U13 - põhjagrupp

    
 Sparta Team Automaailm  
   
EMÜ SK EMÜ SK 
 EMÜ SK14-1 
Kuusalu15-4  
Tamsalu EBE  Sparta Team Automaailm
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 10-8
HK Kaigas/Kehtna PK  
  Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 
 HK Kaigas/Kehtna PK14-3 
 1-4  
 Kuusalu   
  Tamsalu EBE  
5.-6. kohtTamsalu EBE3-21  
 EMÜ SK   
3.-4. koht EMÜ SK  
 HK Kaigas/Kehtna PK9-8  
Sparta Team Automaailm  
Jõgeva SK Tähe / Olivia 05  
EMÜ SK  
HK Kaigas/Kehtna PK  
Tamsalu EBE  
Kuusalu  
Ääsmäe  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Tamsalu EBE Oskar Vikk 2 12 4 16
2 EMÜ SK Marcos Timmusk 3 9 7 16
3 EMÜ SK Aleksandr Popenov 3 9 3 12
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rasmus Randoja 2 6 5 11
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rome Andro Moora 2 8 2 10
6 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 2 7 3 10
7 Tamsalu EBE Gregor Kaljurand 2 6 3 9
8 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 2 4 3 7
9 EMÜ SK Andreas Pehka 3 4 3 7
10 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Karl-Eerik Kukk 2 1 5 6
11 HK Kaigas/Kehtna PK Märten Laurimaa 3 3 3 6
12 Tamsalu EBE Raul Kiudorv 2 3 2 5
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Karl Mark Tammsaar 2 2 3 5
14 HK Kaigas/Kehtna PK Allan Zubov 3 4 1 5
15 HK Kaigas/Kehtna PK Marcus Sadõhov 3 3 2 5
16 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 2 2 2 4
17 HK Kaigas/Kehtna PK Jarek Pikker 3 2 2 4
18 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 2 3 0 3
19 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kristofer Frank 2 2 1 3
20 Kuusalu Reelika Liiv 2 2 1 3
21 Sparta Team Automaailm Roland Luht 2 2 1 3
22 Sparta Team Automaailm Elliot Olsson 2 1 2 3
23 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 2 1 2 3
24 Kuusalu Marten Mänd 2 1 2 3
25 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 2 1 2 3
26 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 2 1 2 3
27 HK Kaigas/Kehtna PK Ralf Raidsalu 3 2 1 3
28 Kuusalu Arman Cedrik Kivisik 2 1 1 2
29 Tamsalu EBE Rasmus Kiss 2 1 1 2
30 Kuusalu Rasmus Meigas 2 1 1 2
31 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 3 2 0 2
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Gregor Rande 2 1 0 1
33 Kuusalu Joonas Arro 2 1 0 1
34 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kert Kristjan Kukk 2 1 0 1
35 Kuusalu Kuldar Paalberg 2 1 0 1
36 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 2 0 1 1
37 Sparta Team Automaailm Jens Hubert Parras 2 0 1 1
38 Tamsalu EBE Joel Järv 2 0 1 1
39 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kaur Kevin Kalda 2 0 1 1
40 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Ralf-Gregor Laansalu 2 0 1 1
41 Tamsalu EBE Rasmus Võhma 2 0 1 1
42 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rikardo Paabort 2 0 1 1
43 HK Kaigas/Kehtna PK Taavi Link 3 1 0 1
44 Tamsalu EBE Denis Kalinitšenko-Lõsenkov 1 0 0 0
45 Tamsalu EBE Dimitri Rõbalko 1 0 0 0
46 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Markus Jakobson 1 0 0 0
47 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Alex Kaarepere 2 0 0 0
48 Kuusalu Allen Larin 2 0 0 0
49 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Andreas Kazakov 2 0 0 0
50 Kuusalu Andreas Puusepp 2 0 0 0
51 Sparta Team Automaailm Anete Vaha 2 0 0 0
52 Sparta Team Automaailm Greg Ojasalu 2 0 0 0
53 HK Kaigas/Kehtna PK Gunnar Tünder 2 0 0 0
54 Sparta Team Automaailm Gustav Kees 2 0 0 0
55 Kuusalu Ian Järve 2 0 0 0
56 Sparta Team Automaailm Jordan Matheo Niineorg 2 0 0 0
57 Kuusalu Kaarel Priilinn 2 0 0 0
58 Tamsalu EBE Karl Romet Ainso 2 0 0 0
59 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kaspar Jaan Heljand 2 0 0 0
60 Sparta Team Automaailm Kaspar Küüt 2 0 0 0
61 Kuusalu Kaspar Rüngenen 2 0 0 0
62 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kevin Ots 2 0 0 0
63 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 2 0 0 0
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Marek Rosin 2 0 0 0
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Martin Rosin 2 0 0 0
66 Kuusalu Märten Trei 2 0 0 0
67 Sparta Team Automaailm Ott Karl Kopel 2 0 0 0
68 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rasmus Moora 2 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm Robin Savi 2 0 0 0
70 Tamsalu EBE Romet Lipson 2 0 0 0
71 Kuusalu Tener Markus 2 0 0 0
72 Tamsalu EBE Timo Allmäe 2 0 0 0
73 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Uku Siim Oja 2 0 0 0
74 EMÜ SK Akim Solovjov 3 0 0 0
75 HK Kaigas/Kehtna PK Angelika Jors 3 0 0 0
76 HK Kaigas/Kehtna PK Hanna-Liisa Õispuu 3 0 0 0
77 HK Kaigas/Kehtna PK Hugo Särev 3 0 0 0
78 EMÜ SK Jakob Puu 3 0 0 0
79 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Martin Raidsalu 3 0 0 0
80 EMÜ SK Liisa Kaasik 3 0 0 0
81 HK Kaigas/Kehtna PK Lizelle Karjane 3 0 0 0
82 EMÜ SK Marcus Pehka 3 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Tamsalu EBEKarl RometAinso80494285,7
2. Sparta Team AutomaailmJordan MatheoNiineorg80534483,0
3. HK Kaigas/Kehtna PKKarl-MartinRaidsalu120906774,4
4. EMÜ SKMarcusPehka120815567,9
5. Jõgeva SK Tähe / Olivia 05Kaspar JaanHeljand44271763,0
6. Jõgeva SK Tähe / Olivia 05MartinRosin368562,5
7. KuusaluAllenLarin80834756,6

U13 - põhjagrupp

SpartaOlivia 05EMÜTamsaluHK KaigasKuusaluÄäsmäeSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm11 - 88 - 219 - 415 - 113 - 520 - 086-20181
Jõgeva SK Tähe / Olivia 058 - 1114 - 312 - 713 - 416 - 429 - 192-30152
EMÜ SK2 - 83 - 1410 - 611 - 28 - 318 - 152-34123
Tamsalu EBE4 - 197 - 126 - 104 - 311 - 715 - 347-5494
HK Kaigas/Kehtna PK1 - 154 - 132 - 113 - 45 - 33 - 118-4765
Kuusalu5 - 134 - 163 - 87 - 113 - 515 - 537-5836
Ääsmäe0 - 201 - 291 - 183 - 151 - 35 - 1511-10007

U13 - 1-4 koht

Olivia 05SpartaEMÜTamsaluSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe / Olivia 057 - 617 - 616 - 040-1281
Sparta Team Automaailm6 - 713 - 311 - 230-1272
EMÜ SK6 - 173 - 1315 - 924-3933
Tamsalu EBE0 - 162 - 119 - 1511-4204

U13 - 5-7 koht

HK KaigasKuusaluÄäsmäeSuhePunkteKoht
HK Kaigas/Kehtna PK4 - 212 - 216-461
Kuusalu2 - 412 - 214-632
Ääsmäe2 - 122 - 124-2403

U13 - põhjagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm66000086 - 2018
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0565010092 - 3015
EMÜ SK64020052 - 3412
Tamsalu EBE63030047 - 549
HK Kaigas/Kehtna PK62040018 - 476
Kuusalu61050037 - 583
Ääsmäe60060011 - 1000

U13 - 1-4 koht

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0532100040 - 128
Sparta Team Automaailm32001030 - 127
EMÜ SK31020024 - 393
Tamsalu EBE30030011 - 420

U13 - 5-7 koht

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
HK Kaigas/Kehtna PK22000016 - 46
Kuusalu21010014 - 63
Ääsmäe2002004 - 240

U13 - põhjagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Tamsalu EBE Oskar Vikk 6 30 13 43
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rasmus Randoja 6 28 9 37
3 EMÜ SK Marcos Timmusk 6 24 7 31
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rome Andro Moora 6 11 16 27
5 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 6 14 12 26
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Karl-Eerik Kukk 6 14 12 26
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Karl Mark Tammsaar 6 20 5 25
8 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 6 14 8 22
9 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 6 13 9 22
10 Tamsalu EBE Gregor Kaljurand 6 10 6 16
11 Sparta Team Automaailm Niklas Sildre 4 7 6 13
12 Kuusalu Chris Felix Oja 4 11 1 12
13 EMÜ SK Robin Sepma 4 5 7 12
14 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 6 10 2 12
15 EMÜ SK Artur Kütt 6 6 6 12
16 Sparta Team Automaailm Ott Karl Kopel 6 9 2 11
17 Kuusalu Marten Mänd 6 6 4 10
18 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 6 5 5 10
19 Tamsalu EBE Raul Kiudorv 6 4 6 10
20 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Marek Rosin 6 2 7 9
21 EMÜ SK Andrei Solovjov 2 5 3 8
22 HK Kaigas/Kehtna PK Ralf Raidsalu 6 8 0 8
23 Ääsmäe Rene Filippov 6 3 5 8
24 EMÜ SK Andreas Pehka 4 6 1 7
25 Ääsmäe Devin Meltsas 6 4 3 7
26 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Gregor Rande 6 4 3 7
27 Kuusalu Ian Järve 6 2 5 7
28 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 4 4 2 6
29 Kuusalu Reelika Liiv 6 5 1 6
30 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 6 3 3 6
31 Sparta Team Automaailm Gustav Kees 6 4 1 5
32 Kuusalu Kaspar Rüngenen 6 4 1 5
33 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kristofer Frank 6 4 1 5
34 HK Kaigas/Kehtna PK Jarek Pikker 6 3 2 5
35 Sparta Team Automaailm Robin Savi 6 0 5 5
36 Sparta Team Automaailm Jens Hubert Parras 2 0 4 4
37 Sparta Team Automaailm Elliot Olsson 4 3 1 4
38 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rikardo Paabort 4 3 1 4
39 Ääsmäe Joonatan Jürimaa 6 4 0 4
40 Kuusalu Kuldar Paalberg 6 3 1 4
41 HK Kaigas/Kehtna PK Märten Laurimaa 6 3 1 4
42 EMÜ SK Jakob Puu 6 1 3 4
43 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kaur Kevin Kalda 4 1 2 3
44 Kuusalu Joonas Arro 6 3 0 3
45 HK Kaigas/Kehtna PK Marcus Sadõhov 6 2 1 3
46 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rasmus Moora 4 2 0 2
47 EMÜ SK Liisa Kaasik 4 1 1 2
48 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 4 1 1 2
49 HK Kaigas/Kehtna PK Hanna-Liisa Õispuu 6 1 1 2
50 Kuusalu Kaarel Priilinn 6 1 1 2
51 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kevin Ots 6 1 1 2
52 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Ralf-Gregor Laansalu 6 1 1 2
53 Kuusalu Rasmus Meigas 6 1 1 2
54 HK Kaigas/Kehtna PK Siim Robin Viisut 6 1 1 2
55 EMÜ SK Akim Solovjov 6 0 2 2
56 Kuusalu Allen Larin 6 0 2 2
57 Tamsalu EBE Joel Järv 6 0 2 2
58 Tamsalu EBE Rasmus Võhma 6 0 2 2
59 Tamsalu EBE Romet Lipson 6 0 2 2
60 EMÜ SK Aleksandr Popenov 2 1 0 1
61 Tamsalu EBE Nikolai Kruse 2 0 1 1
62 Kuusalu Norman Nikkarinen 2 0 1 1
63 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 3 0 1 1
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Andreas Kazakov 4 0 1 1
65 Sparta Team Automaailm Anete Vaha 4 0 1 1
66 Ääsmäe Tauro Nugis 4 0 1 1
67 Sparta Team Automaailm Greg Ojasalu 6 1 0 1
68 Tamsalu EBE Karl Romet Ainso 6 1 0 1
69 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kaspar Jaan Heljand 6 1 0 1
70 Tamsalu EBE Markus Selter 6 1 0 1
71 Tamsalu EBE Rasmus Kiss 6 1 0 1
72 Sparta Team Automaailm Roland Luht 6 1 0 1
73 HK Kaigas/Kehtna PK Mait Savelli 6 0 1 1
74 EMÜ SK Marcus Pehka 6 0 1 1
75 Ääsmäe Romet Aleksander Jürimäe 6 0 1 1
76 Tamsalu EBE Toomas-Marten Oden 6 0 1 1
77 HK Kaigas/Kehtna PK Allan Zubov 0 0 0 0
78 Kuusalu Andreas Puusepp 0 0 0 0
79 EMÜ SK Anton Remets 0 0 0 0
80 Kuusalu Arman Cedrik Kivisik 0 0 0 0
81 Tamsalu EBE Dimitri Rõbalko 0 0 0 0
82 EMÜ SK Ekke Malki 0 0 0 0
83 EMÜ SK Frederik Liiva 0 0 0 0
84 EMÜ SK Gregor Jüriado 0 0 0 0
85 EMÜ SK Hanna Pihu 0 0 0 0
86 EMÜ SK Jaagup Penu 0 0 0 0
87 Ääsmäe Jaagup Sule 0 0 0 0
88 Kuusalu Josua Barz 0 0 0 0
89 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Markus Jakobson 0 0 0 0
90 EMÜ SK Kristjan Troon 0 0 0 0
91 Tamsalu EBE Maksim Rõbalko 0 0 0 0
92 HK Kaigas/Kehtna PK Marit Toomla 0 0 0 0
93 HK Kaigas/Kehtna PK Mart Mihkel Makko 0 0 0 0
94 EMÜ SK Marten Rives 0 0 0 0
95 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Martin Annuk 0 0 0 0
96 Kuusalu Mattias Mänd 0 0 0 0
97 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
98 EMÜ SK Roland Kruus 0 0 0 0
99 EMÜ SK Roman Turovski 0 0 0 0
100 Kuusalu Sebastian Palu 0 0 0 0
101 HK Kaigas/Kehtna PK Siret Leinasaar 0 0 0 0
102 Ääsmäe Steven Mäenurm 0 0 0 0
103 HK Kaigas/Kehtna PK Taavi Link 0 0 0 0
104 Kuusalu Tener Markus 0 0 0 0
105 EMÜ SK Uku Malki 0 0 0 0
106 HK Kaigas/Kehtna PK Valter Kriibi 0 0 0 0
107 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 0 0 0 0
108 HK Kaigas/Kehtna PK Karel Pihkl 1 0 0 0
109 Ääsmäe Kristo Kondrov 1 0 0 0
110 Sparta Team Automaailm Paul Vahi 1 0 0 0
111 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Alex Kaarepere 2 0 0 0
112 HK Kaigas/Kehtna PK Angelika Jors 2 0 0 0
113 Tamsalu EBE Denis Kalinitšenko-Lõsenkov 2 0 0 0
114 Kuusalu Hendrik Madisson 2 0 0 0
115 Ääsmäe Karl Enok Pang 2 0 0 0
116 Tamsalu EBE Mathias Uleksin 2 0 0 0
117 HK Kaigas/Kehtna PK Ranel Rahuoja 2 0 0 0
118 Tamsalu EBE Timo Allmäe 2 0 0 0
119 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kert Kristjan Kukk 3 0 0 0
120 EMÜ SK Artur Magomedkerimov 4 0 0 0
121 HK Kaigas/Kehtna PK Gunnar Tünder 4 0 0 0
122 Ääsmäe Henri Ilisson 4 0 0 0
123 Tamsalu EBE Karmo Mõtlik 4 0 0 0
124 Kuusalu Märten Trei 4 0 0 0
125 Tamsalu EBE Ragmar Saukas 4 0 0 0
126 HK Kaigas/Kehtna PK Ronan Kraus 4 0 0 0
127 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Uku Siim Oja 4 0 0 0
128 Ääsmäe Aakon Hakkaja 5 0 0 0
129 Ääsmäe Aaron Hakkaja 6 0 0 0
130 HK Kaigas/Kehtna PK Hugo Särev 6 0 0 0
131 Sparta Team Automaailm Jordan Matheo Niineorg 6 0 0 0
132 Ääsmäe Juhan Reimal 6 0 0 0
133 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Martin Raidsalu 6 0 0 0
134 Sparta Team Automaailm Kaspar Küüt 6 0 0 0
135 HK Kaigas/Kehtna PK Kevin Kozlov 6 0 0 0
136 HK Kaigas/Kehtna PK Lizelle Karjane 6 0 0 0
137 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Martin Rosin 6 0 0 0
138 Ääsmäe Mattias Tagarand 6 0 0 0
139 HK Kaigas/Kehtna PK Robin Koort 6 0 0 0

U13 - 1-4 koht

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Karl-Eerik Kukk 3 11 9 20
2 EMÜ SK Andrei Solovjov 3 11 6 17
3 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 3 10 5 15
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rasmus Randoja 3 9 5 14
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rome Andro Moora 3 7 7 14
6 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 3 4 10 14
7 EMÜ SK Marcos Timmusk 3 9 4 13
8 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 3 5 3 8
9 Tamsalu EBE Oskar Vikk 3 7 0 7
10 Tamsalu EBE Gregor Kaljurand 3 3 4 7
11 EMÜ SK Robin Sepma 3 3 4 7
12 Sparta Team Automaailm Jens Hubert Parras 3 4 2 6
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kristofer Frank 3 3 1 4
14 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Karl Mark Tammsaar 3 1 3 4
15 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 3 3 0 3
16 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rikardo Paabort 3 2 1 3
17 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 3 1 2 3
18 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kaur Kevin Kalda 3 0 3 3
19 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 3 0 3 3
20 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Gregor Rande 3 2 0 2
21 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kert Kristjan Kukk 3 2 0 2
22 Sparta Team Automaailm Ott Karl Kopel 3 2 0 2
23 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Marek Rosin 3 1 1 2
24 EMÜ SK Uku Malki 3 1 1 2
25 EMÜ SK Aleksandr Popenov 3 0 2 2
26 EMÜ SK Jakob Puu 3 0 2 2
27 Sparta Team Automaailm Robin Savi 3 0 2 2
28 Sparta Team Automaailm Gustav Kees 3 1 0 1
29 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kevin Ots 3 1 0 1
30 Tamsalu EBE Rasmus Kiss 3 1 0 1
31 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Uku Siim Oja 3 1 0 1
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Alex Kaarepere 3 0 1 1
33 Sparta Team Automaailm Elliot Olsson 3 0 1 1
34 Tamsalu EBE Karl Romet Ainso 3 0 1 1
35 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 3 0 1 1
36 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Ralf-Gregor Laansalu 3 0 1 1
37 Tamsalu EBE Rasmus Võhma 3 0 1 1
38 Sparta Team Automaailm Roland Luht 3 0 1 1
39 EMÜ SK Akim Solovjov 0 0 0 0
40 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Andreas Kazakov 0 0 0 0
41 EMÜ SK Andreas Pehka 0 0 0 0
42 EMÜ SK Anton Remets 0 0 0 0
43 EMÜ SK Artur Kütt 0 0 0 0
44 EMÜ SK Artur Magomedkerimov 0 0 0 0
45 Tamsalu EBE Denis Kalinitšenko-Lõsenkov 0 0 0 0
46 Tamsalu EBE Dimitri Rõbalko 0 0 0 0
47 EMÜ SK Frederik Liiva 0 0 0 0
48 EMÜ SK Gregor Jüriado 0 0 0 0
49 EMÜ SK Hanna Pihu 0 0 0 0
50 EMÜ SK Jaagup Penu 0 0 0 0
51 Tamsalu EBE Karmo Mõtlik 0 0 0 0
52 EMÜ SK Kristjan Troon 0 0 0 0
53 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 0 0 0 0
54 EMÜ SK Liisa Kaasik 0 0 0 0
55 Tamsalu EBE Maksim Rõbalko 0 0 0 0
56 EMÜ SK Marcus Pehka 0 0 0 0
57 EMÜ SK Marten Rives 0 0 0 0
58 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Martin Annuk 0 0 0 0
59 Tamsalu EBE Mathias Uleksin 0 0 0 0
60 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
61 Sparta Team Automaailm Niklas Sildre 0 0 0 0
62 Tamsalu EBE Nikolai Kruse 0 0 0 0
63 Sparta Team Automaailm Paul Vahi 0 0 0 0
64 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 0 0 0 0
65 Tamsalu EBE Ragmar Saukas 0 0 0 0
66 EMÜ SK Roland Kruus 0 0 0 0
67 EMÜ SK Roman Turovski 0 0 0 0
68 Tamsalu EBE Romet Lipson 0 0 0 0
69 Tamsalu EBE Timo Allmäe 0 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm Anete Vaha 3 0 0 0
71 EMÜ SK Ekke Malki 3 0 0 0
72 Sparta Team Automaailm Greg Ojasalu 3 0 0 0
73 Tamsalu EBE Joel Järv 3 0 0 0
74 Sparta Team Automaailm Jordan Matheo Niineorg 3 0 0 0
75 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kaspar Jaan Heljand 3 0 0 0
76 Sparta Team Automaailm Kaspar Küüt 3 0 0 0
77 Tamsalu EBE Markus Selter 3 0 0 0
78 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Martin Rosin 3 0 0 0
79 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rasmus Moora 3 0 0 0
80 Tamsalu EBE Raul Kiudorv 3 0 0 0
81 Tamsalu EBE Toomas-Marten Oden 3 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 3 0 0 0

U13 - 5-7 koht

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 HK Kaigas/Kehtna PK Allan Zubov 2 4 1 5
2 Kuusalu Marten Mänd 2 1 4 5
3 Kuusalu Chris Felix Oja 2 4 0 4
4 HK Kaigas/Kehtna PK Ralf Raidsalu 2 4 0 4
5 Kuusalu Reelika Liiv 2 3 0 3
6 HK Kaigas/Kehtna PK Märten Laurimaa 2 1 2 3
7 Ääsmäe Devin Meltsas 2 2 0 2
8 Kuusalu Joonas Arro 2 2 0 2
9 Kuusalu Kaspar Rüngenen 2 2 0 2
10 HK Kaigas/Kehtna PK Marcus Sadõhov 2 2 0 2
11 Kuusalu Märten Trei 2 2 0 2
12 Ääsmäe Juhan Reimal 2 1 1 2
13 HK Kaigas/Kehtna PK Siim Robin Viisut 2 1 1 2
14 Kuusalu Allen Larin 2 0 2 2
15 Kuusalu Andreas Puusepp 2 0 2 2
16 HK Kaigas/Kehtna PK Jarek Pikker 2 0 2 2
17 HK Kaigas/Kehtna PK Hanna-Liisa Õispuu 2 1 0 1
18 HK Kaigas/Kehtna PK Hugo Särev 2 1 0 1
19 HK Kaigas/Kehtna PK Lizelle Karjane 2 1 0 1
20 Ääsmäe Rene Filippov 2 1 0 1
21 HK Kaigas/Kehtna PK Ronan Kraus 2 1 0 1
22 Kuusalu Arman Cedrik Kivisik 2 0 1 1
23 HK Kaigas/Kehtna PK Gunnar Tünder 2 0 1 1
24 HK Kaigas/Kehtna PK Kevin Kozlov 2 0 1 1
25 Ääsmäe Steven Mäenurm 2 0 1 1
26 HK Kaigas/Kehtna PK Taavi Link 2 0 1 1
27 Kuusalu Hendrik Madisson 0 0 0 0
28 Ääsmäe Henri Ilisson 0 0 0 0
29 Ääsmäe Jaagup Sule 0 0 0 0
30 Ääsmäe Joonatan Jürimaa 0 0 0 0
31 Kuusalu Josua Barz 0 0 0 0
32 HK Kaigas/Kehtna PK Karel Pihkl 0 0 0 0
33 Ääsmäe Karl Enok Pang 0 0 0 0
34 Ääsmäe Kristo Kondrov 0 0 0 0
35 Kuusalu Kuldar Paalberg 0 0 0 0
36 HK Kaigas/Kehtna PK Mait Savelli 0 0 0 0
37 HK Kaigas/Kehtna PK Marit Toomla 0 0 0 0
38 HK Kaigas/Kehtna PK Mart Mihkel Makko 0 0 0 0
39 Kuusalu Mattias Mänd 0 0 0 0
40 Kuusalu Norman Nikkarinen 0 0 0 0
41 HK Kaigas/Kehtna PK Ranel Rahuoja 0 0 0 0
42 HK Kaigas/Kehtna PK Robin Koort 0 0 0 0
43 Kuusalu Sebastian Palu 0 0 0 0
44 HK Kaigas/Kehtna PK Siret Leinasaar 0 0 0 0
45 HK Kaigas/Kehtna PK Valter Kriibi 0 0 0 0
46 Ääsmäe Aakon Hakkaja 2 0 0 0
47 Ääsmäe Aaron Hakkaja 2 0 0 0
48 HK Kaigas/Kehtna PK Angelika Jors 2 0 0 0
49 Kuusalu Ian Järve 2 0 0 0
50 Kuusalu Kaarel Priilinn 2 0 0 0
51 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Markus Jakobson 2 0 0 0
52 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Martin Raidsalu 2 0 0 0
53 Ääsmäe Mattias Tagarand 2 0 0 0
54 Kuusalu Rasmus Meigas 2 0 0 0
55 Ääsmäe Romet Aleksander Jürimäe 2 0 0 0
56 Ääsmäe Tauro Nugis 2 0 0 0
57 Kuusalu Tener Markus 2 0 0 0

U13 - põhjagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. EMÜ SKMarcusPehka80493469,4
2. Sparta Team AutomaailmJordan MatheoNiineorg240654569,2
3. HK Kaigas/Kehtna PKKarl-MartinRaidsalu2401348764,9
4. Jõgeva SK Tähe / Olivia 05MartinRosin240855564,7
5. Tamsalu EBEKarl RometAinso2401337959,4
6. ÄäsmäeMattiasTagarand24023413457,3
7. KuusaluAllenLarin2401337556,4
8. EMÜ SKArturMagomedkerimov160402152,5

U13 - 1-4 koht

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe / Olivia 05Kaspar JaanHeljand60272488,9
2. Sparta Team AutomaailmJordan MatheoNiineorg120433172,1
3. Jõgeva SK Tähe / Olivia 05MartinRosin60302170,0
4. Tamsalu EBEKarl RometAinso1201106861,8
5. EMÜ SKEkkeMalki120925357,6

U13 - 5-7 koht

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. HK Kaigas/Kehtna PKKarl-MarkusJakobson511100,0
2. HK Kaigas/Kehtna PKKarl-MartinRaidsalu75343088,2
3. KuusaluAllenLarin80332781,8
4. ÄäsmäeAaronHakkaja40362466,7
5. ÄäsmäeMattiasTagarand40301860,0

U13 A - karikavõistlused

SpartaTamsaluKuusaluSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm10 - 19 - 119-261
Tamsalu EBE1 - 105 - 16-1132
Kuusalu1 - 91 - 52-1403

U13 B - karikavõistlused

Olivia 05EMÜFatpipeSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe / Olivia 055 - 08 - 213-261
EMÜ SK0 - 54 - 14-632
Sparta Team Fatpipe2 - 81 - 43-1203

 

Sparta Team Automaailm   
 Sparta Team Automaailm  
EMÜ SK5-1  
Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Sparta Team Automaailm 
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 056-2 
Tamsalu EBE7-3  
Sparta Team Automaailm  
Jõgeva SK Tähe / Olivia 05  
EMÜ SK  
Tamsalu EBE  
Sparta Team Fatpipe  
Kuusalu  
  
  

U13

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rasmus Randoja 4 7 5 12
2 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 4 7 4 11
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Karl-Eerik Kukk 4 6 3 9
4 Sparta Team Automaailm Niklas Sildre 4 7 1 8
5 Tamsalu EBE Oskar Vikk 3 6 1 7
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Karl Mark Tammsaar 4 6 1 7
7 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 4 4 3 7
8 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 4 5 1 6
9 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 4 2 4 6
10 EMÜ SK Marcos Timmusk 3 4 1 5
11 Tamsalu EBE Gregor Kaljurand 3 3 2 5
12 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Gregor Rande 4 2 3 5
13 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 4 2 3 5
14 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 4 2 1 3
15 Sparta Team Automaailm Roland Luht 4 1 2 3
16 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kristofer Frank 4 0 3 3
17 Sparta Team Fatpipe Viljo Verneri Tekoniemi 2 2 0 2
18 Sparta Team Fatpipe Gustav Kees 2 0 2 2
19 EMÜ SK Andrei Solovjov 3 1 1 2
20 Tamsalu EBE Raul Kiudorv 3 0 2 2
21 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rome Andro Moora 4 1 1 2
22 Sparta Team Fatpipe Jens Hubert Parras 2 1 0 1
23 Kuusalu Joonas Arro 2 1 0 1
24 Kuusalu Kuldar Paalberg 2 1 0 1
25 Sparta Team Fatpipe Greg Ojasalu 2 0 1 1
26 Kuusalu Marten Mänd 2 0 1 1
27 Tamsalu EBE Markus Selter 3 0 1 1
28 Tamsalu EBE Rasmus Kiss 3 0 1 1
29 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 3 0 1 1
30 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kaur Kevin Kalda 4 0 1 1
31 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Martin Rosin 4 0 1 1
32 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 4 0 1 1
33 Sparta Team Fatpipe Andreas Kärner (Duubel) 0 0 0 0
34 Sparta Team Automaailm Anete Vaha (Duubel) 0 0 0 0
35 EMÜ SK Anton Remets 0 0 0 0
36 EMÜ SK Artur Magomedkerimov 0 0 0 0
37 Kuusalu Chris Felix Oja 0 0 0 0
38 Tamsalu EBE Denis Kalinitšenko-Lõsenkov 0 0 0 0
39 Tamsalu EBE Dimitri Rõbalko 0 0 0 0
40 EMÜ SK Ekke Malki 0 0 0 0
41 Sparta Team Fatpipe Elliot Olsson (Duubel) 0 0 0 0
42 EMÜ SK Frederik Liiva 0 0 0 0
43 EMÜ SK Gregor Jüriado 0 0 0 0
44 Sparta Team Automaailm Gustav Kees (Duubel) 0 0 0 0
45 EMÜ SK Hanna Pihu 0 0 0 0
46 Kuusalu Hendrik Madisson 0 0 0 0
47 EMÜ SK Jaagup Penu 0 0 0 0
48 Sparta Team Automaailm Jens Hubert Parras (Duubel) 0 0 0 0
49 Sparta Team Fatpipe Johannes Tammeorg (Duubel) 0 0 0 0
50 Kuusalu Josua Barz 0 0 0 0
51 Kuusalu Kaarel Priilinn 0 0 0 0
52 Sparta Team Fatpipe Kahro Tuule (Duubel) 0 0 0 0
53 Tamsalu EBE Karmo Mõtlik 0 0 0 0
54 Sparta Team Automaailm Kaspar Küüt (Duubel) 0 0 0 0
55 EMÜ SK Kristjan Troon 0 0 0 0
56 Tamsalu EBE Maksim Rõbalko 0 0 0 0
57 EMÜ SK Marten Rives 0 0 0 0
58 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Martin Annuk 0 0 0 0
59 Tamsalu EBE Mathias Uleksin 0 0 0 0
60 Kuusalu Mattias Mänd 0 0 0 0
61 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
62 Kuusalu Märten Trei 0 0 0 0
63 Tamsalu EBE Nikolai Kruse 0 0 0 0
64 Kuusalu Norman Nikkarinen 0 0 0 0
65 Sparta Team Automaailm Ott Karl Kopel (Duubel) 0 0 0 0
66 Sparta Team Fatpipe Ott Karl Kopel (Duubel) 0 0 0 0
67 Sparta Team Automaailm Paul Vahi (Duubel) 0 0 0 0
68 Sparta Team Fatpipe Paul Vahi (Duubel) 0 0 0 0
69 Tamsalu EBE Ragmar Saukas 0 0 0 0
70 Kuusalu Rasmus Meigas 0 0 0 0
71 Sparta Team Fatpipe Robin Savi (Duubel) 0 0 0 0
72 EMÜ SK Robin Sepma 0 0 0 0
73 EMÜ SK Roland Kruus 0 0 0 0
74 EMÜ SK Roman Turovski 0 0 0 0
75 Tamsalu EBE Romet Lipson 0 0 0 0
76 Sparta Team Fatpipe Savva Azarov (Duubel) 0 0 0 0
77 Kuusalu Sebastian Palu 0 0 0 0
78 Kuusalu Tener Markus 0 0 0 0
79 Tamsalu EBE Timo Allmäe 0 0 0 0
80 EMÜ SK Uku Malki 0 0 0 0
81 Sparta Team Fatpipe Jürgen Petersoo 1 0 0 0
82 Kuusalu Allen Larin 2 0 0 0
83 Sparta Team Fatpipe Ander Sikk (Duubel) 2 0 0 0
84 Kuusalu Andreas Puusepp 2 0 0 0
85 Sparta Team Fatpipe Anete Vaha 2 0 0 0
86 Kuusalu Arman Cedrik Kivisik 2 0 0 0
87 Sparta Team Fatpipe Artjom Kuznetsov (Duubel) 2 0 0 0
88 Sparta Team Fatpipe Hermann Liivik (Duubel) 2 0 0 0
89 Kuusalu Ian Järve 2 0 0 0
90 Sparta Team Fatpipe Jordan Matheo Niineorg (Duubel) 2 0 0 0
91 Sparta Team Fatpipe Karl Markus Albu 2 0 0 0
92 Kuusalu Kaspar Rüngenen 2 0 0 0
93 Sparta Team Fatpipe Lauri Poom 2 0 0 0
94 Sparta Team Fatpipe Nanna Tammeorg 2 0 0 0
95 Sparta Team Fatpipe Niklas Sildre (Duubel) 2 0 0 0
96 Sparta Team Fatpipe Pyry Heiskanen (Duubel) 2 0 0 0
97 Sparta Team Fatpipe Rasmus Rannula (Duubel) 2 0 0 0
98 Kuusalu Reelika Liiv 2 0 0 0
99 Sparta Team Fatpipe Roland Luht (Duubel) 2 0 0 0
100 Sparta Team Fatpipe Simon Sildre 2 0 0 0
101 Sparta Team Fatpipe Weeti Eevert Tiihonen (Duubel) 2 0 0 0
102 EMÜ SK Akim Solovjov 3 0 0 0
103 EMÜ SK Aleksandr Popenov 3 0 0 0
104 EMÜ SK Andreas Pehka 3 0 0 0
105 EMÜ SK Artur Kütt 3 0 0 0
106 EMÜ SK Jakob Puu 3 0 0 0
107 Tamsalu EBE Joel Järv 3 0 0 0
108 Tamsalu EBE Karl Romet Ainso 3 0 0 0
109 EMÜ SK Liisa Kaasik 3 0 0 0
110 EMÜ SK Marcus Pehka 3 0 0 0
111 Tamsalu EBE Rasmus Võhma 3 0 0 0
112 Tamsalu EBE Toomas-Marten Oden 3 0 0 0
113 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Alex Kaarepere 4 0 0 0
114 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Andreas Kazakov 4 0 0 0
115 Sparta Team Automaailm Jordan Matheo Niineorg 4 0 0 0
116 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kaspar Jaan Heljand 4 0 0 0
117 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kert Kristjan Kukk 4 0 0 0
118 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kevin Ots 4 0 0 0
119 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Marek Rosin 4 0 0 0
120 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 4 0 0 0
121 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Ralf-Gregor Laansalu 4 0 0 0
122 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rasmus Moora 4 0 0 0
123 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rikardo Paabort 4 0 0 0
124 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Uku Siim Oja 4 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmJordan MatheoNiineorg60383386,8
2. Jõgeva SK Tähe / Olivia 05MartinRosin43262180,8
3. Jõgeva SK Tähe / Olivia 05Kaspar JaanHeljand37221777,3
4. EMÜ SKMarcusPehka60423173,8
5. Sparta Team FatpipeSimonSildre40362466,7
6. Tamsalu EBEKarl RometAinso60523465,4
7. KuusaluAllenLarin40362261,1
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |