Hooaeg 2017 / 2018

Esiliiga - A

Viimsi Kepp   
 Viimsi Kepp  
Tartu Tornaado5-3  
Sparta Team Automaailm III Viimsi Kepp 
 Sparta Team Automaailm III7-2 
Ääsmäe7-2  
Ääsmäe    
 Tartu Tornaado   
Tartu Tornaado5-6   
Viimsi Kepp  
Sparta Team Automaailm III  
Tartu Tornaado  
Ääsmäe  
  
  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Tartu Tornaado Juhani Võik 1 3 1 4
2 Ääsmäe Andre Simovart 1 3 0 3
3 Sparta Team Automaailm III Andro Sõber 2 3 0 3
4 Viimsi Kepp Richard Eesmaa 2 3 0 3
5 Tartu Tornaado Juhani Võik 1 1 1 2
6 Tartu Tornaado Keijo Lehes 1 1 1 2
7 Sparta Team Automaailm III Jarl Gustsin D 2 2 0 2
8 Viimsi Kepp Marek Ulman 2 2 0 2
9 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 2 2 0 2
10 Sparta Team Automaailm III Vladimir Kratško 2 2 0 2
11 Sparta Team Automaailm III Andrei Polovnikov D 1 1 0 1
12 Ääsmäe Ergo Orumaa 1 1 0 1
13 Sparta Team Automaailm III Kermo Uue D 1 1 0 1
14 Tartu Tornaado Mihkel Must 1 1 0 1
15 Ääsmäe Mikk Jüristo 1 1 0 1
16 Ääsmäe Siim Edvard Sinimeri 1 1 0 1
17 Ääsmäe Siim Edvard Sinimeri 1 1 0 1
18 Tartu Tornaado Sten Kõiv 1 1 0 1
19 Tartu Tornaado Tõnis Vainomäe 1 1 0 1
20 Tartu Tornaado Tõnis Vainomäe 1 1 0 1
21 Tartu Tornaado Anti Kustassoo 1 0 1 1
22 Tartu Tornaado Anti Kustassoo 1 0 1 1
23 Tartu Tornaado Keijo Lehes 1 0 1 1
24 Ääsmäe Kenneth Lond 1 0 1 1
25 Ääsmäe Kenneth Lond 1 0 1 1
26 Ääsmäe Targo Trepp 1 0 1 1
27 Ääsmäe Targo Trepp 1 0 1 1
28 Viimsi Kepp Julius Stokas 2 1 0 1
29 Viimsi Kepp Kert Karelson 2 1 0 1
30 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 2 1 0 1
31 Viimsi Kepp Roland Songisepp 2 1 0 1
32 Viimsi Kepp Tanel Rebane 2 1 0 1
33 Sparta Team Automaailm III Adrian Sikk D2 0 0 0 0
34 Bändidos Aivar Aasma 0 0 0 0
35 Bändidos Aivar Aasma 0 0 0 0
36 SHK Jõgeva Lootus Aivar Tammsaar 0 0 0 0
37 SHK Jõgeva Lootus Aivar Tammsaar 0 0 0 0
38 SHK Jõgeva Lootus Alari Pagi 0 0 0 0
39 SHK Jõgeva Lootus Alari Pagi 0 0 0 0
40 Valga Välk Aleks Tammela 0 0 0 0
41 Telia Aleksander Kistner 0 0 0 0
42 Telia Aleksander Kistner 0 0 0 0
43 Jäneda Aleksander Prõttšikov D 0 0 0 0
44 Sinimäe Aleksander Runin 0 0 0 0
45 Sinimäe Aleksander Runin 0 0 0 0
46 Telia Aleksandr Ponomarjov 0 0 0 0
47 Telia Aleksandr Ponomarjov 0 0 0 0
48 SHK Jõgeva Lootus Alex Guske D 0 0 0 0
49 SHK Jõgeva Lootus Alex Guske D 0 0 0 0
50 Bändidos Allan Tatter 0 0 0 0
51 Bändidos Allan Tatter 0 0 0 0
52 Sparta Team Automaailm III Amon Re Niineorg 0 0 0 0
53 SK Rapla Andi Kuum 0 0 0 0
54 SK Rapla Andi Kuum 0 0 0 0
55 Sinimäe Andre Lausmaa 0 0 0 0
56 Sinimäe Andre Lausmaa 0 0 0 0
57 Viimsi Kepp Andre Padu 0 0 0 0
58 SK Rapla Andrei Luige 0 0 0 0
59 SK Rapla Andrei Luige 0 0 0 0
60 Sparta Team Automaailm III Andrei Polovnikov D 0 0 0 0
61 Telia Andrei Surnin 0 0 0 0
62 Telia Andrei Surnin 0 0 0 0
63 Jäneda Andres Kalavus 0 0 0 0
64 SK Rapla Andres Männik 0 0 0 0
65 SK Rapla Andres Männik 0 0 0 0
66 Viskoosa SK Andres Tammeveski 0 0 0 0
67 Sparta Team Automaailm III Andro Sõber 0 0 0 0
68 Viskoosa SK Andrus Kuusk 0 0 0 0
69 Maitim Andrus Lepp 0 0 0 0
70 TVK Leegid Andrus Mäeots 0 0 0 0
71 Viimsi Kepp Anti Roots 0 0 0 0
72 SK Rapla Ardo Raidoja 0 0 0 0
73 SK Rapla Ardo Raidoja 0 0 0 0
74 Sparta Team Automaailm III Argo Kungla 0 0 0 0
75 Jäneda Artjom Demitšev 0 0 0 0
76 Jäneda Artjom Kostyanoy 0 0 0 0
77 Valga Välk Artur Volbert 0 0 0 0
78 Maitim Arvo Kraam 0 0 0 0
79 SHK Jõgeva Lootus Ats Püvi 0 0 0 0
80 SHK Jõgeva Lootus Ats Püvi 0 0 0 0
81 SHK Jõgeva Lootus Cris Aare 0 0 0 0
82 SHK Jõgeva Lootus Cris Aare 0 0 0 0
83 Ääsmäe Dan Markkus Pajula 0 0 0 0
84 Ääsmäe Dan Markkus Pajula 0 0 0 0
85 Jäneda Daniil Ruzevitš D 0 0 0 0
86 Jäneda Daniil Tenitski 0 0 0 0
87 Viskoosa SK Danver Mets 0 0 0 0
88 SK Rapla Dimitri Rieksts 0 0 0 0
89 SK Rapla Dimitri Rieksts 0 0 0 0
90 Telia Dmitri Burdin 0 0 0 0
91 Telia Dmitri Burdin 0 0 0 0
92 Telia Dmitri Burov 0 0 0 0
93 Telia Dmitri Burov 0 0 0 0
94 Telia Eero Pajuviidik 0 0 0 0
95 Telia Eero Pajuviidik 0 0 0 0
96 Valga Välk Egert Ojamäe 0 0 0 0
97 SHK Jõgeva Lootus Elari Teder 0 0 0 0
98 SHK Jõgeva Lootus Elari Teder 0 0 0 0
99 Sparta team Automaailm II Erki Tammemäe 0 0 0 0
100 Sinimäe Erkki Seinre 0 0 0 0
101 Sinimäe Erkki Seinre 0 0 0 0
102 Viimsi Kepp Erlin Rand 0 0 0 0
103 SHK Jõgeva Lootus Ermo Narits D 0 0 0 0
104 SHK Jõgeva Lootus Ermo Narits D 0 0 0 0
105 SK Rapla Evald Saidla 0 0 0 0
106 SK Rapla Evald Saidla 0 0 0 0
107 TVK Leegid Fredi Volens 0 0 0 0
108 Sparta Team Automaailm III German Balasov D2 0 0 0 0
109 Maitim Heigo Härmatis 0 0 0 0
110 Sparta team Automaailm II Heimar Kalpus (al 15.01.18) 0 0 0 0
111 Viskoosa SK Helmur Rajang 0 0 0 0
112 Valga Välk Henri Karja 0 0 0 0
113 Telia Henri Kerde 0 0 0 0
114 Telia Henri Kerde 0 0 0 0
115 Maitim Igor Berjozkin 0 0 0 0
116 Jäneda Igor Tegelmann 0 0 0 0
117 Sinimäe Ilja Koivanen 0 0 0 0
118 Sinimäe Ilja Koivanen 0 0 0 0
119 Valga Välk Ilmar Püvi 0 0 0 0
120 SK Rapla Indrek Lehtmets 0 0 0 0
121 SK Rapla Indrek Lehtmets 0 0 0 0
122 Telia Indrek Sinisaar 0 0 0 0
123 Telia Indrek Sinisaar 0 0 0 0
124 SHK Jõgeva Lootus Ingmar Huononen 0 0 0 0
125 SHK Jõgeva Lootus Ingmar Huononen 0 0 0 0
126 Bändidos Ivan Dubkov 0 0 0 0
127 Bändidos Ivan Dubkov 0 0 0 0
128 Viimsi Kepp Jaan Jaaku 0 0 0 0
129 TVK Leegid Jaanus Sapas 0 0 0 0
130 Telia Janar Küla 0 0 0 0
131 Telia Janar Küla 0 0 0 0
132 Ääsmäe Janar Laaneste 0 0 0 0
133 Ääsmäe Janar Laaneste 0 0 0 0
134 Valga Välk Janar Tiisler 0 0 0 0
135 SHK Jõgeva Lootus Janno Laansalu 0 0 0 0
136 SHK Jõgeva Lootus Janno Laansalu 0 0 0 0
137 SK Rapla Jansar Kajandi 0 0 0 0
138 SK Rapla Jansar Kajandi 0 0 0 0
139 Sparta Team Automaailm III Jarl Gustsin D 0 0 0 0
140 Jäneda Jegor Kulikov 0 0 0 0
141 Bändidos Jerofei Fomenko 0 0 0 0
142 Bändidos Jerofei Fomenko 0 0 0 0
143 SK Rapla Jevgeni Rieksts 0 0 0 0
144 SK Rapla Jevgeni Rieksts 0 0 0 0
145 Viimsi Kepp Julius Stokas 0 0 0 0
146 Bändidos Jüri Burov 0 0 0 0
147 Bändidos Jüri Burov 0 0 0 0
148 SHK Jõgeva Lootus Kaido Ingver 0 0 0 0
149 SHK Jõgeva Lootus Kaido Ingver 0 0 0 0
150 Maitim Kalle Meigas 0 0 0 0
151 SHK Jõgeva Lootus Kalmer Koossalu 0 0 0 0
152 SHK Jõgeva Lootus Kalmer Koossalu 0 0 0 0
153 Bändidos Karel Loik 0 0 0 0
154 Bändidos Karel Loik 0 0 0 0
155 SHK Jõgeva Lootus Karl Kalm D 0 0 0 0
156 SHK Jõgeva Lootus Karl Kalm D 0 0 0 0
157 Sparta team Automaailm II Karl Toomet 0 0 0 0
158 Viimsi Kepp Karmo Karelson 0 0 0 0
159 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 0 0 0 0
160 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 0 0 0 0
161 SK Rapla Kaspar Kõiv 0 0 0 0
162 SK Rapla Kaspar Kõiv 0 0 0 0
163 Viskoosa SK Kaspar Suits 0 0 0 0
164 Viskoosa SK Kasper Mast 0 0 0 0
165 Bändidos Kaupo Kaur 0 0 0 0
166 Bändidos Kaupo Kaur 0 0 0 0
167 Bändidos Kauri Adman 0 0 0 0
168 Bändidos Kauri Adman 0 0 0 0
169 SHK Jõgeva Lootus Keijo Kalm 0 0 0 0
170 SHK Jõgeva Lootus Keijo Kalm 0 0 0 0
171 Viskoosa SK Keio Kanna 0 0 0 0
172 Valga Välk Kenno Hõppõ 0 0 0 0
173 Sparta Team Automaailm III Kermo Uue D 0 0 0 0
174 Viimsi Kepp Kert Karelson 0 0 0 0
175 Sparta Team Automaailm III Kevin Poom D2 0 0 0 0
176 Sparta Team Automaailm III Kevin Vaha D2 0 0 0 0
177 Sparta team Automaailm II Kimmo Lillipuu 0 0 0 0
178 Maitim Klas Stefan Holmbom 0 0 0 0
179 Sparta Team Automaailm III Kristen Kurval 0 0 0 0
180 TVK Leegid Kristjan Evart 0 0 0 0
181 Bändidos Kristjan Niibon 0 0 0 0
182 Bändidos Kristjan Niibon 0 0 0 0
183 Bändidos Kristjan Saar 0 0 0 0
184 Bändidos Kristjan Saar 0 0 0 0
185 SHK Jõgeva Lootus Kristo Voitk D 0 0 0 0
186 SHK Jõgeva Lootus Kristo Voitk D 0 0 0 0
187 TVK Leegid Künter Põldmaa 0 0 0 0
188 Sparta team Automaailm II Lauri Kuktalu 0 0 0 0
189 Telia Lauri Kuusisto NC 0 0 0 0
190 Telia Lauri Kuusisto NC 0 0 0 0
191 Jäneda Lauri Ries D 0 0 0 0
192 Jäneda Leivo Kandel 0 0 0 0
193 Telia Lembit Nugis 0 0 0 0
194 Telia Lembit Nugis 0 0 0 0
195 TVK Leegid Liivar Laks 0 0 0 0
196 Viimsi Kepp Madis Kass 0 0 0 0
197 Valga Välk Maikel Daniel 0 0 0 0
198 Sparta team Automaailm II Mait Neumann 0 0 0 0
199 Bändidos Marek Meleško 0 0 0 0
200 Bändidos Marek Meleško 0 0 0 0
201 Viimsi Kepp Marek Ulman 0 0 0 0
202 Valga Välk Marek Vända 0 0 0 0
203 Valga Välk Margo Pärnaku 0 0 0 0
204 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 0 0 0 0
205 Viskoosa SK Margus Käär 0 0 0 0
206 Telia Margus Sinisaar 0 0 0 0
207 Telia Margus Sinisaar 0 0 0 0
208 SHK Jõgeva Lootus Mario Paulus 0 0 0 0
209 SHK Jõgeva Lootus Mario Paulus 0 0 0 0
210 Sinimäe Mark Meema 0 0 0 0
211 Sinimäe Mark Meema 0 0 0 0
212 Viimsi Kepp Marko Mäepea 0 0 0 0
213 Sinimäe Markus Lukk 0 0 0 0
214 Sinimäe Markus Lukk 0 0 0 0
215 Sparta team Automaailm II Mart Kaska 0 0 0 0
216 Telia Mart Rasva 0 0 0 0
217 Telia Mart Rasva 0 0 0 0
218 Sparta team Automaailm II Martin Einblau 0 0 0 0
219 Valga Välk Martin Kovaljov 0 0 0 0
220 Maitim Martin Kärner 0 0 0 0
221 Jäneda Martin Lehmus 0 0 0 0
222 Jäneda Martin Mõtlik 0 0 0 0
223 Sinimäe Martin Öövel 0 0 0 0
224 Sinimäe Martin Öövel 0 0 0 0
225 Sparta team Automaailm II Matis Oolup 0 0 0 0
226 Sparta Team Automaailm III Mattias Kauk D 0 0 0 0
227 Jäneda Maximus Vorobjov 0 0 0 0
228 Sparta team Automaailm II Meelis Saaremäel 0 0 0 0
229 TVK Leegid Mihhail Krautman 0 0 0 0
230 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 0 0 0 0
231 Sparta team Automaailm II Mihkel Mänd 0 0 0 0
232 Ääsmäe Mikk Jüristo 0 0 0 0
233 Sinimäe Mikk Põldmäe 0 0 0 0
234 Sinimäe Mikk Põldmäe 0 0 0 0
235 Viskoosa SK Mikk Ventsel 0 0 0 0
236 SK Rapla Mikk Virki 0 0 0 0
237 SK Rapla Mikk Virki 0 0 0 0
238 Telia Mikko Kauppi 0 0 0 0
239 Telia Mikko Kauppi 0 0 0 0
240 Viskoosa SK Miko Malk 0 0 0 0
241 Viskoosa SK Märt Käär 0 0 0 0
242 Valga Välk Nikita Birjukov 0 0 0 0
243 SHK Jõgeva Lootus Nikita Bõstrov 0 0 0 0
244 SHK Jõgeva Lootus Nikita Bõstrov 0 0 0 0
245 SHK Jõgeva Lootus Nikolai Roop 0 0 0 0
246 SHK Jõgeva Lootus Nikolai Roop 0 0 0 0
247 Viimsi Kepp Olari Püvi 0 0 0 0
248 Sparta team Automaailm II Olari Tammel 0 0 0 0
249 Bändidos Olari Tõnison 0 0 0 0
250 Bändidos Olari Tõnison 0 0 0 0
251 Sparta Team Automaailm III Oliver Peter Olsson D2 0 0 0 0
252 Sparta team Automaailm II Oskar Illak 0 0 0 0
253 Sinimäe Ott Põldmäe 0 0 0 0
254 Sinimäe Ott Põldmäe 0 0 0 0
255 Telia Peeter Subbi 0 0 0 0
256 Telia Peeter Subbi 0 0 0 0
257 TVK Leegid Peter Haab 0 0 0 0
258 Bändidos Priit Paenurm 0 0 0 0
259 Bändidos Priit Paenurm 0 0 0 0
260 Ääsmäe Ragnar Markus Kuljus 0 0 0 0
261 Ääsmäe Ragnar Markus Kuljus 0 0 0 0
262 Ääsmäe Raimo Rüütel 0 0 0 0
263 Viskoosa SK Rain Odramaa 0 0 0 0
264 Maitim Rain Raidna 0 0 0 0
265 SK Rapla Rainer Komi 0 0 0 0
266 SK Rapla Rainer Komi 0 0 0 0
267 Bändidos Rainer Rannula 0 0 0 0
268 Bändidos Rainer Rannula 0 0 0 0
269 Bändidos Rainis Provornikov 0 0 0 0
270 Bändidos Rainis Provornikov 0 0 0 0
271 SK Rapla Raino Remmel 0 0 0 0
272 SK Rapla Raino Remmel 0 0 0 0
273 Bändidos Raivo Verk 0 0 0 0
274 Bändidos Raivo Verk 0 0 0 0
275 Maitim Ramon Ruotsi 0 0 0 0
276 Telia Rando Hallik 0 0 0 0
277 Telia Rando Hallik 0 0 0 0
278 Viskoosa SK Rannar Malk 0 0 0 0
279 Maitim Raoul Raidna 0 0 0 0
280 Sparta team Automaailm II Rasko Parve 0 0 0 0
281 Viskoosa SK Rasmus Eimla 0 0 0 0
282 Maitim Raul Pirson 0 0 0 0
283 Sparta Team Automaailm III Rauno Ollemaa 0 0 0 0
284 Telia Reigo Podar 0 0 0 0
285 Telia Reigo Podar 0 0 0 0
286 Valga Välk Remo Kupits 0 0 0 0
287 Valga Välk Renat Silis 0 0 0 0
288 Sparta Team Automaailm III Rene Kärner D2 0 0 0 0
289 Sparta team Automaailm II Renek-Ken Külvi 0 0 0 0
290 Sparta Team Automaailm III Reydan Ramon Niineorg D2 0 0 0 0
291 Viimsi Kepp Richard Eesmaa 0 0 0 0
292 Telia Richard Kerde 0 0 0 0
293 Telia Richard Kerde 0 0 0 0
294 TVK Leegid Riku Kainulainen 0 0 0 0
295 Bändidos Risto Kalm 0 0 0 0
296 Bändidos Risto Kalm 0 0 0 0
297 Viskoosa SK Rivo Pärna 0 0 0 0
298 SK Rapla Rivo Rehe 0 0 0 0
299 SK Rapla Rivo Rehe 0 0 0 0
300 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 0 0 0 0
301 Sparta Team Automaailm III Robin Eklöf D2 0 0 0 0
302 Viskoosa SK Robin Niidas 0 0 0 0
303 SK Rapla Roger Roos 0 0 0 0
304 SK Rapla Roger Roos 0 0 0 0
305 Viimsi Kepp Roland Songisepp 0 0 0 0
306 Sinimäe Romet Troost 0 0 0 0
307 Sinimäe Romet Troost 0 0 0 0
308 Jäneda Ronald Smorodin 0 0 0 0
309 SHK Jõgeva Lootus Sander Kinks 0 0 0 0
310 SHK Jõgeva Lootus Sander Kinks 0 0 0 0
311 Viskoosa SK Sander Voitka 0 0 0 0
312 Tartu Tornaado Santeri Sapp (kuni 01.12.2017) 0 0 0 0
313 Tartu Tornaado Santeri Sapp (kuni 01.12.2017) 0 0 0 0
314 Telia Sergei Arhipov 0 0 0 0
315 Telia Sergei Arhipov 0 0 0 0
316 Telia Sergei Burov 0 0 0 0
317 Telia Sergei Burov 0 0 0 0
318 Telia Sergei Kirillov 0 0 0 0
319 Telia Sergei Kirillov 0 0 0 0
320 SHK Jõgeva Lootus Siim Hõim 0 0 0 0
321 SHK Jõgeva Lootus Siim Hõim 0 0 0 0
322 SK Rapla Siim Viisut 0 0 0 0
323 SK Rapla Siim Viisut 0 0 0 0
324 Valga Välk Simm Paap 0 0 0 0
325 SHK Jõgeva Lootus Sten Metsar D 0 0 0 0
326 SHK Jõgeva Lootus Sten Metsar D 0 0 0 0
327 Valga Välk Sten Ojamäe 0 0 0 0
328 SHK Jõgeva Lootus Sten Veskis 0 0 0 0
329 SHK Jõgeva Lootus Sten Veskis 0 0 0 0
330 Sparta Team Automaailm III Stenver Savi D 0 0 0 0
331 Valga Välk Steven Põldve 0 0 0 0
332 TVK Leegid Sven Müller 0 0 0 0
333 Viskoosa SK Taavi Rand 0 0 0 0
334 SK Rapla Taavi Sau 0 0 0 0
335 SK Rapla Taavi Sau 0 0 0 0
336 Maitim Tanel Müürsepp 0 0 0 0
337 Viimsi Kepp Tanel Rebane 0 0 0 0
338 TVK Leegid Tanel Saag 0 0 0 0
339 Sinimäe Tauno Koppel 0 0 0 0
340 Sinimäe Tauno Koppel 0 0 0 0
341 SK Rapla Tauno Sau 0 0 0 0
342 SK Rapla Tauno Sau 0 0 0 0
343 SK Rapla Tenno Samuel 0 0 0 0
344 SK Rapla Tenno Samuel 0 0 0 0
345 Jäneda Tiit Kukk 0 0 0 0
346 Ääsmäe Tiit Träss 0 0 0 0
347 Ääsmäe Tiit Träss 0 0 0 0
348 Sparta Team Automaailm III Tim Eklöf D2 0 0 0 0
349 Sparta team Automaailm II Tomas Pavelka 0 0 0 0
350 TVK Leegid Toomas Joonas 0 0 0 0
351 Ääsmäe Tormi Voog 0 0 0 0
352 Ääsmäe Tormi Voog 0 0 0 0
353 SK Rapla Tõnis Põder 0 0 0 0
354 SK Rapla Tõnis Põder 0 0 0 0
355 Maitim Uno Kraam 0 0 0 0
356 SK Rapla Vahur Laas 0 0 0 0
357 SK Rapla Vahur Laas 0 0 0 0
358 SHK Jõgeva Lootus Vaiko Vadi 0 0 0 0
359 SHK Jõgeva Lootus Vaiko Vadi 0 0 0 0
360 TVK Leegid Veiko Lillemägi 0 0 0 0
361 Maitim Veiko Märjamaa 0 0 0 0
362 Viskoosa SK Veiko Samm 0 0 0 0
363 Maitim Victor Kharitanovich 0 0 0 0
364 Sparta team Automaailm II Viljar Sepp 0 0 0 0
365 SK Rapla Villu Jallai 0 0 0 0
366 SK Rapla Villu Jallai 0 0 0 0
367 SK Rapla Villu Koger 0 0 0 0
368 SK Rapla Villu Koger 0 0 0 0
369 Sinimäe Vitali Sõtšjov 0 0 0 0
370 Sinimäe Vitali Sõtšjov 0 0 0 0
371 Viskoosa SK Vladimir Kljain 0 0 0 0
372 Sparta Team Automaailm III Vladimir Kratško 0 0 0 0
373 Jäneda Vladislav Fjodorov 0 0 0 0
374 SHK Jõgeva Lootus Ülis Riisalu 0 0 0 0
375 SHK Jõgeva Lootus Ülis Riisalu 0 0 0 0
376 Sparta Team Automaailm III Adrian Sikk D2 1 0 0 0
377 Viimsi Kepp Andre Padu 1 0 0 0
378 Ääsmäe Andre Simovart 1 0 0 0
379 Tartu Tornaado Anre Uleksin 1 0 0 0
380 Tartu Tornaado Anre Uleksin 1 0 0 0
381 Ääsmäe Ergo Orumaa 1 0 0 0
382 Tartu Tornaado Erki Teder 1 0 0 0
383 Tartu Tornaado Erki Teder 1 0 0 0
384 Sparta Team Automaailm III German Balasov D2 1 0 0 0
385 Tartu Tornaado Henrik Koorits 1 0 0 0
386 Tartu Tornaado Henrik Koorits 1 0 0 0
387 Ääsmäe Ivar Agar 1 0 0 0
388 Ääsmäe Ivar Agar 1 0 0 0
389 Tartu Tornaado Kaarel Õim 1 0 0 0
390 Tartu Tornaado Kaarel Õim 1 0 0 0
391 Tartu Tornaado Kaspar Sakjas 1 0 0 0
392 Tartu Tornaado Kaspar Sakjas 1 0 0 0
393 Sparta Team Automaailm III Kevin Poom D2 1 0 0 0
394 Sparta Team Automaailm III Kevin Vaha D2 1 0 0 0
395 Sparta Team Automaailm III Kristen Kurval 1 0 0 0
396 Ääsmäe Kristo Laaneste 1 0 0 0
397 Ääsmäe Kristo Laaneste 1 0 0 0
398 Viimsi Kepp Madis Kass 1 0 0 0
399 Ääsmäe Matti Küüt 1 0 0 0
400 Ääsmäe Matti Küüt 1 0 0 0
401 Tartu Tornaado Mihkel Must 1 0 0 0
402 Sparta Team Automaailm III Oliver Peter Olsson D2 1 0 0 0
403 Ääsmäe Paul Theodor Oja 1 0 0 0
404 Ääsmäe Paul Theodor Oja 1 0 0 0
405 Ääsmäe Raimo Rüütel 1 0 0 0
406 Ääsmäe Rauno Miller 1 0 0 0
407 Ääsmäe Rauno Miller 1 0 0 0
408 Sparta Team Automaailm III Rauno Ollemaa 1 0 0 0
409 Ääsmäe Rauno Varik 1 0 0 0
410 Ääsmäe Rauno Varik 1 0 0 0
411 Sparta Team Automaailm III Robin Eklöf D2 1 0 0 0
412 Tartu Tornaado Sten Kõiv 1 0 0 0
413 Sparta Team Automaailm III Stenver Savi D 1 0 0 0
414 Ääsmäe Taavi Kala 1 0 0 0
415 Ääsmäe Taavi Kala 1 0 0 0
416 Tartu Tornaado Taavi Lepik 1 0 0 0
417 Tartu Tornaado Taavi Lepik 1 0 0 0
418 Sparta Team Automaailm III Tim Eklöf D2 1 0 0 0
419 Tartu Tornaado Timmo Zimmermann 1 0 0 0
420 Tartu Tornaado Timmo Zimmermann 1 0 0 0
421 Ääsmäe Urmet Neem 1 0 0 0
422 Ääsmäe Urmet Neem 1 0 0 0
423 Sparta Team Automaailm III Amon Re Niineorg 2 0 0 0
424 Viimsi Kepp Anti Roots 2 0 0 0
425 Sparta Team Automaailm III Argo Kungla 2 0 0 0
426 Viimsi Kepp Erlin Rand 2 0 0 0
427 Viimsi Kepp Jaan Jaaku 2 0 0 0
428 Viimsi Kepp Karmo Karelson 2 0 0 0
429 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 2 0 0 0
430 Viimsi Kepp Marko Mäepea 2 0 0 0
431 Sparta Team Automaailm III Mattias Kauk D 2 0 0 0
432 Viimsi Kepp Olari Püvi 2 0 0 0
433 Sparta Team Automaailm III Rene Kärner D2 2 0 0 0
434 Sparta Team Automaailm III Reydan Ramon Niineorg D2 2 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Viimsi KeppOlariPüvi1522100,0
2. Viimsi KeppJaanJaaku75413687,8
3. Sparta Team Automaailm IIIReydan RamonNiineorg90564987,5
4. ÄäsmäeRaunoVarik45393384,6
5. Tartu TornaadoTaaviLepik45292482,8
6. Tartu TornaadoTaaviLepik45282382,1
7. ÄäsmäeIvarAgar45322681,3

Esiliiga - A

TornaadoLootusBändidosSparta IIValgaSuhePunkteKoht
Tartu Tornaado8 - 14 - 110 - 23 - 225-6121
SHK Jõgeva Lootus1 - 88 - 28 - 416 - 633-2092
Bändidos1 - 42 - 86 - 88 - 217-2233
Sparta team Automaailm II2 - 104 - 88 - 63 - 417-2834
Valga Välk2 - 36 - 162 - 84 - 314-3035

Esiliiga - B

Viimsi KeppSparta IIISinimäeLeegidViskoosaSuhePunkteKoht
Viimsi Kepp3 - 23 - 25 - 24 - 215-8121
Sparta Team Automaailm III2 - 38 - 713 - 410 - 733-2182
Sinimäe2 - 37 - 86 - 53 - 418-2053
TVK Leegid2 - 54 - 135 - 62 - 113-2534
Viskoosa SK2 - 47 - 104 - 31 - 214-1925

Esiliiga - C

ÄäsmäeRaplaTeliaJänedaMaitimSuhePunkteKoht
Ääsmäe3 - 99 - 27 - 210 - 229-1591
SK Rapla9 - 35 - 32 - 38 - 324-1292
Telia2 - 93 - 55 - 47 - 617-2463
Jäneda2 - 73 - 24 - 52 - 511-1934
Maitim2 - 103 - 86 - 75 - 216-2735

Esiliiga 1-9 koht

Esiliiga 10-15 koht

LeegidViskoosaSparta IIJänedaMaitimValgaSuhePunkteKoht
TVK Leegid6 - 45 - 611 - 712 - 310 - 344-23131
Viskoosa SK4 - 63 - 411 - 413 - 37 - 338-20102
Sparta team Automaailm II6 - 54 - 31 - 310 - 58 - 329-19103
Jäneda7 - 114 - 113 - 18 - 411 - 533-3294
Maitim3 - 123 - 135 - 104 - 85 - 320-4635
Valga Välk3 - 103 - 73 - 85 - 113 - 517-4106

Esiliiga - A

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Tartu Tornaado44000025 - 612
SHK Jõgeva Lootus43010033 - 209
Bändidos41030017 - 223
Sparta team Automaailm II41030017 - 283
Valga Välk41030014 - 303

Esiliiga - B

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Viimsi Kepp44000015 - 812
Sparta Team Automaailm III42110033 - 218
Sinimäe41012018 - 205
TVK Leegid41030013 - 253
Viskoosa SK40130014 - 192

Esiliiga - C

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Ääsmäe43010029 - 159
SK Rapla43010024 - 129
Telia42020017 - 246
Jäneda41030011 - 193
Maitim41030016 - 273

Esiliiga 1-9 koht

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Viimsi Kepp87010050 - 2021
Sparta Team Automaailm III86110066 - 2720
Ääsmäe86020043 - 3418
Tartu Tornaado84130043 - 2714
SHK Jõgeva Lootus84040037 - 3912
Bändidos83050017 - 469
SK Rapla82042033 - 398
Telia81070028 - 713
Sinimäe80161026 - 403

Esiliiga 10-15 koht

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
TVK Leegid54001044 - 2313
Viskoosa SK53011038 - 2010
Sparta team Automaailm II52210029 - 1910
Jäneda53020033 - 329
Maitim51040020 - 463
Valga Välk50050017 - 410

Esiliiga

Esiliiga - A

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Tartu Tornaado Sten Kõiv 4 7 9 16
2 SHK Jõgeva Lootus Nikolai Roop 4 8 5 13
3 SHK Jõgeva Lootus Mario Paulus 4 5 7 12
4 Tartu Tornaado Juhani Võik 4 5 2 7
5 Tartu Tornaado Keijo Lehes 4 4 3 7
6 SHK Jõgeva Lootus Siim Hõim 4 4 3 7
7 Sparta team Automaailm II Oskar Illak 4 2 5 7
8 Bändidos Ivan Dubkov 2 1 5 6
9 SHK Jõgeva Lootus Alari Pagi 1 2 3 5
10 Sparta team Automaailm II Mart Kaska 3 3 2 5
11 Valga Välk Remo Kupits 4 5 0 5
12 Valga Välk Egert Ojamäe 4 3 2 5
13 Tartu Tornaado Tõnis Vainomäe 4 3 2 5
14 SHK Jõgeva Lootus Nikita Bõstrov 4 2 3 5
15 SHK Jõgeva Lootus Ats Püvi 2 4 0 4
16 Bändidos Kristjan Saar 3 4 0 4
17 SHK Jõgeva Lootus Alex Guske D 3 3 1 4
18 Sparta team Automaailm II Olari Tammel 4 4 0 4
19 Bändidos Kristjan Niibon 4 3 1 4
20 Valga Välk Margo Pärnaku 4 3 1 4
21 Bändidos Karel Loik 4 2 2 4
22 Tartu Tornaado Mihkel Must 4 2 2 4
23 Bändidos Marek Meleško 4 3 0 3
24 SHK Jõgeva Lootus Kalmer Koossalu 4 2 1 3
25 Tartu Tornaado Kaspar Sakjas 4 2 1 3
26 Sparta team Automaailm II Karl Toomet 2 1 1 2
27 Bändidos Rainis Provornikov 2 1 1 2
28 Bändidos Risto Kalm 2 1 1 2
29 Sparta team Automaailm II Erki Tammemäe 2 0 2 2
30 SHK Jõgeva Lootus Kaido Ingver 2 0 2 2
31 Sparta team Automaailm II Mait Neumann 3 2 0 2
32 Sparta team Automaailm II Lauri Kuktalu 3 1 1 2
33 Valga Välk Renat Silis 3 1 1 2
34 SHK Jõgeva Lootus Sten Metsar D 3 1 1 2
35 Sparta team Automaailm II Martin Einblau 4 1 1 2
36 SHK Jõgeva Lootus Kristo Voitk D 2 1 0 1
37 Bändidos Kauri Adman 2 0 1 1
38 SHK Jõgeva Lootus Cris Aare 3 1 0 1
39 Sparta team Automaailm II Meelis Saaremäel 3 1 0 1
40 Bändidos Priit Paenurm 3 1 0 1
41 Valga Välk Steven Põldve 3 1 0 1
42 Tartu Tornaado Anti Kustassoo 3 0 1 1
43 Tartu Tornaado Erki Teder 4 1 0 1
44 Tartu Tornaado Kaarel Õim 4 1 0 1
45 Bändidos Raivo Verk 4 1 0 1
46 Bändidos Aivar Aasma 4 0 1 1
47 Valga Välk Henri Karja 4 0 1 1
48 Bändidos Jerofei Fomenko 4 0 1 1
49 Bändidos Kaupo Kaur 4 0 1 1
50 Valga Välk Marek Vända 4 0 1 1
51 Tartu Tornaado Timmo Zimmermann 4 0 1 1
52 Sparta team Automaailm II Viljar Sepp 4 0 1 1
53 SHK Jõgeva Lootus Aivar Tammsaar 0 0 0 0
54 SHK Jõgeva Lootus Ermo Narits D 0 0 0 0
55 SHK Jõgeva Lootus Karl Kalm D 0 0 0 0
56 Valga Välk Maikel Daniel 0 0 0 0
57 Sparta team Automaailm II Matis Oolup 0 0 0 0
58 Sparta team Automaailm II Mihkel Mänd 0 0 0 0
59 Sparta team Automaailm II Rasko Parve 0 0 0 0
60 SHK Jõgeva Lootus Sander Kinks 0 0 0 0
61 Tartu Tornaado Santeri Sapp (kuni 01.12.2017) 0 0 0 0
62 SHK Jõgeva Lootus Sten Veskis 0 0 0 0
63 SHK Jõgeva Lootus Ülis Riisalu 0 0 0 0
64 Sparta team Automaailm II Heimar Kalpus (al 15.01.18) 1 0 0 0
65 Valga Välk Martin Kovaljov 1 0 0 0
66 Bändidos Olari Tõnison 1 0 0 0
67 Bändidos Allan Tatter 2 0 0 0
68 Valga Välk Ilmar Püvi 2 0 0 0
69 Valga Välk Kenno Hõppõ 2 0 0 0
70 Valga Välk Nikita Birjukov 2 0 0 0
71 Bändidos Rainer Rannula 2 0 0 0
72 Sparta team Automaailm II Renek-Ken Külvi 2 0 0 0
73 Valga Välk Aleks Tammela 3 0 0 0
74 Bändidos Jüri Burov 3 0 0 0
75 SHK Jõgeva Lootus Vaiko Vadi 3 0 0 0
76 Tartu Tornaado Anre Uleksin 4 0 0 0
77 Valga Välk Artur Volbert 4 0 0 0
78 SHK Jõgeva Lootus Elari Teder 4 0 0 0
79 Tartu Tornaado Henrik Koorits 4 0 0 0
80 SHK Jõgeva Lootus Ingmar Huononen 4 0 0 0
81 Valga Välk Janar Tiisler 4 0 0 0
82 SHK Jõgeva Lootus Janno Laansalu 4 0 0 0
83 SHK Jõgeva Lootus Keijo Kalm 4 0 0 0
84 Sparta team Automaailm II Kimmo Lillipuu 4 0 0 0
85 Valga Välk Simm Paap 4 0 0 0
86 Valga Välk Sten Ojamäe 4 0 0 0
87 Tartu Tornaado Taavi Lepik 4 0 0 0
88 Sparta team Automaailm II Tomas Pavelka 4 0 0 0

Esiliiga - B

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm III Stenver Savi D 3 5 6 11
2 Sparta Team Automaailm III Vladimir Kratško 4 8 2 10
3 Sparta Team Automaailm III Argo Kungla 2 4 5 9
4 Sparta Team Automaailm III Jarl Gustsin D 4 2 7 9
5 Sparta Team Automaailm III Kevin Poom D2 4 4 3 7
6 Viimsi Kepp Marek Ulman 4 3 3 6
7 Sparta Team Automaailm III Andro Sõber 2 3 2 5
8 Sinimäe Ott Põldmäe 3 1 4 5
9 Sparta Team Automaailm III Kermo Uue D 2 3 1 4
10 Viskoosa SK Vladimir Kljain 3 3 1 4
11 Sinimäe Ilja Koivanen 3 2 2 4
12 Sinimäe Romet Troost 4 4 0 4
13 Sinimäe Aleksander Runin 4 2 2 4
14 TVK Leegid Mihhail Krautman 4 2 2 4
15 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 4 2 2 4
16 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 4 1 3 4
17 TVK Leegid Andrus Mäeots 3 2 1 3
18 Viskoosa SK Danver Mets 4 3 0 3
19 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 4 3 0 3
20 TVK Leegid Künter Põldmaa 4 3 0 3
21 Viskoosa SK Margus Käär 4 3 0 3
22 Viimsi Kepp Tanel Rebane 4 3 0 3
23 Sinimäe Andre Lausmaa 4 2 1 3
24 Viimsi Kepp Anti Roots 4 2 1 3
25 Viskoosa SK Mikk Ventsel 4 2 1 3
26 Sparta Team Automaailm III Rauno Ollemaa 4 2 1 3
27 Sinimäe Martin Öövel 4 0 3 3
28 Viskoosa SK Robin Niidas 2 0 2 2
29 Sinimäe Markus Lukk 3 0 2 2
30 Viimsi Kepp Madis Kass 4 2 0 2
31 Sinimäe Mikk Põldmäe 4 2 0 2
32 TVK Leegid Sven Müller 4 2 0 2
33 Viskoosa SK Helmur Rajang 4 1 1 2
34 TVK Leegid Jaanus Sapas 4 1 1 2
35 Viskoosa SK Rivo Pärna 4 1 1 2
36 TVK Leegid Tanel Saag 4 1 1 2
37 Viimsi Kepp Erlin Rand 4 0 2 2
38 Viskoosa SK Kasper Mast 4 0 2 2
39 Sinimäe Mark Meema 1 1 0 1
40 TVK Leegid Kristjan Evart 2 1 0 1
41 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 2 1 0 1
42 Viskoosa SK Rasmus Eimla 2 1 0 1
43 TVK Leegid Peter Haab 2 0 1 1
44 Viimsi Kepp Julius Stokas 3 1 0 1
45 Sinimäe Tauno Koppel 3 1 0 1
46 Viimsi Kepp Jaan Jaaku 3 0 1 1
47 TVK Leegid Veiko Lillemägi 3 0 1 1
48 Sparta Team Automaailm III Mattias Kauk D 4 1 0 1
49 Viskoosa SK Kaspar Suits 4 0 1 1
50 Viimsi Kepp Kert Karelson 4 0 1 1
51 TVK Leegid Fredi Volens 0 0 0 0
52 Viimsi Kepp Karmo Karelson 0 0 0 0
53 Viskoosa SK Keio Kanna 1 0 0 0
54 Viskoosa SK Märt Käär 1 0 0 0
55 Viimsi Kepp Richard Eesmaa 1 0 0 0
56 Viimsi Kepp Roland Songisepp 1 0 0 0
57 Sparta Team Automaailm III Tim Eklöf D2 1 0 0 0
58 Sparta Team Automaailm III Andrei Polovnikov D 2 0 0 0
59 Sparta Team Automaailm III German Balasov D2 2 0 0 0
60 Sparta Team Automaailm III Kevin Vaha D2 2 0 0 0
61 Sparta Team Automaailm III Kristen Kurval 2 0 0 0
62 Sparta Team Automaailm III Oliver Peter Olsson D2 2 0 0 0
63 Viskoosa SK Rannar Malk 2 0 0 0
64 Sparta Team Automaailm III Rene Kärner D2 2 0 0 0
65 Sparta Team Automaailm III Robin Eklöf D2 2 0 0 0
66 Viskoosa SK Sander Voitka 2 0 0 0
67 Viskoosa SK Veiko Samm 2 0 0 0
68 Sparta Team Automaailm III Adrian Sikk D2 3 0 0 0
69 Viimsi Kepp Andre Padu 3 0 0 0
70 Viimsi Kepp Marko Mäepea 3 0 0 0
71 Viskoosa SK Rain Odramaa 3 0 0 0
72 Sparta Team Automaailm III Amon Re Niineorg 4 0 0 0
73 Viskoosa SK Andres Tammeveski 4 0 0 0
74 Viskoosa SK Andrus Kuusk 4 0 0 0
75 Sinimäe Erkki Seinre 4 0 0 0
76 TVK Leegid Liivar Laks 4 0 0 0
77 Viskoosa SK Miko Malk 4 0 0 0
78 Viimsi Kepp Olari Püvi 4 0 0 0
79 Sparta Team Automaailm III Reydan Ramon Niineorg D2 4 0 0 0
80 TVK Leegid Riku Kainulainen 4 0 0 0
81 Viskoosa SK Taavi Rand 4 0 0 0
82 TVK Leegid Toomas Joonas 4 0 0 0
83 Sinimäe Vitali Sõtšjov 4 0 0 0

Esiliiga - C

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SK Rapla Rivo Rehe 4 7 3 10
2 Ääsmäe Mikk Jüristo 4 5 5 10
3 Ääsmäe Kenneth Lond 4 7 2 9
4 Telia Dmitri Burdin 4 5 2 7
5 Ääsmäe Tormi Voog 4 4 3 7
6 SK Rapla Tõnis Põder 4 4 3 7
7 Maitim Martin Kärner 4 3 4 7
8 Ääsmäe Paul Theodor Oja 4 6 0 6
9 Telia Lembit Nugis 4 2 4 6
10 Maitim Heigo Härmatis 3 5 0 5
11 Maitim Uno Kraam 4 4 1 5
12 Telia Margus Sinisaar 4 3 2 5
13 Ääsmäe Andre Simovart 4 2 3 5
14 SK Rapla Rainer Komi 2 3 1 4
15 Jäneda Lauri Ries D 3 3 1 4
16 Telia Reigo Podar 4 2 2 4
17 SK Rapla Vahur Laas 4 1 3 4
18 Telia Aleksander Kistner 4 3 0 3
19 SK Rapla Taavi Sau 4 3 0 3
20 Jäneda Igor Tegelmann 4 2 1 3
21 SK Rapla Roger Roos 4 2 1 3
22 Jäneda Daniil Ruzevitš D 4 1 2 3
23 Maitim Kalle Meigas 4 1 2 3
24 Ääsmäe Siim Edvard Sinimeri 4 1 2 3
25 Ääsmäe Taavi Kala 4 1 2 3
26 SK Rapla Tauno Sau 4 0 3 3
27 Telia Aleksandr Ponomarjov 3 1 1 2
28 SK Rapla Andi Kuum 3 1 1 2
29 Ääsmäe Ragnar Markus Kuljus 3 1 1 2
30 Maitim Raoul Raidna 3 1 1 2
31 Jäneda Aleksander Prõttšikov D 4 2 0 2
32 Maitim Andrus Lepp 4 1 1 2
33 Maitim Arvo Kraam 4 0 2 2
34 SK Rapla Villu Jallai 4 0 2 2
35 SK Rapla Evald Saidla 2 1 0 1
36 Telia Mart Rasva 2 1 0 1
37 Jäneda Ronald Smorodin 2 1 0 1
38 SK Rapla Kaspar Kõiv 3 1 0 1
39 Maitim Veiko Märjamaa 3 1 0 1
40 SK Rapla Ardo Raidoja 3 0 1 1
41 Ääsmäe Dan Markkus Pajula 3 0 1 1
42 Telia Henri Kerde 3 0 1 1
43 Telia Richard Kerde 3 0 1 1
44 Maitim Victor Kharitanovich 3 0 1 1
45 Jäneda Daniil Tenitski 4 1 0 1
46 Jäneda Tiit Kukk 4 1 0 1
47 Jäneda Andres Kalavus 4 0 1 1
48 Maitim Raul Pirson 4 0 1 1
49 Ääsmäe Rauno Miller 4 0 1 1
50 Ääsmäe Targo Trepp 4 0 1 1
51 Jäneda Artjom Kostyanoy 0 0 0 0
52 SK Rapla Dimitri Rieksts 0 0 0 0
53 SK Rapla Jansar Kajandi 0 0 0 0
54 SK Rapla Jevgeni Rieksts 0 0 0 0
55 Ääsmäe Kristo Laaneste 0 0 0 0
56 Telia Lauri Kuusisto NC 0 0 0 0
57 Jäneda Leivo Kandel 0 0 0 0
58 SK Rapla Tenno Samuel 0 0 0 0
59 Ääsmäe Tiit Träss 0 0 0 0
60 SK Rapla Andres Männik 1 0 0 0
61 Jäneda Jegor Kulikov 1 0 0 0
62 Telia Mikko Kauppi 1 0 0 0
63 Maitim Rain Raidna 1 0 0 0
64 SK Rapla Siim Viisut 1 0 0 0
65 Ääsmäe Janar Laaneste 2 0 0 0
66 Jäneda Martin Mõtlik 2 0 0 0
67 Ääsmäe Raimo Rüütel 2 0 0 0
68 Telia Sergei Burov 2 0 0 0
69 Telia Andrei Surnin 3 0 0 0
70 Jäneda Artjom Demitšev 3 0 0 0
71 Telia Dmitri Burov 3 0 0 0
72 Telia Eero Pajuviidik 3 0 0 0
73 Telia Indrek Sinisaar 3 0 0 0
74 Telia Janar Küla 3 0 0 0
75 Maitim Klas Stefan Holmbom 3 0 0 0
76 Jäneda Maximus Vorobjov 3 0 0 0
77 SK Rapla Mikk Virki 3 0 0 0
78 Maitim Ramon Ruotsi 3 0 0 0
79 Ääsmäe Rauno Varik 3 0 0 0
80 Telia Sergei Kirillov 3 0 0 0
81 Jäneda Vladislav Fjodorov 3 0 0 0
82 SK Rapla Andrei Luige 4 0 0 0
83 Ääsmäe Ergo Orumaa 4 0 0 0
84 Maitim Igor Berjozkin 4 0 0 0
85 SK Rapla Indrek Lehtmets 4 0 0 0
86 Ääsmäe Ivar Agar 4 0 0 0
87 Jäneda Martin Lehmus 4 0 0 0
88 Ääsmäe Matti Küüt 4 0 0 0
89 Telia Peeter Subbi 4 0 0 0
90 SK Rapla Raino Remmel 4 0 0 0
91 Telia Rando Hallik 4 0 0 0
92 Telia Sergei Arhipov 4 0 0 0
93 Maitim Tanel Müürsepp 4 0 0 0
94 Ääsmäe Urmet Neem 4 0 0 0
95 SK Rapla Villu Koger 4 0 0 0

Esiliiga 1-9 koht

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm III Andro Sõber 4 14 7 21
2 Ääsmäe Kenneth Lond 8 17 3 20
3 SHK Jõgeva Lootus Nikolai Roop 8 15 5 20
4 Sparta Team Automaailm III Argo Kungla 5 5 14 19
5 Tartu Tornaado Sten Kõiv 7 7 12 19
6 Tartu Tornaado Juhani Võik 8 14 5 19
7 Sparta Team Automaailm III Stenver Savi D 6 11 7 18
8 Ääsmäe Mikk Jüristo 6 0 16 16
9 SHK Jõgeva Lootus Mario Paulus 8 7 9 16
10 Sparta Team Automaailm III Jarl Gustsin D 5 5 10 15
11 SK Rapla Tõnis Põder 7 9 5 14
12 Sparta Team Automaailm III Vladimir Kratško 7 9 5 14
13 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 7 7 5 12
14 Viimsi Kepp Marek Ulman 8 5 7 12
15 Ääsmäe Paul Theodor Oja 8 8 3 11
16 Tartu Tornaado Tõnis Vainomäe 8 6 5 11
17 SK Rapla Rivo Rehe 7 7 3 10
18 Tartu Tornaado Keijo Lehes 8 6 4 10
19 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 8 4 6 10
20 Telia Margus Sinisaar 7 7 2 9
21 Telia Reigo Podar 7 5 4 9
22 Sinimäe Mikk Põldmäe 7 4 5 9
23 Viimsi Kepp Julius Stokas 8 9 0 9
24 Sparta Team Automaailm III Tim Eklöf D2 4 4 4 8
25 Viimsi Kepp Richard Eesmaa 7 7 1 8
26 SHK Jõgeva Lootus Siim Hõim 7 2 6 8
27 Viimsi Kepp Tanel Rebane 8 7 1 8
28 Sparta Team Automaailm III Mattias Kauk D 8 3 4 7
29 Ääsmäe Siim Edvard Sinimeri 8 3 4 7
30 Sparta Team Automaailm III Kermo Uue D 5 3 3 6
31 Tartu Tornaado Mihkel Must 6 2 4 6
32 Sparta Team Automaailm III Adrian Sikk D2 7 4 2 6
33 Bändidos Rainis Provornikov 7 4 2 6
34 Viimsi Kepp Roland Songisepp 7 2 4 6
35 Tartu Tornaado Henrik Koorits 8 4 2 6
36 Sinimäe Martin Öövel 8 3 3 6
37 Sinimäe Aleksander Runin 8 1 5 6
38 Telia Aleksandr Ponomarjov 5 4 1 5
39 SHK Jõgeva Lootus Kaido Ingver 5 2 3 5
40 Viimsi Kepp Madis Kass 6 2 3 5
41 Ääsmäe Andre Simovart 7 4 1 5
42 Ääsmäe Taavi Kala 7 4 1 5
43 Viimsi Kepp Kert Karelson 7 1 4 5
44 SK Rapla Villu Jallai 7 1 4 5
45 SK Rapla Taavi Sau 8 4 1 5
46 Telia Dmitri Burdin 4 2 2 4
47 SHK Jõgeva Lootus Nikita Bõstrov 5 4 0 4
48 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 5 3 1 4
49 SHK Jõgeva Lootus Ats Püvi 5 2 2 4
50 Bändidos Olari Tõnison 5 2 2 4
51 Telia Lembit Nugis 6 3 1 4
52 Viimsi Kepp Erlin Rand 6 1 3 4
53 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 7 3 1 4
54 SK Rapla Roger Roos 7 2 2 4
55 Sparta Team Automaailm III Amon Re Niineorg 8 3 1 4
56 Sparta Team Automaailm III Kevin Poom D2 8 3 1 4
57 Sinimäe Tauno Koppel 8 3 1 4
58 SK Rapla Tauno Sau 8 3 1 4
59 SK Rapla Andi Kuum 8 1 3 4
60 Viimsi Kepp Marko Mäepea 8 1 3 4
61 Tartu Tornaado Timmo Zimmermann 8 0 4 4
62 Sinimäe Ilja Koivanen 2 2 1 3
63 Sinimäe Romet Troost 4 3 0 3
64 Bändidos Ivan Dubkov 5 2 1 3
65 Sinimäe Mark Meema 6 3 0 3
66 Tartu Tornaado Erki Teder 7 3 0 3
67 Bändidos Jerofei Fomenko 7 2 1 3
68 Ääsmäe Tormi Voog 7 2 1 3
69 Sinimäe Andre Lausmaa 8 2 1 3
70 Ääsmäe Ergo Orumaa 8 2 1 3
71 SHK Jõgeva Lootus Keijo Kalm 8 1 2 3
72 Telia Richard Kerde 8 1 2 3
73 SK Rapla Vahur Laas 8 1 2 3
74 Ääsmäe Ragnar Markus Kuljus 1 1 1 2
75 Telia Lauri Kuusisto NC 2 2 0 2
76 SK Rapla Rainer Komi 2 1 1 2
77 Telia Sergei Burov 3 1 1 2
78 Bändidos Kauri Adman 3 0 2 2
79 SHK Jõgeva Lootus Alari Pagi 4 1 1 2
80 Sparta Team Automaailm III Andrei Polovnikov D 4 0 2 2
81 Bändidos Kristjan Niibon 5 2 0 2
82 Bändidos Aivar Aasma 5 0 2 2
83 Sinimäe Ott Põldmäe 6 1 1 2
84 Sparta Team Automaailm III Rauno Ollemaa 6 1 1 2
85 Ääsmäe Kristo Laaneste 6 0 2 2
86 SK Rapla Ardo Raidoja 7 2 0 2
87 SHK Jõgeva Lootus Kalmer Koossalu 7 2 0 2
88 Bändidos Marek Meleško 7 2 0 2
89 Viimsi Kepp Anti Roots 7 1 1 2
90 Ääsmäe Matti Küüt 7 1 1 2
91 Ääsmäe Rauno Miller 7 1 1 2
92 Sinimäe Markus Lukk 7 0 2 2
93 Telia Rando Hallik 8 1 1 2
94 Bändidos Karel Loik 8 0 2 2
95 Telia Peeter Subbi 8 0 2 2
96 Ääsmäe Dan Markkus Pajula 2 0 1 1
97 Bändidos Allan Tatter 5 1 0 1
98 Bändidos Rainer Rannula 5 1 0 1
99 Bändidos Risto Kalm 5 1 0 1
100 SK Rapla Evald Saidla 5 0 1 1
101 SHK Jõgeva Lootus Kristo Voitk D 5 0 1 1
102 Telia Indrek Sinisaar 6 1 0 1
103 Tartu Tornaado Kaspar Sakjas 6 1 0 1
104 Telia Aleksander Kistner 6 0 1 1
105 Telia Dmitri Burov 6 0 1 1
106 SK Rapla Mikk Virki 6 0 1 1
107 SHK Jõgeva Lootus Sten Metsar D 7 1 0 1
108 SHK Jõgeva Lootus Alex Guske D 7 0 1 1
109 Tartu Tornaado Anti Kustassoo 7 0 1 1
110 Tartu Tornaado Kaarel Õim 7 0 1 1
111 SHK Jõgeva Lootus Vaiko Vadi 7 0 1 1
112 Sinimäe Erkki Seinre 8 1 0 1
113 SHK Jõgeva Lootus Janno Laansalu 8 0 1 1
114 Bändidos Raivo Verk 8 0 1 1
115 SHK Jõgeva Lootus Aivar Tammsaar 0 0 0 0
116 SK Rapla Dimitri Rieksts 0 0 0 0
117 SHK Jõgeva Lootus Ermo Narits D 0 0 0 0
118 SK Rapla Jansar Kajandi 0 0 0 0
119 SK Rapla Jevgeni Rieksts 0 0 0 0
120 Telia Mikko Kauppi 0 0 0 0
121 SHK Jõgeva Lootus Sander Kinks 0 0 0 0
122 Tartu Tornaado Santeri Sapp (kuni 01.12.2017) 0 0 0 0
123 SHK Jõgeva Lootus Sten Veskis 0 0 0 0
124 SK Rapla Tenno Samuel 0 0 0 0
125 Ääsmäe Tiit Träss 0 0 0 0
126 SHK Jõgeva Lootus Ülis Riisalu 0 0 0 0
127 Viimsi Kepp Andre Padu 1 0 0 0
128 Viimsi Kepp Karmo Karelson 1 0 0 0
129 Sparta Team Automaailm III Oliver Peter Olsson D2 1 0 0 0
130 Sparta Team Automaailm III Robin Eklöf D2 1 0 0 0
131 SK Rapla Siim Viisut 1 0 0 0
132 Telia Andrei Surnin 2 0 0 0
133 SK Rapla Andres Männik 2 0 0 0
134 Telia Henri Kerde 2 0 0 0
135 Ääsmäe Janar Laaneste 2 0 0 0
136 Bändidos Jüri Burov 2 0 0 0
137 Sparta Team Automaailm III Rene Kärner D2 2 0 0 0
138 Telia Eero Pajuviidik 3 0 0 0
139 Telia Janar Küla 3 0 0 0
140 SHK Jõgeva Lootus Karl Kalm D 3 0 0 0
141 Sparta Team Automaailm III Kristen Kurval 3 0 0 0
142 Sparta Team Automaailm III German Balasov D2 4 0 0 0
143 Telia Mart Rasva 4 0 0 0
144 SK Rapla Raino Remmel 4 0 0 0
145 SK Rapla Andrei Luige 5 0 0 0
146 SHK Jõgeva Lootus Cris Aare 5 0 0 0
147 SK Rapla Kaspar Kõiv 5 0 0 0
148 Ääsmäe Rauno Varik 5 0 0 0
149 Tartu Tornaado Anre Uleksin 6 0 0 0
150 Viimsi Kepp Jaan Jaaku 6 0 0 0
151 Sparta Team Automaailm III Kevin Vaha D2 6 0 0 0
152 Bändidos Kristjan Saar 6 0 0 0
153 Viimsi Kepp Olari Püvi 6 0 0 0
154 Ääsmäe Raimo Rüütel 6 0 0 0
155 Telia Sergei Arhipov 6 0 0 0
156 SK Rapla Villu Koger 6 0 0 0
157 SK Rapla Indrek Lehtmets 7 0 0 0
158 SHK Jõgeva Lootus Ingmar Huononen 7 0 0 0
159 Bändidos Priit Paenurm 7 0 0 0
160 Sparta Team Automaailm III Reydan Ramon Niineorg D2 7 0 0 0
161 Ääsmäe Targo Trepp 7 0 0 0
162 SHK Jõgeva Lootus Elari Teder 8 0 0 0
163 Ääsmäe Ivar Agar 8 0 0 0
164 Bändidos Kaupo Kaur 8 0 0 0
165 Telia Sergei Kirillov 8 0 0 0
166 Tartu Tornaado Taavi Lepik 8 0 0 0
167 Ääsmäe Urmet Neem 8 0 0 0
168 Sinimäe Vitali Sõtšjov 8 0 0 0

Esiliiga 10-15 koht

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jäneda Daniil Ruzevitš D 5 9 11 20
2 Viskoosa SK Helmur Rajang 5 13 3 16
3 Jäneda Igor Tegelmann 5 11 4 15
4 TVK Leegid Künter Põldmaa 5 10 4 14
5 TVK Leegid Mihhail Krautman 4 8 3 11
6 TVK Leegid Veiko Lillemägi 5 7 4 11
7 Viskoosa SK Rannar Malk 5 5 6 11
8 Sparta team Automaailm II Matis Oolup 5 4 7 11
9 Valga Välk Remo Kupits 5 6 3 9
10 TVK Leegid Peter Haab 5 4 5 9
11 Sparta team Automaailm II Olari Tammel 5 6 2 8
12 Jäneda Ronald Smorodin 5 4 4 8
13 Maitim Uno Kraam 4 6 1 7
14 Viskoosa SK Andrus Kuusk 5 6 1 7
15 Viskoosa SK Rivo Pärna 5 4 3 7
16 TVK Leegid Riku Kainulainen 5 3 4 7
17 Maitim Heigo Härmatis 4 5 1 6
18 Jäneda Lauri Ries D 5 5 1 6
19 TVK Leegid Andrus Mäeots 5 2 4 6
20 Maitim Victor Kharitanovich 5 1 5 6
21 Sparta team Automaailm II Karl Toomet 1 3 2 5
22 Sparta team Automaailm II Mart Kaska 3 2 3 5
23 Valga Välk Henri Karja 4 4 1 5
24 Jäneda Aleksander Prõttšikov D 4 2 3 5
25 Sparta team Automaailm II Meelis Saaremäel 5 3 2 5
26 TVK Leegid Tanel Saag 5 3 2 5
27 TVK Leegid Jaanus Sapas 5 2 3 5
28 TVK Leegid Fredi Volens 1 2 2 4
29 Viskoosa SK Miko Malk 3 2 2 4
30 Viskoosa SK Mikk Ventsel 3 1 3 4
31 Sparta team Automaailm II Lauri Kuktalu 3 0 4 4
32 Sparta team Automaailm II Kimmo Lillipuu 5 4 0 4
33 Sparta team Automaailm II Martin Einblau 5 3 1 4
34 Valga Välk Simm Paap 5 3 1 4
35 Viskoosa SK Taavi Rand 5 3 1 4
36 Viskoosa SK Rain Odramaa 5 1 3 4
37 Jäneda Andres Kalavus 1 0 3 3
38 Sparta team Automaailm II Mait Neumann 3 3 0 3
39 Maitim Ramon Ruotsi 4 3 0 3
40 TVK Leegid Liivar Laks 4 2 1 3
41 TVK Leegid Sven Müller 4 1 2 3
42 Valga Välk Marek Vända 5 2 1 3
43 Viskoosa SK Kasper Mast 5 1 2 3
44 Valga Välk Margo Pärnaku 5 0 3 3
45 Maitim Raul Pirson 5 0 3 3
46 Valga Välk Egert Ojamäe 3 1 1 2
47 Maitim Raoul Raidna 3 1 1 2
48 Viskoosa SK Andres Tammeveski 3 0 2 2
49 Maitim Arvo Kraam 5 1 1 2
50 Maitim Martin Kärner 5 1 1 2
51 Jäneda Tiit Kukk 5 1 1 2
52 Maitim Kalle Meigas 5 0 2 2
53 Viskoosa SK Vladimir Kljain 5 0 2 2
54 Viskoosa SK Danver Mets 1 0 1 1
55 Maitim Igor Berjozkin 2 1 0 1
56 Viskoosa SK Keio Kanna 2 1 0 1
57 Valga Välk Steven Põldve 2 1 0 1
58 Sparta team Automaailm II Heimar Kalpus (al 15.01.18) 2 0 1 1
59 Viskoosa SK Rasmus Eimla 2 0 1 1
60 Valga Välk Renat Silis 2 0 1 1
61 Sparta team Automaailm II Mihkel Mänd 3 1 0 1
62 Sparta team Automaailm II Viljar Sepp 3 0 1 1
63 Jäneda Martin Mõtlik 4 1 0 1
64 Viskoosa SK Kaspar Suits 5 1 0 1
65 Jäneda Daniil Tenitski 5 0 1 1
66 Jäneda Artjom Kostyanoy 0 0 0 0
67 Sparta team Automaailm II Erki Tammemäe 0 0 0 0
68 Jäneda Jegor Kulikov 0 0 0 0
69 Jäneda Leivo Kandel 0 0 0 0
70 Valga Välk Maikel Daniel 0 0 0 0
71 Viskoosa SK Margus Käär 0 0 0 0
72 Viskoosa SK Märt Käär 0 0 0 0
73 Valga Välk Nikita Birjukov 0 0 0 0
74 Maitim Rain Raidna 0 0 0 0
75 Sparta team Automaailm II Rasko Parve 0 0 0 0
76 Viskoosa SK Sander Voitka 0 0 0 0
77 Jäneda Artjom Demitšev 1 0 0 0
78 Valga Välk Ilmar Püvi 1 0 0 0
79 TVK Leegid Kristjan Evart 1 0 0 0
80 Viskoosa SK Robin Niidas 1 0 0 0
81 Maitim Tanel Müürsepp 1 0 0 0
82 Maitim Andrus Lepp 2 0 0 0
83 Valga Välk Martin Kovaljov 2 0 0 0
84 Sparta team Automaailm II Oskar Illak 2 0 0 0
85 Sparta team Automaailm II Renek-Ken Külvi 2 0 0 0
86 Valga Välk Artur Volbert 3 0 0 0
87 Valga Välk Kenno Hõppõ 3 0 0 0
88 Maitim Veiko Märjamaa 3 0 0 0
89 Viskoosa SK Veiko Samm 3 0 0 0
90 Jäneda Maximus Vorobjov 4 0 0 0
91 Jäneda Vladislav Fjodorov 4 0 0 0
92 Valga Välk Aleks Tammela 5 0 0 0
93 Valga Välk Janar Tiisler 5 0 0 0
94 Maitim Klas Stefan Holmbom 5 0 0 0
95 Jäneda Martin Lehmus 5 0 0 0
96 Valga Välk Sten Ojamäe 5 0 0 0
97 Sparta team Automaailm II Tomas Pavelka 5 0 0 0
98 TVK Leegid Toomas Joonas 5 0 0 0

Esiliiga - A

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Tartu TornaadoTaaviLepik180787292,3
2. SHK Jõgeva LootusIngmarHuononen18013511585,2
3. Valga VälkMartinKovaljov45181583,3
4. Valga VälkIlmarPüvi90554480,0
5. BändidosKaupoKaur180927076,1
6. Sparta team Automaailm IITomasPavelka1801047673,1
7. Valga VälkArturVolbert45382257,9

Esiliiga - B

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Viimsi KeppJaanJaaku90504692,0
2. Viimsi KeppOlariPüvi90272385,2
3. Viskoosa SKKasparSuits18412310484,6
4. SinimäeVitaliSõtšjov18912310383,7
5. TVK LeegidToomasJoonas18013010580,8
6. Sparta Team Automaailm IIIKristenKurval39262180,8
7. Sparta Team Automaailm IIIReydan RamonNiineorg146735778,1

Esiliiga - C

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SK RaplaVilluKoger97575087,7
2. ÄäsmäeRaunoVarik45161487,5
3. JänedaMaximusVorobjov60312787,1
4. ÄäsmäeIvarAgar135897685,4
5. SK RaplaIndrekLehtmets83342985,3
6. TeliaMikkoKauppi45272385,2
7. JänedaVladislavFjodorov120745979,7
8. TeliaSergeiKirillov90544379,6
9. MaitimKlas StefanHolmbom135816479,0
10. MaitimUnoKraam45382873,7
11. TeliaEeroPajuviidik45322371,9

Esiliiga 1-9 koht

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Viimsi KeppOlariPüvi135423992,9
2. Sparta Team Automaailm IIIKristenKurval90504488,0
3. Sparta Team Automaailm IIIReydan RamonNiineorg27514512485,5
4. SHK Jõgeva LootusIngmarHuononen25517114685,4
5. ÄäsmäeIvarAgar31519716784,8
6. Tartu TornaadoTaaviLepik36517614984,7
7. Viimsi KeppJaanJaaku2251048783,7
8. SinimäeVitaliSõtšjov36824220283,5
9. SK RaplaVilluKoger147907583,3
10. SK RaplaIndrekLehtmets22114211883,1
11. ÄäsmäeRaunoVarik45221881,8
12. BändidosKaupoKaur34920316279,8
13. SHK Jõgeva LootusKarlKalm105544175,9
14. TeliaSergeiKirillov27021516074,4
15. TeliaEeroPajuviidik90604473,3
16. BändidosJerofeiFomenko1110550,0

Esiliiga 10-15 koht

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Viskoosa SKKasperMast45272488,9
2. Sparta team Automaailm IITomasPavelka2321179984,6
3. Valga VälkIlmarPüvi45312683,9
4. Viskoosa SKKasparSuits185978082,5
5. TVK LeegidToomasJoonas2271118879,3
6. Valga VälkArturVolbert90705375,7
7. MaitimKlas StefanHolmbom18015111173,5
8. JänedaMaximusVorobjov73443272,7
9. JänedaVladislavFjodorov152725272,2
10. Valga VälkMartinKovaljov90553665,5
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |