U15 - A

    
 Sparta Team Automaailm  
   
EMÜ SK Sparta Team Automaailm 
 EMÜ SK11-2 
Kuusalu13-0  
Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE  Jõgeva SK Tähe / Olivia 04
 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE 4-5 LA
SK Tabasalu13-1  
  Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 042-12 
   
 Kuusalu   
5.-6. koht SK Tabasalu  
 SK Tabasalu0-7  
 EMÜ SK   
3.-4. koht EMÜ SK  
 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE3-2  
Jõgeva SK Tähe / Olivia 04  
Sparta Team Automaailm  
EMÜ SK  
Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE  
SK Tabasalu  
Kuusalu  
HK Kaigas/Kehtna PK  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Marcos Timmusk 3 6 5 11
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Rome Andro Moora 2 4 5 9
3 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Oskar Vikk 3 7 2 9
4 EMÜ SK Andrei Solovjov 3 5 2 7
5 SK Tabasalu Erik Vassiljev 2 5 1 6
6 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Raul Kiudorv 3 3 3 6
7 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 2 4 1 5
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Rasmus Randoja 2 4 1 5
9 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Gregor Kaljurand 3 2 3 5
10 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 2 3 1 4
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Karl-Eerik Kukk 2 2 2 4
12 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Holger Nõmm 2 2 1 3
13 Sparta Team Automaailm Johannes Tammeorg 2 2 1 3
14 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Margus Rosin 2 2 1 3
15 SK Tabasalu Daniil Petroff 2 1 2 3
16 SK Tabasalu Oskar Ojamäe 2 1 2 3
17 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf D2 2 1 2 3
18 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Artjom Sulimov 3 3 0 3
19 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 3 3 0 3
20 EMÜ SK Aleksandr Popenov 3 1 2 3
21 Sparta Team Automaailm Henry-Haidor Hõrak 2 1 1 2
22 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Karl Mark Tammsaar D2 2 1 1 2
23 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 2 1 1 2
24 Sparta Team Automaailm Robin Savi 2 1 1 2
25 EMÜ SK Maksim Shitskiy 3 1 1 2
26 EMÜ SK Robin Sepma 3 1 1 2
27 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Romel Seemann 3 1 1 2
28 EMÜ SK Märten Lamp 3 0 2 2
29 SK Tabasalu Aron Kaljurand 2 1 0 1
30 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Gregor Rande 2 1 0 1
31 Sparta Team Automaailm Kaspar Küüt 2 1 0 1
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kaur Kevin Kalda 2 1 0 1
33 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 2 0 1 1
34 Sparta Team Automaailm Elliot Olsson 2 0 1 1
35 SK Tabasalu Hans Oliver Vuks 2 0 1 1
36 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Marten Teppan 2 0 1 1
37 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Oliver Heljand 2 0 1 1
38 EMÜ SK Jakob Puu 3 1 0 1
39 EMÜ SK Artur Kütt 3 0 1 1
40 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Karl Romet Ainso 3 0 1 1
41 EMÜ SK Kaur-Markus Jenas 3 0 1 1
42 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Rasmus Kiss 3 0 1 1
43 HK Kaigas/Kehtna PK Aimar Mõldri 0 0 0 0
44 HK Kaigas/Kehtna PK Allan Zubov 0 0 0 0
45 Kuusalu Allen Larin 0 0 0 0
46 SK Tabasalu Andrian Utsar 0 0 0 0
47 HK Kaigas/Kehtna PK Angelika Jors 0 0 0 0
48 SK Tabasalu Anri-Marten Utsar 0 0 0 0
49 EMÜ SK Danver Pruuli 0 0 0 0
50 HK Kaigas/Kehtna PK Hanna-Liisa Õispuu 0 0 0 0
51 HK Kaigas/Kehtna PK Heiki Jaaska 0 0 0 0
52 HK Kaigas/Kehtna PK Hendrik Ojamets 0 0 0 0
53 SK Tabasalu Hugo Oliver Tatar 0 0 0 0
54 HK Kaigas/Kehtna PK Hugo Särev 0 0 0 0
55 Sparta Team Automaailm Janar Palm 0 0 0 0
56 HK Kaigas/Kehtna PK Jarek Pikker 0 0 0 0
57 Sparta Team Automaailm Jens Hubert Parras 0 0 0 0
58 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Joel Järv 0 0 0 0
59 Kuusalu Juuli Johanna Aaman 0 0 0 0
60 Sparta Team Automaailm Karl Markus Albu 0 0 0 0
61 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Martin Raidsalu 0 0 0 0
62 EMÜ SK Kaspar Kukk 0 0 0 0
63 SK Tabasalu Kaspar Mikkiver 0 0 0 0
64 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 0 0 0 0
65 HK Kaigas/Kehtna PK Lizelle Karjane 0 0 0 0
66 Kuusalu Lizette Moks 0 0 0 0
67 HK Kaigas/Kehtna PK Mait Savelli 0 0 0 0
68 HK Kaigas/Kehtna PK Marcus Kuusmaa 0 0 0 0
69 HK Kaigas/Kehtna PK Marcus Sadõhov 0 0 0 0
70 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Markus Selter 0 0 0 0
71 HK Kaigas/Kehtna PK Mart Villig 0 0 0 0
72 HK Kaigas/Kehtna PK Märten Laurimaa 0 0 0 0
73 Sparta Team Automaailm Niklas Sildre 0 0 0 0
74 SK Tabasalu Olari Rüütelmaa 0 0 0 0
75 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Patrick Antero Lehtinen 0 0 0 0
76 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 0 0 0 0
77 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Rainer Kaasik 0 0 0 0
78 HK Kaigas/Kehtna PK Ralf Raidsalu 0 0 0 0
79 HK Kaigas/Kehtna PK Randel Kaaring 0 0 0 0
80 SK Tabasalu Rasmus Kens 0 0 0 0
81 SK Tabasalu Rasmus Kirsimägi 0 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 0 0 0 0
83 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Rasmus Võhma 0 0 0 0
84 EMÜ SK Robin Küün 0 0 0 0
85 HK Kaigas/Kehtna PK Siim Robin Viisut 0 0 0 0
86 SK Tabasalu Sten Erik Tomson 0 0 0 0
87 SK Tabasalu Sven Laht 0 0 0 0
88 HK Kaigas/Kehtna PK Taavi Link 0 0 0 0
89 EMÜ SK Thor Deimos Vaasa 0 0 0 0
90 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Timo Allmäe 0 0 0 0
91 SK Tabasalu Toomas Lepp 0 0 0 0
92 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Toomas-Marten Oden 0 0 0 0
93 Kuusalu Ian Järve 1 0 0 0
94 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Alex Kaarepere 2 0 0 0
95 Kuusalu Andreas Puusepp 2 0 0 0
96 SK Tabasalu Anri Ilves 2 0 0 0
97 SK Tabasalu Eron Edesi 2 0 0 0
98 Sparta Team Automaailm Greg Ojasalu 2 0 0 0
99 Kuusalu Hendrik Hermandi 2 0 0 0
100 Sparta Team Automaailm Henri Tapani Iiskonmäki 2 0 0 0
101 SK Tabasalu Henro Kuusemägi 2 0 0 0
102 Sparta Team Automaailm Henry Välling 2 0 0 0
103 SK Tabasalu Jaagup Ranne 2 0 0 0
104 Kuusalu Joonas Arro 2 0 0 0
105 Sparta Team Automaailm Jordan Matheo Niineorg D2 2 0 0 0
106 Kuusalu Josua Barz 2 0 0 0
107 SK Tabasalu Jürgen Tiits 2 0 0 0
108 Kuusalu Kaarel Priilinn 2 0 0 0
109 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kaspar Jaan Heljand 2 0 0 0
110 Kuusalu Kaspar Rüngenen 2 0 0 0
111 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kevin Ots 2 0 0 0
112 SK Tabasalu Klaus Ilmjärv 2 0 0 0
113 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kristofer Frank 2 0 0 0
114 Kuusalu Kuldar Paalberg 2 0 0 0
115 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Marek Rosin 2 0 0 0
116 SK Tabasalu Markus Bloom 2 0 0 0
117 Kuusalu Marten Mänd 2 0 0 0
118 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 2 0 0 0
119 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Mattias Lust 2 0 0 0
120 Kuusalu Märten Trei 2 0 0 0
121 SK Tabasalu Oliver Annama 2 0 0 0
122 Kuusalu Rasmus Meigas 2 0 0 0
123 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Rauno Pärtel 2 0 0 0
124 Kuusalu Reelika Liiv 2 0 0 0
125 SK Tabasalu Rico Praks 2 0 0 0
126 EMÜ SK Andreas Pehka 3 0 0 0
127 EMÜ SK Marcus Pehka 3 0 0 0
128 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Maximus Vorobjov 3 0 0 0
129 EMÜ SK Orm Kaarel Kübarsepp 3 0 0 0
130 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Sergei Int 3 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. EMÜ SKMarcusPehka120655280,0
2. Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBEMaximusVorobjov120755978,7
3. Jõgeva SK Tähe / Olivia 04MartenTeppan75272177,8
4. Sparta Team AutomaailmJordan MatheoNiineorg D280292275,9
5. KuusaluJosuaBarz40382565,8
6. SK TabasaluAnriIlves40251248,0
7. Jõgeva SK Tähe / Olivia 04MattiasLust6000,0

U15 - A

Olivia 04SpartaEMÜTamsaluSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe / Olivia 047 - 4
11 - 2
7 - 2
10 - 2
24 - 5
12 - 2
71-17181
Sparta Team Automaailm4 - 7
2 - 11
6 - 2
8 - 4
5 - 4
7 - 6
32-34122
EMÜ SK2 - 7
2 - 10
2 - 6
4 - 8
12 - 5
3 - 6
25-4233
Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE5 - 24
2 - 12
4 - 5
6 - 7
5 - 12
6 - 3
28-6334

U15 - B

TabasaluKuusaluKaigasSuhePunkteKoht
SK Tabasalu7 - 4
4 - 1
6 - 3
5 - 3
6 - 1
4 - 2
32-14181
Kuusalu4 - 7
1 - 4
3 - 6
5 - 10
7 - 3
6 - 4
26-3462
HK Kaigas/Kehtna PK3 - 5
1 - 6
2 - 4
10 - 5
3 - 7
4 - 6
23-3333

U15 - A

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0466000071 - 1718
Sparta Team Automaailm64020032 - 3412
EMÜ SK61050025 - 423
Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE61050028 - 633

U15 - B

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
SK Tabasalu66000032 - 1418
Kuusalu62040026 - 346
HK Kaigas/Kehtna PK61050023 - 333

U15 - lõunagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalVäravate suhePunkte
SK Tabasalu8701037 - 2921
SK Tabasalu8701037 - 2921
Kuusalu8305032 - 479
Kuusalu8305032 - 479
HK Kaigas/Kehtna PK6105023 - 333

U15 - A

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Karl-Eerik Kukk 6 16 10 26
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Rome Andro Moora 6 12 9 21
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Rasmus Randoja 6 8 13 21
4 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Oskar Vikk 6 16 3 19
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Karl Mark Tammsaar D2 6 12 5 17
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Margus Rosin 5 10 6 16
7 EMÜ SK Marcos Timmusk 6 10 3 13
8 Sparta Team Automaailm Johannes Tammeorg 5 11 1 12
9 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 4 5 6 11
10 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 5 5 5 10
11 EMÜ SK Andrei Solovjov 6 6 4 10
12 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 6 6 3 9
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Oliver Heljand 6 6 3 9
14 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Romel Seemann 3 3 2 5
15 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 4 1 4 5
16 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Sergei Int 6 3 2 5
17 EMÜ SK Robin Sepma 6 2 3 5
18 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Gregor Kaljurand 4 4 0 4
19 Sparta Team Automaailm Henry-Haidor Hõrak 6 3 1 4
20 EMÜ SK Aleksandr Popenov 6 2 2 4
21 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kaur Kevin Kalda 6 1 3 4
22 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Holger Nõmm 5 0 3 3
23 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kristofer Frank 6 3 0 3
24 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Patrick Antero Lehtinen 4 0 2 2
25 EMÜ SK Märten Lamp 5 1 1 2
26 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Artjom Sulimov 5 0 2 2
27 EMÜ SK Andreas Pehka 6 2 0 2
28 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Rauno Pärtel 6 2 0 2
29 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kevin Ots 6 0 2 2
30 Sparta Team Automaailm Elliot Olsson 2 0 1 1
31 EMÜ SK Jakob Puu 2 0 1 1
32 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 2 0 1 1
33 EMÜ SK Artur Kütt 3 0 1 1
34 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Marek Rosin 4 0 1 1
35 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 4 0 1 1
36 Sparta Team Automaailm Robin Savi 4 0 1 1
37 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Rasmus Kiss 5 1 0 1
38 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Rainer Kaasik 6 1 0 1
39 EMÜ SK Maksim Shitskiy 6 0 1 1
40 EMÜ SK Danver Pruuli 0 0 0 0
41 Sparta Team Automaailm Janar Palm 0 0 0 0
42 EMÜ SK Kaspar Kukk 0 0 0 0
43 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 0 0 0 0
44 Sparta Team Automaailm Niklas Sildre 0 0 0 0
45 EMÜ SK Orm Kaarel Kübarsepp 0 0 0 0
46 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 0 0 0 0
47 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Rasmus Võhma 0 0 0 0
48 EMÜ SK Robin Küün 0 0 0 0
49 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Timo Allmäe 0 0 0 0
50 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Mattias Lust 1 0 0 0
51 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf D2 1 0 0 0
52 Sparta Team Automaailm Jens Hubert Parras 2 0 0 0
53 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 2 0 0 0
54 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Markus Selter 2 0 0 0
55 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Joel Järv 3 0 0 0
56 Sparta Team Automaailm Karl Markus Albu 3 0 0 0
57 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Karl Romet Ainso 3 0 0 0
58 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Raul Kiudorv 3 0 0 0
59 Sparta Team Automaailm Henri Tapani Iiskonmäki 4 0 0 0
60 Sparta Team Automaailm Henry Välling 4 0 0 0
61 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kaspar Jaan Heljand 4 0 0 0
62 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Maximus Vorobjov 4 0 0 0
63 EMÜ SK Thor Deimos Vaasa 4 0 0 0
64 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Toomas-Marten Oden 4 0 0 0
65 Sparta Team Automaailm Greg Ojasalu 5 0 0 0
66 EMÜ SK Kaur-Markus Jenas 5 0 0 0
67 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Alex Kaarepere 6 0 0 0
68 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Gregor Rande 6 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm Jordan Matheo Niineorg D2 6 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm Kaspar Küüt 6 0 0 0
71 EMÜ SK Marcus Pehka 6 0 0 0
72 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Marten Teppan 6 0 0 0

U15 - B

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SK Tabasalu Daniil Petroff 6 12 9 21
2 SK Tabasalu Erik Vassiljev 6 9 5 14
3 Kuusalu Ian Järve 6 8 5 13
4 HK Kaigas/Kehtna PK Allan Zubov 6 6 3 9
5 HK Kaigas/Kehtna PK Hanna-Liisa Õispuu 6 7 0 7
6 Kuusalu Marten Mänd 6 4 3 7
7 HK Kaigas/Kehtna PK Jarek Pikker 6 4 2 6
8 Kuusalu Kuldar Paalberg 6 3 2 5
9 HK Kaigas/Kehtna PK Ralf Raidsalu 6 3 2 5
10 HK Kaigas/Kehtna PK Märten Laurimaa 2 1 3 4
11 Kuusalu Joonas Arro 7 3 1 4
12 SK Tabasalu Oskar Ojamäe 4 3 0 3
13 SK Tabasalu Aron Kaljurand 6 3 0 3
14 Kuusalu Andreas Puusepp 6 2 1 3
15 SK Tabasalu Hans Oliver Vuks 6 2 1 3
16 Kuusalu Reelika Liiv 4 2 0 2
17 HK Kaigas/Kehtna PK Mait Savelli 5 1 1 2
18 Kuusalu Rasmus Meigas 6 2 0 2
19 SK Tabasalu Jürgen Tiits 6 1 1 2
20 HK Kaigas/Kehtna PK Taavi Link 6 1 1 2
21 Kuusalu Kaarel Priilinn 6 0 2 2
22 HK Kaigas/Kehtna PK Marcus Kuusmaa 6 0 2 2
23 SK Tabasalu Rasmus Kirsimägi 2 1 0 1
24 Kuusalu Hendrik Hermandi 4 1 0 1
25 HK Kaigas/Kehtna PK Lizelle Karjane 4 0 1 1
26 Kuusalu Märten Trei 6 1 0 1
27 SK Tabasalu Eron Edesi 6 0 1 1
28 HK Kaigas/Kehtna PK Aimar Mõldri 0 0 0 0
29 SK Tabasalu Hugo Oliver Tatar 0 0 0 0
30 Kuusalu Juuli Johanna Aaman 0 0 0 0
31 SK Tabasalu Kaspar Mikkiver 0 0 0 0
32 Kuusalu Lizette Moks 0 0 0 0
33 HK Kaigas/Kehtna PK Marcus Sadõhov 0 0 0 0
34 HK Kaigas/Kehtna PK Randel Kaaring 0 0 0 0
35 HK Kaigas/Kehtna PK Siim Robin Viisut 0 0 0 0
36 SK Tabasalu Sten Erik Tomson 0 0 0 0
37 SK Tabasalu Sven Laht 0 0 0 0
38 SK Tabasalu Toomas Lepp 0 0 0 0
39 HK Kaigas/Kehtna PK Hugo Särev 1 0 0 0
40 Kuusalu Allen Larin 2 0 0 0
41 SK Tabasalu Andrian Utsar 2 0 0 0
42 HK Kaigas/Kehtna PK Heiki Jaaska 2 0 0 0
43 SK Tabasalu Jaagup Ranne 2 0 0 0
44 SK Tabasalu Markus Bloom 2 0 0 0
45 SK Tabasalu Rasmus Kens 2 0 0 0
46 SK Tabasalu Anri-Marten Utsar 4 0 0 0
47 HK Kaigas/Kehtna PK Hendrik Ojamets 4 0 0 0
48 SK Tabasalu Henro Kuusemägi 4 0 0 0
49 Kuusalu Kaspar Rüngenen 4 0 0 0
50 SK Tabasalu Olari Rüütelmaa 4 0 0 0
51 SK Tabasalu Rico Praks 4 0 0 0
52 HK Kaigas/Kehtna PK Angelika Jors 6 0 0 0
53 SK Tabasalu Anri Ilves 6 0 0 0
54 Kuusalu Josua Barz 6 0 0 0
55 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Martin Raidsalu 6 0 0 0
56 SK Tabasalu Klaus Ilmjärv 6 0 0 0
57 HK Kaigas/Kehtna PK Mart Villig 6 0 0 0
58 SK Tabasalu Oliver Annama 6 0 0 0

U15 - A

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBEMaximusVorobjov16018015385,0
2. Jõgeva SK Tähe / Olivia 04MartenTeppan218766281,6
3. EMÜ SKMarcusPehka2401419970,2
4. Sparta Team AutomaailmJordan MatheoNiineorg D22401067267,9
5. Jõgeva SK Tähe / Olivia 04Kaspar JaanHeljand229666,7
6. Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBEKarl RometAinso80673146,3

U15 - B

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SK TabasaluAnriIlves2401069286,8
2. KuusaluJosuaBarz20012510080,0
3. HK Kaigas/Kehtna PKKarl-MartinRaidsalu2401299674,4
4. KuusaluAllenLarin40261765,4

 

    
 Sparta Team Automaailm  
   
EMÜ SK Sparta Team Automaailm 
 EMÜ SK6-4 
Kuusalu13-1  
Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE  Jõgeva SK Tähe / Olivia 04
 SK Tabasalu 2-8
SK Tabasalu0-5  
  Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 040-15 
   
 EMÜ SK   
  SK Tabasalu  
 SK Tabasalu1-6  
1. kohtJõgeva SK Tähe / Olivia 04  
2. kohtSparta Team Automaailm  
3. kohtSK Tabasalu  
4. kohtEMÜ SK  
5. kohtKuusalu  
6. kohtTapa valla Spordikool/Tamsalu EBE  
  
  
  
  

U15

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Marcos Timmusk 2 8 2 10
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Karl-Eerik Kukk 1 3 4 7
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Margus Rosin 1 3 4 7
4 EMÜ SK Andrei Solovjov 2 1 4 5
5 Sparta Team Automaailm Henry-Haidor Hõrak 1 3 1 4
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Oliver Heljand 1 2 2 4
7 EMÜ SK Märten Lamp 2 3 1 4
8 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 1 3 0 3
9 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Rome Andro Moora 1 3 0 3
10 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Holger Nõmm 1 2 1 3
11 EMÜ SK Andreas Pehka 2 3 0 3
12 EMÜ SK Orm Kaarel Kübarsepp 2 1 2 3
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Rasmus Randoja 1 1 1 2
14 Sparta Team Automaailm Johannes Tammeorg 1 0 2 2
15 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kevin Ots 1 0 2 2
16 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Marek Rosin 1 1 0 1
17 Sparta Team Automaailm Kaspar Küüt 1 0 1 1
18 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Rauno Pärtel 1 0 1 1
19 Sparta Team Automaailm Robin Savi 1 0 1 1
20 Kuusalu Hendrik Hermandi 2 1 0 1
21 EMÜ SK Karoliina Salu D 2 1 0 1
22 EMÜ SK Aleksandr Popenov 2 0 1 1
23 Kuusalu Andreas Puusepp 2 0 1 1
24 EMÜ SK Artur Kütt 2 0 1 1
25 EMÜ SK Liisa Kaasik 2 0 1 1
26 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Alex Kaarepere 0 0 0 0
27 Kuusalu Allen Larin (Duubel) 0 0 0 0
28 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 0 0 0 0
29 SK Tabasalu Andrian Utsar 0 0 0 0
30 SK Tabasalu Anri Ilves 0 0 0 0
31 SK Tabasalu Anri-Marten Utsar 0 0 0 0
32 SK Tabasalu Aron Kaljurand 0 0 0 0
33 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 0 0 0 0
34 EMÜ SK Danver Pruuli 0 0 0 0
35 Sparta Team Automaailm Elliot Olsson 0 0 0 0
36 Sparta Team Automaailm Greg Ojasalu 0 0 0 0
37 Sparta Team Automaailm Henri Tapani Iiskonmäki 0 0 0 0
38 SK Tabasalu Henro Kuusemägi 0 0 0 0
39 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 0 0 0 0
40 SK Tabasalu Hugo Oliver Tatar 0 0 0 0
41 Sparta Team Automaailm Janar Palm 0 0 0 0
42 Sparta Team Automaailm Jens Hubert Parras 0 0 0 0
43 Kuusalu Josua Barz (Duubel) 0 0 0 0
44 SK Tabasalu Jürgen Tiits 0 0 0 0
45 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Karl Mark Tammsaar D2 0 0 0 0
46 Sparta Team Automaailm Karl Markus Albu 0 0 0 0
47 EMÜ SK Kaspar Kukk 0 0 0 0
48 SK Tabasalu Kaspar Mikkiver 0 0 0 0
49 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kaur Kevin Kalda 0 0 0 0
50 EMÜ SK Kaur-Markus Jenas 0 0 0 0
51 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 0 0 0 0
52 EMÜ SK Maksim Shitskiy 0 0 0 0
53 SK Tabasalu Markus Bloom 0 0 0 0
54 Sparta Team Automaailm Niklas Sildre 0 0 0 0
55 SK Tabasalu Oliver Annama 0 0 0 0
56 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 0 0 0 0
57 SK Tabasalu Rasmus Kens 0 0 0 0
58 SK Tabasalu Rasmus Kirsimägi 0 0 0 0
59 EMÜ SK Robin Küün 0 0 0 0
60 EMÜ SK Robin Sepma 0 0 0 0
61 SK Tabasalu Sten Erik Tomson 0 0 0 0
62 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 0 0 0 0
63 SK Tabasalu Sven Laht 0 0 0 0
64 EMÜ SK Thor Deimos Vaasa 0 0 0 0
65 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf D2 0 0 0 0
66 SK Tabasalu Toomas Lepp 0 0 0 0
67 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Gregor Rande 1 0 0 0
68 Sparta Team Automaailm Henry Välling 1 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm Jordan Matheo Niineorg D2 1 0 0 0
70 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kaspar Jaan Heljand 1 0 0 0
71 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 1 0 0 0
72 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kristofer Frank 1 0 0 0
73 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Marten Teppan 1 0 0 0
74 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Mattias Lust 1 0 0 0
75 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 1 0 0 0
76 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Artjom Sulimov 2 0 0 0
77 SK Tabasalu Daniil Petroff 2 0 0 0
78 SK Tabasalu Erik Vassiljev 2 0 0 0
79 SK Tabasalu Eron Edesi 2 0 0 0
80 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Gregor Kaljurand 2 0 0 0
81 SK Tabasalu Hans Oliver Vuks 2 0 0 0
82 Kuusalu Hendrik Madisson 2 0 0 0
83 Kuusalu Ian Järve 2 0 0 0
84 SK Tabasalu Jaagup Ranne 2 0 0 0
85 EMÜ SK Jakob Puu 2 0 0 0
86 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Joel Järv 2 0 0 0
87 Kuusalu Joonas Arro 2 0 0 0
88 Kuusalu Kaarel Priilinn 2 0 0 0
89 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Karl Romet Ainso 2 0 0 0
90 Kuusalu Kaspar Rüngenen 2 0 0 0
91 SK Tabasalu Klaus Ilmjärv 2 0 0 0
92 Kuusalu Kuldar Paalberg 2 0 0 0
93 EMÜ SK Marcus Pehka 2 0 0 0
94 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Markus Selter 2 0 0 0
95 Kuusalu Marten Mänd 2 0 0 0
96 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Maximus Vorobjov 2 0 0 0
97 Kuusalu Märten Trei 2 0 0 0
98 SK Tabasalu Olari Rüütelmaa 2 0 0 0
99 SK Tabasalu Oskar Ojamäe 2 0 0 0
100 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Oskar Vikk 2 0 0 0
101 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Patrick Antero Lehtinen 2 0 0 0
102 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Rainer Kaasik 2 0 0 0
103 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Rasmus Kiss 2 0 0 0
104 Kuusalu Rasmus Meigas 2 0 0 0
105 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Rasmus Võhma 2 0 0 0
106 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Raul Kiudorv 2 0 0 0
107 Kuusalu Reelika Liiv 2 0 0 0
108 SK Tabasalu Rico Praks 2 0 0 0
109 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Romel Seemann 2 0 0 0
110 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Sergei Int 2 0 0 0
111 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Timo Allmäe 2 0 0 0
112 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Toomas-Marten Oden 2 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe / Olivia 04Kaspar JaanHeljand3033100,0
2. Jõgeva SK Tähe / Olivia 04MattiasLust1011100,0
3. EMÜ SKMarcusPehka80302376,7
4. Sparta Team AutomaailmJordan MatheoNiineorg D24013969,2
5. SK TabasaluHans OliverVuks40362158,3
6. KuusaluHendrik Madisson40311858,1
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |