Naiste liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Kaitseliidu Rapla malev Aljona Glivenko 0 0 0 0
2 Kaitseliidu Rapla malev Anabell Kinkar 0 0 0 0
3 Eesti Maaülikooli SK Anastasia Sokolova 0 0 0 0
4 Kaitseliidu Rapla malev Annika Tammus 0 0 0 0
5 SK LINK / Saku Berit Oll 0 0 0 0
6 Sparta Spordiselts Darja Voog 0 0 0 0
7 Sparta Spordiselts Diana Kaareste 0 0 0 0
8 Sparta Spordiselts Diana Klavan 0 0 0 0
9 Sparta Spordiselts Eha Põhako 0 0 0 0
10 Sparta Spordiselts Elina Liin 0 0 0 0
11 Sparta Spordiselts Eret Kams 0 0 0 0
12 Kaitseliidu Rapla malev Evelyn Gold 0 0 0 0
13 Eesti Maaülikooli SK Helen Mahla 0 0 0 0
14 SK LINK / Saku Helen Ojala 0 0 0 0
15 Eesti Maaülikooli SK Jane Klavan 0 0 0 0
16 SK LINK / Saku Jane Suvvi 0 0 0 0
17 Sparta Spordiselts Kadi Saluste 0 0 0 0
18 Eesti Maaülikooli SK Kadre Lahtmets 0 0 0 0
19 Kaitseliidu Rapla malev Kaire Kranich 0 0 0 0
20 Sparta Spordiselts Kairiin Jõemets 0 0 0 0
21 SK LINK / Saku Kaisa Aruaas 0 0 0 0
22 Sparta Spordiselts Kati Kütisaar 0 0 0 0
23 Eesti Maaülikooli SK Kati Loid 0 0 0 0
24 Kaitseliidu Rapla malev Kati Ojavee 0 0 0 0
25 Sparta Spordiselts Katrin Saare 0 0 0 0
26 SK LINK / Saku Kerli Uue 0 0 0 0
27 Eesti Maaülikooli SK Kersti Teder 0 0 0 0
28 Sparta Spordiselts Kirke Pollisinski D 0 0 0 0
29 Kaitseliidu Rapla malev Kirsika Hanimägi 0 0 0 0
30 Kaitseliidu Rapla malev Kristel Härm 0 0 0 0
31 SK LINK / Saku Kristel Kopel 0 0 0 0
32 Kaitseliidu Rapla malev Kristel Teets 0 0 0 0
33 SK LINK / Saku Kristi Rickberg 0 0 0 0
34 Kaitseliidu Rapla malev Kristi Toomla 0 0 0 0
35 Eesti Maaülikooli SK Kristin Penu 0 0 0 0
36 Sparta Spordiselts Kädi Keinast 0 0 0 0
37 Eesti Maaülikooli SK Laura Heinoja 0 0 0 0
38 SK LINK / Saku Liina Luih 0 0 0 0
39 SK LINK / Saku Liina Üksik 0 0 0 0
40 Eesti Maaülikooli SK Lota-Ann Haga 0 0 0 0
41 Eesti Maaülikooli SK Lotta Peedimaa 0 0 0 0
42 Kaitseliidu Rapla malev Mai Laurimaa 0 0 0 0
43 Sparta Spordiselts Marge Pent 0 0 0 0
44 Eesti Maaülikooli SK Margit Keerutaja 0 0 0 0
45 SK LINK / Saku Maria Liiva 0 0 0 0
46 SK LINK / Saku Marian Roop 0 0 0 0
47 Eesti Maaülikooli SK Marii Kangur 0 0 0 0
48 Kaitseliidu Rapla malev Marju Prosin 0 0 0 0
49 Kaitseliidu Rapla malev Marleen Arula 0 0 0 0
50 Kaitseliidu Rapla malev Mary Penter 0 0 0 0
51 SK LINK / Saku Meelike Terasmaa 0 0 0 0
52 Sparta Spordiselts Merit Kalavus 0 0 0 0
53 Sparta Spordiselts Merli Süvari 0 0 0 0
54 Sparta Spordiselts Mona-Lisa Lusti 0 0 0 0
55 Eesti Maaülikooli SK Monika Teder 0 0 0 0
56 Sparta Spordiselts Nea Sipola (al. 15.01.18) 0 0 0 0
57 Eesti Maaülikooli SK Pille Arro 0 0 0 0
58 Kaitseliidu Rapla malev Piret Paas 0 0 0 0
59 Eesti Maaülikooli SK Piret Puidak 0 0 0 0
60 Kaitseliidu Rapla malev Reelika Rohuste 0 0 0 0
61 Eesti Maaülikooli SK Reti Väärt 0 0 0 0
62 SK LINK / Saku Riin Buddell 0 0 0 0
63 Sparta Spordiselts Saskia Ormak D 0 0 0 0
64 Eesti Maaülikooli SK Sharlote Marleen Kõverik 0 0 0 0
65 Sparta Spordiselts Sigrid Sempelson 0 0 0 0
66 Sparta Spordiselts Sirli Nellis 0 0 0 0
67 Kaitseliidu Rapla malev Taagi Tellus 0 0 0 0
68 Eesti Maaülikooli SK Teele Randoja 0 0 0 0
69 Sparta Spordiselts Tiina Krutob 0 0 0 0
70 Kaitseliidu Rapla malev Tiiu Varik 0 0 0 0
71 SK LINK / Saku Triin Pähn 0 0 0 0
72 Kaitseliidu Rapla malev Triin Tähtla 0 0 0 0
73 Kaitseliidu Rapla malev Triinu Tuttenpal 0 0 0 0

Naiste liiga

SakuSpartaEMÜRaplaSuhePunkteKoht
SK LINK / Saku2 - 3
4 - 3
6 - 5
3 - 2
4 - 2
2 - 5
11 - 0
10 - 5
3 - 1
45-26201
Sparta Spordiselts3 - 2
3 - 4
5 - 6
5 - 3
5 - 3
2 - 6
13 - 5
10 - 3
7 - 4
53-36192
Eesti Maaülikooli SK2 - 3
2 - 4
5 - 2
3 - 5
3 - 5
6 - 2
5 - 4
14 - 4
12 - 5
52-34143
Kaitseliidu Rapla malev0 - 11
5 - 10
1 - 3
5 - 13
3 - 10
4 - 7
4 - 5
4 - 14
5 - 12
31-8514

Naiste liiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
SK LINK / Saku96120045 - 2620
Sparta Spordiselts96021053 - 3619
Eesti Maaülikooli SK94140052 - 3414
Kaitseliidu Rapla malev90081031 - 851

Naiste liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Spordiselts Merli Süvari 8 8 11 19
2 Eesti Maaülikooli SK Jane Klavan 9 5 14 19
3 Eesti Maaülikooli SK Reti Väärt 9 9 6 15
4 SK LINK / Saku Kristi Rickberg 9 4 11 15
5 Sparta Spordiselts Diana Klavan 7 9 5 14
6 Sparta Spordiselts Katrin Saare 9 5 7 12
7 Eesti Maaülikooli SK Marii Kangur 7 6 5 11
8 Sparta Spordiselts Diana Kaareste 9 7 4 11
9 Eesti Maaülikooli SK Kadre Lahtmets 9 8 2 10
10 Kaitseliidu Rapla malev Kristi Toomla 9 8 2 10
11 SK LINK / Saku Riin Buddell 9 6 4 10
12 SK LINK / Saku Meelike Terasmaa 9 5 5 10
13 Eesti Maaülikooli SK Kati Loid 9 6 3 9
14 SK LINK / Saku Liina Luih 7 6 2 8
15 Eesti Maaülikooli SK Kristin Penu 9 7 1 8
16 SK LINK / Saku Kristel Kopel 9 5 3 8
17 SK LINK / Saku Berit Oll 8 5 2 7
18 Sparta Spordiselts Sirli Nellis 8 3 4 7
19 Kaitseliidu Rapla malev Tiiu Varik 9 7 0 7
20 Sparta Spordiselts Kati Kütisaar 3 4 2 6
21 Sparta Spordiselts Nea Sipola (al. 15.01.18) 3 3 3 6
22 SK LINK / Saku Marian Roop 8 4 2 6
23 Kaitseliidu Rapla malev Mai Laurimaa 8 3 3 6
24 Kaitseliidu Rapla malev Marju Prosin 8 0 6 6
25 Eesti Maaülikooli SK Piret Puidak 9 4 2 6
26 Kaitseliidu Rapla malev Taagi Tellus 9 1 5 6
27 SK LINK / Saku Triin Pähn 7 2 3 5
28 Kaitseliidu Rapla malev Mary Penter 9 4 1 5
29 Sparta Spordiselts Kädi Keinast 5 2 2 4
30 Eesti Maaülikooli SK Pille Arro 7 2 2 4
31 Eesti Maaülikooli SK Margit Keerutaja 7 1 3 4
32 Sparta Spordiselts Kirke Pollisinski D 8 4 0 4
33 Sparta Spordiselts Elina Liin 8 3 1 4
34 SK LINK / Saku Kaisa Aruaas 9 4 0 4
35 Kaitseliidu Rapla malev Piret Paas 9 4 0 4
36 Eesti Maaülikooli SK Teele Randoja 3 2 1 3
37 Sparta Spordiselts Darja Voog 4 0 3 3
38 Sparta Spordiselts Eret Kams 5 3 0 3
39 Eesti Maaülikooli SK Kersti Teder 6 2 1 3
40 Kaitseliidu Rapla malev Kaire Kranich 9 1 2 3
41 Kaitseliidu Rapla malev Marleen Arula 7 2 0 2
42 Kaitseliidu Rapla malev Anabell Kinkar 8 0 2 2
43 Sparta Spordiselts Eha Põhako 4 1 0 1
44 SK LINK / Saku Jane Suvvi 4 0 1 1
45 Sparta Spordiselts Kairiin Jõemets 4 0 1 1
46 Sparta Spordiselts Mona-Lisa Lusti 8 1 0 1
47 Eesti Maaülikooli SK Sharlote Marleen Kõverik 8 0 1 1
48 Sparta Spordiselts Tiina Krutob 8 0 1 1
49 SK LINK / Saku Maria Liiva 9 1 0 1
50 Kaitseliidu Rapla malev Annika Tammus 9 0 1 1
51 Kaitseliidu Rapla malev Kirsika Hanimägi 9 0 1 1
52 Kaitseliidu Rapla malev Evelyn Gold 0 0 0 0
53 SK LINK / Saku Helen Ojala 0 0 0 0
54 Kaitseliidu Rapla malev Kristel Härm 0 0 0 0
55 Kaitseliidu Rapla malev Kristel Teets 0 0 0 0
56 Eesti Maaülikooli SK Laura Heinoja 0 0 0 0
57 Kaitseliidu Rapla malev Reelika Rohuste 0 0 0 0
58 Kaitseliidu Rapla malev Triin Tähtla 0 0 0 0
59 Sparta Spordiselts Kadi Saluste 1 0 0 0
60 Eesti Maaülikooli SK Helen Mahla 2 0 0 0
61 Sparta Spordiselts Merit Kalavus 2 0 0 0
62 SK LINK / Saku Kerli Uue 5 0 0 0
63 Sparta Spordiselts Marge Pent 5 0 0 0
64 Kaitseliidu Rapla malev Triinu Tuttenpal 5 0 0 0
65 Sparta Spordiselts Sigrid Sempelson 6 0 0 0
66 Kaitseliidu Rapla malev Aljona Glivenko 7 0 0 0
67 Eesti Maaülikooli SK Anastasia Sokolova 8 0 0 0
68 SK LINK / Saku Liina Üksik 8 0 0 0
69 Eesti Maaülikooli SK Lota-Ann Haga 8 0 0 0
70 Eesti Maaülikooli SK Lotta Peedimaa 8 0 0 0
71 Sparta Spordiselts Saskia Ormak D 8 0 0 0
72 Kaitseliidu Rapla malev Kati Ojavee 9 0 0 0
73 Eesti Maaülikooli SK Monika Teder 9 0 0 0

Naiste liiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SK LINK / SakuKerliUue160605490,0
2. Eesti Maaülikooli SKAnastasiaSokolova2331039087,4
3. Sparta SpordiseltsMargePent60221986,4
4. SK LINK / SakuLiinaÜksik38513311385,0
5. Sparta SpordiseltsSaskiaOrmak D48220317083,7
6. Eesti Maaülikooli SKLottaPeedimaa3111149381,6
7. Kaitseliidu Rapla malevAljonaGlivenko34322818279,8
8. Kaitseliidu Rapla malevTriinuTuttenpal2001107164,6
9. Sparta SpordiseltsKädiKeinast3000,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |