Esiliiga

TTÜ SK/Ääsmäe   
 TTÜ SK/Ääsmäe  
Viskoosa SK14-5  
Jõgeva SK Selver / Tähe II TTÜ SK/Ääsmäe 
 Eesti Maaülikooli SK II8-7 la 
Eesti Maaülikooli SK II5-4 kv  
TVK Leegid  TVK Leegid
 TVK Leegid 11-8
Maitim6-4  
Bändidos Team Exel TVK Leegid 
 Bändidos Team Exel10-2 
Augur / Jäneda7-5  
 Bändidos Team Exel   
3-4. koht Eesti Maaülikooli SK II  
 Eesti Maaülikooli SK II 7-5  
1. kohtTVK Leegid  
2. kohtTTÜ SK/Ääsmäe  
3. kohtEesti Maaülikooli SK II  
4. kohtBändidos Team Exel  
5. kohtJõgeva SK Selver / Tähe II  
6. kohtAugur / Jäneda  
7. kohtMaitim  
8. kohtViskoosa SK  
9. kohtNõmme Kondors  
10. kohtSparta Team Automaailm II  
11. kohtSK Nordic (Kunda)  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 TTÜ SK/Ääsmäe Kenneth Lond 3 9 4 13
2 TTÜ SK/Ääsmäe Mikk Jüristo 3 5 6 11
3 TTÜ SK/Ääsmäe Andrus Sammelselg 3 7 1 8
4 TVK Leegid Kristjan Evart 3 4 4 8
5 TTÜ SK/Ääsmäe Tanel Kasenurm 3 5 2 7
6 TVK Leegid Veiko Lillemägi 3 6 0 6
7 Eesti Maaülikooli SK II Priit Vabamäe 3 4 2 6
8 Bändidos Team Exel Kaido Lindre 3 5 0 5
9 Eesti Maaülikooli SK II Mart Kaska 3 3 2 5
10 TVK Leegid Robert Tarenõmm 3 2 3 5
11 TVK Leegid Alo Mäesalu 3 1 4 5
12 TTÜ SK/Ääsmäe Jürgen Peterson 3 1 4 5
13 Eesti Maaülikooli SK II Janno Kaur 2 2 2 4
14 TVK Leegid Julius Stokas 3 4 0 4
15 Bändidos Team Exel Mikko Iiskonmäki 3 4 0 4
16 TVK Leegid Raul Eesmäe 3 3 1 4
17 TVK Leegid Andrus Mäeots 3 2 2 4
18 Eesti Maaülikooli SK II Elias Melin 3 2 2 4
19 TTÜ SK/Ääsmäe Andre Simovart 3 1 3 4
20 Bändidos Team Exel Kristjan Jägel 3 1 3 4
21 Bändidos Team Exel Riku Kainulainen 3 1 3 4
22 Jõgeva SK Selver / Tähe II Aleksander Andrejev 1 2 1 3
23 Augur / Jäneda Karli Roball 1 1 2 3
24 Eesti Maaülikooli SK II Maarius Pärn 3 3 0 3
25 TVK Leegid Heigo Mitt 3 2 1 3
26 Eesti Maaülikooli SK II Margus Mänd 3 2 1 3
27 TVK Leegid Sven Müller 3 2 1 3
28 Bändidos Team Exel Anti Aasma 3 1 2 3
29 Eesti Maaülikooli SK II Janek Ilves 3 1 2 3
30 Bändidos Team Exel Olavi Jõesaar 3 0 3 3
31 Viskoosa SK Andre Padu 1 2 0 2
32 Augur / Jäneda Kristjan Aamisepp 1 2 0 2
33 Maitim Andro Kivi 1 1 1 2
34 Viskoosa SK Helmur Rajang 1 1 1 2
35 Jõgeva SK Selver / Tähe II Keijo Kalm 1 1 1 2
36 Viskoosa SK Tarvo Kivisilla 1 1 1 2
37 Eesti Maaülikooli SK II Rein Kruusat 2 1 1 2
38 TTÜ SK/Ääsmäe Matti Küüt 3 1 1 2
39 TVK Leegid Timm Annus 3 1 1 2
40 Eesti Maaülikooli SK II Markus Mekk 3 0 2 2
41 TTÜ SK/Ääsmäe Ragnar Markus Kuljus 3 0 2 2
42 Viskoosa SK Allan Ventsel 1 1 0 1
43 Maitim Jaak Jõgis 1 1 0 1
44 Jõgeva SK Selver / Tähe II Kalmer Koossalu 1 1 0 1
45 Augur / Jäneda Markus Tepp 1 1 0 1
46 Maitim Martin Kärner 1 1 0 1
47 Maitim Vladimir Muratov 1 1 0 1
48 Viskoosa SK Andres Tammeveski 1 0 1 1
49 Jõgeva SK Selver / Tähe II Kaspar Virkus 1 0 1 1
50 Maitim Marek Miller 1 0 1 1
51 Viskoosa SK Margus Käär 1 0 1 1
52 Augur / Jäneda Ott Oru 1 0 1 1
53 Eesti Maaülikooli SK II Peyman Fredrik Milani 1 0 1 1
54 Maitim Raoul Raidna 1 0 1 1
55 Augur / Jäneda Taavi Visnap 1 0 1 1
56 Bändidos Team Exel Erki Kärblane 2 1 0 1
57 Bändidos Team Exel Rainer Rannula 2 1 0 1
58 TVK Leegid Mikko Kauppi 2 0 1 1
59 Eesti Maaülikooli SK II Mihkel Must (Duubel) 3 1 0 1
60 Bändidos Team Exel Priit Paenurm 3 0 1 1
61 TTÜ SK/Ääsmäe Raimo Rüütel 3 0 1 1
62 TTÜ SK/Ääsmäe Taavi Kala 3 0 1 1
63 Nõmme Kondors Aleksandr Jürgens 0 0 0 0
64 SK Nordic (Kunda) Aleksei Krautman 0 0 0 0
65 Nõmme Kondors Allan Maidre 0 0 0 0
66 Nõmme Kondors Alo Ojassalu 0 0 0 0
67 Jõgeva SK Selver / Tähe II Andreas Õun 0 0 0 0
68 Nõmme Kondors Andrei Luzgin 0 0 0 0
69 SK Nordic (Kunda) Andrei Takovenko 0 0 0 0
70 Augur / Jäneda Andres Aamisepp 0 0 0 0
71 Sparta Team Automaailm II Anton Netsajev 0 0 0 0
72 Nõmme Kondors Christian Kosonen 0 0 0 0
73 SK Nordic (Kunda) Danil Jefinkov 0 0 0 0
74 Viskoosa SK Danver Mets 0 0 0 0
75 SK Nordic (Kunda) Denis Jestokin 0 0 0 0
76 Sparta Team Automaailm II Enn Karin 0 0 0 0
77 Sparta Team Automaailm II Eri Rääsk 0 0 0 0
78 Nõmme Kondors Erlend Pakk 0 0 0 0
79 TTÜ SK/Ääsmäe Fred Tammiksalu 0 0 0 0
80 Viskoosa SK Fredi Volens 0 0 0 0
81 Jõgeva SK Selver / Tähe II Gerno Rebane 0 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm II Gert Jõgis 0 0 0 0
83 Sparta Team Automaailm II Hans-Peeter Isand 0 0 0 0
84 Nõmme Kondors Heigo Härmatis 0 0 0 0
85 SK Nordic (Kunda) Heigo Olu 0 0 0 0
86 Eesti Maaülikooli SK II Henrik Trasberg 0 0 0 0
87 SK Nordic (Kunda) Igor Nasimov 0 0 0 0
88 SK Nordic (Kunda) Ilja Shevelilov 0 0 0 0
89 TVK Leegid Jaanus Sapas 0 0 0 0
90 Sparta Team Automaailm II Janar Kolk 0 0 0 0
91 Jõgeva SK Selver / Tähe II Joosep Moor 0 0 0 0
92 Eesti Maaülikooli SK II Joosep Orav 0 0 0 0
93 SK Nordic (Kunda) Juri Rabski 0 0 0 0
94 SK Nordic (Kunda) Juri Ruzevich 0 0 0 0
95 Augur / Jäneda Kaarel Kauder 0 0 0 0
96 Sparta Team Automaailm II Kaarel Rebase 0 0 0 0
97 Sparta Team Automaailm II Kaarel Tamme 0 0 0 0
98 Nõmme Kondors Kalle Meigas 0 0 0 0
99 TTÜ SK/Ääsmäe Kaspar Kallion 0 0 0 0
100 Viskoosa SK Ken Pähn 0 0 0 0
101 Jõgeva SK Selver / Tähe II Kevin Tamm 0 0 0 0
102 Sparta Team Automaailm II Kimmo Lillipuu 0 0 0 0
103 Sparta Team Automaailm II Koit Kangur 0 0 0 0
104 Eesti Maaülikooli SK II Kristjan Anderson 0 0 0 0
105 Nõmme Kondors Kristjan Pakk 0 0 0 0
106 Sparta Team Automaailm II Lauri Kuktalu 0 0 0 0
107 SK Nordic (Kunda) Lauri Pärna 0 0 0 0
108 Bändidos Team Exel Margus Liivik 0 0 0 0
109 SK Nordic (Kunda) Mario Hang 0 0 0 0
110 Viskoosa SK Mario Volmerson 0 0 0 0
111 Nõmme Kondors Mark Zuhhovitski 0 0 0 0
112 Sparta Team Automaailm II Martin Einblau 0 0 0 0
113 Sparta Team Automaailm II Martin Viikmann 0 0 0 0
114 Sparta Team Automaailm II Martin Öövel 0 0 0 0
115 Bändidos Team Exel Meelis Lepikult 0 0 0 0
116 Sparta Team Automaailm II Meelis Saaremäel 0 0 0 0
117 SK Nordic (Kunda) Mihhail Krautman 0 0 0 0
118 Sparta Team Automaailm II Mihkel Mänd 0 0 0 0
119 Nõmme Kondors Märt Kivirähk 0 0 0 0
120 Nõmme Kondors Märten Tamla 0 0 0 0
121 SK Nordic (Kunda) Oleg Romanenko 0 0 0 0
122 Eesti Maaülikooli SK II Peedu Lohur 0 0 0 0
123 Viskoosa SK Priidik Valk 0 0 0 0
124 Nõmme Kondors Priit Pihl 0 0 0 0
125 Nõmme Kondors Priit Zoova 0 0 0 0
126 Nõmme Kondors Rain Künnapuu 0 0 0 0
127 Maitim Ramon Ruotsi 0 0 0 0
128 Viskoosa SK Rannar Malk 0 0 0 0
129 Sparta Team Automaailm II Rasko Parve 0 0 0 0
130 Sparta Team Automaailm II Raul Hanson 0 0 0 0
131 Nõmme Kondors Raul Pirson 0 0 0 0
132 Sparta Team Automaailm II Rauno Ollemaa 0 0 0 0
133 SK Nordic (Kunda) Reijo Rohtla 0 0 0 0
134 Sparta Team Automaailm II Risto Kalm 0 0 0 0
135 Augur / Jäneda Risto Soitu 0 0 0 0
136 Maitim Roland Tamlo 0 0 0 0
137 SK Nordic (Kunda) Roman Dõba 0 0 0 0
138 SK Nordic (Kunda) Roman Penkovski 0 0 0 0
139 SK Nordic (Kunda) Sander Susi 0 0 0 0
140 SK Nordic (Kunda) Sergei Murasjov 0 0 0 0
141 SK Nordic (Kunda) Sergei Ridchenko 0 0 0 0
142 Bändidos Team Exel Siim Palu 0 0 0 0
143 Jõgeva SK Selver / Tähe II Sven Uue 0 0 0 0
144 Jõgeva SK Selver / Tähe II Taavi Hansing 0 0 0 0
145 Nõmme Kondors Taavi Simmist 0 0 0 0
146 Nõmme Kondors Tanel Melts 0 0 0 0
147 Maitim Tanel Müürsepp 0 0 0 0
148 TTÜ SK/Ääsmäe Toomas Tralla 0 0 0 0
149 Sparta Team Automaailm II Tõnu Savi 0 0 0 0
150 TTÜ SK/Ääsmäe Tõnu Vahter 0 0 0 0
151 Viskoosa SK Ulvar Suve 0 0 0 0
152 Nõmme Kondors Vahur Põder 0 0 0 0
153 Nõmme Kondors Veiko Kask 0 0 0 0
154 Sparta Team Automaailm II Viljar Sepp 0 0 0 0
155 Sparta Team Automaailm II Vjatseslav Ussoltsev 0 0 0 0
156 Maitim Vladimir Galkin 0 0 0 0
157 SK Nordic (Kunda) Vladimir Shutov 0 0 0 0
158 Maitim Ainar Juht 1 0 0 0
159 Viskoosa SK ALVER PADU 1 0 0 0
160 Augur / Jäneda Argo Raudsepp 1 0 0 0
161 Jõgeva SK Selver / Tähe II Artur Rimkevicius 1 0 0 0
162 Maitim Arvo Kraam 1 0 0 0
163 Maitim Danel Taur 1 0 0 0
164 Jõgeva SK Selver / Tähe II Erik Vadi 1 0 0 0
165 Maitim Erki Aljamaa 1 0 0 0
166 Jõgeva SK Selver / Tähe II Erki Teder 1 0 0 0
167 TTÜ SK/Ääsmäe Guido Gritsenko 1 0 0 0
168 Jõgeva SK Selver / Tähe II Hans Kristjan Nurmik 1 0 0 0
169 Maitim Ivan Dubkov 1 0 0 0
170 Augur / Jäneda Kaido Bammer 1 0 0 0
171 Jõgeva SK Selver / Tähe II Karl-Sander Poll 1 0 0 0
172 TVK Leegid Kimmo Käärik 1 0 0 0
173 Jõgeva SK Selver / Tähe II Liivar Laks 1 0 0 0
174 Jõgeva SK Selver / Tähe II Martin Rebane 1 0 0 0
175 Jõgeva SK Selver / Tähe II Mathias Einamann 1 0 0 0
176 Viskoosa SK Miko Malk 1 0 0 0
177 Viskoosa SK Märt Käär 1 0 0 0
178 Jõgeva SK Selver / Tähe II Raido Onopa 1 0 0 0
179 Jõgeva SK Selver / Tähe II Raigo Hõim 1 0 0 0
180 Maitim Rain Raidna 1 0 0 0
181 Viskoosa SK SANDER EELRAND 1 0 0 0
182 Jõgeva SK Selver / Tähe II Sander Lehtme 1 0 0 0
183 Jõgeva SK Selver / Tähe II Siim Selgis 1 0 0 0
184 Augur / Jäneda Sirgo Voore 1 0 0 0
185 Jõgeva SK Selver / Tähe II Sten Voog 1 0 0 0
186 Augur / Jäneda Taavi Lumiste 1 0 0 0
187 Viskoosa SK Tarmo Võsamaa 1 0 0 0
188 Viskoosa SK Teet Kivisilla 1 0 0 0
189 Maitim Uno Kraam 1 0 0 0
190 TTÜ SK/Ääsmäe Ivar Agar 2 0 0 0
191 TTÜ SK/Ääsmäe Jaanus Kallion 2 0 0 0
192 Eesti Maaülikooli SK II Oskar Illak 2 0 0 0
193 TTÜ SK/Ääsmäe Rauno Varik 2 0 0 0
194 TVK Leegid Toomas Joonas 2 0 0 0
195 TTÜ SK/Ääsmäe Janar Laaneste 3 0 0 0
196 Bändidos Team Exel Kaupo Kaur 3 0 0 0
197 TTÜ SK/Ääsmäe Kristo Laaneste 3 0 0 0
198 Bändidos Team Exel Marek Suurniit 3 0 0 0
199 TVK Leegid Peter Haab 3 0 0 0
200 Bändidos Team Exel Raimond Viiding 3 0 0 0
201 TVK Leegid Raivo Lõkk 3 0 0 0
202 TTÜ SK/Ääsmäe Rasmus Reemann 3 0 0 0
203 Eesti Maaülikooli SK II Reigo Kruusement 3 0 0 0
204 Bändidos Team Exel Silver Palu 3 0 0 0
205 TVK Leegid Tanel Saag 3 0 0 0
206 TTÜ SK/Ääsmäe Tõnis Metsson 3 0 0 0
207 Bändidos Team Exel Urmas Aun 3 0 0 0

Esiliiga

Esiliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
TVK Leegid1081100103 - 4926
TTÜ SK/Ääsmäe108110080 - 4826
Bändidos Team Exel106220074 - 5422
Jõgeva SK Selver / Tähe II107030067 - 4921
Eesti Maaülikooli SK II105014064 - 5219
Augur / Jäneda104051072 - 8513
Maitim104060074 - 8512
Nõmme Kondors102170070 - 888
Viskoosa SK102170054 - 728
Sparta Team Automaailm II102071045 - 637
SK Nordic (Kunda)101090037 - 953

Esiliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Augur / Jäneda Andres Aamisepp 10 29 12 41
2 TTÜ SK/Ääsmäe Kenneth Lond 9 25 11 36
3 Nõmme Kondors Christian Kosonen 10 26 10 36
4 Maitim Rain Raidna 10 23 5 28
5 Viskoosa SK Andre Padu 10 18 9 27
6 TVK Leegid Alo Mäesalu 10 15 12 27
7 Jõgeva SK Selver / Tähe II Sven Uue 10 13 14 27
8 TTÜ SK/Ääsmäe Kaspar Kallion 10 8 19 27
9 Bändidos Team Exel Kristjan Jägel 10 15 9 24
10 TTÜ SK/Ääsmäe Tanel Kasenurm 8 17 5 22
11 TVK Leegid Veiko Lillemägi 10 11 11 22
12 Jõgeva SK Selver / Tähe II Kaspar Virkus 8 16 5 21
13 Augur / Jäneda Markus Tepp 9 13 8 21
14 Eesti Maaülikooli SK II Maarius Pärn 10 10 11 21
15 TVK Leegid Andrus Mäeots 10 14 6 20
16 TVK Leegid Timm Annus 10 13 7 20
17 TVK Leegid Kristjan Evart 9 12 7 19
18 Augur / Jäneda Karli Roball 10 6 13 19
19 Nõmme Kondors Heigo Härmatis 8 14 4 18
20 Bändidos Team Exel Mikko Iiskonmäki 9 11 7 18
21 Nõmme Kondors Kristjan Pakk 7 9 8 17
22 TTÜ SK/Ääsmäe Mikk Jüristo 8 4 13 17
23 Bändidos Team Exel Priit Paenurm 10 9 8 17
24 Bändidos Team Exel Silver Palu 10 9 8 17
25 Nõmme Kondors Raul Pirson 10 7 10 17
26 Eesti Maaülikooli SK II Rein Kruusat 9 13 3 16
27 Viskoosa SK Helmur Rajang 10 12 4 16
28 Maitim Martin Kärner 10 5 11 16
29 SK Nordic (Kunda) Ilja Shevelilov 8 7 8 15
30 Sparta Team Automaailm II Kaarel Rebase 10 11 4 15
31 Bändidos Team Exel Anti Aasma 10 9 6 15
32 Eesti Maaülikooli SK II Janno Kaur 10 6 9 15
33 Jõgeva SK Selver / Tähe II Keijo Kalm 10 6 9 15
34 Maitim Vladimir Galkin 10 13 1 14
35 Augur / Jäneda Kristjan Aamisepp 10 11 3 14
36 TVK Leegid Raul Eesmäe 10 9 5 14
37 TTÜ SK/Ääsmäe Andrus Sammelselg 10 8 6 14
38 Bändidos Team Exel Kaido Lindre 10 6 8 14
39 Maitim Uno Kraam 8 9 4 13
40 Augur / Jäneda Kaarel Kauder 8 3 10 13
41 Eesti Maaülikooli SK II Margus Mänd 9 8 5 13
42 Eesti Maaülikooli SK II Priit Vabamäe 10 7 6 13
43 TVK Leegid Sven Müller 9 7 5 12
44 TVK Leegid Tanel Saag 9 5 7 12
45 Maitim Ivan Dubkov 9 2 10 12
46 Maitim Jaak Jõgis 9 5 6 11
47 TVK Leegid Robert Tarenõmm 9 4 7 11
48 TVK Leegid Julius Stokas 10 4 7 11
49 Viskoosa SK Tarvo Kivisilla 8 6 4 10
50 SK Nordic (Kunda) Roman Dõba 9 7 3 10
51 Eesti Maaülikooli SK II Mart Kaska 10 4 6 10
52 Sparta Team Automaailm II Meelis Saaremäel 6 4 5 9
53 Viskoosa SK Margus Käär 9 4 5 9
54 Bändidos Team Exel Riku Kainulainen 9 2 7 9
55 Jõgeva SK Selver / Tähe II Siim Selgis 10 5 4 9
56 Sparta Team Automaailm II Eri Rääsk 5 5 3 8
57 Nõmme Kondors Tanel Melts 5 4 4 8
58 SK Nordic (Kunda) Mihhail Krautman 6 5 3 8
59 TTÜ SK/Ääsmäe Jürgen Peterson 8 5 3 8
60 Bändidos Team Exel Erki Kärblane 8 4 4 8
61 Nõmme Kondors Allan Maidre 10 3 5 8
62 Sparta Team Automaailm II Raul Hanson 6 4 3 7
63 Nõmme Kondors Mark Zuhhovitski 6 3 4 7
64 Sparta Team Automaailm II Tõnu Savi 9 6 1 7
65 Jõgeva SK Selver / Tähe II Mathias Einamann 9 2 5 7
66 Maitim Raoul Raidna 9 2 5 7
67 Sparta Team Automaailm II Lauri Kuktalu 9 1 6 7
68 Jõgeva SK Selver / Tähe II Hans Kristjan Nurmik 10 6 1 7
69 Augur / Jäneda Kaido Bammer 10 4 3 7
70 TTÜ SK/Ääsmäe Taavi Kala 10 4 3 7
71 Viskoosa SK Andres Tammeveski 10 3 4 7
72 SK Nordic (Kunda) Juri Ruzevich 7 2 4 6
73 Eesti Maaülikooli SK II Elias Melin 8 5 1 6
74 Maitim Danel Taur 8 3 3 6
75 Viskoosa SK Miko Malk 8 3 3 6
76 TVK Leegid Peter Haab 9 3 3 6
77 Eesti Maaülikooli SK II Peyman Fredrik Milani 9 3 3 6
78 SK Nordic (Kunda) Vladimir Shutov 9 1 5 6
79 Maitim Vladimir Muratov 10 4 2 6
80 Sparta Team Automaailm II Viljar Sepp 10 2 4 6
81 Nõmme Kondors Märt Kivirähk 2 4 1 5
82 SK Nordic (Kunda) Danil Jefinkov 6 4 1 5
83 Jõgeva SK Selver / Tähe II Karl-Sander Poll 7 4 1 5
84 Bändidos Team Exel Urmas Aun 10 4 1 5
85 Jõgeva SK Selver / Tähe II Erki Teder 10 3 2 5
86 TTÜ SK/Ääsmäe Andre Simovart 10 1 4 5
87 Maitim Ramon Ruotsi 5 2 2 4
88 SK Nordic (Kunda) Sergei Murasjov 6 3 1 4
89 Eesti Maaülikooli SK II Santeri Sapp (Duubel) 7 1 3 4
90 TVK Leegid Heigo Mitt 8 2 2 4
91 Sparta Team Automaailm II Koit Kangur 9 2 2 4
92 Jõgeva SK Selver / Tähe II Sander Lehtme 9 2 2 4
93 Maitim Arvo Kraam 10 2 2 4
94 Bändidos Team Exel Olavi Jõesaar 10 2 2 4
95 Bändidos Team Exel Marek Suurniit 10 1 3 4
96 Viskoosa SK Teet Kivisilla 10 1 3 4
97 SK Nordic (Kunda) Igor Nasimov 4 2 1 3
98 TTÜ SK/Ääsmäe Matti Küüt 5 3 0 3
99 Viskoosa SK Rannar Malk 5 2 1 3
100 Sparta Team Automaailm II Hans-Peeter Isand 5 1 2 3
101 Maitim Marek Miller 5 1 2 3
102 SK Nordic (Kunda) Sergei Ridchenko 5 1 2 3
103 Nõmme Kondors Rain Künnapuu 5 0 3 3
104 SK Nordic (Kunda) Mario Hang 7 3 0 3
105 Sparta Team Automaailm II Martin Öövel 7 2 1 3
106 Augur / Jäneda Sirgo Voore 7 0 3 3
107 Bändidos Team Exel Rainer Rannula 8 2 1 3
108 Maitim Andro Kivi 8 0 3 3
109 Augur / Jäneda Ott Oru 9 2 1 3
110 Sparta Team Automaailm II Rauno Ollemaa 9 2 1 3
111 Sparta Team Automaailm II Kaarel Tamme 10 2 1 3
112 Viskoosa SK Tarmo Võsamaa 10 2 1 3
113 Jõgeva SK Selver / Tähe II Aleksander Andrejev 10 1 2 3
114 Jõgeva SK Selver / Tähe II Sten Voog 4 1 1 2
115 Augur / Jäneda Taavi Visnap 4 1 1 2
116 Sparta Team Automaailm II Kimmo Lillipuu 5 1 1 2
117 Sparta Team Automaailm II Janar Kolk 7 2 0 2
118 Augur / Jäneda Aigar Lumiste (Duubel) 7 1 1 2
119 TTÜ SK/Ääsmäe Ragnar Markus Kuljus 8 2 0 2
120 TVK Leegid Kimmo Käärik 8 1 1 2
121 Eesti Maaülikooli SK II Mihkel Must (Duubel) 8 1 1 2
122 Augur / Jäneda Taavi Lumiste 8 1 1 2
123 Nõmme Kondors Kalle Meigas 8 0 2 2
124 Eesti Maaülikooli SK II Oskar Illak 9 2 0 2
125 TVK Leegid Raivo Lõkk 10 2 0 2
126 Jõgeva SK Selver / Tähe II Taavi Hansing 2 1 0 1
127 Viskoosa SK Ken Pähn 2 0 1 1
128 SK Nordic (Kunda) Juri Rabski 4 0 1 1
129 Sparta Team Automaailm II Martin Einblau 4 0 1 1
130 SK Nordic (Kunda) Heigo Olu 5 1 0 1
131 Maitim Erki Aljamaa 6 1 0 1
132 Viskoosa SK Priidik Valk 6 1 0 1
133 Viskoosa SK SANDER EELRAND 6 0 1 1
134 Eesti Maaülikooli SK II Janek Ilves 7 1 0 1
135 Eesti Maaülikooli SK II Markus Mekk 7 1 0 1
136 Nõmme Kondors Erlend Pakk 8 0 1 1
137 SK Nordic (Kunda) Lauri Pärna 8 0 1 1
138 Viskoosa SK ALVER PADU 9 1 0 1
139 TTÜ SK/Ääsmäe Janar Laaneste 9 0 1 1
140 Viskoosa SK Allan Ventsel 10 1 0 1
141 Jõgeva SK Selver / Tähe II Kalmer Koossalu 10 1 0 1
142 Maitim Ainar Juht 10 0 1 1
143 TTÜ SK/Ääsmäe Kristo Laaneste 10 0 1 1
144 Jõgeva SK Selver / Tähe II Liivar Laks 10 0 1 1
145 Viskoosa SK Märt Käär 10 0 1 1
146 Sparta Team Automaailm II Rasko Parve 10 0 1 1
147 Eesti Maaülikooli SK II Reigo Kruusement 10 0 1 1
148 Nõmme Kondors Andrei Luzgin 0 0 0 0
149 Sparta Team Automaailm II Enn Karin 0 0 0 0
150 TTÜ SK/Ääsmäe Fred Tammiksalu 0 0 0 0
151 Sparta Team Automaailm II Gert Jõgis 0 0 0 0
152 TTÜ SK/Ääsmäe Guido Gritsenko 0 0 0 0
153 Eesti Maaülikooli SK II Kristjan Anderson 0 0 0 0
154 Sparta Team Automaailm II Martin Viikmann 0 0 0 0
155 Bändidos Team Exel Meelis Lepikult 0 0 0 0
156 Sparta Team Automaailm II Mihkel Mänd 0 0 0 0
157 Nõmme Kondors Märten Tamla 0 0 0 0
158 Nõmme Kondors Priit Pihl 0 0 0 0
159 SK Nordic (Kunda) Reijo Rohtla 0 0 0 0
160 Sparta Team Automaailm II Risto Kalm 0 0 0 0
161 Maitim Roland Tamlo 0 0 0 0
162 Bändidos Team Exel Siim Palu 0 0 0 0
163 Nõmme Kondors Taavi Simmist 0 0 0 0
164 TTÜ SK/Ääsmäe Toomas Tralla 0 0 0 0
165 TTÜ SK/Ääsmäe Tõnu Vahter 0 0 0 0
166 Nõmme Kondors Alo Ojassalu 1 0 0 0
167 Jõgeva SK Selver / Tähe II Andreas Õun 1 0 0 0
168 Jõgeva SK Selver / Tähe II Joosep Moor 1 0 0 0
169 Eesti Maaülikooli SK II Joosep Orav 1 0 0 0
170 Bändidos Team Exel Margus Liivik 1 0 0 0
171 Viskoosa SK Mario Volmerson 1 0 0 0
172 Nõmme Kondors Priit Zoova 1 0 0 0
173 SK Nordic (Kunda) Sander Susi 1 0 0 0
174 Sparta Team Automaailm II Vjatseslav Ussoltsev 1 0 0 0
175 Sparta Team Automaailm II Anton Netsajev 2 0 0 0
176 Jõgeva SK Selver / Tähe II Gerno Rebane 2 0 0 0
177 Jõgeva SK Selver / Tähe II Raigo Hõim 2 0 0 0
178 Augur / Jäneda Risto Soitu 2 0 0 0
179 Maitim Tanel Müürsepp 2 0 0 0
180 Viskoosa SK Fredi Volens 3 0 0 0
181 Eesti Maaülikooli SK II Henrik Trasberg 3 0 0 0
182 Eesti Maaülikooli SK II Peedu Lohur 3 0 0 0
183 Jõgeva SK Selver / Tähe II Raido Onopa 3 0 0 0
184 SK Nordic (Kunda) Roman Penkovski 3 0 0 0
185 SK Nordic (Kunda) Aleksei Krautman 4 0 0 0
186 Viskoosa SK Danver Mets 4 0 0 0
187 Nõmme Kondors Aleksandr Jürgens 5 0 0 0
188 TTÜ SK/Ääsmäe Jaanus Kallion 5 0 0 0
189 TVK Leegid Jaanus Sapas 5 0 0 0
190 TTÜ SK/Ääsmäe Raimo Rüütel 5 0 0 0
191 TVK Leegid Toomas Joonas 5 0 0 0
192 TTÜ SK/Ääsmäe Tõnis Metsson 5 0 0 0
193 Nõmme Kondors Vahur Põder 5 0 0 0
194 TTÜ SK/Ääsmäe Rasmus Reemann 6 0 0 0
195 TTÜ SK/Ääsmäe Ivar Agar 7 0 0 0
196 Viskoosa SK Ulvar Suve 7 0 0 0
197 Nõmme Kondors Veiko Kask 7 0 0 0
198 SK Nordic (Kunda) Andrei Takovenko 8 0 0 0
199 SK Nordic (Kunda) Denis Jestokin 8 0 0 0
200 Jõgeva SK Selver / Tähe II Kevin Tamm 8 0 0 0
201 TVK Leegid Mikko Kauppi 8 0 0 0
202 SK Nordic (Kunda) Oleg Romanenko 8 0 0 0
203 Augur / Jäneda Argo Raudsepp 9 0 0 0
204 Jõgeva SK Selver / Tähe II Artur Rimkevicius 9 0 0 0
205 Jõgeva SK Selver / Tähe II Erik Vadi 10 0 0 0
206 Bändidos Team Exel Kaupo Kaur 10 0 0 0
207 Jõgeva SK Selver / Tähe II Martin Rebane 10 0 0 0
208 Bändidos Team Exel Raimond Viiding 10 0 0 0
209 TTÜ SK/Ääsmäe Rauno Varik 10 0 0 0

Esiliiga

© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |