U13

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Akim Solovjov 0 0 0 0
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Alex Kaarepere 0 0 0 0
3 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 0 0 0 0
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Andreas Kazakov 0 0 0 0
5 EMÜ SK Andreas Pehka 0 0 0 0
6 Kuusalu Andreas Puusepp 0 0 0 0
7 Kuusalu Ann Järve 0 0 0 0
8 EMÜ SK Arlin-Christer Širokov 0 0 0 0
9 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 0 0 0 0
10 EMÜ SK Daniel Nemvalts 0 0 0 0
11 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 0 0 0 0
12 EMÜ SK Ekke Malki 0 0 0 0
13 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Erik Piirsalu 0 0 0 0
14 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Eudor Velleramm 0 0 0 0
15 EMÜ SK Felix Solovjov 0 0 0 0
16 Kuusalu Gabriel Alexander Norre 0 0 0 0
17 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Gregor Rande 0 0 0 0
18 Sparta Team Automaailm Gustav Kees 0 0 0 0
19 Sparta Team Automaailm Gustav Salm 0 0 0 0
20 EMÜ SK Hanna Pihu 0 0 0 0
21 Kuusalu Hendrik Madisson 0 0 0 0
22 EMÜ SK Henri Kutsar 0 0 0 0
23 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 0 0 0 0
24 Kuusalu Ian Järve 0 0 0 0
25 Kuusalu Jakob Lillenberg 0 0 0 0
26 EMÜ SK Jakob Puu 0 0 0 0
27 Sparta Team Automaailm Jasper Josua Niineorg 0 0 0 0
28 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Johannes Dalbach 0 0 0 0
29 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Johan-Peter Grave 0 0 0 0
30 Kuusalu Joonas Arro 0 0 0 0
31 Kuusalu Joosep Põllmaa 0 0 0 0
32 Sparta Team Automaailm Jürgen Petersoo 0 0 0 0
33 Kuusalu Kaarel Priilinn 0 0 0 0
34 Sparta Team Automaailm Karl Perm 0 0 0 0
35 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Karl-Eerik Kukk 0 0 0 0
36 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kaspar Jaan Heljand 0 0 0 0
37 Kuusalu Kaspar Rüngenen 0 0 0 0
38 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kaur Kevin Kalda 0 0 0 0
39 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Keimo Kari 0 0 0 0
40 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Ken-Martti Vijar 0 0 0 0
41 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 0 0 0 0
42 Kuusalu Kert Gebruk 0 0 0 0
43 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kert Kristjan Kukk 0 0 0 0
44 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Kris Koppel 0 0 0 0
45 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kristofer Frank 0 0 0 0
46 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 0 0 0 0
47 EMÜ SK Liisa Kaasik 0 0 0 0
48 Kuusalu Maia Järve 0 0 0 0
49 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Marek Blinnikov 0 0 0 0
50 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Marek Rosin 0 0 0 0
51 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Markus-Lion Räitsak 0 0 0 0
52 EMÜ SK Mart Väljamäe 0 0 0 0
53 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Martin Rosin 0 0 0 0
54 Kuusalu Mattias Mänd 0 0 0 0
55 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
56 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Mehis Ries 0 0 0 0
57 Kuusalu Mihkel Ots 0 0 0 0
58 Kuusalu Märten Trei 0 0 0 0
59 Kuusalu Norman Nikkarinen 0 0 0 0
60 EMÜ SK Oskar Männik 0 0 0 0
61 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Oskar Vikk 0 0 0 0
62 EMÜ SK Ott Tera 0 0 0 0
63 Sparta Team Automaailm Paul Vahi 0 0 0 0
64 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 0 0 0 0
65 Sparta Team Automaailm Rasmus Hendrik Heiskanen 0 0 0 0
66 Kuusalu Rasmus Karro 0 0 0 0
67 Kuusalu Rasmus Meigas 0 0 0 0
68 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Rasmus Moora 0 0 0 0
69 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Renar Matsiselts 0 0 0 0
70 Kuusalu Risto Liivo 0 0 0 0
71 Kuusalu Robin Patrik Närska 0 0 0 0
72 Sparta Team Automaailm Robin Savi 0 0 0 0
73 Sparta Team Automaailm Roland Luht 0 0 0 0
74 EMÜ SK Romet Pihelgas 0 0 0 0
75 EMÜ SK Romet Piir 0 0 0 0
76 EMÜ SK Sander Timmusk 0 0 0 0
77 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Sebastian Nagornõi 0 0 0 0
78 Kuusalu Sebastian Palu 0 0 0 0
79 Sparta Team Automaailm Simon Sildre 0 0 0 0
80 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Sten Martin Jürjenberg 0 0 0 0
81 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 0 0 0 0
82 EMÜ SK Teigo Toomsalu 0 0 0 0
83 EMÜ SK Uku Malki 0 0 0 0
84 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Uku Siim Oja 0 0 0 0
85 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 0 0 0 0

U13

SpartaOlivia 06EMÜHK KaigasTamsaluKuusaluSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm12 - 120 - 332-461
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0617 - 611 - 128-762
EMÜ SK1 - 129 - 710-1933
HK Kaigas/Kehtna PK0-004
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK6 - 177 - 913-2605
Kuusalu3 - 201 - 114-3106

U13

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm22000032 - 46
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0622000028 - 76
EMÜ SK21010010 - 193
HK Kaigas/Kehtna PK0000000 - 00
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK20020013 - 260
Kuusalu2002004 - 310

U13

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 2 3 14 17
2 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Oskar Vikk 2 12 1 13
3 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 2 11 1 12
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Gregor Rande 2 6 5 11
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Karl-Eerik Kukk 2 7 3 10
6 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 2 7 2 9
7 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 2 6 2 8
8 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 2 4 4 8
9 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kristofer Frank 2 6 1 7
10 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Marek Rosin 2 1 4 5
11 Sparta Team Automaailm Roland Luht 2 1 4 5
12 Kuusalu Ian Järve 2 4 0 4
13 Sparta Team Automaailm Gustav Salm 2 3 1 4
14 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Uku Siim Oja 2 3 1 4
15 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Alex Kaarepere 2 2 2 4
16 EMÜ SK Jakob Puu 2 2 2 4
17 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Rasmus Moora 2 0 4 4
18 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 2 2 0 2
19 Sparta Team Automaailm Jürgen Petersoo 2 1 1 2
20 EMÜ SK Uku Malki 2 1 1 2
21 EMÜ SK Akim Solovjov 2 0 2 2
22 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kert Kristjan Kukk 2 0 2 2
23 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Markus-Lion Räitsak 1 1 0 1
24 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Eudor Velleramm 2 1 0 1
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kaur Kevin Kalda 2 1 0 1
26 EMÜ SK Sander Timmusk 2 1 0 1
27 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Andreas Kazakov 2 0 1 1
28 EMÜ SK Daniel Nemvalts 2 0 1 1
29 Kuusalu Joonas Arro 2 0 1 1
30 Kuusalu Kaarel Priilinn 2 0 1 1
31 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Keimo Kari 2 0 1 1
32 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Kris Koppel 2 0 1 1
33 EMÜ SK Liisa Kaasik 2 0 1 1
34 Sparta Team Automaailm Robin Savi 2 0 1 1
35 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 2 0 1 1
36 Kuusalu Ann Järve 0 0 0 0
37 EMÜ SK Arlin-Christer Širokov 0 0 0 0
38 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 0 0 0 0
39 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Erik Piirsalu 0 0 0 0
40 EMÜ SK Felix Solovjov 0 0 0 0
41 Kuusalu Gabriel Alexander Norre 0 0 0 0
42 EMÜ SK Henri Kutsar 0 0 0 0
43 Sparta Team Automaailm Jasper Josua Niineorg 0 0 0 0
44 Kuusalu Joosep Põllmaa 0 0 0 0
45 Sparta Team Automaailm Karl Perm 0 0 0 0
46 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 0 0 0 0
47 Kuusalu Maia Järve 0 0 0 0
48 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
49 Sparta Team Automaailm Paul Vahi 0 0 0 0
50 Kuusalu Rasmus Karro 0 0 0 0
51 EMÜ SK Romet Pihelgas 0 0 0 0
52 EMÜ SK Romet Piir 0 0 0 0
53 Sparta Team Automaailm Simon Sildre 0 0 0 0
54 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Sten Martin Jürjenberg 0 0 0 0
55 EMÜ SK Teigo Toomsalu 0 0 0 0
56 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Marek Blinnikov 1 0 0 0
57 EMÜ SK Andreas Pehka 2 0 0 0
58 Kuusalu Andreas Puusepp 2 0 0 0
59 EMÜ SK Ekke Malki 2 0 0 0
60 Sparta Team Automaailm Gustav Kees 2 0 0 0
61 EMÜ SK Hanna Pihu 2 0 0 0
62 Kuusalu Hendrik Madisson 2 0 0 0
63 Kuusalu Jakob Lillenberg 2 0 0 0
64 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Johannes Dalbach 2 0 0 0
65 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Johan-Peter Grave 2 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kaspar Jaan Heljand 2 0 0 0
67 Kuusalu Kaspar Rüngenen 2 0 0 0
68 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Ken-Martti Vijar 2 0 0 0
69 Kuusalu Kert Gebruk 2 0 0 0
70 EMÜ SK Mart Väljamäe 2 0 0 0
71 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Martin Rosin 2 0 0 0
72 Kuusalu Mattias Mänd 2 0 0 0
73 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Mehis Ries 2 0 0 0
74 Kuusalu Mihkel Ots 2 0 0 0
75 Kuusalu Märten Trei 2 0 0 0
76 Kuusalu Norman Nikkarinen 2 0 0 0
77 EMÜ SK Oskar Männik 2 0 0 0
78 EMÜ SK Ott Tera 2 0 0 0
79 Sparta Team Automaailm Rasmus Hendrik Heiskanen 2 0 0 0
80 Kuusalu Rasmus Meigas 2 0 0 0
81 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Renar Matsiselts 2 0 0 0
82 Kuusalu Risto Liivo 2 0 0 0
83 Kuusalu Robin Patrik Närska 2 0 0 0
84 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Sebastian Nagornõi 2 0 0 0
85 Kuusalu Sebastian Palu 2 0 0 0

U13

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe / Olivia 06MartinRosin-2233100,0
2. Jõgeva SK Tähe / Olivia 06Kaspar JaanHeljand56282485,7
3. Sparta Team AutomaailmRasmus HendrikHeiskanen68151173,3
4. KuusaluHendrik Madisson34352468,6
5. EMÜ SKEkkeMalki68503162,0
6. Tapa valla Spordikool/Jäneda SKMehisRies68664060,6
7. KuusaluMärtenTrei34402050,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |