Liigad » KM

Esiliiga kohamängud

Sparta Team Automaailm II   
 Sparta Team Automaailm II  
Sinimäe6-2  
Eesti Maaülikooli SK II Ääsmäe 
 Ääsmäe2-3 LA 
Ääsmäe5-6  
Viskoosa SK  Viimsi Kepp
 Viimsi Kepp 3-5
Viimsi Kepp3-7  
SK Rapla Viimsi Kepp 
 Jäneda2-0 
Jäneda3-6  
 Sparta Team Automaailm II   
  Sparta Team Automaailm II  
 Jäneda9-2  
1. kohtViimsi Kepp  
2. kohtÄäsmäe  
3. kohtSparta Team Automaailm II  
4. kohtJäneda  
5. kohtViskoosa SK  
6. kohtSK Rapla  
7. kohtEesti Maaülikooli SK II  
8. kohtSinimäe  
9. kohtKAMA2  
10. kohtSHK Jõgeva Lootus  
11. kohtBändidos  
12. koht  
13. koht  
  
  
  

Meistriliiga kohamängud

Sparta Team Automaailm   
 Sparta Team Automaailm  
Eesti Maaülikooli SK12-311-77-4  
TalTech TalTech 
 TalTech7-8 LA10-79-8 LA5-74-7 
Jõgeva SK Tähe / Olivia8-63-27-6 LA  
Jõgeva SK Tähe / Olivia    
 Eesti Maaülikooli SK   
Eesti Maaülikooli SK5-7   
1. kohtTalTech  
2. kohtSparta Team Automaailm  
3. kohtEesti Maaülikooli SK  
4. kohtJõgeva SK Tähe / Olivia  
5. kohtEesti juunioride koondis  
  
  
  

Naiste esiliiga kohamängud

Arenculle    
 Arenculle   
SK Mustvee3-1 1. - 2. koha mäng 
Finnish Flash    
 Finnish Flash 3. - 4. koha mäng 
Järva-Jaani3-2   
Kuusalu Eluterve Naine    
 Kuusalu Eluterve Naine 5. - 6. koha mäng 
EMÜ SK II8-4   
1. kohtArenculle
2. kohtSK Mustvee
3. kohtFinnish Flash
4. kohtJärva-Jaani
5. kohtKuusalu Eluterve Naine
6. kohtEMÜ SK II

Naiste liiga kohamängud

Eesti Maaülikooli SK   
 Eesti Maaülikooli SK  
Kaitseliidu Rapla malev11-010-113-2  
Sparta Eesti Maaülikooli SK 
 SK LINK / Saku5-3 
SK LINK / Saku1-31-2 LA1-2  
Sparta    
 Sparta   
Kaitseliidu Rapla malev7-0   
1. kohtEesti Maaülikooli SK  
2. kohtSK LINK / Saku  
3. kohtSparta  
4. kohtKaitseliidu Rapla malev  
  
  
  
  

U11 - kohamängud

HC Vipers/Novikov team 09   
 HC Vipers/Novikov team 09  
EMÜ SK3-1  
Sparta Team Automaailm Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 084-5 LA 
Jõgeva SK Tähe / Olivia 081-12  
EMÜ SK    
 EMÜ SK   
Sparta Team Automaailm15-3   
1. kohtJõgeva SK Tähe / Olivia 08  
2. kohtHC Vipers/Novikov team 09  
3. kohtEMÜ SK  
4. kohtSparta Team Automaailm  
5. kohtTapa valla Spordikool/Jäneda SK  
6. kohtSK Noorus  
7. kohtValga SHK  
  

U13 - kohamängud

Sparta Team Automaailm   
 Sparta Team Automaailm  
EMÜ SK12-5  
Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Sparta Team Automaailm 
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 068-1 
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK9-4  
EMÜ SK    
 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK   
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK4-6   
1. kohtSparta Team Automaailm  
2. kohtJõgeva SK Tähe / Olivia 06  
3. kohtTapa valla Spordikool/Jäneda SK  
4. kohtEMÜ SK  
5. kohtHK Kaigas/Kehtna PK  
6. kohtKuusalu  
  
  

U13 karikavõistlused

Sparta Team Automaailm   
 Sparta Team Automaailm  
EMÜ SK10-5  
Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Sparta Team Automaailm 
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 068-3 
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK16-3  
EMÜ SK    
 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK 3.-4. koha mäng 
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK7-9   
1. kohtSparta Team Automaailm  
2. kohtJõgeva SK Tähe / Olivia 06  
3. kohtTapa valla Spordikool/Jäneda SK  
4. kohtEMÜ SK  
5. koht  
6. koht  
  
  
  
  

U14 - kohamängud

Kehtna/Rapla SHKV   
 Kehtna/Rapla SHKV  
Sparta10-0  
EMÜ SK Kehtna/Rapla SHKV 
 EMÜ SK4-3 
Oru Põhikool13-1  
Sparta    
 Oru Põhikool   
Oru Põhikool0-6   
1. kohtKehtna/Rapla SHKV  
2. kohtEMÜ SK  
3. kohtOru Põhikool  
4. kohtSparta  
  
  
  
  

U15 karikavõistlused

    
 Sparta Team Automaailm  
   
EMÜ SK Sparta Team Automaailm 
 EMÜ SK6-4 
Kuusalu13-1  
Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE  Jõgeva SK Tähe / Olivia 04
 SK Tabasalu 2-8
SK Tabasalu0-5  
  Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 040-15 
   
 EMÜ SK   
  SK Tabasalu  
 SK Tabasalu1-6  
1. kohtJõgeva SK Tähe / Olivia 04  
2. kohtSparta Team Automaailm  
3. kohtSK Tabasalu  
4. kohtEMÜ SK  
5. kohtKuusalu  
6. kohtTapa valla Spordikool/Tamsalu EBE  
  
  
  
  

U15 kohamängud

    
 Sparta Team Automaailm  
   
EMÜ SK Sparta Team Automaailm 
 EMÜ SK11-2 
Kuusalu13-0  
Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE  Jõgeva SK Tähe / Olivia 04
 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE 4-5 LA
SK Tabasalu13-1  
  Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 042-12 
   
 Kuusalu   
5.-6. koht SK Tabasalu  
 SK Tabasalu0-7  
 EMÜ SK   
3.-4. koht EMÜ SK  
 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE3-2  
Jõgeva SK Tähe / Olivia 04  
Sparta Team Automaailm  
EMÜ SK  
Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE  
SK Tabasalu  
Kuusalu  
HK Kaigas/Kehtna PK  
  
  

U17 kohamängud

Sparta Team Automaailm   
 Sparta Team Automaailm  
Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE4-0  
Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Sparta Team Automaailm 
 EMÜ SK8-5 
EMÜ SK5-9  
Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE    
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02   
Jõgeva SK Tähe / Olivia 021-4   
1. kohtSparta Team Automaailm  
2. kohtEMÜ SK  
3. kohtJõgeva SK Tähe / Olivia 02  
4. kohtTapa valla Spordikool/Tamsalu EBE  
5. kohtViskoosa SK  
  
  
  
  
  

U19 kohamängud

Noorus / Kunda   
 Noorus / Kunda  
Tapa valla Spordikool / Jäneda SK14-0  
Sparta Team Automaailm Sparta Team Automaailm 
 Sparta Team Automaailm0-12 
EMÜ SK11-3  
Tapa valla Spordikool / Jäneda SK    
 EMÜ SK   
EMÜ SK3-11   
1. kohtSparta Team Automaailm  
2. kohtNoorus / Kunda  
3. kohtEMÜ SK  
4. kohtTapa valla Spordikool / Jäneda SK  
  
  
  
  
  
  

U9 - kohamängud

SK Noorus   
 SK Noorus  
EMÜ SK13-8  
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK SK Noorus 
 Sparta Team Automaailm12-7 
Sparta Team Automaailm6-8  
EMÜ SK    
 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK   
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK1-9   
1. kohtSK Noorus  
2. kohtSparta Team Automaailm  
3. kohtTapa valla Spordikool/Jäneda SK  
4. kohtEMÜ SK  
  
  
  
  
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |