Teine liiga - lõuna/ida

Bändidos/Floorball.ee   
 Eesti Maaülikooli SK III  
Eesti Maaülikooli SK III2-1  
Valga Välk Eesti Maaülikooli SK III 
 Valga Välk8-3 
SK Pro Sura2-1  
Tartu Tornaado  Tartu Tornaado
 Tartu Tornaado 9-1
Sinimäe6-2  
SK Rapla Tartu Tornaado 
 SK Rapla5-1 
Jäneda II6-2  
 SK Rapla   
  Valga Välk  
 Valga Välk4-3 LA  
Tartu Tornaado  
Eesti Maaülikooli SK III  
Valga Välk  
SK Rapla  
Bändidos/Floorball.ee  
SK Pro Sura  
Jäneda II  
Sinimäe  
Viljandi Metall  
Tabasalu Spordikompleks  
Sparta Team Automaailm III  
SK Nordic  
Saue SHK  
Vana hea puur (Tartu)  
KH Energia-Konsult  
Jõgeva SK Tähe III  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Tartu Tornaado Alari Pagi 3 7 3 10
2 Eesti Maaülikooli SK III Rando Ernits 3 4 5 9
3 Tartu Tornaado Kaido Ingver 3 2 4 6
4 Eesti Maaülikooli SK III Brait-Kevin Raudsepp 3 4 1 5
5 Valga Välk Eduards Vjazovs 1 1 3 4
6 Valga Välk Armands Valtins 2 3 1 4
7 Eesti Maaülikooli SK III Mihkel Kaasik 2 1 3 4
8 Tartu Tornaado Ats Püvi 3 2 2 4
9 Tartu Tornaado Rainer Kalde 3 2 2 4
10 Jäneda II Indrek Lumiste 1 1 2 3
11 Eesti Maaülikooli SK III Simon Georg Mahla 2 2 1 3
12 Tartu Tornaado Raido Noobel 3 2 1 3
13 Jäneda II Andres Luts 1 1 1 2
14 Tartu Tornaado Anti Kustassoo 3 2 0 2
15 Tartu Tornaado Sander Resev 3 2 0 2
16 Eesti Maaülikooli SK III Fred Haga 3 0 2 2
17 Jäneda II Jaagup Jairus 1 1 0 1
18 Jäneda II Joosep Perandi 1 1 0 1
19 Jäneda II Andres Kalavus 1 0 1 1
20 Eesti Maaülikooli SK III Margus Mänd 2 1 0 1
21 Tartu Tornaado Nikita Bõstrov 2 1 0 1
22 Valga Välk Sergejs Kuncevics 2 0 1 1
23 Valga Välk Egert Ojamäe 3 1 0 1
24 Eesti Maaülikooli SK III Jakob Poom 3 1 0 1
25 Valga Välk Margo Pärnaku 3 1 0 1
26 Valga Välk Remo Kupits 3 1 0 1
27 Valga Välk Renat Silis 3 1 0 1
28 Valga Välk Henri Karja 3 0 1 1
29 Tartu Tornaado Pavel Timerhanov 3 0 1 1
30 Valga Välk Simm Paap 3 0 1 1
31 SK Nordic Allan Lukken 0 0 0 0
32 Jõgeva SK Tähe III Andre Laurimäe 0 0 0 0
33 Jõgeva SK Tähe III Andreas Õun 0 0 0 0
34 SK Nordic Andrei Takovenko 0 0 0 0
35 Jäneda II Antti Olesk 0 0 0 0
36 Vana hea puur (Tartu) Ardo Aednik 0 0 0 0
37 Viljandi Metall Ardo Must 0 0 0 0
38 Viljandi Metall Artur Kallaste 0 0 0 0
39 Jäneda II Artur Oganezov 0 0 0 0
40 Jõgeva SK Tähe III Asso Kõuts 0 0 0 0
41 Vana hea puur (Tartu) Avo Ombler 0 0 0 0
42 Viljandi Metall Chris Lepp 0 0 0 0
43 SK Nordic Denis Jestokin 0 0 0 0
44 Viljandi Metall Edvin Ast 0 0 0 0
45 Viljandi Metall Elias Melin 0 0 0 0
46 Tartu Tornaado Erkko Nurmoja 0 0 0 0
47 Jõgeva SK Tähe III Ermo Narits 0 0 0 0
48 Jõgeva SK Tähe III Felix Ranne 0 0 0 0
49 Eesti Maaülikooli SK III Fernando Orgusaar 0 0 0 0
50 Jäneda II Gregor Pent 0 0 0 0
51 Jõgeva SK Tähe III Heino Avi 0 0 0 0
52 Vana hea puur (Tartu) Henrik Koorits 0 0 0 0
53 SK Nordic Ilja Shevelilov 0 0 0 0
54 Valga Välk Ilmar Denissenko 0 0 0 0
55 SK Nordic Indrek Lepiksaar 0 0 0 0
56 Vana hea puur (Tartu) Indrek Reitkam 0 0 0 0
57 SK Nordic Jaak Veebel 0 0 0 0
58 SK Nordic Janec Tamm 0 0 0 0
59 Viljandi Metall Janek Ilves 0 0 0 0
60 Jäneda II Johannes Jürisson 0 0 0 0
61 Eesti Maaülikooli SK III Joonas Pint 0 0 0 0
62 Eesti Maaülikooli SK III Joosep Moor 0 0 0 0
63 Viljandi Metall Jorma Kase 0 0 0 0
64 Viljandi Metall Juhani Lumera 0 0 0 0
65 SK Nordic Juri Ruzevich 0 0 0 0
66 Viljandi Metall Jörgen Järsk 0 0 0 0
67 Vana hea puur (Tartu) Kaido Kariste 0 0 0 0
68 Viljandi Metall Kaido Karu 0 0 0 0
69 Vana hea puur (Tartu) Kalle Kotselainen 0 0 0 0
70 Jõgeva SK Tähe III Karl Kalm 0 0 0 0
71 Jõgeva SK Tähe III Karl Kastan 0 0 0 0
72 Eesti Maaülikooli SK III Karl-Ott Juhanson 0 0 0 0
73 Viljandi Metall Ken Kuusik 0 0 0 0
74 Viljandi Metall Kevin Kõrge 0 0 0 0
75 Vana hea puur (Tartu) Kristjan Lusikas 0 0 0 0
76 Vana hea puur (Tartu) Lauri Kadajane 0 0 0 0
77 Vana hea puur (Tartu) Lauri Kinkar 0 0 0 0
78 SK Nordic Lauri Pärna 0 0 0 0
79 Jõgeva SK Tähe III Lauri-Robert Indus 0 0 0 0
80 SK Nordic Lembit Veskis 0 0 0 0
81 Vana hea puur (Tartu) Madis-Karli Koppel 0 0 0 0
82 Jäneda II Marek Palmsalu 0 0 0 0
83 Viljandi Metall Mark-Remi Viira 0 0 0 0
84 Jõgeva SK Tähe III Markus Allingu 0 0 0 0
85 Viljandi Metall Martti Ojamaa 0 0 0 0
86 Vana hea puur (Tartu) Meelis Ombler 0 0 0 0
87 Tartu Tornaado Meelis Uleksin 0 0 0 0
88 Vana hea puur (Tartu) Mikk Espenberg 0 0 0 0
89 Jäneda II Nikita Tšernikov 0 0 0 0
90 Jõgeva SK Tähe III Nikita-Aleksander Heinonen 0 0 0 0
91 SK Nordic Oleg Romanenko 0 0 0 0
92 Vana hea puur (Tartu) Ott-Aaron Allikmäe 0 0 0 0
93 Eesti Maaülikooli SK III Peyman Fredrik Milani 0 0 0 0
94 Vana hea puur (Tartu) Priit Salumaa 0 0 0 0
95 Vana hea puur (Tartu) Pärt Erikson 0 0 0 0
96 SK Nordic Ramil Dukenejev 0 0 0 0
97 Jõgeva SK Tähe III Rene Lokk 0 0 0 0
98 Jõgeva SK Tähe III Rene-Hendrik Sirkas 0 0 0 0
99 Viljandi Metall Risto Tölp 0 0 0 0
100 SK Nordic Roman Dõba 0 0 0 0
101 SK Nordic Roman Penkovski 0 0 0 0
102 Tartu Tornaado Sander Lepik 0 0 0 0
103 Viljandi Metall Sander Lepp 0 0 0 0
104 SK Nordic Sergei Murasjov 0 0 0 0
105 SK Nordic Sergei Ridchenko 0 0 0 0
106 Vana hea puur (Tartu) Siim Espenberg 0 0 0 0
107 Viljandi Metall Sten Koobas 0 0 0 0
108 Jõgeva SK Tähe III Steven Vend 0 0 0 0
109 Jõgeva SK Tähe III Tanel Kiisküla 0 0 0 0
110 Jäneda II Tanel Mikk 0 0 0 0
111 Viljandi Metall Tarmo Metsamaa 0 0 0 0
112 Jõgeva SK Tähe III Tauri Voolaid 0 0 0 0
113 Vana hea puur (Tartu) Teet Saar 0 0 0 0
114 Jõgeva SK Tähe III Timo Kotkas 0 0 0 0
115 Viljandi Metall Tõnis Põder 0 0 0 0
116 SK Nordic Vladimir Shutov 0 0 0 0
117 Tartu Tornaado Algis Uiga 1 0 0 0
118 Jäneda II Einar Lest 1 0 0 0
119 Valga Välk Karlis Stipnieks 1 0 0 0
120 Jäneda II Kermo Uue 1 0 0 0
121 Jäneda II Tõnis Luts 1 0 0 0
122 Jäneda II Veiko Väisanen 1 0 0 0
123 Eesti Maaülikooli SK III Bertram Sargla 2 0 0 0
124 Tartu Tornaado Kaarel Õim 2 0 0 0
125 Valga Välk Marek Vända 2 0 0 0
126 Eesti Maaülikooli SK III Sander Reemets 2 0 0 0
127 Valga Välk Aimur Rebane 3 0 0 0
128 Eesti Maaülikooli SK III Aivar Aasma 3 0 0 0
129 Valga Välk Dmitri Petrov 3 0 0 0
130 Eesti Maaülikooli SK III Evert Laul 3 0 0 0
131 Tartu Tornaado Kaspar Sakjas 3 0 0 0
132 Valga Välk Maikel Daniel 3 0 0 0
133 Eesti Maaülikooli SK III Mihkel Vanamb 3 0 0 0
134 Eesti Maaülikooli SK III Priit Salumets 3 0 0 0
135 Tartu Tornaado Sander Eninš 3 0 0 0
136 Valga Välk Sergejs Aleksejevs 3 0 0 0
137 Tartu Tornaado Sven Kiiss 3 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Tartu TornaadoPavelTimerhanov135585493,1
2. Valga VälkSergejsAleksejevs121786988,5
3. Eesti Maaülikooli SK IIISanderReemets D189777,8
4. Jäneda IIEinarLest45271970,4

Teine liiga - lõuna/ida

TornaadoValgaJäneda IIViljandiEMÜ IIISK NordicVana hea puurSK Tähe IIISuhePunkteKoht
Tartu Tornaado2 - 69 - 29 - 39 - 39 - 26 - 58 - 352-24181
Valga Välk6 - 23 - 42 - 39 - 35 - 23 - 217 - 345-19162
Jäneda II2 - 94 - 34 - 26 - 55 - 65 - 45 - 231-31143
Viljandi Metall3 - 93 - 22 - 41 - 45 - 310 - 511 - 035-27124
Eesti Maaülikooli SK III3 - 93 - 95 - 64 - 15 - 34 - 25 - 229-32125
SK Nordic2 - 92 - 56 - 53 - 53 - 54 - 59 - 229-3676
Vana hea puur (Tartu)5 - 62 - 34 - 55 - 102 - 45 - 45 - 328-3557
Jõgeva SK Tähe III3 - 83 - 172 - 50 - 112 - 52 - 93 - 515-6008

Teine liiga - lõuna/ida

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Tartu Tornaado76010052 - 2418
Valga Välk75011045 - 1916
Jäneda II74120031 - 3114
Viljandi Metall74030035 - 2712
Eesti Maaülikooli SK III74030029 - 3212
SK Nordic72041029 - 367
Vana hea puur (Tartu)71150028 - 355
Jõgeva SK Tähe III70070015 - 600

Teine liiga - lõuna/ida

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Tartu Tornaado Alari Pagi 7 12 5 17
2 Valga Välk Armands Valtins 7 6 11 17
3 Vana hea puur (Tartu) Henrik Koorits 7 11 5 16
4 Tartu Tornaado Rainer Kalde 6 11 3 14
5 Viljandi Metall Sander Lepp 6 10 3 13
6 Jäneda II Andres Kalavus 7 5 8 13
7 Jäneda II Andres Luts 7 10 2 12
8 SK Nordic Ilja Shevelilov 7 8 4 12
9 Tartu Tornaado Ats Püvi 5 5 6 11
10 Valga Välk Eduards Vjazovs 6 9 2 11
11 Viljandi Metall Sten Koobas 7 9 2 11
12 Eesti Maaülikooli SK III Rando Ernits 6 4 6 10
13 Valga Välk Margo Pärnaku 7 7 3 10
14 Tartu Tornaado Kaido Ingver 6 3 6 9
15 Tartu Tornaado Kaspar Sakjas 7 7 2 9
16 Jõgeva SK Tähe III Lauri-Robert Indus 7 3 6 9
17 Vana hea puur (Tartu) Kalle Kotselainen 6 6 2 8
18 Valga Välk Renat Silis 6 5 3 8
19 Valga Välk Egert Ojamäe 6 4 4 8
20 Tartu Tornaado Raido Noobel 6 4 4 8
21 Tartu Tornaado Anti Kustassoo 7 3 5 8
22 Jäneda II Tõnis Luts 6 3 4 7
23 SK Nordic Janec Tamm 7 6 1 7
24 Eesti Maaülikooli SK III Aivar Aasma 7 5 2 7
25 Jäneda II Veiko Väisanen 7 5 2 7
26 Viljandi Metall Chris Lepp 7 3 4 7
27 Vana hea puur (Tartu) Meelis Ombler 7 2 5 7
28 SK Nordic Indrek Lepiksaar 7 1 6 7
29 Eesti Maaülikooli SK III Margus Mänd 4 3 3 6
30 Valga Välk Sergejs Kuncevics 6 4 2 6
31 Viljandi Metall Juhani Lumera 6 3 3 6
32 Valga Välk Remo Kupits 7 5 1 6
33 SK Nordic Roman Dõba 7 3 3 6
34 Jäneda II Johannes Jürisson 5 4 1 5
35 Viljandi Metall Artur Kallaste 7 4 1 5
36 Jõgeva SK Tähe III Heino Avi 7 3 2 5
37 SK Nordic Sergei Murasjov 7 2 3 5
38 Jäneda II Jaagup Jairus 7 0 5 5
39 Eesti Maaülikooli SK III Simon Georg Mahla 3 4 0 4
40 Tartu Tornaado Nikita Bõstrov 4 1 3 4
41 Tartu Tornaado Algis Uiga 5 2 2 4
42 Viljandi Metall Tõnis Põder 5 2 2 4
43 SK Nordic Vladimir Shutov 6 4 0 4
44 Valga Välk Marek Vända 6 2 2 4
45 Valga Välk Aimur Rebane 6 1 3 4
46 Eesti Maaülikooli SK III Mihkel Vanamb 7 1 3 4
47 Eesti Maaülikooli SK III Mihkel Kaasik 2 3 0 3
48 Eesti Maaülikooli SK III Joosep Moor 2 1 2 3
49 SK Nordic Allan Lukken 4 1 2 3
50 Vana hea puur (Tartu) Indrek Reitkam 4 1 2 3
51 Eesti Maaülikooli SK III Brait-Kevin Raudsepp 5 2 1 3
52 Eesti Maaülikooli SK III Karl-Ott Juhanson 5 2 1 3
53 Jäneda II Kermo Uue 6 3 0 3
54 Jõgeva SK Tähe III Nikita-Aleksander Heinonen 6 2 1 3
55 Eesti Maaülikooli SK III Priit Salumets 6 1 2 3
56 Eesti Maaülikooli SK III Fred Haga 7 2 1 3
57 Eesti Maaülikooli SK III Jakob Poom 7 1 2 3
58 Jäneda II Joosep Perandi 7 1 2 3
59 Viljandi Metall Kaido Karu 7 1 2 3
60 SK Nordic Ramil Dukenejev 7 1 2 3
61 Jõgeva SK Tähe III Andreas Õun 3 1 1 2
62 Viljandi Metall Jörgen Järsk 3 0 2 2
63 Viljandi Metall Ken Kuusik 4 1 1 2
64 Jõgeva SK Tähe III Ermo Narits 5 2 0 2
65 Vana hea puur (Tartu) Pärt Erikson 5 1 1 2
66 Valga Välk Dmitri Petrov 5 0 2 2
67 Tartu Tornaado Sander Eninš 5 0 2 2
68 Vana hea puur (Tartu) Lauri Kinkar 6 2 0 2
69 SK Nordic Lembit Veskis 6 2 0 2
70 Eesti Maaülikooli SK III Bertram Sargla 6 0 2 2
71 Vana hea puur (Tartu) Lauri Kadajane 7 2 0 2
72 Jõgeva SK Tähe III Tauri Voolaid 7 2 0 2
73 Vana hea puur (Tartu) Teet Saar 7 2 0 2
74 Jõgeva SK Tähe III Felix Ranne 7 1 1 2
75 Valga Välk Simm Paap 7 1 1 2
76 SK Nordic Jaak Veebel 7 0 2 2
77 Tartu Tornaado Pavel Timerhanov 7 0 2 2
78 Tartu Tornaado Erkko Nurmoja 1 1 0 1
79 Valga Välk Karlis Stipnieks 2 1 0 1
80 Jäneda II Marek Palmsalu 2 0 1 1
81 Tartu Tornaado Sven Kiiss 2 0 1 1
82 SK Nordic Sergei Ridchenko 3 1 0 1
83 Viljandi Metall Kevin Kõrge 5 1 0 1
84 Tartu Tornaado Kaarel Õim 6 1 0 1
85 SK Nordic Juri Ruzevich 6 0 1 1
86 Vana hea puur (Tartu) Kaido Kariste 6 0 1 1
87 Jõgeva SK Tähe III Karl Kastan 6 0 1 1
88 Vana hea puur (Tartu) Kristjan Lusikas 6 0 1 1
89 Tartu Tornaado Sander Resev 6 0 1 1
90 Vana hea puur (Tartu) Madis-Karli Koppel 7 1 0 1
91 Viljandi Metall Mark-Remi Viira 7 1 0 1
92 Jõgeva SK Tähe III Steven Vend 7 1 0 1
93 Jäneda II Einar Lest 7 0 1 1
94 Viljandi Metall Janek Ilves 7 0 1 1
95 Valga Välk Maikel Daniel 7 0 1 1
96 Jõgeva SK Tähe III Timo Kotkas 7 0 1 1
97 Jäneda II Artur Oganezov 0 0 0 0
98 Eesti Maaülikooli SK III Fernando Orgusaar 0 0 0 0
99 Viljandi Metall Martti Ojamaa 0 0 0 0
100 Tartu Tornaado Sander Lepik 0 0 0 0
101 Jäneda II Tanel Mikk 0 0 0 0
102 Jäneda II Antti Olesk 1 0 0 0
103 Viljandi Metall Ardo Must 1 0 0 0
104 Viljandi Metall Elias Melin 1 0 0 0
105 Valga Välk Ilmar Denissenko 1 0 0 0
106 Eesti Maaülikooli SK III Joonas Pint 1 0 0 0
107 Jõgeva SK Tähe III Markus Allingu 1 0 0 0
108 Jäneda II Nikita Tšernikov 1 0 0 0
109 SK Nordic Lauri Pärna 2 0 0 0
110 SK Nordic Roman Penkovski 2 0 0 0
111 Jäneda II Indrek Lumiste 3 0 0 0
112 Viljandi Metall Jorma Kase 3 0 0 0
113 Tartu Tornaado Meelis Uleksin 3 0 0 0
114 SK Nordic Oleg Romanenko 3 0 0 0
115 Vana hea puur (Tartu) Priit Salumaa 3 0 0 0
116 Jõgeva SK Tähe III Tanel Kiisküla 3 0 0 0
117 SK Nordic Andrei Takovenko 4 0 0 0
118 SK Nordic Denis Jestokin 4 0 0 0
119 Viljandi Metall Edvin Ast 4 0 0 0
120 Vana hea puur (Tartu) Ott-Aaron Allikmäe 4 0 0 0
121 Eesti Maaülikooli SK III Peyman Fredrik Milani 4 0 0 0
122 Eesti Maaülikooli SK III Sander Reemets 4 0 0 0
123 Vana hea puur (Tartu) Siim Espenberg 4 0 0 0
124 Jäneda II Gregor Pent 5 0 0 0
125 Valga Välk Henri Karja 5 0 0 0
126 Vana hea puur (Tartu) Ardo Aednik 6 0 0 0
127 Jõgeva SK Tähe III Asso Kõuts 6 0 0 0
128 Eesti Maaülikooli SK III Evert Laul 6 0 0 0
129 Jõgeva SK Tähe III Rene Lokk 6 0 0 0
130 Jõgeva SK Tähe III Rene-Hendrik Sirkas 6 0 0 0
131 Viljandi Metall Tarmo Metsamaa 6 0 0 0
132 Jõgeva SK Tähe III Andre Laurimäe 7 0 0 0
133 Vana hea puur (Tartu) Avo Ombler 7 0 0 0
134 Jõgeva SK Tähe III Karl Kalm 7 0 0 0
135 Vana hea puur (Tartu) Mikk Espenberg 7 0 0 0
136 Viljandi Metall Risto Tölp 7 0 0 0
137 Valga Välk Sergejs Aleksejevs 7 0 0 0

Teine liiga - lõuna/ida

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Valga VälkSergejsAleksejevs32114012186,4
2. SK NordicAndreiTakovenko115705984,3
3. Tartu TornaadoPavelTimerhanov31514111783,0
4. SK NordicRomanPenkovski90383181,6
5. Viljandi MetallRistoTölp31514111480,9
6. Eesti Maaülikooli SK IIIEvertLaul2701209780,8
7. Jäneda IIEinarLest32114911879,2
8. Vana hea puur (Tartu)AvoOmbler32316312878,5
9. Jõgeva SK Tähe IIIRene-HendrikSirkas118796076,0
10. SK NordicDenisJestokin120705274,3
11. Jõgeva SK Tähe IIIKarlKalm19715311273,2
12. Eesti Maaülikooli SK IIISanderReemets D45271866,7
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |