0
62 Valga SHK Marek Sigursk 0 0 0 0
63 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Margus Rosin 0 0 0 0
64 EMÜ SK Mark Solovjov 0 0 0 0
65 Valga SHK Martin Kovaljov 0 0 0 0
66 Jäneda SK Martin Lehmus 0 0 0 0
67 Jäneda SK Martin Mõtlik 0 0 0 0
68 Jäneda SK Martin Ulm 0 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm Mattias Kauk 0 0 0 0
70 SK Noorus Maximus Vorobjov 0 0 0 0
71 Valga SHK Nikita Birjukov 0 0 0 0
72 SK Noorus Nikita Galotin 0 0 0 0
73 Jäneda SK Nikita Zapevalo 0 0 0 0
74 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Oliver Heljand 0 0 0 0
75 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson 0 0 0 0
76 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Ott Selgis 0 0 0 0
77 Sparta Team Automaailm Paul Theodor Oja 0 0 0 0
78 Sparta Team Automaailm Pavel Berezinski 0 0 0 0
79 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Petry Pükkenen 0 0 0 0
80 Valga SHK Raiko Sula 0 0 0 0
81 Jäneda SK Rainis Kiili 0 0 0 0
82 Valga SHK Ralf Metsavas 0 0 0 0
83 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Rasmus Randoja 0 0 0 0
84 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Rasmus Truuts 0 0 0 0
85 Sparta Team Automaailm Rauno Miller 0 0 0 0
86 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Rauno Pärtel 0 0 0 0
87 Sparta Team Automaailm Rene Kärner 0 0 0 0
88 Jäneda SK Rene Põldmaa 0 0 0 0
89 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg 0 0 0 0
90 EMÜ SK Robin Aus 0 0 0 0
91 Sparta Team Automaailm Robin Eklöf 0 0 0 0
92 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Rome Andro Moora 0 0 0 0
93 Jäneda SK Ronald Smorodin 0 0 0 0
94 EMÜ SK Sander Mägi 0 0 0 0
95 EMÜ SK Sander Reemets 0 0 0 0
96 Sparta Team Automaailm Saskia Ormak 0 0 0 0
97 Jäneda SK Sergei Kunder 0 0 0 0
98 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Sten Metsar 0 0 0 0
99 Valga SHK Sten Ojamäe 0 0 0 0
100 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Sten Siida 0 0 0 0
101 EMÜ SK Sten-Martin Mägi 0 0 0 0
102 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 0 0 0 0
103 EMÜ SK Steven Vend 0 0 0 0
104 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf 0 0 0 0
105 Sparta Team Automaailm Vladimir Kratško 0 0 0 0
106 SK Noorus Vladislav Fjodorov 0 0 0 0

U17

SpartaEMÜJänedaOlivia 00NoorusValgaSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm5 - 217 - 612 - 311 - 327 - 072-14151
EMÜ SK2 - 57 - 211 - 410 - 211 - 141-14122
Jäneda SK6 - 172 - 76 - 56 - 57 - 127-3583
Jõgeva SK Tähe / Olivia 003 - 124 - 115 - 610 - 314 - 436-3664
SK Noorus3 - 112 - 105 - 63 - 1013 - 426-4145
Valga SHK0 - 271 - 111 - 74 - 144 - 1310-7206

U17

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm55000072 - 1415
EMÜ SK54010041 - 1412
Jäneda SK52120027 - 358
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0052030036 - 366
SK Noorus51031026 - 414
Valga SHK50050010 - 720

U17

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 5 18 8 26
2 Sparta Team Automaailm Vladimir Kratško 5 10 12 22
3 Sparta Team Automaailm Paul Theodor Oja 4 12 9 21
4 EMÜ SK Artur Okružko 5 12 9 21
5 SK Noorus Aleksander Prõttšikov 4 10 8 18
6 EMÜ SK Sander Mägi 5 11 4 15
7 Sparta Team Automaailm Kevin Poom 5 10 5 15
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Heino Avi 4 13 0 13
9 Sparta Team Automaailm Amon Re Niineorg 5 9 4 13
10 Sparta Team Automaailm Mattias Kauk 5 3 9 12
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Aleks Deinekin 5 8 3 11
12 Jäneda SK Rene Põldmaa 5 7 4 11
13 EMÜ SK Dan Ronald Lokk 5 5 4 9
14 Jäneda SK Kermo Uue 4 6 2 8
15 EMÜ SK Sten-Martin Mägi 5 6 2 8
16 SK Noorus Jegor Kulikov 4 1 6 7
17 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Rasmus Randoja 5 3 4 7
18 Sparta Team Automaailm German Balasov 3 2 4 6
19 Jäneda SK Kert Arviste 4 4 2 6
20 Jäneda SK Sergei Kunder 5 4 2 6
21 Jäneda SK Daniil Ruzevitš 5 3 3 6
22 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Kristo Voitk 5 3 3 6
23 Sparta Team Automaailm Pavel Berezinski 3 4 1 5
24 EMÜ SK Alex Sults 5 3 2 5
25 SK Noorus Georg Vorobjov 5 3 2 5
26 Valga SHK Sten Ojamäe 5 3 2 5
27 EMÜ SK Maikel Mägi 5 2 3 5
28 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Sten Siida 5 2 3 5
29 SK Noorus Jerofei Fomenko 5 4 0 4
30 SK Noorus Igor Tegelmann 5 3 1 4
31 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk 3 3 0 3
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Ermo Narits 3 1 2 3
33 SK Noorus Artjom Kuzminov 4 3 0 3
34 Valga SHK Denis Volkov 4 3 0 3
35 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Sten Metsar 5 2 1 3
36 Jäneda SK Erik Fasputins 5 1 2 3
37 EMÜ SK Mark Solovjov 5 0 3 3
38 Sparta Team Automaailm Rauno Miller 2 0 2 2
39 Jäneda SK Ronald Smorodin 3 2 0 2
40 Valga SHK Nikita Birjukov 4 1 1 2
41 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Rome Andro Moora 5 0 2 2
42 EMÜ SK Asso Kõuts 2 0 1 1
43 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Alex Guske 3 1 0 1
44 EMÜ SK Robin Aus 3 1 0 1
45 EMÜ SK Steven Vend 3 1 0 1
46 EMÜ SK Christopher Krutõh 3 0 1 1
47 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 David Volkov 3 0 1 1
48 Sparta Team Automaailm Robin Eklöf 3 0 1 1
49 SK Noorus Nikita Galotin 4 1 0 1
50 Valga SHK Andriana Pikulova 5 1 0 1
51 Valga SHK Denis Ženžarov 5 1 0 1
52 Valga SHK Kenno Hõppõ 5 1 0 1
53 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha 5 1 0 1
54 SK Noorus Maksim Kobus 5 1 0 1
55 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Margus Rosin 5 1 0 1
56 SK Noorus Ilja Volodin 5 0 1 1
57 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Jaanus Tomson 5 0 1 1
58 Valga SHK Kadi-Heike Kuus 5 0 1 1
59 Valga SHK Marek Sigursk 5 0 1 1
60 Jäneda SK Martin Ulm 5 0 1 1
61 Sparta Team Automaailm Artjom Donskoi 0 0 0 0
62 SK Noorus Danila Gusev 0 0 0 0
63 EMÜ SK Gabriel Aleks Kask 0 0 0 0
64 EMÜ SK Janar Kaup 0 0 0 0
65 EMÜ SK Karl Läänelaid 0 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Karl Mark Tammsaar 0 0 0 0
67 EMÜ SK Maksim Turovski 0 0 0 0
68 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Petry Pükkenen 0 0 0 0
69 Valga SHK Raiko Sula 0 0 0 0
70 EMÜ SK Sander Reemets 0 0 0 0
71 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson 1 0 0 0
72 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Rauno Pärtel 1 0 0 0
73 EMÜ SK Aksel Kaasik 2 0 0 0
74 Valga SHK Ats Niitov 2 0 0 0
75 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Joonas Oja 2 0 0 0
76 EMÜ SK Julia Melltorn 2 0 0 0
77 Jäneda SK Nikita Zapevalo 2 0 0 0
78 SK Noorus Aleksandr Kirsipuu 3 0 0 0
79 Valga SHK Arseni Krasilnikov 3 0 0 0
80 SK Noorus Daniil Tenitski 3 0 0 0
81 SK Noorus Danila Gorbunov 3 0 0 0
82 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Karl-Eerik Kukk 3 0 0 0
83 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Oliver Heljand 3 0 0 0
84 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Ott Selgis 3 0 0 0
85 Jäneda SK Rainis Kiili 3 0 0 0
86 Sparta Team Automaailm Rene Kärner 3 0 0 0
87 Sparta Team Automaailm Saskia Ormak 3 0 0 0
88 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf 3 0 0 0
89 SK Noorus Artur Homjakov 4 0 0 0
90 Jäneda SK Kaur Kristof Ots 4 0 0 0
91 Valga SHK Martin Kovaljov 4 0 0 0
92 SK Noorus Maximus Vorobjov 4 0 0 0
93 Valga SHK Ralf Metsavas 4 0 0 0
94 Valga SHK Annabel Voitka 5 0 0 0
95 SK Noorus Artjom Demitšev 5 0 0 0
96 SK Noorus Artjom Nikitin 5 0 0 0
97 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Karlis Kirsimägi 5 0 0 0
98 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Karlos Viin 5 0 0 0
99 Valga SHK Kenert Pruli 5 0 0 0
100 Valga SHK Laura-Maria Kiiser 5 0 0 0
101 Valga SHK Maksim Sarõtšev 5 0 0 0
102 Jäneda SK Martin Lehmus 5 0 0 0
103 Jäneda SK Martin Mõtlik 5 0 0 0
104 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Rasmus Truuts 5 0 0 0
105 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg 5 0 0 0
106 SK Noorus Vladislav Fjodorov 5 0 0 0

U17

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. EMÜ SKChristopherKrutõh135615386,9
2. Sparta Team AutomaailmReydan RamonNiineorg165685885,3
3. Sparta Team AutomaailmSaskiaOrmak60242083,3
4. SK NoorusVladislavFjodorov1401128575,9
5. EMÜ SKJuliaMelltorn90241875,0
6. Jäneda SKMartinMõtlik2301339873,7
7. Jõgeva SK Tähe / Olivia 00JaanusTomson156846172,6
8. SK NoorusMaximusVorobjov90483470,8
9. Valga SHKKenertPruli45342367,7
10. Jõgeva SK Tähe / Olivia 00KarlosViin69382565,8
11. Valga SHKMartinKovaljov1801519059,6

U17 A - karikavõistlused

SpartaNoorusJänedaSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm8 - 4
9 - 1
9 - 226-791
SK Noorus4 - 8
1 - 9
7 - 212-1932
Jäneda SK2 - 92 - 74-1603

U17 B - karikavõistlused

EMÜOlivia 00ValgaSuhePunkteKoht
EMÜ SK3 - 312 - 115-441
Jõgeva SK Tähe / Olivia 003 - 35 - 48-742
Valga SHK1 - 124 - 55-1703

 

Sparta Team Automaailm   
 Sparta Team Automaailm  
Jõgeva SK Tähe / Olivia 008-0  
EMÜ SK Sparta Team Automaailm 
 SK Noorus9-1 
SK Noorus5-4  
  
  
  
  
  
  
  
  

U17

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Paul Theodor Oja 4 9 7 16
2 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 4 7 6 13
3 Sparta Team Automaailm Vladimir Kratško 4 6 7 13
4 EMÜ SK Artur Okružko 3 7 4 11
5 EMÜ SK Sten Martin Mägi 3 5 3 8
6 SK Noorus Aleksander Prõttšikov 4 5 2 7
7 EMÜ SK Dan Ronald Lokk 3 2 3 5
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Heino Avi 2 4 0 4
9 SK Noorus Artjom Kuzminov 4 4 0 4
10 Sparta Team Automaailm Pavel Berezinski 4 4 0 4
11 SK Noorus Jegor Kulikov 4 2 2 4
12 SK Noorus Aleksandr Kirsipuu 4 1 3 4
13 Sparta Team Automaailm Kevin Poom 4 1 3 4
14 Sparta Team Automaailm Mattias Kauk 4 1 3 4
15 Valga SHK Kenno Hõppõ 2 2 1 3
16 EMÜ SK Sander Mägi 3 3 0 3
17 EMÜ SK Alex Sults 3 1 2 3
18 SK Noorus Igor Tegelmann 4 2 1 3
19 SK Noorus Jerofei Fomenko 4 2 1 3
20 Jäneda SK Daniil Ruzevitš 2 2 0 2
21 Valga SHK Annabel Voitka 2 1 1 2
22 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Alex Guske 3 2 0 2
23 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk 4 2 0 2
24 Sparta Team Automaailm Robin Eklöf 4 2 0 2
25 Sparta Team Automaailm Rauno Miller 4 1 1 2
26 Sparta Team Automaailm Amon Re Niineorg 4 0 2 2
27 Valga SHK Denis Ženžarov 2 1 0 1
28 Jäneda SK Kert Arviste 2 1 0 1
29 Valga SHK Marek Sigursk 2 1 0 1
30 Jäneda SK Sergei Kunder 2 1 0 1
31 Valga SHK Arseni Krasilnikov 2 0 1 1
32 Jäneda SK Ronald Smorodin 2 0 1 1
33 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Aleks Deinekin 3 1 0 1
34 EMÜ SK Asso Kõuts 3 1 0 1
35 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Rasmus Randoja 3 1 0 1
36 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Ermo Narits 3 0 1 1
37 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Margus Rosin 3 0 1 1
38 EMÜ SK Mark Solovjov 3 0 1 1
39 EMÜ SK Steven Vend 3 0 1 1
40 SK Noorus Artjom Demitšev 4 1 0 1
41 SK Noorus Ilja Volodin 4 0 1 1
42 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha 4 0 1 1
43 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf 4 0 1 1
44 Valga SHK Ats Niitov 0 0 0 0
45 SK Noorus Danila Gorbunov 0 0 0 0
46 EMÜ SK Gabriel Aleks Kask 0 0 0 0
47 EMÜ SK Janar Kaup 0 0 0 0
48 EMÜ SK Julia Melltorn 0 0 0 0
49 EMÜ SK Karl Läänelaid 0 0 0 0
50 Jäneda SK Kermo Uue 0 0 0 0
51 SK Noorus Maksim Kobus 0 0 0 0
52 EMÜ SK Maksim Turovski 0 0 0 0
53 Jäneda SK Martin Ulm 0 0 0 0
54 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Rauno Pärtel 0 0 0 0
55 EMÜ SK Robin Aus 0 0 0 0
56 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Sten Siida 0 0 0 0
57 Valga SHK Andriana Pikulova 2 0 0 0
58 SK Noorus Danila Gusev 2 0 0 0
59 Jäneda SK Erik Fasputins 2 0 0 0
60 SK Noorus Georg Vorobjov 2 0 0 0
61 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Jaanus Tomson 2 0 0 0
62 Valga SHK Kadi-Heike Kuus 2 0 0 0
63 Jäneda SK Kaur Kristof Ots 2 0 0 0
64 Valga SHK Kenert Pruli 2 0 0 0
65 Valga SHK Laura-Maria Kiiser 2 0 0 0
66 Valga SHK Martin Kovaljov 2 0 0 0
67 Jäneda SK Martin Lehmus 2 0 0 0
68 Jäneda SK Martin Mõtlik 2 0 0 0
69 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Petry Pükkenen 2 0 0 0
70 Valga SHK Raiko Sula 2 0 0 0
71 Jäneda SK Rainis Kiili 2 0 0 0
72 Valga SHK Ralf Metsavas 2 0 0 0
73 Jäneda SK Rene Põldmaa 2 0 0 0
74 Sparta Team Automaailm Saskia Ormak 2 0 0 0
75 Valga SHK Sten Ojamäe 2 0 0 0
76 EMÜ SK Christopher Krutõh 3 0 0 0
77 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 David Volkov 3 0 0 0
78 Sparta Team Automaailm German Balasov 3 0 0 0
79 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Joonas Oja 3 0 0 0
80 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Karl Mark Tammsaar 3 0 0 0
81 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Karlis Kirsimägi 3 0 0 0
82 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Karlos Viin 3 0 0 0
83 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Kristo Voitk 3 0 0 0
84 EMÜ SK Maikel Mägi 3 0 0 0
85 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Oliver Heljand 3 0 0 0
86 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Ott Selgis 3 0 0 0
87 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Rasmus Truuts 3 0 0 0
88 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Rome Andro Moora 3 0 0 0
89 EMÜ SK Sander Reemets 3 0 0 0
90 Jõgeva SK Tähe / Olivia 00 Sten Metsar 3 0 0 0
91 Sparta Team Automaailm Artjom Donskoi 4 0 0 0
92 SK Noorus Artur Homjakov 4 0 0 0
93 SK Noorus Maximus Vorobjov 4 0 0 0
94 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson 4 0 0 0
95 Sparta Team Automaailm Rene Kärner 4 0 0 0
96 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg 4 0 0 0
97 SK Noorus Vladislav Fjodorov 4 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmReydan RamonNiineorg120615488,5
2. EMÜ SKSanderReemets60383284,2
3. SK NoorusVladislavFjodorov45252184,0
4. Jõgeva SK Tähe / Olivia 00KarlosViin42423378,6
5. Jõgeva SK Tähe / Olivia 00JaanusTomson48272177,8
6. Valga SHKMartinKovaljov60644773,4
7. Jäneda SKMartinMõtlik60564071,4
8. EMÜ SKChristopherKrutõh3010770,0
9. SK NoorusMaximusVorobjov75594067,8
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |