U11

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Akim Solovjov 0 0 0 0
2 HC Vipers Aleksander Kudeviita 0 0 0 0
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Alex Kaarepere 0 0 0 0
4 HC Vipers Allan Ahven 0 0 0 0
5 EMÜ SK Andreas Pehka 0 0 0 0
6 HC Vipers Andrei Borodin 0 0 0 0
7 Kuusalu Ann Järve 0 0 0 0
8 EMÜ SK Arlin-Christer Širokov 0 0 0 0
9 Kuusalu Armin Daniel Rätsepp 0 0 0 0
10 HC Vipers Artemi Ertti 0 0 0 0
11 Kuusalu Bruno Sergio Treufeld 0 0 0 0
12 EMÜ SK Daniel Nemvalts 0 0 0 0
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Daniil Lavruškin 0 0 0 0
14 EMÜ SK Daniil Svätski 0 0 0 0
15 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 0 0 0 0
16 EMÜ SK Ekke Malki 0 0 0 0
17 Sparta Team Automaailm Emil Kilpia 0 0 0 0
18 Jäneda SK Emma-Lotta Vikk 0 0 0 0
19 Jäneda SK Erik Piirsalu 0 0 0 0
20 Jäneda SK Eudor Velleramm 0 0 0 0
21 EMÜ SK Felix Solovjov 0 0 0 0
22 HC Vipers Filipp Freiman 0 0 0 0
23 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Gregor Rande 0 0 0 0
24 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Gregor Saar 0 0 0 0
25 Jäneda SK Gustav Salm 0 0 0 0
26 EMÜ SK Hanna Pihu 0 0 0 0
27 Kuusalu Hendrik Madisson 0 0 0 0
28 EMÜ SK Henri Kutsar 0 0 0 0
29 Sparta Team Automaailm Holger Ojaste 0 0 0 0
30 Kuusalu Ian Järve 0 0 0 0
31 EMÜ SK Jakob Puu 0 0 0 0
32 HC Vipers Jaroslav Novikov 0 0 0 0
33 Sparta Team Automaailm Jasper Josua Niineorg 0 0 0 0
34 HC Vipers Jegor Smõkov 0 0 0 0
35 Jäneda SK Johann-Peter Grave 0 0 0 0
36 EMÜ SK Kaspar Allas 0 0 0 0
37 Sparta Team Automaailm Kaspar Gregor Niineorg 0 0 0 0
38 Jäneda SK Keimo Kari 0 0 0 0
39 Jäneda SK Ken-Martti Vijar 0 0 0 0
40 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 0 0 0 0
41 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kert Kristjan Kukk 0 0 0 0
42 Jäneda SK Kris Koppel 0 0 0 0
43 EMÜ SK Kristjan Troon 0 0 0 0
44 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kristofer Kiis 0 0 0 0
45 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 0 0 0 0
46 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 0 0 0 0
47 Kuusalu Maia Järve 0 0 0 0
48 Jäneda SK Marcus Jürman 0 0 0 0
49 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Marek Blinnikov 0 0 0 0
50 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Marek Rosin 0 0 0 0
51 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Markus-Lion Räitsak 0 0 0 0
52 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Martin Rosin 0 0 0 0
53 Kuusalu Mattias Mänd 0 0 0 0
54 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
55 Jäneda SK Mehis Ries 0 0 0 0
56 Jäneda SK Mirdo Ellermaa 0 0 0 0
57 Kuusalu Norman Nikkarinen 0 0 0 0
58 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Oleg Vasjov 0 0 0 0
59 EMÜ SK Oskar Männik 0 0 0 0
60 EMÜ SK Ott Tera 0 0 0 0
61 HC Vipers Pavel Blitshtein 0 0 0 0
62 Sparta Team Automaailm Rasmus Hendrik Heiskanen 0 0 0 0
63 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Rasmus Moora 0 0 0 0
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Remi Asman 0 0 0 0
65 EMÜ SK Remi Väärt 0 0 0 0
66 Jäneda SK Remo-Marten Soorand 0 0 0 0
67 Kuusalu Risto Liivo 0 0 0 0
68 EMÜ SK Robert Ljutov 0 0 0 0
69 Jäneda SK Robert Sillandi 0 0 0 0
70 Kuusalu Robin Patrik Närska 0 0 0 0
71 EMÜ SK Roman Turovski 0 0 0 0
72 Jäneda SK Sander Nagornõi 0 0 0 0
73 EMÜ SK Sander Timmusk 0 0 0 0
74 Jäneda SK Sebastian Nagornõi 0 0 0 0
75 Kuusalu Sebastian Palu 0 0 0 0
76 Sparta Team Automaailm Simon Sildre 0 0 0 0
77 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 0 0 0 0
78 HC Vipers Timofei Bereznoi 0 0 0 0
79 HC Vipers Timur Alihodzin 0 0 0 0
80 EMÜ SK Uku Malki 0 0 0 0
81 Jäneda SK Vahur Ries 0 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 0 0 0 0
83 Sparta Team Automaailm Viljo Verneri Tekoniemi 0 0 0 0

U11

EMÜOlivia 07VipersSpartaJänedaKuusaluSuhePunkteKoht
EMÜ SK5 - 45 - 17 - 59 - 47 - 2
8 - 1
41-17181
Jõgeva SK Tähe / Olivia 074 - 57 - 314 - 211 - 6
15 - 3
4 - 255-21152
HC Vipers1 - 53 - 73 - 6
8 - 3
6 - 09 - 030-2193
Sparta Team Automaailm5 - 72 - 146 - 3
3 - 8
7 - 66 - 229-4084
Jäneda SK4 - 96 - 11
3 - 15
0 - 66 - 78 - 427-5245
Kuusalu2 - 7
1 - 8
2 - 40 - 92 - 64 - 811-4206

U11

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
EMÜ SK66000041 - 1718
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0765010055 - 2115
HC Vipers63030030 - 219
Sparta Team Automaailm62130029 - 408
Jäneda SK61041027 - 524
Kuusalu60060011 - 420

U11

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Gregor Rande 6 22 4 26
2 Jäneda SK Keimo Kari 6 18 4 22
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Marek Rosin 6 10 5 15
4 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 6 12 2 14
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Markus-Lion Räitsak 6 7 6 13
6 EMÜ SK Andreas Pehka 6 9 3 12
7 Sparta Team Automaailm Viljo Verneri Tekoniemi 6 10 1 11
8 HC Vipers Aleksander Kudeviita 6 7 4 11
9 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 4 6 4 10
10 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Alex Kaarepere 6 7 3 10
11 Sparta Team Automaailm Simon Sildre 6 5 5 10
12 EMÜ SK Uku Malki 6 8 1 9
13 HC Vipers Jegor Smõkov 6 6 3 9
14 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 6 5 4 9
15 EMÜ SK Jakob Puu 6 4 5 9
16 HC Vipers Pavel Blitshtein 6 4 5 9
17 EMÜ SK Akim Solovjov 6 5 3 8
18 Jäneda SK Ken-Martti Vijar 6 3 4 7
19 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kert Kristjan Kukk 5 2 4 6
20 Jäneda SK Gustav Salm 6 4 2 6
21 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Rasmus Moora 6 2 4 6
22 HC Vipers Timofei Bereznoi 3 3 2 5
23 Kuusalu Sebastian Palu 4 2 3 5
24 HC Vipers Jaroslav Novikov 6 4 1 5
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Gregor Saar 6 3 2 5
26 HC Vipers Artemi Ertti 5 2 2 4
27 Kuusalu Risto Liivo 6 4 0 4
28 EMÜ SK Matvei Kalamees 3 2 1 3
29 HC Vipers Andrei Borodin 6 3 0 3
30 EMÜ SK Hanna Pihu 6 1 2 3
31 HC Vipers Timur Alihodzin 6 1 2 3
32 Jäneda SK Remo-Marten Soorand 2 1 1 2
33 Jäneda SK Marcus Jürman 5 1 1 2
34 Kuusalu Norman Nikkarinen 5 1 1 2
35 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Martin Rosin 5 0 2 2
36 Kuusalu Hendrik Madisson 6 2 0 2
37 Kuusalu Ian Järve 6 2 0 2
38 EMÜ SK Ekke Malki 6 0 2 2
39 Jäneda SK Eudor Velleramm 6 0 2 2
40 Jäneda SK Johann-Peter Grave 6 0 2 2
41 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 6 0 2 2
42 EMÜ SK Oskar Männik 6 0 2 2
43 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 4 1 0 1
44 Sparta Team Automaailm Rasmus Hendrik Heiskanen 4 1 0 1
45 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Marek Blinnikov 4 0 1 1
46 EMÜ SK Ott Tera 4 0 1 1
47 Sparta Team Automaailm Holger Ojaste 6 1 0 1
48 EMÜ SK Arlin-Christer Širokov 0 0 0 0
49 EMÜ SK Daniil Svätski 0 0 0 0
50 Sparta Team Automaailm Emil Kilpia 0 0 0 0
51 Jäneda SK Emma-Lotta Vikk 0 0 0 0
52 EMÜ SK Felix Solovjov 0 0 0 0
53 EMÜ SK Henri Kutsar 0 0 0 0
54 EMÜ SK Kaspar Allas 0 0 0 0
55 EMÜ SK Kristjan Troon 0 0 0 0
56 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kristofer Kiis 0 0 0 0
57 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 0 0 0 0
58 Jäneda SK Mirdo Ellermaa 0 0 0 0
59 EMÜ SK Robert Ljutov 0 0 0 0
60 EMÜ SK Roman Turovski 0 0 0 0
61 Kuusalu Ann Järve 1 0 0 0
62 Jäneda SK Erik Piirsalu 2 0 0 0
63 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Remi Asman 2 0 0 0
64 Kuusalu Bruno Sergio Treufeld 3 0 0 0
65 Kuusalu Mattias Mänd 3 0 0 0
66 EMÜ SK Remi Väärt 3 0 0 0
67 Kuusalu Armin Daniel Rätsepp 4 0 0 0
68 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Daniil Lavruškin 4 0 0 0
69 Jäneda SK Robert Sillandi 4 0 0 0
70 HC Vipers Allan Ahven 6 0 0 0
71 EMÜ SK Daniel Nemvalts 6 0 0 0
72 HC Vipers Filipp Freiman 6 0 0 0
73 Sparta Team Automaailm Jasper Josua Niineorg 6 0 0 0
74 Sparta Team Automaailm Kaspar Gregor Niineorg 6 0 0 0
75 Jäneda SK Kris Koppel 6 0 0 0
76 Kuusalu Maia Järve 6 0 0 0
77 Jäneda SK Mehis Ries 6 0 0 0
78 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Oleg Vasjov 6 0 0 0
79 Kuusalu Robin Patrik Närska 6 0 0 0
80 Jäneda SK Sander Nagornõi 6 0 0 0
81 EMÜ SK Sander Timmusk 6 0 0 0
82 Jäneda SK Sebastian Nagornõi 6 0 0 0
83 Jäneda SK Vahur Ries 6 0 0 0

U11

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. HC VipersTimurAlihodzin120604981,7
2. KuusaluHendrik Madisson60614980,3
3. KuusaluBruno SergioTreufeld60594678,0
4. Jõgeva SK Tähe / Olivia 07Kert KristjanKukk309777,8
5. EMÜ SKEkkeMalki180685175,0
6. Jõgeva SK Tähe / Olivia 07MartinRosin150745574,3
7. KuusaluIanJärve60664974,2
8. Sparta Team AutomaailmJasper JosuaNiineorg1581269071,4
9. HC VipersAllanAhven60352571,4
10. Sparta Team AutomaailmKaspar GregorNiineorg2213969,2
11. Jäneda SKSanderNagornõi120926267,4
12. Jäneda SKSebastianNagornõi60462452,2
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |