U17

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk D2 0 0 0 0
2 EMÜ SK Aleksandr Popenov 0 0 0 0
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Alex Guske D 0 0 0 0
4 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Andero Lepp 0 0 0 0
5 EMÜ SK Andrei Solovjov 0 0 0 0
6 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Anre Uleksin 0 0 0 0
7 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Artjom Sulimov 0 0 0 0
8 EMÜ SK Artur Okružko D 0 0 0 0
9 Sparta Team Automaailm German Balasov D2 0 0 0 0
10 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Gregor Kaljurand 0 0 0 0
11 Viskoosa SK Henri Lilp 0 0 0 0
12 Sparta Team Automaailm Henry-Haidor Hõrak 0 0 0 0
13 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Ilja Volodin 0 0 0 0
14 Viskoosa SK Jaan Rebane 0 0 0 0
15 Viskoosa SK Janori Remmelg 0 0 0 0
16 Viskoosa SK Johannes Niinemäe 0 0 0 0
17 Sparta Team Automaailm Johannes Tammeorg 0 0 0 0
18 EMÜ SK Joonas Rubeika 0 0 0 0
19 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 0 0 0 0
20 Viskoosa SK Karl Artur Valk 0 0 0 0
21 EMÜ SK Karl Kristjan Robi 0 0 0 0
22 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Karl Mark Tammsaar D2 0 0 0 0
23 EMÜ SK Karl Marten Loks 0 0 0 0
24 Viskoosa SK Karl-Cristo Trepp 0 0 0 0
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Karl-Eerik Kukk 0 0 0 0
26 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Karlis Kirsimägi D2 0 0 0 0
27 Viskoosa SK Karmo Silm 0 0 0 0
28 Sparta Team Automaailm Kaur Kristof Ots 0 0 0 0
29 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Kerdo Vainer 0 0 0 0
30 Viskoosa SK Kermo Kala 0 0 0 0
31 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha D2 0 0 0 0
32 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 0 0 0 0
33 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Kristo Voitk D 0 0 0 0
34 EMÜ SK Maksim Shitskiy 0 0 0 0
35 EMÜ SK Marcos Timmusk 0 0 0 0
36 EMÜ SK Marcus Pehka 0 0 0 0
37 EMÜ SK Margo-Kristo Rätto 0 0 0 0
38 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Margus Rosin 0 0 0 0
39 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Marten Kuiv 0 0 0 0
40 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Marten Teppan 0 0 0 0
41 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Martin Lehmus 0 0 0 0
42 Sparta Team Automaailm Martin Mõtlik 0 0 0 0
43 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 0 0 0 0
44 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Mathias Meelandi 0 0 0 0
45 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Maximus Vorobjov 0 0 0 0
46 EMÜ SK Märten Lamp 0 0 0 0
47 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Nikita Vjatkin 0 0 0 0
48 EMÜ SK Niks Kazenko D 0 0 0 0
49 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Oliver Heljand 0 0 0 0
50 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson D2 0 0 0 0
51 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Oskar Vikk 0 0 0 0
52 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Rainer Kaasik 0 0 0 0
53 EMÜ SK Ralf Mahlakas 0 0 0 0
54 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Rasmus Randoja 0 0 0 0
55 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 0 0 0 0
56 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Rasmus Võhma 0 0 0 0
57 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Raul Kiudorv 0 0 0 0
58 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Rauno Pärtel 0 0 0 0
59 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Reio Põldmaa 0 0 0 0
60 Sparta Team Automaailm Rene Kärner D2 0 0 0 0
61 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg D2 0 0 0 0
62 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Richard Liiv 0 0 0 0
63 Sparta Team Automaailm Riggo Saggor 0 0 0 0
64 Sparta Team Automaailm Robin Eklöf D2 0 0 0 0
65 EMÜ SK Robin Sepma 0 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Rome Andro Moora 0 0 0 0
67 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Romel Seemann 0 0 0 0
68 EMÜ SK Sander Mägi D 0 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm Saskia Ormak D 0 0 0 0
70 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Sergei Int 0 0 0 0
71 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Sten Metsar D 0 0 0 0
72 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Sten Siida D2 0 0 0 0
73 Viskoosa SK Sten-Erik Krull 0 0 0 0
74 Viskoosa SK Targo Trepp 0 0 0 0
75 EMÜ SK Thor Deimos Vaasa 0 0 0 0
76 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf D2 0 0 0 0
77 Viskoosa SK Urmet Neem 0 0 0 0
78 Viskoosa SK Veiko Samm 0 0 0 0
79 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Vladimir Bogdanovski 0 0 0 0

U17

SpartaOlivia 02EMÜTamsaluViskoosaSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm3 - 5
6 - 3
8 - 5
4 - 3
6 - 1
5 - 0
7 - 0
14 - 1
53-18211
Jõgeva SK Tähe / Olivia 025 - 3
3 - 6
15 - 7
6 - 7
10 - 3
10 - 2
13 - 0
9 - 1
71-29182
EMÜ SK5 - 8
3 - 4
7 - 15
7 - 6
11 - 2
8 - 2
15 - 5
15 - 6
71-48153
Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE1 - 6
0 - 5
3 - 10
2 - 10
2 - 11
2 - 8
5 - 4
4 - 2
19-5664
Viskoosa SK0 - 7
1 - 14
0 - 13
1 - 9
5 - 15
6 - 15
4 - 5
2 - 4
19-8205

U17

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm87010053 - 1821
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0286020071 - 2918
EMÜ SK85030071 - 4815
Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE82060019 - 566
Viskoosa SK80080019 - 820

U17

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Artur Okružko D 8 31 21 52
2 EMÜ SK Sander Mägi D 8 23 12 35
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Alex Guske D 8 21 7 28
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Kristo Voitk D 8 13 14 27
5 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk D2 8 19 0 19
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Karl-Eerik Kukk 8 6 9 15
7 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Oskar Vikk 8 10 4 14
8 EMÜ SK Marcos Timmusk 8 8 6 14
9 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Rasmus Randoja 8 7 6 13
10 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Martin Lehmus 6 5 7 12
11 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha D2 8 4 8 12
12 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf D2 6 1 10 11
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Sten Metsar D 8 4 7 11
14 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson D2 4 7 3 10
15 Sparta Team Automaailm German Balasov D2 8 8 2 10
16 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Rome Andro Moora 8 6 4 10
17 Sparta Team Automaailm Robin Eklöf D2 8 4 6 10
18 Viskoosa SK Targo Trepp 8 7 2 9
19 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Margus Rosin 8 5 4 9
20 Viskoosa SK Urmet Neem 8 5 2 7
21 Sparta Team Automaailm Johannes Tammeorg 6 1 4 5
22 Viskoosa SK Jaan Rebane 8 4 1 5
23 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Oliver Heljand 8 3 1 4
24 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 8 2 2 4
25 Sparta Team Automaailm Martin Mõtlik 8 1 3 4
26 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Karl Mark Tammsaar D2 4 1 2 3
27 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Karlis Kirsimägi D2 6 1 2 3
28 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Romel Seemann 6 1 2 3
29 EMÜ SK Karl Marten Loks 8 2 1 3
30 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 8 2 1 3
31 EMÜ SK Maksim Shitskiy 8 1 2 3
32 EMÜ SK Andrei Solovjov 4 2 0 2
33 Sparta Team Automaailm Kaur Kristof Ots 6 1 1 2
34 EMÜ SK Märten Lamp 6 1 1 2
35 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 6 1 1 2
36 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Reio Põldmaa 6 1 1 2
37 Sparta Team Automaailm Riggo Saggor 6 1 1 2
38 Viskoosa SK Sten-Erik Krull 6 1 1 2
39 Sparta Team Automaailm Henry-Haidor Hõrak 8 2 0 2
40 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Ilja Volodin 8 2 0 2
41 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Rauno Pärtel 8 1 1 2
42 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Andero Lepp 4 0 1 1
43 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Anre Uleksin 4 0 1 1
44 EMÜ SK Niks Kazenko D 5 1 0 1
45 EMÜ SK Karl Kristjan Robi 6 0 1 1
46 Sparta Team Automaailm Rene Kärner D2 6 0 1 1
47 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg D2 6 0 1 1
48 EMÜ SK Aleksandr Popenov 8 1 0 1
49 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 8 1 0 1
50 Viskoosa SK Henri Lilp 8 0 1 1
51 Viskoosa SK Karmo Silm 8 0 1 1
52 EMÜ SK Margo-Kristo Rätto 8 0 1 1
53 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Artjom Sulimov 0 0 0 0
54 EMÜ SK Marcus Pehka 0 0 0 0
55 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Nikita Vjatkin 0 0 0 0
56 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Rasmus Võhma 0 0 0 0
57 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Richard Liiv 0 0 0 0
58 EMÜ SK Thor Deimos Vaasa 2 0 0 0
59 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Marten Kuiv 3 0 0 0
60 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Raul Kiudorv 3 0 0 0
61 Viskoosa SK Janori Remmelg 4 0 0 0
62 Viskoosa SK Karl Artur Valk 4 0 0 0
63 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Mathias Meelandi 4 0 0 0
64 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Rainer Kaasik 4 0 0 0
65 Viskoosa SK Veiko Samm 4 0 0 0
66 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Gregor Kaljurand 5 0 0 0
67 EMÜ SK Ralf Mahlakas 6 0 0 0
68 EMÜ SK Robin Sepma 6 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm Saskia Ormak D 6 0 0 0
70 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Sergei Int 6 0 0 0
71 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Sten Siida D2 6 0 0 0
72 Viskoosa SK Johannes Niinemäe 8 0 0 0
73 EMÜ SK Joonas Rubeika 8 0 0 0
74 Viskoosa SK Karl-Cristo Trepp 8 0 0 0
75 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Kerdo Vainer 8 0 0 0
76 Viskoosa SK Kermo Kala 8 0 0 0
77 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Marten Teppan 8 0 0 0
78 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Maximus Vorobjov 8 0 0 0
79 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Vladimir Bogdanovski 8 0 0 0

U17

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmSaskiaOrmak D180676292,5
2. Sparta Team AutomaailmReydan RamonNiineorg D2180756282,7
3. Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBEMaximusVorobjov36026621079,0
4. Jõgeva SK Tähe / Olivia 02MartenTeppan3601289977,3
5. EMÜ SKNiksKazenko D146745675,7
6. EMÜ SKJoonasRubeika214976769,1
7. Viskoosa SKKarl-CristoTrepp36023415265,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |