Liigad » KM

Meistriliiga

Eesti Maaülikooli SK   
 Eesti Maaülikooli SK  
TTÜ SK7-57-812-410-9  
Sparta Team Automaailm SK LINK / Saku 
 SK LINK / Saku6-511-65-83-57-5 
SK LINK / Saku10-62-103-46-5 LA9-4  
Sparta Team Automaailm    
 TTÜ SK   
TTÜ SK10-9   
1.kohtSK LINK / Saku  
2. kohtEesti Maaülikooli SK  
3.kohtTTÜ SK  
4.kohtSparta Team Automaailm  
5.kohtJõgeva SK Tähe / Olivia  
6.kohtEesti U19  
  
  
  

Naiste liiga

Sparta Spordiselts   
 Sparta Spordiselts  
SK Mustvee16-018-1  
Jõgeva SK Tähe / Olivia Sparta Spordiselts 
 Eesti Maaülikooli SK2-13-26-5 LA 
Eesti Maaülikooli SK12-47-6  
Jõgeva SK Tähe / Olivia    
 Jõgeva SK Tähe / Olivia   
SK Mustvee9-3   
1.kohtSparta Spordiselts  
2.kohtEesti Maaülikooli SK  
3.kohtJõgeva SK Tähe / Olivia  
4.kohtSK Mustvee  
5.kohtKaitseliidu Rapla malev  
6.kohtKuusalu Eluterve Naine  

Esiliiga

TTÜ SK / Ääsmäe    
 TTÜ SK / Ääsmäe   
Viljandi SHK12-2   
TVK Leegid TTÜ SK / Ääsmäe  
 TVK Leegid9-6  
SK Pro Sura6-4   
Tartu Tornaado  TTÜ SK / Ääsmäe 
 Tartu Tornaado 7-6 LA 
Jäneda7-1   
Viimsi Kepp Viimsi Kepp  
 Viimsi Kepp12-3  
Viskoosa SK9-2   
Eesti Maaülikooli SK II   Sparta Team Automaailm III
 Sparta team Automaailm II  7-6
Sparta team Automaailm II6-2   
Bändidos Sparta team Automaailm II  
 Elioni SK13-5  
Elioni SK5-4   
Maitim  Sparta Team Automaailm III 
 Maitim 10-3 
Valga Välk6-5   
Sparta Team Automaailm III Sparta Team Automaailm III  
 Sparta Team Automaailm III16-3  
Sinimäe9-1   
  Sparta team Automaailm II  
   Sparta team Automaailm II 
  Viimsi Kepp5-4 
1.kohtSparta Team Automaailm III   
2.kohtTTÜ SK / Ääsmäe   
3.kohtSparta team Automaailm II   
4.kohtViimsi Kepp   
5.kohtTVK Leegid   
6.kohtTartu Tornaado   
7.kohtMaitim   
8.kohtElioni SK   
9.kohtEesti Maaülikooli SK II   
10.kohtBändidos   
11.kohtSK Pro Sura   
12.kohtJäneda   
13.kohtSinimäe   
14.kohtViskoosa SK   
15.kohtValga Välk   
16.kohtViljandi SHK   
17.kohtVana hea puur (Tartu)   
18.kohtSK Rapla   
19.kohtPeikko / Tamsalu   
20.kohtSaue SHK   
   
   
   

U11

Sparta Team Automaailm   
 Sparta Team Automaailm  
EMÜ SK II10-3  
Jõgeva SK Tähe 05 Sparta Team Automaailm 
 HC Panter7-4 
HC Panter6-1  
EMÜ SK II    
 Jõgeva SK Tähe 05   
Jõgeva SK Tähe 0510-5   
5-6. kohtSK Noorus  
5-6. kohtEMÜ SK I  
7-8. kohtKuusalu  
7-8. kohtTamsalu EBE  
9-10. koht  
  
  
  

U13

HC Panter   
 HC Panter  
Jõgeva SK Tähe 036-3  
EMÜ SK EMÜ SK 
 EMÜ SK8-4 
Sparta Team Automaailm5-2  
Jõgeva SK Tähe 03    
 Sparta Team Automaailm   
Sparta Team Automaailm7-5   
4. kohtJõgeva SK Tähe 03  
5-6. kohtViskoosa SK  
5-6. kohtSHK Tornaado  
7-8. kohtSK Noorus  
7-8. kohtTamsalu EBE  
9. kohtÄäsmäe  
  
  

U15

SK Noorus   
 SK Noorus  
Jõgeva SK Tähe 015-4 LA  
EMÜ SK I EMÜ SK I 
 EMÜ SK I13-4 
Sparta Team Automaailm3-1  
Jõgeva SK Tähe 01    
 Sparta Team Automaailm   
Sparta Team Automaailm6-3   
1. kohtEMÜ SK I  
2. kohtSK Noorus  
3. kohtSparta Team Automaailm  
4. kohtJõgeva SK Tähe 01  
5.-6. kohtJäneda SK  
5.-6. kohtSHK Tornaado  
7- 8. kohtValga SHK  
7.-8. kohtHC Panter  

U17

Sparta Team Automaailm   
 Sparta Team Automaailm  
Jäneda SK9-0  
Jõgeva SK Tähe 99 Sparta Team Automaailm 
 Jõgeva SK Tähe 998-3 
EMÜ SK7-2  
Jäneda SK    
 EMÜ SK   
EMÜ SK5-3   
1.kohtSparta Team Automaailm  
2.kohtJõgeva SK Tähe 99  
3.kohtEMÜ SK  
4.kohtJäneda SK  
  
  
  
  

U19

Sparta Team Automaailm   
 Sparta Team Automaailm  
Jäneda SK  
Jõgeva SK Tähe 97 Sparta Team Automaailm 
 Jõgeva SK Tähe 976-3 
EMÜ SK4-3 LA  
EMÜ SK    
 EMÜ SK   
Jäneda SK12-10   
1. kohtSparta Team Automaailm  
2. kohtJõgeva SK Tähe 97  
3. kohtEMÜ SK  
4. kohtJäneda SK  
5. kohtValga SHK  
  
  
  
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |