Teine liiga - lõuna/ida

SEB Jõgeva    
 SEB Jõgeva   
Aegna Ajee10-5 (2-1; 5-2; 3-2)   
Nõmme SEB Jõgeva  
 Nõmme12-7 (7-2; 1-3; 4-2)  
Penetron6-3 (1-2; 1-0; 4-1)   
Tabasalu Spordikompleks  SEB Jõgeva 
 Tabasalu Spordikompleks 7-3 (1-0; 1-3; 5-0) 
Tapa / Team Hummel8-4 (2-4; 1-0; 5-0)   
Eesti Maaülikooli SK III Eesti Maaülikooli SK III  
 Eesti Maaülikooli SK III6-3 (1-1; 5-1; 0-1)  
SK Rapla15-4 (7-0; 5-1; 3-3)   
Valga Välk   Tallinn United
 Valga Välk  6-2 (2-0; 0-1; 4-1)
SK Pro Sura5-2 (3-0; 1-1; 1-1)   
Sinimäe/Team Exel Jäneda II  
 Jäneda II7-2 (4-1; 2-0; 1-1)  
Jäneda II6-4 (2-0; 3-1; 1-3)   
SK Nordic  Tallinn United 
 SK Nordic 14-3 (3-0; 4-1; 7-2) 
Saue SHK5-3 (2-1; 2-1; 1-1)   
Tallinn United Tallinn United  
 Tallinn United10-3 (3-0; 3-0; 4-3)  
Vana hea puur (Tartu)4-2 (1-2; 1-0; 2-0)   
  Eesti Maaülikooli SK III  
   Eesti Maaülikooli SK III 
  Jäneda II8-7 (2-2; 2-3; 3-2)(1-0) LA 
1. kohtTallinn United   
2. kohtSEB Jõgeva   
3. kohtEesti Maaülikooli SK III   
4. kohtJäneda II   
5. kohtTabasalu Spordikompleks   
6. kohtValga Välk   
7. kohtNõmme   
8. kohtSK Nordic   
9. kohtSinimäe/Team Exel   
10. kohtPenetron   
11. kohtSaue SHK   
12. kohtSK Rapla   
13-14. kohtSK Pro Sura   
13-14. kohtTapa / Team Hummel   
15. kohtAegna Ajee   
16. kohtVana hea puur (Tartu)   
17. kohtSparta Team Automaailm III   
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Eesti Maaülikooli SK III Roland Raja 4 9 6 15
2 Eesti Maaülikooli SK III Talis Mölder 4 5 9 14
3 SEB Jõgeva Andro Sõber 3 6 5 11
4 Eesti Maaülikooli SK III Jaak Kaljula 4 6 4 10
5 SEB Jõgeva Merlis Kärson 4 4 6 10
6 SEB Jõgeva Siim Hõim 4 6 3 9
7 SK Nordic Ilja Shevelilov 2 3 5 8
8 Jäneda II Andres Luts 4 6 2 8
9 SEB Jõgeva Kaido Ingver 3 2 5 7
10 SEB Jõgeva Indrek Leemet 4 5 2 7
11 Jäneda II Johannes Jürisson 4 3 4 7
12 Eesti Maaülikooli SK III Jan Henrik Pärnik 4 4 1 5
13 Eesti Maaülikooli SK III Rando Ernits 4 3 2 5
14 SEB Jõgeva Indrek Piibur 2 2 2 4
15 SEB Jõgeva Algis Uiga 3 3 1 4
16 Jäneda II Taavi Lumiste 4 4 0 4
17 Jäneda II Jaagup Jairus 4 2 2 4
18 Jäneda II Tiit Kukk 4 2 2 4
19 Tapa / Team Hummel Kermo Uue 1 3 0 3
20 SK Nordic Sergei Murasjov 2 3 0 3
21 SK Nordic Igor Nasimov 2 2 1 3
22 Valga Välk Sergejs Kuncevics 2 2 1 3
23 Jäneda II Tõnis Luts 4 3 0 3
24 Eesti Maaülikooli SK III Joosep Moor 4 2 1 3
25 Jäneda II Andres Kalavus 4 1 2 3
26 Jäneda II Indrek Lumiste 4 1 2 3
27 PSC (Tartu) Sven Kiiss 1 2 0 2
28 Valga Välk Marek Vända 1 0 2 2
29 Valga Välk Simm Paap 2 2 0 2
30 Jäneda II Veiko Väisanen 2 1 1 2
31 SEB Jõgeva Jüri Narits 2 0 2 2
32 SEB Jõgeva Ats Püvi 3 1 1 2
33 SEB Jõgeva Andrus Lepp 3 0 2 2
34 Eesti Maaülikooli SK III Aivar Aasma 4 2 0 2
35 Eesti Maaülikooli SK III Mihkel Vanamb 4 1 1 2
36 Eesti Maaülikooli SK III Brait-Kevin Raudsepp 4 0 2 2
37 Jäneda II Karel Tiigemäe 4 0 2 2
38 SEB Jõgeva Erkko Nurmoja 1 1 0 1
39 Tapa / Team Hummel Joel Alla 1 1 0 1
40 PSC (Tartu) Kaspar Sakjas 1 1 0 1
41 Vana hea puur (Tartu) Pärt Erikson 1 1 0 1
42 Vana hea puur (Tartu) Teet Saar 1 1 0 1
43 Tapa / Team Hummel Aare Palmsalu 1 0 1 1
44 Vana hea puur (Tartu) Henrik Koorits 1 0 1 1
45 PSC (Tartu) Kaarel Õim 1 0 1 1
46 Tapa / Team Hummel Marek Palmsalu 1 0 1 1
47 PSC (Tartu) Sander Eninš 1 0 1 1
48 PSC (Tartu) Sander Lepik 1 0 1 1
49 Tapa / Team Hummel Viktor Karakulov 1 0 1 1
50 Valga Välk Armands Valtins 2 1 0 1
51 Valga Välk Remo Kupits 2 1 0 1
52 Valga Välk Dmitri Petrov 2 0 1 1
53 Valga Välk Reiko Anniko 2 0 1 1
54 SEB Jõgeva Alar Tammik 4 1 0 1
55 Eesti Maaülikooli SK III Karl-Toomas Sims 4 0 1 1
56 SEB Jõgeva Kristjan Seermann 4 0 1 1
57 Eesti Maaülikooli SK III Priit Salumets 4 0 1 1
58 SEB Jõgeva Alari Kütt 0 0 0 0
59 SK Nordic Eduard Astashin 0 0 0 0
60 Valga Välk Eduards Vjazovs 0 0 0 0
61 Jäneda II Eik Kobrand 0 0 0 0
62 Eesti Maaülikooli SK III Ekke Jalandi 0 0 0 0
63 Valga Välk Elvijs Guogis 0 0 0 0
64 Eesti Maaülikooli SK III Enrico Ojaperv 0 0 0 0
65 Eesti Maaülikooli SK III Erki Vellama 0 0 0 0
66 Eesti Maaülikooli SK III Fernando Orgusaar 0 0 0 0
67 SEB Jõgeva Heiki Voog 0 0 0 0
68 Tapa / Team Hummel Ivar Palmsalu 0 0 0 0
69 Tapa / Team Hummel Janno Oja 0 0 0 0
70 SEB Jõgeva Joandi Tõiv 0 0 0 0
71 Vana hea puur (Tartu) Johannes Vedru 0 0 0 0
72 SK Nordic Juri Rabski 0 0 0 0
73 SK Nordic Juri Ruzevich 0 0 0 0
74 Vana hea puur (Tartu) Kaido Kariste 0 0 0 0
75 Valga Välk Karlis Stipnieks 0 0 0 0
76 Jäneda II Kaur Lillevälja 0 0 0 0
77 Vana hea puur (Tartu) Lauri Kinkar 0 0 0 0
78 Jäneda II Mairo Mälk 0 0 0 0
79 Vana hea puur (Tartu) Margus Kangro 0 0 0 0
80 SK Nordic Mario Hang 0 0 0 0
81 Vana hea puur (Tartu) Ott-Aaron Allikmäe 0 0 0 0
82 Vana hea puur (Tartu) Priit Salumaa 0 0 0 0
83 PSC (Tartu) Rainis Pugovkin 0 0 0 0
84 Jäneda II Risto Kruusmann 0 0 0 0
85 Valga Välk Robert Bagdasarjan 0 0 0 0
86 Eesti Maaülikooli SK III Roberts Romanovs 0 0 0 0
87 PSC (Tartu) Sander Resev 0 0 0 0
88 PSC (Tartu) Sergei Aganitš 0 0 0 0
89 Vana hea puur (Tartu) Siim Espenberg 0 0 0 0
90 Tapa / Team Hummel Tanel Lees 0 0 0 0
91 PSC (Tartu) Tanel Luik 0 0 0 0
92 Tapa / Team Hummel Tanel Mikk 0 0 0 0
93 PSC (Tartu) Tanel-Dave Rego 0 0 0 0
94 Eesti Maaülikooli SK III Tõnis Korts 0 0 0 0
95 Tapa / Team Hummel Villu Varblane 0 0 0 0
96 SEB Jõgeva Üllar Kütt 0 0 0 0
97 Tapa / Team Hummel Aleksander Klasberg 1 0 0 0
98 PSC (Tartu) Anti Kustassoo 1 0 0 0
99 Vana hea puur (Tartu) Ardo Aednik 1 0 0 0
100 Vana hea puur (Tartu) Avo Ombler 1 0 0 0
101 SK Nordic Denis Jestokin 1 0 0 0
102 Valga Välk Egert Ojamäe 1 0 0 0
103 Jäneda II Henrik Kurganov 1 0 0 0
104 Valga Välk Ilmar Denissenko 1 0 0 0
105 Vana hea puur (Tartu) Indrek Reitkam 1 0 0 0
106 PSC (Tartu) Janek Romanovitš 1 0 0 0
107 Vana hea puur (Tartu) Kristjan Lusikas 1 0 0 0
108 Vana hea puur (Tartu) Lauri Kadajane 1 0 0 0
109 PSC (Tartu) Madis Kuriks 1 0 0 0
110 Valga Välk Maikel Daniel 1 0 0 0
111 Vana hea puur (Tartu) Meelis Ombler 1 0 0 0
112 PSC (Tartu) Meelis Uleksin 1 0 0 0
113 Vana hea puur (Tartu) Mikk Espenberg 1 0 0 0
114 PSC (Tartu) Pavel Timerhanov 1 0 0 0
115 PSC (Tartu) Raido Noobel 1 0 0 0
116 SK Nordic Ramil Dukenejev 1 0 0 0
117 Valga Välk Renat Silis 1 0 0 0
118 Tapa / Team Hummel Renee Annula 1 0 0 0
119 SK Nordic Roman Penkovski 1 0 0 0
120 SEB Jõgeva Ruslan Blinnikov 1 0 0 0
121 Tapa / Team Hummel Sergei Kazakov 1 0 0 0
122 Tapa / Team Hummel Taavi Ojaniit 1 0 0 0
123 SEB Jõgeva Toomas Klaarman 1 0 0 0
124 SEB Jõgeva Toomas Liiva 1 0 0 0
125 Tapa / Team Hummel Ulmer Uue 1 0 0 0
126 Tapa / Team Hummel Vahur Kütt 1 0 0 0
127 Valga Välk Aimur Rebane 2 0 0 0
128 SK Nordic Allan Lukken 2 0 0 0
129 SK Nordic Andrei Takovenko 2 0 0 0
130 SEB Jõgeva Andres Kangur 2 0 0 0
131 SEB Jõgeva Andrus Tõruke 2 0 0 0
132 SK Nordic Erik Nasimov 2 0 0 0
133 Valga Välk Henri Karja 2 0 0 0
134 Jäneda II Jan-Are Nursi 2 0 0 0
135 Jäneda II Jörgen Vikat 2 0 0 0
136 SK Nordic Lauri Pärna 2 0 0 0
137 Valga Välk Margo Pärnaku 2 0 0 0
138 SK Nordic Oleg Romanenko 2 0 0 0
139 SK Nordic Roman Dõba 2 0 0 0
140 Jäneda II Sander Soomägi 2 0 0 0
141 SK Nordic Sergei Ridchenko 2 0 0 0
142 Valga Välk Sergejs Aleksejevs 2 0 0 0
143 SK Nordic Vladimir Shutov 2 0 0 0
144 Jäneda II Aigar Lumiste 3 0 0 0
145 SEB Jõgeva Ingmar Huononen 3 0 0 0
146 SEB Jõgeva Riivo Marks 3 0 0 0
147 SEB Jõgeva Valev Tõnisson 3 0 0 0
148 SEB Jõgeva Aarne Kalmer 4 0 0 0
149 Eesti Maaülikooli SK III Fred Haga 4 0 0 0
150 Eesti Maaülikooli SK III Karl-Erik Kruusmaa 4 0 0 0
151 Jäneda II Nikita Tšernikov 4 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SK NordicRomanPenkovski45252288,0
2. SK NordicDenisJestokin15191684,2
3. PSC (Tartu)PavelTimerhanov45363083,3
4. Vana hea puur (Tartu)AvoOmbler45231982,6
5. SEB JõgevaKristjanSeermann68494081,6
6. SEB JõgevaIngmarHuononen112614980,3
7. Tapa / Team HummelTaaviOjaniit45383079,0
8. Valga VälkSergejsAleksejevs90423378,6
9. Eesti Maaülikooli SK IIIKarl-ErikKruusmaa183917076,9
10. SK NordicAndreiTakovenko30292275,9
11. Jäneda IINikitaTšernikov183916369,2

Teine liiga - lõuna/ida

SEBValgaEMÜ IIISK NordicPSCJäneda IITapaVana hea puurSuhePunkteKoht
SEB Jõgeva18 - 38 - 411 - 36 - 35 - 315 - 316 - 079-19211
Valga Välk3 - 188 - 76 - 54 - 34 - 311 - 27 - 343-41162
Eesti Maaülikooli SK III4 - 87 - 86 - 24 - 37 - 57 - 46 - 441-34153
SK Nordic3 - 115 - 62 - 65 - 48 - 56 - 27 - 336-37124
PSC (Tartu)3 - 63 - 43 - 44 - 56 - 55 - 22 - 126-27105
Jäneda II3 - 53 - 45 - 75 - 85 - 65 - 48 - 234-3666
Tapa / Team Hummel3 - 152 - 114 - 72 - 62 - 54 - 54 - 321-5227
Vana hea puur (Tartu)0 - 163 - 74 - 63 - 71 - 22 - 83 - 416-5028

Teine liiga - lõuna/ida

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
SEB Jõgeva77000079 - 1921
Valga Välk74210043 - 4116
Eesti Maaülikooli SK III75020041 - 3415
SK Nordic73121036 - 3712
PSC (Tartu)72122026 - 2710
Jäneda II72050034 - 366
Tapa / Team Hummel70160021 - 522
Vana hea puur (Tartu)70052016 - 502

Teine liiga - põhi/lääs

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalVäravate suhePunkte
Tallinn United8800069 - 1824
Tabasalu Spordikompleks8511145 - 3218
Sinimäe/Team Exel8402239 - 3914
Sinimäe/Team Exel8402239 - 3914
Nõmme8413041 - 3714
Saue SHK8404039 - 3812
SK Rapla8304132 - 5310
SK Rapla8304132 - 5310
SK Pro Sura8305029 - 309
Aegna Ajee8026020 - 404
Aegna Ajee8026020 - 404
Sparta Team Automaailm III8107018 - 453

Teine liiga - lõuna/ida

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SK Nordic Ilja Shevelilov 7 13 9 22
2 SEB Jõgeva Erkko Nurmoja 5 10 10 20
3 Jäneda II Andres Luts 7 16 4 20
4 SEB Jõgeva Ats Püvi 6 11 8 19
5 Valga Välk Renat Silis 7 11 5 16
6 SEB Jõgeva Merlis Kärson 4 8 5 13
7 SEB Jõgeva Andro Sõber 3 8 4 12
8 SEB Jõgeva Indrek Leemet 4 8 4 12
9 Jäneda II Andres Kalavus 7 7 5 12
10 SEB Jõgeva Siim Hõim 4 4 7 11
11 Valga Välk Armands Valtins 5 9 2 11
12 Eesti Maaülikooli SK III Jan Henrik Pärnik 6 6 5 11
13 Eesti Maaülikooli SK III Jaak Kaljula 7 9 2 11
14 SEB Jõgeva Andrus Tõruke 3 6 4 10
15 SK Nordic Igor Nasimov 6 5 4 9
16 Tapa / Team Hummel Aare Palmsalu 7 6 3 9
17 Eesti Maaülikooli SK III Aivar Aasma 7 3 6 9
18 SEB Jõgeva Alar Tammik 5 5 3 8
19 Valga Välk Margo Pärnaku 7 4 4 8
20 Eesti Maaülikooli SK III Roland Raja 5 5 2 7
21 SEB Jõgeva Kaido Ingver 5 4 3 7
22 Vana hea puur (Tartu) Teet Saar 7 6 1 7
23 Eesti Maaülikooli SK III Fred Haga 7 4 3 7
24 PSC (Tartu) Sander Lepik 7 4 3 7
25 SK Nordic Sergei Murasjov 7 4 3 7
26 Jäneda II Tõnis Luts 7 4 3 7
27 Eesti Maaülikooli SK III Rando Ernits 7 3 4 7
28 SK Nordic Roman Dõba 7 3 4 7
29 PSC (Tartu) Raido Noobel 7 2 5 7
30 Valga Välk Eduards Vjazovs 2 4 2 6
31 SEB Jõgeva Andres Kangur 3 5 1 6
32 SEB Jõgeva Jüri Narits 5 2 4 6
33 SEB Jõgeva Algis Uiga 5 0 6 6
34 PSC (Tartu) Kaspar Sakjas 7 5 1 6
35 Vana hea puur (Tartu) Lauri Kadajane 7 4 2 6
36 Valga Välk Remo Kupits 7 4 2 6
37 Eesti Maaülikooli SK III Joosep Moor 7 3 3 6
38 Tapa / Team Hummel Marek Palmsalu 7 3 3 6
39 Eesti Maaülikooli SK III Priit Salumets 7 3 3 6
40 PSC (Tartu) Madis Kuriks 4 1 4 5
41 PSC (Tartu) Anti Kustassoo 6 3 2 5
42 SK Nordic Allan Lukken 7 4 1 5
43 Jäneda II Tiit Kukk 7 1 4 5
44 SEB Jõgeva Indrek Piibur 2 2 2 4
45 SK Nordic Juri Ruzevich 4 2 2 4
46 Eesti Maaülikooli SK III Talis Mölder 4 2 2 4
47 Valga Välk Dmitri Petrov 5 1 3 4
48 SK Nordic Ramil Dukenejev 7 3 1 4
49 Valga Välk Simm Paap 7 3 1 4
50 PSC (Tartu) Sven Kiiss 7 3 1 4
51 Tapa / Team Hummel Aleksander Klasberg 7 2 2 4
52 PSC (Tartu) Sander Resev 7 2 2 4
53 Vana hea puur (Tartu) Henrik Koorits 7 1 3 4
54 Eesti Maaülikooli SK III Brait-Kevin Raudsepp 7 0 4 4
55 Valga Välk Sergejs Kuncevics 3 2 1 3
56 SEB Jõgeva Andrus Lepp 3 1 2 3
57 Tapa / Team Hummel Janno Oja 4 3 0 3
58 SEB Jõgeva Aarne Kalmer 6 2 1 3
59 PSC (Tartu) Meelis Uleksin 7 3 0 3
60 Jäneda II Jaagup Jairus 7 2 1 3
61 Vana hea puur (Tartu) Kristjan Lusikas 7 2 1 3
62 Tapa / Team Hummel Tanel Lees 7 0 3 3
63 Valga Välk Karlis Stipnieks 3 2 0 2
64 Tapa / Team Hummel Tanel Mikk 3 2 0 2
65 SEB Jõgeva Alari Kütt 4 1 1 2
66 Valga Välk Elvijs Guogis 4 0 2 2
67 SK Nordic Lauri Pärna 5 1 1 2
68 Valga Välk Egert Ojamäe 6 2 0 2
69 Jäneda II Karel Tiigemäe 6 1 1 2
70 Valga Välk Henri Karja 6 0 2 2
71 Jäneda II Indrek Lumiste 7 1 1 2
72 Tapa / Team Hummel Kermo Uue 7 1 1 2
73 Vana hea puur (Tartu) Pärt Erikson 7 1 1 2
74 PSC (Tartu) Sander Eninš 7 1 1 2
75 Tapa / Team Hummel Ulmer Uue 7 1 1 2
76 Jäneda II Veiko Väisanen 7 1 1 2
77 SEB Jõgeva Heiki Voog 1 0 1 1
78 SEB Jõgeva Toomas Klaarman 1 0 1 1
79 PSC (Tartu) Tanel-Dave Rego 2 1 0 1
80 Jäneda II Eik Kobrand 2 0 1 1
81 Tapa / Team Hummel Ivar Palmsalu 3 1 0 1
82 Jäneda II Taavi Lumiste 3 1 0 1
83 Jäneda II Jan-Are Nursi 3 0 1 1
84 Vana hea puur (Tartu) Lauri Kinkar 3 0 1 1
85 Eesti Maaülikooli SK III Tõnis Korts 4 1 0 1
86 Vana hea puur (Tartu) Kaido Kariste 4 0 1 1
87 Jäneda II Nikita Tšernikov 4 0 1 1
88 Valga Välk Sergejs Aleksejevs 4 0 1 1
89 SEB Jõgeva Valev Tõnisson 4 0 1 1
90 SK Nordic Sergei Ridchenko 5 0 1 1
91 Vana hea puur (Tartu) Siim Espenberg 5 0 1 1
92 Tapa / Team Hummel Joel Alla 6 1 0 1
93 PSC (Tartu) Sergei Aganitš 6 1 0 1
94 Tapa / Team Hummel Vahur Kütt 6 1 0 1
95 SK Nordic Oleg Romanenko 6 0 1 1
96 Eesti Maaülikooli SK III Mihkel Vanamb 7 1 0 1
97 Vana hea puur (Tartu) Ott-Aaron Allikmäe 7 1 0 1
98 PSC (Tartu) Kaarel Õim 7 0 1 1
99 Vana hea puur (Tartu) Meelis Ombler 7 0 1 1
100 PSC (Tartu) Pavel Timerhanov 7 0 1 1
101 SK Nordic Vladimir Shutov 7 0 1 1
102 Jäneda II Kaur Lillevälja 0 0 0 0
103 Valga Välk Robert Bagdasarjan 0 0 0 0
104 SEB Jõgeva Toomas Liiva 0 0 0 0
105 SEB Jõgeva Üllar Kütt 0 0 0 0
106 Jäneda II Aigar Lumiste 1 0 0 0
107 Eesti Maaülikooli SK III Ekke Jalandi 1 0 0 0
108 Eesti Maaülikooli SK III Erki Vellama 1 0 0 0
109 SEB Jõgeva Joandi Tõiv 1 0 0 0
110 Jäneda II Jörgen Vikat 1 0 0 0
111 Vana hea puur (Tartu) Priit Salumaa 1 0 0 0
112 PSC (Tartu) Rainis Pugovkin 1 0 0 0
113 Jäneda II Risto Kruusmann 1 0 0 0
114 Jäneda II Sander Soomägi 1 0 0 0
115 SK Nordic Eduard Astashin 2 0 0 0
116 Eesti Maaülikooli SK III Enrico Ojaperv 2 0 0 0
117 Jäneda II Johannes Jürisson 2 0 0 0
118 Vana hea puur (Tartu) Johannes Vedru 2 0 0 0
119 Jäneda II Mairo Mälk 2 0 0 0
120 SEB Jõgeva Riivo Marks 2 0 0 0
121 SEB Jõgeva Ruslan Blinnikov 2 0 0 0
122 Eesti Maaülikooli SK III Fernando Orgusaar 3 0 0 0
123 Jäneda II Henrik Kurganov 3 0 0 0
124 SEB Jõgeva Ingmar Huononen 3 0 0 0
125 SK Nordic Juri Rabski 3 0 0 0
126 Vana hea puur (Tartu) Margus Kangro 3 0 0 0
127 SK Nordic Roman Penkovski 3 0 0 0
128 Eesti Maaülikooli SK III Karl-Toomas Sims 4 0 0 0
129 SEB Jõgeva Kristjan Seermann 4 0 0 0
130 Valga Välk Marek Vända 4 0 0 0
131 Valga Välk Reiko Anniko 4 0 0 0
132 Eesti Maaülikooli SK III Roberts Romanovs 4 0 0 0
133 Tapa / Team Hummel Villu Varblane 4 0 0 0
134 SK Nordic Erik Nasimov 5 0 0 0
135 Valga Välk Maikel Daniel 5 0 0 0
136 SK Nordic Mario Hang 5 0 0 0
137 PSC (Tartu) Tanel Luik 5 0 0 0
138 Valga Välk Aimur Rebane 6 0 0 0
139 SK Nordic Andrei Takovenko 6 0 0 0
140 SK Nordic Denis Jestokin 6 0 0 0
141 Valga Välk Ilmar Denissenko 6 0 0 0
142 Vana hea puur (Tartu) Indrek Reitkam 6 0 0 0
143 PSC (Tartu) Janek Romanovitš 6 0 0 0
144 Tapa / Team Hummel Renee Annula 6 0 0 0
145 Tapa / Team Hummel Sergei Kazakov 6 0 0 0
146 Tapa / Team Hummel Viktor Karakulov 6 0 0 0
147 Vana hea puur (Tartu) Ardo Aednik 7 0 0 0
148 Vana hea puur (Tartu) Avo Ombler 7 0 0 0
149 Eesti Maaülikooli SK III Karl-Erik Kruusmaa 7 0 0 0
150 Vana hea puur (Tartu) Mikk Espenberg 7 0 0 0
151 Tapa / Team Hummel Taavi Ojaniit 7 0 0 0

Teine liiga - lõuna/ida

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SEB JõgevaKristjanSeermann135585187,9
2. SEB JõgevaIngmarHuononen135696087,0
3. SK NordicDenisJestokin27018615784,4
4. Valga VälkSergejsAleksejevs187826984,2
5. Eesti Maaülikooli SK IIIKarl-ErikKruusmaa179816782,7
6. PSC (Tartu)PavelTimerhanov33715612982,7
7. Eesti Maaülikooli SK IIIFredHaga45161381,3
8. Jäneda IIEikKobrand58262180,8
9. SEB JõgevaRuslanBlinnikov45151280,0
10. Jäneda IITõnisLuts45393179,5
11. Jäneda IIRistoKruusmann45191579,0
12. Jäneda IINikitaTšernikov167806277,5
13. Tapa / Team HummelTaaviOjaniit32122717577,1
14. SK NordicAndreiTakovenko63322475,0
15. Vana hea puur (Tartu)AvoOmbler33118613673,1
16. Valga VälkIlmarPüvi141896168,5
17. Eesti Maaülikooli SK IIIRobertsRomanovs92533667,9
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |