U13 - põhjagrupp

Sparta Team Automaailm   
 Sparta Team Automaailm  
EMÜ SK3-2  
Jõgeva SK Tähe 04 Sparta Team Automaailm 
 Jõgeva SK Tähe 046-4 
SK Noorus7-3  
EMÜ SK    
 EMÜ SK   
SK Noorus7-1   
Sparta Team Automaailm  
Jõgeva SK Tähe 04  
EMÜ SK  
SK Noorus  
Tamsalu EBE  
Kuusalu  
Ääsmäe  
SHK Tornaado  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe 04 Rasmus Randoja 2 3 3 6
2 Jõgeva SK Tähe 04 Margus Rosin 2 3 1 4
3 EMÜ SK Maksim Shkitskiy 2 1 3 4
4 SK Noorus Daniil Sennikov 2 3 0 3
5 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 2 3 0 3
6 EMÜ SK Danver Pruuli 2 2 1 3
7 Sparta Team Automaailm Onni Taskila 2 2 1 3
8 Jõgeva SK Tähe 04 Karl-Eerik Kukk 2 1 2 3
9 Jõgeva SK Tähe 04 Rome Andro Moora 2 1 2 3
10 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf 2 0 3 3
11 EMÜ SK Aleksandr Popenov 2 2 0 2
12 Sparta Team Automaailm Johannes Tammeorg 2 2 0 2
13 Jõgeva SK Tähe 04 Karl Mark Tammsaar 2 2 0 2
14 EMÜ SK Marcos Timmusk 2 2 0 2
15 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 2 1 1 2
16 EMÜ SK Robin Sepma 2 1 1 2
17 EMÜ SK Gregor Jüriado 2 0 2 2
18 Jõgeva SK Tähe 04 Holger Nõmm 2 1 0 1
19 EMÜ SK Mark Ussar 2 1 0 1
20 Sparta Team Automaailm Niklas Sildre 2 1 0 1
21 SK Noorus Rico-Marder Velja 2 1 0 1
22 Jõgeva SK Tähe 04 Kristofer Frank 2 0 1 1
23 SK Noorus VladiLi Lihatšjov 2 0 1 1
24 Ääsmäe Aaron Hakkaja 0 0 0 0
25 Kuusalu Allen Larin 0 0 0 0
26 Sparta Team Automaailm Andreas Karner 0 0 0 0
27 Kuusalu Andreas Puusepp 0 0 0 0
28 EMÜ SK Anton Remets 0 0 0 0
29 Kuusalu Arman Cedrik Kivisik 0 0 0 0
30 Tamsalu EBE Artjom Sulimov 0 0 0 0
31 SHK Tornaado Ayrton Klooren 0 0 0 0
32 Kuusalu Chris Felix Oja 0 0 0 0
33 Tamsalu EBE Daniil Koratteljov 0 0 0 0
34 EMÜ SK Daniils Petrovs 0 0 0 0
35 Ääsmäe Danil Slizunov 0 0 0 0
36 SK Noorus Darian Rõzkov 0 0 0 0
37 Ääsmäe Devin Meltsas 0 0 0 0
38 SHK Tornaado Eduard Vilgats 0 0 0 0
39 Sparta Team Automaailm Erik Radik 0 0 0 0
40 Sparta Team Automaailm Erik Randel 0 0 0 0
41 EMÜ SK Frederik Liiva 0 0 0 0
42 Sparta Team Automaailm Greg Ojasalu 0 0 0 0
43 Tamsalu EBE Gregor Kaljurand 0 0 0 0
44 Jõgeva SK Tähe 04 Gregor Rande 0 0 0 0
45 Jõgeva SK Tähe 04 Henry Hanst 0 0 0 0
46 Ääsmäe Henry-Haidor Hõrak 0 0 0 0
47 Tamsalu EBE Ivan Fedorov 0 0 0 0
48 Ääsmäe Jaagup Sule 0 0 0 0
49 Ääsmäe Jaan Rebane 0 0 0 0
50 Tamsalu EBE Jaanus Laidus 0 0 0 0
51 Kuusalu Jesse Lauter 0 0 0 0
52 SHK Tornaado Joel Järv 0 0 0 0
53 Kuusalu Joonas Arro 0 0 0 0
54 Ääsmäe Joonatan Jürimaa 0 0 0 0
55 Kuusalu Kaarel Priilinn 0 0 0 0
56 Ääsmäe Karl Enok Pang 0 0 0 0
57 SHK Tornaado Karl Romet Ainso 0 0 0 0
58 Tamsalu EBE Karmo Mõtlik 0 0 0 0
59 Kuusalu Kaspar Rüngenen 0 0 0 0
60 SK Noorus Kevin Kosteintšuk 0 0 0 0
61 Jõgeva SK Tähe 04 Kevin Ots 0 0 0 0
62 EMÜ SK Kristjan Troon 0 0 0 0
63 Ääsmäe Kristo Kondrov 0 0 0 0
64 Kuusalu Kuldar Paalberg 0 0 0 0
65 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 0 0 0 0
66 SHK Tornaado Marcus Zubsberg 0 0 0 0
67 Jõgeva SK Tähe 04 Marek Rosin 0 0 0 0
68 Tamsalu EBE Markus Selter 0 0 0 0
69 Kuusalu Marten Mänd 0 0 0 0
70 EMÜ SK Marti Pastak 0 0 0 0
71 SHK Tornaado Mathias Uleksin 0 0 0 0
72 Jõgeva SK Tähe 04 Mattias Lust 0 0 0 0
73 Jõgeva SK Tähe 04 Mattias Padar 0 0 0 0
74 Ääsmäe Mattias Tagarand 0 0 0 0
75 SK Noorus Mihhail Apilat 0 0 0 0
76 Kuusalu Märten Trei 0 0 0 0
77 Tamsalu EBE Nikolai Kruse 0 0 0 0
78 Tamsalu EBE Oskar Vikk 0 0 0 0
79 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 0 0 0 0
80 Tamsalu EBE Ragmar Saukas 0 0 0 0
81 Tamsalu EBE Rainer Kaasik 0 0 0 0
82 SHK Tornaado Rasmus Kiss 0 0 0 0
83 Kuusalu Rasmus Meigas 0 0 0 0
84 Ääsmäe Rasmus Sume 0 0 0 0
85 Tamsalu EBE Rasmus Võhma 0 0 0 0
86 SHK Tornaado Raul Kiudorv 0 0 0 0
87 EMÜ SK Remo Timmusk 0 0 0 0
88 Ääsmäe Rene Filippov 0 0 0 0
89 Sparta Team Automaailm Richard Vainola 0 0 0 0
90 Sparta Team Automaailm Robin Savi 0 0 0 0
91 EMÜ SK Roland Kruus 0 0 0 0
92 Ääsmäe Roland-Ralf Sammal 0 0 0 0
93 Tamsalu EBE Romer Kungla 0 0 0 0
94 SHK Tornaado Romet Lipson 0 0 0 0
95 Sparta Team Automaailm Sebastian Johnason 0 0 0 0
96 Tamsalu EBE Sergei Int 0 0 0 0
97 Tamsalu EBE Sergei Jerjomin 0 0 0 0
98 Ääsmäe Sten-Erik Krull 0 0 0 0
99 Ääsmäe Steven Mihkelson 0 0 0 0
100 Ääsmäe Steven Mäenurm 0 0 0 0
101 Kuusalu Tener Markus 0 0 0 0
102 Tamsalu EBE Timo Allmäe 0 0 0 0
103 SHK Tornaado Toomas-Marten Oden 0 0 0 0
104 EMÜ SK Akim Solovjov 2 0 0 0
105 EMÜ SK Andreas Pehka 2 0 0 0
106 EMÜ SK Andrei Solovjov 2 0 0 0
107 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 2 0 0 0
108 Sparta Team Automaailm Elliot Olsson 2 0 0 0
109 SK Noorus Georg Vladimirov 2 0 0 0
110 Sparta Team Automaailm Henry Välling 2 0 0 0
111 Sparta Team Automaailm Jordan Matheo Niineorg 2 0 0 0
112 Sparta Team Automaailm Karl Markus Albu 2 0 0 0
113 Jõgeva SK Tähe 04 Kaur Kevin Kalda 2 0 0 0
114 SK Noorus Konrad Kudeviita 2 0 0 0
115 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 2 0 0 0
116 EMÜ SK Liisa Kaasik 2 0 0 0
117 SK Noorus Maksim Vedernikov 2 0 0 0
118 EMÜ SK Marcus Tamm 2 0 0 0
119 EMÜ SK Markus Pehka 2 0 0 0
120 EMÜ SK Marten Rives 2 0 0 0
121 Jõgeva SK Tähe 04 Marten Teppan 2 0 0 0
122 Jõgeva SK Tähe 04 Martin Annuk 2 0 0 0
123 SK Noorus Martin Pähkelman 2 0 0 0
124 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 2 0 0 0
125 SK Noorus Maximus Vorobjov 2 0 0 0
126 Sparta Team Automaailm Mikk Vahter 2 0 0 0
127 SK Noorus Nikita Borodajev 2 0 0 0
128 SK Noorus Nikita Sarana 2 0 0 0
129 Jõgeva SK Tähe 04 Oliver Heljand 2 0 0 0
130 Jõgeva SK Tähe 04 Ralf-Gregor Laansalu 2 0 0 0
131 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 2 0 0 0
132 Jõgeva SK Tähe 04 Rauno Pärtel 2 0 0 0
133 Sparta Team Automaailm Savva Azarov 2 0 0 0
134 SK Noorus Sergei Tšugunov 2 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. EMÜ SKMarcusTamm80413790,2
2. Sparta Team AutomaailmJordan MatheoNiineorg80383284,2
3. SK NoorusMaximusVorobjov80756181,3
4. Jõgeva SK Tähe 04MartenTeppan80413278,1

U13 - põhjagrupp

SpartaNoorusKuusaluÄäsmäeSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm8 - 1
8 - 2
10 - 1
20 - 3
18 - 1
13 - 3
9 - 3
15 - 1
22 - 0
123-15271
SK Noorus1 - 8
2 - 8
1 - 10
13 - 0
5 - 3
5 - 4
6 - 5
5 - 1
4 - 3
42-42182
Kuusalu3 - 20
1 - 18
3 - 13
0 - 13
3 - 5
4 - 5
7 - 6
3 - 7
12 - 4
36-9163
Ääsmäe3 - 9
1 - 15
0 - 22
5 - 6
1 - 5
3 - 4
6 - 7
7 - 3
4 - 12
30-8334

U13 - lõunagrupp

Tähe 04EMÜTamsaluTornaadoSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe 0412 - 2
7 - 4
12 - 2
31 - 3
17 - 4
21 - 0
44 - 1
20 - 2
25 - 1
189-19271
EMÜ SK2 - 12
4 - 7
2 - 12
13 - 4
17 - 10
14 - 7
16 - 0
13 - 5
17 - 3
98-60182
Tamsalu EBE3 - 31
4 - 17
0 - 21
4 - 13
10 - 17
7 - 14
19 - 6
23 - 5
8 - 2
78-12693
SHK Tornaado1 - 44
2 - 20
1 - 25
0 - 16
5 - 13
3 - 17
6 - 19
5 - 23
2 - 8
25-18504

U13 - põhjagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm990000123 - 1527
SK Noorus96030042 - 4218
Kuusalu92070036 - 916
Ääsmäe91080030 - 833

U13 - lõunagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe 04990000189 - 1927
EMÜ SK96030098 - 6018
Tamsalu EBE93060078 - 1269
SHK Tornaado90090025 - 1850

U13 - põhjagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 9 15 18 33
2 Sparta Team Automaailm Niklas Sildre 9 13 16 29
3 Sparta Team Automaailm Johannes Tammeorg 9 19 4 23
4 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 7 13 7 20
5 Kuusalu Chris Felix Oja 9 18 2 20
6 Ääsmäe Henry-Haidor Hõrak 9 16 1 17
7 SK Noorus Nikita Borodajev 9 10 6 16
8 SK Noorus VladiLi Lihatšjov 9 8 7 15
9 Sparta Team Automaailm Savva Azarov 7 9 5 14
10 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 9 11 2 13
11 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 9 7 5 12
12 SK Noorus Rico-Marder Velja 6 9 2 11
13 SK Noorus Daniil Sennikov 4 6 4 10
14 Kuusalu Kuldar Paalberg 9 8 2 10
15 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 9 3 7 10
16 SK Noorus Konrad Kudeviita 9 5 4 9
17 Sparta Team Automaailm Mikk Vahter 5 7 1 8
18 Ääsmäe Danil Slizunov 9 4 4 8
19 Ääsmäe Jaan Rebane 9 3 4 7
20 Sparta Team Automaailm Henry Välling 9 1 6 7
21 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf 2 4 2 6
22 Kuusalu Marten Mänd 7 4 2 6
23 Sparta Team Automaailm Elliot Olsson 7 3 3 6
24 Sparta Team Automaailm Onni Taskila 7 4 1 5
25 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 7 2 3 5
26 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 9 2 3 5
27 Ääsmäe Joonatan Jürimaa 7 0 4 4
28 Ääsmäe Sten-Erik Krull 9 4 0 4
29 SK Noorus Martin Pähkelman 9 3 1 4
30 Kuusalu Rasmus Meigas 9 3 1 4
31 Kuusalu Andreas Puusepp 9 2 2 4
32 Kuusalu Joonas Arro 9 1 3 4
33 Sparta Team Automaailm Erik Randel 7 0 3 3
34 Ääsmäe Devin Meltsas 9 1 2 3
35 Sparta Team Automaailm Karl Markus Albu 6 1 1 2
36 Sparta Team Automaailm Robin Savi 7 1 1 2
37 Kuusalu Kaspar Rüngenen 9 0 2 2
38 Ääsmäe Rene Filippov 9 0 2 2
39 Sparta Team Automaailm Andreas Karner 2 0 1 1
40 Sparta Team Automaailm Richard Vainola 3 0 1 1
41 Sparta Team Automaailm Greg Ojasalu 5 0 1 1
42 Kuusalu Arman Cedrik Kivisik 7 0 1 1
43 Ääsmäe Jaagup Sule 9 1 0 1
44 SK Noorus Nikita Sarana 9 1 0 1
45 SK Noorus Maximus Vorobjov 9 0 1 1
46 Kuusalu Märten Trei 9 0 1 1
47 SK Noorus Sergei Tšugunov 9 0 1 1
48 Ääsmäe Steven Mäenurm 9 0 1 1
49 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 0 0 0 0
50 Sparta Team Automaailm Erik Radik 1 0 0 0
51 Kuusalu Jesse Lauter 1 0 0 0
52 Sparta Team Automaailm Sebastian Johnason 1 0 0 0
53 SK Noorus Georg Vladimirov 2 0 0 0
54 Kuusalu Tener Markus 2 0 0 0
55 SK Noorus Darian Rõzkov 4 0 0 0
56 Kuusalu Kaarel Priilinn 5 0 0 0
57 Ääsmäe Karl Enok Pang 5 0 0 0
58 SK Noorus Maksim Vedernikov 6 0 0 0
59 SK Noorus Kevin Kosteintšuk 7 0 0 0
60 Ääsmäe Mattias Tagarand 7 0 0 0
61 SK Noorus Mihhail Apilat 7 0 0 0
62 Ääsmäe Kristo Kondrov 8 0 0 0
63 Ääsmäe Aaron Hakkaja 9 0 0 0
64 Kuusalu Allen Larin 9 0 0 0
65 Sparta Team Automaailm Jordan Matheo Niineorg 9 0 0 0
66 Ääsmäe Rasmus Sume 9 0 0 0
67 Ääsmäe Roland-Ralf Sammal 9 0 0 0
68 Ääsmäe Steven Mihkelson 9 0 0 0

U13 - lõunagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe 04 Margus Rosin 9 44 32 76
2 Jõgeva SK Tähe 04 Karl-Eerik Kukk 8 34 21 55
3 Tamsalu EBE Oskar Vikk 7 44 6 50
4 Jõgeva SK Tähe 04 Rasmus Randoja 9 31 19 50
5 EMÜ SK Danver Pruuli 9 27 8 35
6 Jõgeva SK Tähe 04 Oliver Heljand 9 21 9 30
7 Jõgeva SK Tähe 04 Karl Mark Tammsaar 9 18 11 29
8 Jõgeva SK Tähe 04 Rome Andro Moora 9 13 16 29
9 Tamsalu EBE Gregor Kaljurand 9 15 12 27
10 EMÜ SK Aleksandr Popenov 8 17 6 23
11 EMÜ SK Marcos Timmusk 6 13 9 22
12 EMÜ SK Andrei Solovjov 5 9 12 21
13 SHK Tornaado Raul Kiudorv 9 16 2 18
14 EMÜ SK Maksim Shkitskiy 7 10 5 15
15 Jõgeva SK Tähe 04 Martin Annuk 7 9 4 13
16 EMÜ SK Robin Sepma 4 6 6 12
17 Tamsalu EBE Sergei Int 6 5 6 11
18 Jõgeva SK Tähe 04 Kaur Kevin Kalda 7 3 8 11
19 Jõgeva SK Tähe 04 Kristofer Frank 5 6 4 10
20 EMÜ SK Gregor Jüriado 7 4 6 10
21 Jõgeva SK Tähe 04 Rauno Pärtel 7 4 6 10
22 Tamsalu EBE Rasmus Võhma 9 6 3 9
23 EMÜ SK Marten Rives 9 5 4 9
24 Tamsalu EBE Artjom Sulimov 5 3 3 6
25 Jõgeva SK Tähe 04 Holger Nõmm 6 3 3 6
26 EMÜ SK Mark Ussar 7 3 2 5
27 Tamsalu EBE Rainer Kaasik 7 3 2 5
28 EMÜ SK Andreas Pehka 6 3 1 4
29 SHK Tornaado Joel Järv 9 3 1 4
30 Tamsalu EBE Jaanus Laidus 9 1 3 4
31 SHK Tornaado Marcus Zubsberg 9 2 1 3
32 SHK Tornaado Rasmus Kiss 9 2 1 3
33 SHK Tornaado Eduard Vilgats 7 0 2 2
34 Jõgeva SK Tähe 04 Ralf-Gregor Laansalu 8 1 1 2
35 EMÜ SK Markus Pehka 9 1 1 2
36 SHK Tornaado Romet Lipson 9 1 1 2
37 Tamsalu EBE Timo Allmäe 9 0 2 2
38 Jõgeva SK Tähe 04 Marek Rosin 2 1 0 1
39 Tamsalu EBE Karmo Mõtlik 2 0 1 1
40 Tamsalu EBE Daniil Koratteljov 3 0 1 1
41 Jõgeva SK Tähe 04 Kevin Ots 3 0 1 1
42 EMÜ SK Liisa Kaasik 5 0 1 1
43 EMÜ SK Akim Solovjov 8 0 1 1
44 SHK Tornaado Karl Romet Ainso 9 1 0 1
45 EMÜ SK Anton Remets 0 0 0 0
46 EMÜ SK Daniils Petrovs 0 0 0 0
47 EMÜ SK Frederik Liiva 0 0 0 0
48 Jõgeva SK Tähe 04 Gregor Rande 0 0 0 0
49 Tamsalu EBE Ivan Fedorov 0 0 0 0
50 EMÜ SK Kristjan Troon 0 0 0 0
51 EMÜ SK Marti Pastak 0 0 0 0
52 Tamsalu EBE Nikolai Kruse 0 0 0 0
53 EMÜ SK Remo Timmusk 0 0 0 0
54 EMÜ SK Roland Kruus 0 0 0 0
55 Tamsalu EBE Sergei Jerjomin 0 0 0 0
56 Jõgeva SK Tähe 04 Henry Hanst 1 0 0 0
57 Tamsalu EBE Ragmar Saukas 2 0 0 0
58 Tamsalu EBE Romer Kungla 3 0 0 0
59 SHK Tornaado Mathias Uleksin 4 0 0 0
60 Jõgeva SK Tähe 04 Mattias Padar 4 0 0 0
61 EMÜ SK Marcus Tamm 5 0 0 0
62 SHK Tornaado Ayrton Klooren 9 0 0 0
63 Tamsalu EBE Markus Selter 9 0 0 0
64 Jõgeva SK Tähe 04 Marten Teppan 9 0 0 0
65 Jõgeva SK Tähe 04 Mattias Lust 9 0 0 0
66 SHK Tornaado Toomas-Marten Oden 9 0 0 0

U13 - põhjagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmJordan MatheoNiineorg36015113690,1
2. SK NoorusMaximusVorobjov36025421283,5
3. KuusaluAllenLarin36030121069,8
4. ÄäsmäeRoland-RalfSammal36024015765,4

U13 - lõunagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe 04MattiasPadar2044100,0
2. Jõgeva SK Tähe 04MartenTeppan242766484,2
3. EMÜ SKMarcusTamm2001107770,0
4. EMÜ SKMarkusPehka160876069,0
5. Jõgeva SK Tähe 04MattiasLust98201365,0
6. Tamsalu EBEMarkusSelter36032620061,4
7. SHK TornaadoKarl RometAinso32035020959,7
8. SHK TornaadoToomas-MartenOden40722838,9

U13 A - karikavõistlused

EMÜTamsaluTornaadoSuhePunkteKoht
EMÜ SK7 - 47 - 014-461
Tamsalu EBE4 - 79 - 113-832
SHK Tornaado0 - 71 - 91-1603

U13 B - karikavõistlused

Tähe 04SpartaKuusaluSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe 049 - 2
0 - 1
11 - 020-361
Sparta Team Automaailm2 - 9
1 - 0
2 - 15-1062
Kuusalu0 - 111 - 21-1303

 

Jõgeva SK Tähe 04   
 Jõgeva SK Tähe 04  
Tamsalu EBE / Jäneda SK  
EMÜ SK Sparta Team Automaailm 
 Sparta Team Automaailm1-0 
Sparta Team Automaailm  
Sparta Team Automaailm  
Jõgeva SK Tähe 04  
EMÜ SK  
Tamsalu EBE / Jäneda SK  
Kuusalu  
SHK Tornaado  
  
  

U13

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Tamsalu EBE Oskar Vikk 3 14 0 14
2 Jõgeva SK Tähe 04 Rasmus Randoja 4 10 2 12
3 Jõgeva SK Tähe 04 Oliver Heljand 4 9 3 12
4 Jõgeva SK Tähe 04 Rome Andro Moora 4 3 6 9
5 Jõgeva SK Tähe 04 Karl Mark Tammsaar 4 5 3 8
6 EMÜ SK Maksim Shkitskiy 3 4 1 5
7 EMÜ SK Andrei Solovjov 3 3 2 5
8 Jõgeva SK Tähe 04 Karl-Eerik Kukk 4 3 2 5
9 Sparta Team Automaailm Johannes Tammeorg 4 4 0 4
10 Jõgeva SK Tähe 04 Margus Rosin 4 4 0 4
11 Sparta Team Automaailm Savva Azarov 4 3 1 4
12 Jõgeva SK Tähe 04 Martin Annuk 4 0 4 4
13 EMÜ SK Andreas Pehka 3 2 1 3
14 EMÜ SK Marcos Timmusk 3 2 1 3
15 EMÜ SK Robin Sepma 3 2 1 3
16 Tamsalu EBE Gregor Kaljurand 3 0 3 3
17 Tamsalu EBE Markus Selter 3 0 3 3
18 Jõgeva SK Tähe 04 Rauno Pärtel 4 2 1 3
19 EMÜ SK Aleksandr Popenov 3 1 1 2
20 Jõgeva SK Tähe 04 Kristofer Frank 4 2 0 2
21 Sparta Team Automaailm Niklas Sildre 4 1 1 2
22 Kuusalu Chris Felix Oja 2 1 0 1
23 SHK Tornaado Marcus Zubsberg 2 1 0 1
24 Tamsalu EBE Rasmus Võhma 2 1 0 1
25 SHK Tornaado Romet Lipson 2 0 1 1
26 Tamsalu EBE Daniil Koratteljov 3 1 0 1
27 Jõgeva SK Tähe 04 Holger Nõmm 3 0 1 1
28 EMÜ SK Remo Timmusk 3 0 1 1
29 Tamsalu EBE Timo Allmäe 3 0 1 1
30 Sparta Team Automaailm Henry Välling 4 1 0 1
31 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 4 0 1 1
32 Jõgeva SK Tähe 04 Kaur Kevin Kalda 4 0 1 1
33 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 0 0 0 0
34 Tamsalu EBE Artjom Sulimov 0 0 0 0
35 EMÜ SK Daniils Petrovs 0 0 0 0
36 EMÜ SK Danver Pruuli 0 0 0 0
37 Sparta Team Automaailm Elliot Olsson 0 0 0 0
38 EMÜ SK Frederik Liiva 0 0 0 0
39 EMÜ SK Gregor Jüriado 0 0 0 0
40 Tamsalu EBE Jaanus Laidus 0 0 0 0
41 Kuusalu Jesse Lauter 0 0 0 0
42 Sparta Team Automaailm Karl Markus Albu 0 0 0 0
43 Tamsalu EBE Karmo Mõtlik 0 0 0 0
44 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 0 0 0 0
45 EMÜ SK Kristjan Troon 0 0 0 0
46 EMÜ SK Marten Rives 0 0 0 0
47 EMÜ SK Marti Pastak 0 0 0 0
48 Tamsalu EBE Nikolai Kruse 0 0 0 0
49 Sparta Team Automaailm Pärtel-Erik Sits 0 0 0 0
50 Sparta Team Automaailm Robin Savi 0 0 0 0
51 Tamsalu EBE Romer Kungla 0 0 0 0
52 Tamsalu EBE Sergei Int 0 0 0 0
53 Kuusalu Tener Markus 0 0 0 0
54 Sparta Team Automaailm Mikk Vahter 1 0 0 0
55 Kuusalu Allen Larin 2 0 0 0
56 Kuusalu Andreas Puusepp 2 0 0 0
57 EMÜ SK Anton Remets 2 0 0 0
58 Kuusalu Arman Cedrik Kivisik 2 0 0 0
59 SHK Tornaado Ayrton Klooren 2 0 0 0
60 SHK Tornaado Eduard Vilgats 2 0 0 0
61 SHK Tornaado Joel Järv 2 0 0 0
62 Kuusalu Joonas Arro 2 0 0 0
63 Kuusalu Kaarel Priilinn 2 0 0 0
64 SHK Tornaado Karl Romet Ainso 2 0 0 0
65 Kuusalu Kaspar Rüngenen 2 0 0 0
66 Kuusalu Kuldar Paalberg 2 0 0 0
67 Kuusalu Marten Mänd 2 0 0 0
68 SHK Tornaado Mathias Uleksin 2 0 0 0
69 Kuusalu Märten Trei 2 0 0 0
70 Kuusalu Rasmus Meigas 2 0 0 0
71 SHK Tornaado Raul Kiudorv 2 0 0 0
72 SHK Tornaado Toomas-Marten Oden 2 0 0 0
73 EMÜ SK Akim Solovjov 3 0 0 0
74 Tamsalu EBE Ivan Fedorov 3 0 0 0
75 EMÜ SK Liisa Kaasik 3 0 0 0
76 EMÜ SK Marcus Tamm 3 0 0 0
77 EMÜ SK Mark Ussar 3 0 0 0
78 EMÜ SK Markus Pehka 3 0 0 0
79 Tamsalu EBE Rainer Kaasik 3 0 0 0
80 EMÜ SK Roland Kruus 3 0 0 0
81 Tamsalu EBE Sergei Jerjomin 3 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Greg Ojasalu 4 0 0 0
83 Jõgeva SK Tähe 04 Henry Hanst 4 0 0 0
84 Sparta Team Automaailm Jordan Matheo Niineorg 4 0 0 0
85 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 4 0 0 0
86 Jõgeva SK Tähe 04 Marten Teppan 4 0 0 0
87 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 4 0 0 0
88 Jõgeva SK Tähe 04 Mattias Lust 4 0 0 0
89 Jõgeva SK Tähe 04 Mattias Padar 4 0 0 0
90 Jõgeva SK Tähe 04 Ralf-Gregor Laansalu 4 0 0 0
91 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 4 0 0 0
92 Sparta Team Automaailm Richard Vainola 4 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe 04MattiasPadar139888,9
2. Jõgeva SK Tähe 04MattiasLust168787,5
3. Jõgeva SK Tähe 04MartenTeppan52312787,1
4. EMÜ SKMarcusTamm60393179,5
5. Sparta Team AutomaailmJordan MatheoNiineorg80443477,3
6. KuusaluKuldarPaalberg40523975,0
7. SHK TornaadoToomas-MartenOden40422661,9
8. Tamsalu EBEMarkusSelter60664060,6
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |